New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Kamara is fullon nyomta, szóval teljes sereggel vágunk neki a meccsnek. Nem szeretem, amikor a Falconst könnyű megverni, sokkal nagyob élvezet volt elvenni tőlük a 8-0-nál a veretlenséget 😊

De viccet félretéve, ez egy csoport rivalizálás, mindig is jobban készülnek a csapatok, jobban is ismerik egymást, mint egy random ellenfél ellen, nem hiszem, hogy Quinn feltett kézzel jön a Dome-ba. De a két csapat állapotát elnézve, valószínűbb egy Saints kiütés, mint egy bármilyen Falcons győzelem. Én azért amíg Julio Jones fekete-pirosban játszik, sosem leszek teljesen nyugodt.
Gyurma Pappa
Marshon kezelésbe veszi majd, pláne idén igaz, hogy felszívja magát a nagy nevű ellenfeleknél.
Ryantől sem nagyon tartok, idén nem az igazi, Jordanék tesznek róla, hogy ne is érezze jól magát.
PEEtör
Hát ez nem jött be...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megoldjátok, hogy DQ még egy ideig Atlantàban maradjon. Addig jó nektek.

Cseles 😛 😉
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Kamara is fullon nyomta, szóval teljes sereggel vágunk neki a meccsnek. Nem szeretem, amikor a Falconst könnyű megverni, sokkal nagyob élvezet volt elvenni tőlük a 8-0-nál a veretlenséget 😊

De viccet félretéve, ez egy csoport rivalizálás, mindig is jobban készülnek a csapatok, jobban is ismerik egymást, mint egy random ellenfél ellen, nem hiszem, hogy Quinn feltett kézzel jön a Dome-ba. De a két csapat állapotát elnézve, valószínűbb egy Saints kiütés, mint egy bármilyen Falcons győzelem. Én azért amíg Julio Jones fekete-pirosban játszik, sosem leszek teljesen nyugodt.
Gyurma Pappa
Marshon kezelésbe veszi majd, pláne idén igaz, hogy felszívja magát a nagy nevű ellenfeleknél.
Ryantől sem nagyon tartok, idén nem az igazi, Jordanék tesznek róla, hogy ne is érezze jól magát.
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Armstead volt aki nem edzett ma.
Betegség miatt.

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 632 — Egyéb témák lakó
Kamara is fullon nyomta, szóval teljes sereggel vágunk neki a meccsnek. Nem szeretem, amikor a Falconst könnyű megverni, sokkal nagyob élvezet volt elvenni tőlük a 8-0-nál a veretlenséget 😊

De viccet félretéve, ez egy csoport rivalizálás, mindig is jobban készülnek a csapatok, jobban is ismerik egymást, mint egy random ellenfél ellen, nem hiszem, hogy Quinn feltett kézzel jön a Dome-ba. De a két csapat állapotát elnézve, valószínűbb egy Saints kiütés, mint egy bármilyen Falcons győzelem. Én azért amíg Julio Jones fekete-pirosban játszik, sosem leszek teljesen nyugodt.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Cook és Smith is fullon edzett tegnap, így legalább picivel több segítsége lesz Breesnek vasárnap.
Kamara limitáltan edzett csak


több mint 4 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
krixtofer
Divat 😛
peach
Yeee 🙌🏻
Teddy Teddy Teddy 😅
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Furcsa, de jó, ismét feljönni a fórumra. 😊 Nyár eleje óta voltam itt utoljára. Most így bye alatt, gondoltam, feljövök és olvasgatok (Mosolyogtam rendesen, hogy jutottunk el a "Teddy még 100 yardot sem képes összedobálni"-tól a "Teddy kezdőként 5-0"-ig.). Egy élmény volt.
Az előszezont és a első 2 meccset teljesem kihagytam. Nekem onnantól kezdődött a szezon. 😀
Így tovább! Who Dat!
krixtofer
Divat 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Furcsa, de jó, ismét feljönni a fórumra. 😊 Nyár eleje óta voltam itt utoljára. Most így bye alatt, gondoltam, feljövök és olvasgatok (Mosolyogtam rendesen, hogy jutottunk el a "Teddy még 100 yardot sem képes összedobálni"-tól a "Teddy kezdőként 5-0"-ig.). Egy élmény volt.
Az előszezont és a első 2 meccset teljesem kihagytam. Nekem onnantól kezdődött a szezon. 😀
Így tovább! Who Dat!
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 www.facebook.com/PurdueFootball/videos/413203512962037/
Bye week...szóval egy ilyen megnyilvánulásnak lehet örülni! Ez az ember egy "Class act!"...jelentsen bármit is 😛
clbass
Egy valódi példakép, amilyenből nem sok van, bármelyik sportágat tekintsük:karrier, comeback, hozzáállás, felkészültség, pályány belüli és kívüli tevékenység.

