New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
One of the game’s best players will now report to training camp, as New Orleans and Michael Thomas’ reps hammered out an extension, sources say. A major move 💰💰💰  twitter.com/rapsheet/status/1156543156294475777

Ian Rapoport

@RapSheet
The #Saints & star WR Michael Thomas have reached a blockbuster, 5 yr $100M extension. This contract makes Thomas the highest paid WR in NFL History. He’s also the first non-QB offensive player to sign a $100M contract. Agents @DavidMulugheta & Andrew Kessler negotiated the deal.


több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The record breaking $100M deal that WR Michael Thomas & the Saints have agreed to includes $61M in New Guaranteed Money, which is the most in NFL history for a Non-QB offensive player. This massive extension was negotiated by @DavidMulugheta and Andrew Kessler of Athletes First. - Schefter
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/thecheckdown/status/1155910127725056000
Matthew99
 twitter.com/brgridiron/status/1155914969009053697?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1155914969009053697&ref_url=https%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fnew-orleans-saints

😀


több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
 twitter.com/thecheckdown/status/1155910127725056000


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is gondoltam rajta sokat, hogy mi legyen ezzel. Mert tényleg egy nagyon jó játékos, bár Brees bárkiből sztárt csinál, de ő azért elég fizikális, nagyon jól futja az útvonalat, jó kezei is vannak. De 20 millió brutális szám egy emberért évente,és ő ebből nem nagyon akar engedni. Oké hogy emelkedik a Cap is, de nem ennyit hogy minden játékosnak adni tudjunk 20 millát évente. Lassan /tudom odébb van/ Kamara és Lattimore meg társai szerződése is lejár, és nem lepne meg ha ők is addigra hasonló pénzt kérnénk, ott tartana a piac.
Kíváncsi leszek mi lesz Thomassal, szerintem nyilván meg fogunk vele állapodni vele, ebben biztos vagyok, de őrület hová tart a piac árakban...
kapitnono
Ha azt nézed, hogy 4-5 éve Dez Bryant, Demaryus Thomas 15+ milliókat kaptak, akkor az a 20 millió mára annyira nem is tragikus. Persze nagyon sok, de a cap emelkedéssel körülbelül arányban van. (Szerintem a CBA előtti idők sokkal durvábbak voltak, amikor olyan rookie játékosokkal, akik egy snapet sem játszottak még az NFL-ben kellett sok tízmilliós contractokról egyezkedni.)

Hogy megéri-e Thomast itt tartani? Én is afelé hajlok, hogy igen, de nem is feltétlenül Brees esetleges hanyatlása, hanem inkább a kora miatt. A Thomasnak adott 20 helyett szerintem vállalható opció lenne az is, ha elengedi a csapat, és hoz helyette 2-3 fele-harmada annyiba kerülőt. Payton tudna olyan playbookot írni, hogy olyan játékosokkal is eredményes legyen a játék, akik közül az egyik csak szeparálódni tud kiválóan, a másik mélységben jó, a harmadik meg contested catchekben, nem pedig egybegyúrva egybe. Viszont ha tényleg csak 1-2 év van már hátra, akkor nem érdemes eltölteni még egy fél idényt sem egy átalakított rendszer bejáratására, összeszokásra, amikor a meglevő rendszer izommemóriában van és nagyon jól működik.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Én a helyetekben qrvára megfizetném Thomast. Brees sztem már hanyatlik (legalábbis tavaly a szezon második felében nagyon úgy tűnt), egy-két év van vissza, ez az elkapósor pedig Thomas nélkül bőven átlag alatti. Én sokkal inkább őt fizetném meg, mint mondjuk Kamarát.
gabokocka
Igen a jövő miatt, kellene.
3 évvel ezelőtt nem lett volna kérdés, ilyen ügyben.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én a helyetekben qrvára megfizetném Thomast. Brees sztem már hanyatlik (legalábbis tavaly a szezon második felében nagyon úgy tűnt), egy-két év van vissza, ez az elkapósor pedig Thomas nélkül bőven átlag alatti. Én sokkal inkább őt fizetném meg, mint mondjuk Kamarát.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Felvettem azért ezt a témàt a hallott /tor/ csöndbe
Kivàncsi leszek mi lesz a vége, MT ügynek.
Nem foglalok àllàst, hogy kinek lehet igaza.
Thomas megérdemli a nagyobb pénzt, a csapatnak viszont szàmolnia kell a pénzzel.
Ha megtudjàk talàlni a közös pontot, akkor megoldjàk.
Ha nem akkor jöhetnek az érdekes dolgok.
Akkor simàn benne van a csere is. Àltalàban a csapat elengedi az ilyen-olyan okok miatt huzakodó jàtékosokat. Pl: J.G, Cooks, Ingram, Galette. Persze az okok nem ugyanazok.
Kérdés, hogy Payton és Loomis, mennyire akarjàk rà IS építeni a jövőt. Kivàló jàtékos és jó fr arc is lehet, mert népszerű.
Làbjegyzetként: a szakértők a mi wr àllomànyunkat tartjàk az egyik legerősebbnek jelenleg.

