NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Köszi. Akkor alvás lesz.



több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 823
A mai meccset nem közvetíti a sporttv?
Kájzerszóze
Nem.
Interneten tudod csak nézni.
A kinti nagy csatornàk nem adjàk, így a sptv sem.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
A mai meccset nem közvetíti a sporttv?



több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Lehet, a Vikigns playbook kell?


Gyurma Pappa
Nem hinném, Surmó már Giants HC, az új OC DeFülöp meg Philadelphiából jött.
empty taxi
Igazából nem tudom mit írja erre. Lehet , hogy meg kéne sértődnöm, hogy ennyire hülyének nézel 😀

Helyreigazítás: nem, nem gondolom, hogy a Vikings playbook miatt hoztuk ide.
Gyurma Pappa
Bocs, nem jött át h poén 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Ezt a dealt nem értem, nagyjából azt gondolom, amit Gabo. Teddy 26 éves, két év múlva 28 lesz, az meg nem a legjobb kor már. Jó, mondjuk Savage-nál jobb, de a harmadik kör nagyon sok érte. Lehet, a Vikigns playbook kell?

Mindegy, kellett már egy igazán nagy hülyeség (én a draftot annyira nem tartom rossznak, mint sokan), majd előbb-utóbb kiderül, mi volt a terv.
Gyurma Pappa
Brendon Weeden ezt nem likeolja.
peach
Brandon Weeden a jó példája, hogy igazam van 😀

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Lehet, a Vikigns playbook kell?


Gyurma Pappa
Nem hinném, Surmó már Giants HC, az új OC DeFülöp meg Philadelphiából jött.
empty taxi
Igazából nem tudom mit írja erre. Lehet , hogy meg kéne sértődnöm, hogy ennyire hülyének nézel 😀

Helyreigazítás: nem, nem gondolom, hogy a Vikings playbook miatt hoztuk ide.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
Ez szerintem max Teddy részéről lehet rossz biznisz.
Wyatt
És itt visszakanyarodunk az alapfeltevéshez, hogy hosszabbítasz vele, ha neki ez nem jó? Ez a csere csak akkor érte meg a Saintsnek, ha Brees bekrepál, de akkor véleményem szerint mindegy, mert a szezonnak reszeltek, akár itt van Teddy, akár nincs. (azért mert az Eagles Foles-szal SB-t nyert, nem fog minden csereirányító SB-t nyerni).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Lehet, a Vikigns playbook kell?


Gyurma Pappa
Nem hinném, Surmó már Giants HC, az új OC DeFülöp meg Philadelphiából jött.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez szerintem max Teddy részéről lehet rossz biznisz, ha Brees valóban húzza még. De ha jön nála is egy olyan visszaesés, mint Manningnél, akkor legalább látja a stáb, hogy van alternatíva.

Persze, lehetett volna FA-ként is elhozni, de lehet, hogy akkor nem bíztak a felépülésében annyira, hogy Brees mögé elhozzák nagy pénzért. Viszont a TC és a PS eloszlatta a stáb problémáit, egy potenciális franchise irányítóért nem sok ez a 3. kör, oké, hogy csak egy évig van, de addig is látod, lehet-e rá építeni. Ha meg megy, akkor kompenzációs pickben visszajöhet kb az ára, szóval pickkidobásnak sem látom – egyelőre.

Persze, ha nem tudja folytatni a pályafutását, akkor igen, de voltak azért már durvább mellényúlások is (itt is), mint egy következő éves 3. kör nem megfelelő felhasználása. Én simán elhoztam volna hozzánk, 4-5. körre gondoltam, ennél picit drágább lett, emiatt még nem sírtam volna

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Ezt a dealt nem értem, nagyjából azt gondolom, amit Gabo. Teddy 26 éves, két év múlva 28 lesz, az meg nem a legjobb kor már. Jó, mondjuk Savage-nál jobb, de a harmadik kör nagyon sok érte. Lehet, a Vikigns playbook kell?

Mindegy, kellett már egy igazán nagy hülyeség (én a draftot annyira nem tartom rossznak, mint sokan), majd előbb-utóbb kiderül, mi volt a terv.
Gyurma Pappa
Brendon Weeden ezt nem likeolja.

Amúgy az is lehet, hogy brees megsúgta, hogy idén befejezi. Vagy esetleg van vmi szar a vállával pl és fosnak az ir-től. Meg másik ezer dolog van ami indokolhatja ezt, loomis egy kötsög, hogy nem mondja el.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Ezt a dealt nem értem, nagyjából azt gondolom, amit Gabo. Teddy 26 éves, két év múlva 28 lesz, az meg nem a legjobb kor már. Jó, mondjuk Savage-nál jobb, de a harmadik kör nagyon sok érte. Lehet, a Vikigns playbook kell?