A meccs előtti beszédek megkérdőjelezhetetlen királya, ha nem edző lesz belőle, simán el tudom képzelni egy motivációs előadóként.
több mint 4 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/74537193_413191369629918_9043371688351236096_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=y0q2Jq57ipcQ7kNvgFQEZuB&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBPEK0weRE4tVCwzvSx0NQA9LGNJhdmkgYxAU_B-s1jKQ&oe=6637593A
‪Today can be a 𝐃𝐄𝐅𝐈𝐍𝐈𝐍𝐆 𝐌𝐎𝐌𝐄𝐍𝐓.‬ ‪#BoilerUp 🚂 ‬ ‪#PlayForEachOther ‬ ‪@drewbrees ‬ | ‪Today can be a 𝐃𝐄𝐅𝐈𝐍𝐈𝐍𝐆 𝐌𝐎𝐌𝐄𝐍𝐓.‬ ‪#BoilerUp 🚂 ‬ ‪#PlayForEachOther ‬ ‪ | By Purdue Boilermakers All AccessFacebook
‪Today can be a 𝐃𝐄𝐅𝐈𝐍𝐈𝐍𝐆 𝐌𝐎𝐌𝐄𝐍𝐓.‬ ‪#BoilerUp 🚂 ‬ ‪#PlayForEachOther ‬ ‪

Bye week...szóval egy ilyen megnyilvánulásnak lehet örülni! Ez az ember egy "Class act!"...jelentsen bármit is 😛
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Elküldtük Crawleyt, akire a Dolphins le is csapott. Már az sem rémlett hogy rosteren van 😁


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Brees visszavonul, utána már lesz pénzike
Wyatt
Majdnem, mert úgy csinálták az előző szerződését, hogy idén csak 22,5 milliót foglal, jövőre meg 16 ot úgy hogy nincs is a keretben.


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brees visszavonul, utána már lesz pénzike

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
 bleacherreport.com/articles/2860141-mike-freemans-10-point-stance-let-the-teddy-bridgewater-sweepstakes-begin

Na kezdődik, sokak szerint Teddy ha nyáron kimegy a piacra idei teljesítménye után vígan megkaphat 20-30 millió per évet.
Kíváncsi leszek mennyiért fogjuk tudni itt tartani, mert szerintem az nem lehet kérdés hogy megpróbáljuk itt tartani, szerintem elég jól játszott Sean rendszerében amit kitalált neki, de nem sok ez az összeg 5 kezdő meccs után?
Meg ahhoz hogy ő sikeres legyen azért kell a jó OL meg a védelem is. És lassan ott is meg kell majd fizetni jó pár embert ahogy számolom.


több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
cserélhettünk volna 1 wr-ért..
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1188538355161677826
kapitnono
A berakás időpontjában már eléggé idejét múlt, de ettől még szép teljesítmény 😊

több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Közben nagyon örömteli, hogy a nagy lóvé leakasztása után Mike nemhogy bizonyít, hanem egyenesen a legjobb elkapóvá nőtte ki magát, mindezt 6/8 meccsen Teddy Checkdownnal.
Számok (zárójelben a második legtöbb)
73/89 elkapás (60/81)
875 yard (792)
109.4 y/gm (100.7)
45 first down (41) szerintem a szokásosan brutális catchrate mellett ez a legdurvább adat.
Bónusz: 308 YAC, ebben mondjuk Kupp megelőzi őt az elkapók közül.

Szerkesztette: PEEtör
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1188538355161677826


több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Ez egy jó hétvége volt. Megvan a W, nem sérült meg senki, és mindenki kikapott a csoportban 😀
Jöhet a jól megérdemelt bye week, reméljük Kamara meg Cook is bevethető lesz már utána.
Megint csapatként sikerült nyerni, szerencsére a D nagyon jól tartotta magát, Brees is nagyszerűen nyomta, bár kicsit wtf volt a pickje, amikor egy double coverage-ban lébvő Line-nak feldobta a labdát 30 yardra 😀
OL megint brutál volt, 0 engedett sack, 2 hurrie......

Szerkesztette: kapitnono


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Kicsit nehézkesen indult, aztán kikerekedett a végére.
Voltak kiemelkedő, elit teljesítmények, de az egész csapatmunkaként hatott.
Számomra a meccs embere CH. Gardner-Johnson, volt nála jobb teljesítmény, de bizonyította, hogy jó húzás volt.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Kamara meg Q az espn fantasyn, game time decision...
Kájzerszóze
 mobile.twitter.com/RapSheet/status/1188307080014372864?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1188307080014372864&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints


több mint 4 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Kamara meg Q az espn fantasyn, game time decision...



több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Na jólvan, legalább Kamara nem játszik, pihentessük még két hétig, hadd legyen inkább egészséges a szezon második felére, mai meccsre nem létszükség ő, Murray szerintem megoldja.

Viszont amitől tartok egy kicsit az a D. Lehet hülyeség, vagy csak én gondolom így, de eddig ugye az volt hogy Bridgewater irányít, és tudta a D hogy kell az extra tőlük is, mert egyedül lehet nem lesz elég Teddy,nem tud annyi pontot felrakni az O.
De most hogy Brees visszatér kicsit fosok tőle, hogy lenyugodnak és úgy lesznek vele, hogy itt van Brees 30 pontot legalább biztos felrak vele az O, nekünk nem kell annyira teperni mint eddig.
De remélem nem lesz igazam és karcolni fog a D mint eddig


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja nyilván, mondjuk én még odaadtam volna ezt a meccset neki, aztán utána úgyis Breesé a móka