Vélemények?
Fattyu
Én is gondoltam rajta sokat, hogy mi legyen ezzel. Mert tényleg egy nagyon jó játékos, bár Brees bárkiből sztárt csinál, de ő azért elég fizikális, nagyon jól futja az útvonalat, jó kezei is vannak. De 20 millió brutális szám egy emberért évente,és ő ebből nem nagyon akar engedni. Oké hogy emelkedik a Cap is, de nem ennyit hogy minden játékosnak adni tudjunk 20 millát évente. Lassan /tudom odébb van/ Kamara és Lattimore meg társai szerződése is lejár, és nem lepne meg ha ők is addigra hasonló pénzt kérnénk, ott tartana a piac.
Kíváncsi leszek mi lesz Thomassal, szerintem nyilván meg fogunk vele állapodni vele, ebben biztos vagyok, de őrület hová tart a piac árakban...


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Meredith cut, nem volt meglepő.
Emmanuel amúgy is elég durván tolja a campben eddig.
kapitnono
Kell a hely pénz és roster ügyileg.
Pénzben így van 11 Milla, mert azért volt DM utàna rendesen.
Rosteren pedig sok hasznàlható WR, így màs posztra jó lesz a hely.

több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Felvettem azért ezt a témàt a hallott /tor/ csöndbe
Kivàncsi leszek mi lesz a vége, MT ügynek.
Nem foglalok àllàst, hogy kinek lehet igaza.
Thomas megérdemli a nagyobb pénzt, a csapatnak viszont szàmolnia kell a pénzzel.
Ha megtudjàk talàlni a közös pontot, akkor megoldjàk.
Ha nem akkor jöhetnek az érdekes dolgok.
Akkor simàn benne van a csere is. Àltalàban a csapat elengedi az ilyen-olyan okok miatt huzakodó jàtékosokat. Pl: J.G, Cooks, Ingram, Galette. Persze az okok nem ugyanazok.
Kérdés, hogy Payton és Loomis, mennyire akarjàk rà IS építeni a jövőt. Kivàló jàtékos és jó fr arc is lehet, mert népszerű.
Làbjegyzetként: a szakértők a mi wr àllomànyunkat tartjàk az egyik legerősebbnek jelenleg.

Vélemények?