Mindegy, kellett már egy igazán nagy hülyeség (én a draftot annyira nem tartom rossznak, mint sokan), majd előbb-utóbb kiderül, mi volt a terv.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
lehet ot is WR-nek hoztak mint Jacksont akartak volna a draftrol 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 757 — Keep pounding
Szerintem ez tök jó dolog a Saintstől, most win now, Bridegwaterrel sem esik vissza egy SB esély, ha Brees megsérülne. (nyilván részben igen, de hasonló helyzet, mint Phillyben)
Aztán ha Brees esetleg visszavonul idén vagy jövőre, akkor megvan az utód, Payton szerintem sokat ki tud hozni Teddyből és még csak 26 éves. Persze valahogy valamennyiért hosszabbítani kellene vele, ami érdekes kérdéskör lesz tavasszal
katonadani
Persze, mert Bridgewaternek nagy buli lesz mondjuk még 3 évig ülni a padon Brees mögött adott esetben. Ugyanis semmi sem zárja ki, hogy a mostani két év után Brees nem mondja azt, focizok még egy-két évet. Szóval qrvára nem lepne meg, ha Bridgewater dobbantana egy év után. Azért meg sok a harmadik kör (pláne úgy, hogy nincs elsőd), hogy legyen egy fasza csere QB-d egy évre.

Ha meg win now mód van, akkor hozok ezért a harmadik körért egy jó LB-t, vagy falembert a labda bármelyik oldalára mélyíteni az egységet, ott nagyobb eséllyel kél el a segítség szezon közben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Ez hülyeség igy is. Elhozhatták volna ingyen korábban. Ez nem megfontolt taktika. Szerintem.



több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Szerintem ez tök jó dolog a Saintstől, most win now, Bridegwaterrel sem esik vissza egy SB esély, ha Brees megsérülne. (nyilván részben igen, de hasonló helyzet, mint Phillyben)
Aztán ha Brees esetleg visszavonul idén vagy jövőre, akkor megvan az utód, Payton szerintem sokat ki tud hozni Teddyből és még csak 26 éves. Persze valahogy valamennyiért hosszabbítani kellene vele, ami érdekes kérdéskör lesz tavasszal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Költői túlzás, művészi szabadság, te már csak tudod 😉
dande
Én meg már azt hittem, mégse értem az egész amerikai focinak nevezett játékot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....
Fattyu
És ahogyan azt láthattátok, passzolni is tud, ha úgy van 😀

 www.youtube.com/watch?v=0zjLo3f_53w
Wyatt
De miért az a címe a videónak, hogy Touchdown?
Matthew99
Költői túlzás, művészi szabadság, te már csak tudod 😉
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....
Fattyu
És ahogyan azt láthattátok, passzolni is tud, ha úgy van 😀

 www.youtube.com/watch?v=0zjLo3f_53w
Wyatt
De miért az a címe a videónak, hogy Touchdown?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....
Fattyu
És ahogyan azt láthattátok, passzolni is tud, ha úgy van 😀

 www.youtube.com/watch?v=0zjLo3f_53w
Wyatt
College-ban QB is volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 823
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....
Fattyu
És ahogyan azt láthattátok, passzolni is tud, ha úgy van 😀

 www.youtube.com/watch?v=0zjLo3f_53w
Wyatt
Akkor màr értem.Elkeztük gyűjteni a QB-ket 😀😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....
Fattyu
És ahogyan azt láthattátok, passzolni is tud, ha úgy van 😀


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
TE se kell, az O fal hibátlan, a Def komplett, mélység QB posztra kellett... Hiába, szűklátókörű vagyok 👽



több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 823
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Én ezt akkor sem értem. Ennyire masszív a keret minden poszton? Nálam Hill simán lehet második számú, szobormozgású barátunk harmadik, bár Barrett is lehetett volna. De ez igy??? Már a S-t hozok FA-n is fura volt, de ez mindent visz.



több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Wow!
Kövezzetek meg, de nekem ez tetszik 😊 Brees szerződése 1 éves szvsz, csak ugyebár a Loomis kozmetika...
Egy harmadik kört megér egy tehetséges QB, még ha ismerjük is a sérülésmúltját. (Egyszer már hasonló bejött 😉 )
Nagyon fogom sajnálni, de felkészül M.Ingram...Ehhez csak egy jól teljesítő J.Williams és egy futóhiányos csapat kell a 6. hétig :/