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Meredith cut, nem volt meglepő.
Emmanuel amúgy is elég durván tolja a campben eddig.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
#sosemlesztekatlanta 😀
peach
Es ez jo vagy rossz?
ulpianus
Szerintünk jó¡ 😉
Fattyu
Dehogy. Csak irigykedtek a fenkölt testvériségre 😀
peach
Bármikor elcserélnék egy SB gyűrűt a brotherhoodért, ahogy ti ebben benne is vagytok 😀
Gyurma Pappa
Nincs szerződés a legjobbnak, a vezér öregszik és hanyatlik ezért nagyobb a kérdőjel az idei szezonra mint ide 'lacháza, így megértem, hogy kapaszkodót kerestek 😀
peach
Ne félj, nem kell nyugtatót szedned, hogy gyengék leszünk ellenetek. 😁
Mert, ha úgy jön össze és nem lesz Thomas, jön majd Emmanuel!!😁 | titkos favorit |
Illetve Brees futkossa a TD-ket ellentétek! 😁

Szerkesztette: Fattyu

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
#sosemlesztekatlanta 😀
peach
Es ez jo vagy rossz?
ulpianus
Szerintünk jó¡ 😉
Fattyu
Dehogy. Csak irigykedtek a fenkölt testvériségre 😀
peach
Bármikor elcserélnék egy SB gyűrűt a brotherhoodért, ahogy ti ebben benne is vagytok 😀
Gyurma Pappa
Nincs szerződés a legjobbnak, a vezér öregszik és hanyatlik ezért nagyobb a kérdőjel az idei szezonra mint ide 'lacháza, így megértem, hogy kapaszkodót kerestek 😀
peach
Majd kapaszkodunk az új gyűrűbe, nyugi 😀

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
#sosemlesztekatlanta 😀
peach
Es ez jo vagy rossz?
ulpianus
Szerintünk jó¡ 😉
Fattyu
Dehogy. Csak irigykedtek a fenkölt testvériségre 😀
peach
Bármikor elcserélnék egy SB gyűrűt a brotherhoodért, ahogy ti ebben benne is vagytok 😀
Gyurma Pappa
Nincs szerződés a legjobbnak, a vezér öregszik és hanyatlik ezért nagyobb a kérdőjel az idei szezonra mint ide 'lacháza, így megértem, hogy kapaszkodót kerestek 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
#sosemlesztekatlanta 😀
peach
Es ez jo vagy rossz?
ulpianus
Szerintünk jó¡ 😉
Fattyu
Dehogy. Csak irigykedtek a fenkölt testvériségre 😀
peach
Bármikor elcserélnék egy SB gyűrűt a brotherhoodért, ahogy ti ebben benne is vagytok 😀

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/07/26/source-saints-michael-thomas-are-close/
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
#sosemlesztekatlanta 😀
peach
Es ez jo vagy rossz?
ulpianus
Szerintünk jó¡ 😉
Fattyu
Dehogy. Csak irigykedtek a fenkölt testvériségre 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
#sosemlesztekatlanta 😀
peach
Es ez jo vagy rossz?
ulpianus
Szerintünk jó¡ 😉

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
#sosemlesztekatlanta 😀
peach
Es ez jo vagy rossz?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
#sosemlesztekatlanta 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Thomas holdoutol.
Stez
Megértem amúgy, alig keresne idén 1 milliót, és bőven 18-20 millió között kap majd évente, remélem nem leszünk hülyék és megadjuk neki


több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Thomas holdoutol.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
On the Michael Thomas contract talks: Sources say the #Saints have offered a deal averaging between $18-$19 million a year. Thomas would like to be the first $20 million wideout in the #NFL. A $20 mil per year average w/ the right structure/guarantees would likely get it done.


több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Granderson ha nem megy sittre tényleg nagy fogás.
empty taxi
Hàt igen. Úgy néz ki Csontdaràló lett!
| 6 hónap |
Fattyu
Kár érte, cserének jó lett volna. Így viszont a DE depth eléggé hiányos Jordan és Davenport mögött.
kapitnono
Hàt nélküle 6 DE van rosteren + 2 sérült listàn. Létszàmra megvagyunk.
A minőség a kérdéses.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Granderson ha nem megy sittre tényleg nagy fogás.
empty taxi
Hàt igen. Úgy néz ki Csontdaràló lett!
| 6 hónap |
Fattyu
Kár érte, cserének jó lett volna. Így viszont a DE depth eléggé hiányos Jordan és Davenport mögött.