New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Véget ért az ismétlés. Az eredmény tetszik, a két csapat mutatott játéka is 😜 remélem mi nem leszünk ilyen rozsdásak.
Kájzerszóze
Megérte fennmaradni, jobbá tették a sasok a napomat 😀


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830


a kérdés elég megosztó 😀
Gyurma Pappa
Én assztmondom két embernek is lesz 😉😉😉
Dupla pontért?

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Véget ért az ismétlés. Az eredmény tetszik, a két csapat mutatott játéka is 😜 remélem mi nem leszünk ilyen rozsdásak.



több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
😁




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó


a kérdés elég megosztó 😀

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
töltve
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Peat sérült...
Egyedül Ő szerepel a sérült listàn.
Fattyu
Peat mellé csatlakozott Boshrod, nem tudni mi baja. Akkor ezért kellettek az OL igazolàsok..
Mondjuk Peat màr edzett, de nem hiszem hogy jàtszik az első meccsen...

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Kitöltöttem én is




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Mindeközben Tommylee és Austin Carr boldogan vigyorog a keretben... remélem Ola tud visszahordani.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mi? Ez most komoly? Remélem mert viccnek szar lenne.

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Itt az összefüggés:
"The Saints used Scott's roster spot to re-sign veteran offensive lineman Michael Ola on Wednesday, according to a source. It's possible that the team wanted to add depth in case starting left guard Andrus Peat isn't healthy in time for Week 1 -- but the Saints also re-signed veteran guard Josh LeRibeus earlier this week, giving them 10 offensive linemen on the roster."
Bár ettől még rohadtul nem értem, hogy egy jó PS-t nyomó futó miért esik ki a roosterből.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Peat sérült...
Egyedül Ő szerepel a sérült listàn.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
B@szki...Valaki komoly cuccot tol az FO-ban...
Scott is kipenderítve 😮
Védtem én ezt a draftot sokáig, de ez már hiper gáz: 4, 5, 5, 6 körös pickek már nincsenek a csapatnál szezonkezdetre 😕
Volt már ilyenre példa?
clbass
Valami kavar van Edmundst a PiT-be került. Nem is làtom a rosteren, viszont Scott még ott van.
Fattyu
Ne is keresd elvileg nincs ott egyik sem. Mondjuk azt végképp nem értem, hogy K. Williamset miért kellett elküldeni ezek után. Egész jónak nézett ki a preseasonban Kamarával ketten megoldták volna azt a 4 meccset...
Gondolom Sean akkor ennyire bízik Gillisle-ben


több mint 5 éve
Janes12 New Orleans Saints 3
kitöltve a tippjáték
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
B@szki...Valaki komoly cuccot tol az FO-ban...
Scott is kipenderítve 😮
Védtem én ezt a draftot sokáig, de ez már hiper gáz: 4, 5, 5, 6 körös pickek már nincsenek a csapatnál szezonkezdetre 😕
Volt már ilyenre példa?
clbass
Valami kavar van Edmundst a PiT-be került. Nem is làtom a rosteren, viszont Scott még ott van.
Fattyu
Na Én is talàltam rà forràst... Úgy hogy az aktív keretben van jelenleg 2 futó, inaktívban 2, PS-ben szintén 2....

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
B@szki...Valaki komoly cuccot tol az FO-ban...
Scott is kipenderítve 😮
Védtem én ezt a draftot sokáig, de ez már hiper gáz: 4, 5, 5, 6 körös pickek már nincsenek a csapatnál szezonkezdetre 😕
Volt már ilyenre példa?
clbass
Valami kavar van Edmundst a PiT-be került. Nem is làtom a rosteren, viszont Scott még ott van.

több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
B@szki...Valaki komoly cuccot tol az FO-ban...
Scott is kipenderítve 😮
Védtem én ezt a draftot sokáig, de ez már hiper gáz: 4, 5, 5, 6 körös pickek már nincsenek a csapatnál szezonkezdetre 😕
Volt már ilyenre példa?
több mint 5 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
A D 30. helyén én is csodálkozom... Egy Cam Jordan-nel egy Lattimoreral. Érdekes
És azt se felejtsük el, hogy Williemsnek is lesz legalább egy nagy meccse a szezonben ahol biztos megöli Diggs-et 😀 Who DAT!
vale86
Williams a training campben nagyon tolta, azt hiszem Brees egy interjúban még Ed Reed-hez is hasonlította, amikor zsinorban 3 nap pickelte a kapitányt 😀


több mint 5 éve
vale86 New Orleans Saints 1
A D 30. helyén én is csodálkozom... Egy Cam Jordan-nel egy Lattimoreral. Érdekes
És azt se felejtsük el, hogy Williemsnek is lesz legalább egy nagy meccse a szezonben ahol biztos megöli Diggs-et 😀 Who DAT!
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Az ESPN-nél teljesen barmok...

Készítettek minden csapatról egy jópofa "tablót", és ezen rólunk azt jósolják, hogy bár az O-nk nr.1 lesz a szezonban, a D csak a 30. helyet fogja megcsípni.
WTF???

 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/24444906/2018-mega-nfl-preview-projecting-1-32-teams-rankings-predictions-breakouts-fantasy-stars#saints
Rutin
Valjuk be ennek nagyobb lenne a valószínűsége, mint fordítva! 😀😀😀
Azért annàl jobb lesz a D.

De ha megnézed 11 és fél meccsen hoznak ki minket favoritnak. Azt meg egy liga utcsó védelemmel nehéz lenne összehozni, akàrmilyen Top is az O. Ahhoz min. egy 20 körüli D kellene, szerintem.
Kicsit ütköznek a szàmok.

Mondjuk a rankingban 5. helyen vagyunk, és nekünk adja a legtöbb esélyt a csoportban. De nem tudom hogy jönne ki egy vacak védelemmel. De Én nem vagyok szakértő, így rosszul is gondolatom.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Az ESPN-nél teljesen barmok...

Készítettek minden csapatról egy jópofa "tablót", és ezen rólunk azt jósolják, hogy bár az O-nk nr.1 lesz a szezonban, a D csak a 30. helyet fogja megcsípni.
WTF???

https://a.espncdn.com/photo/2018/0829/nfl_preview_16x9.png
Projecting the NFL season from 1-32: Everything you need to know
Bold predictions. Breakout candidates. Over/under picks. Execs unfiltered. QB depth chart rankings. This is what you need to know for 2018.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Tippjáték kitöltve!

Gyurma for President!
Kösz, hogy időt és energiát szántál és szánsz rá.

Idén várhatóan nem lesz NOLA-túra, úgyhogy most sajnos nem tudok hozni díjat.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Külsősök is jöhetnek? Ha igen, kész. 😊
Pitt
OFC, csak az esetleges nyeremény nem biztos, hogy tetszeni fog, mert ugye az szinte biztos, hogy Saints relikvia lesz.
Gyurma Pappa
Részvételi díj van, vagy csak nem làtom?
Vagy Önkéntes alapon beszàlni a nyereményalapba?
Fattyu
Ez még most képlékeny, rendelni biztos nem fogok semmit milliárdokért, ha Rutin vagy valaki megy, akkor lesz nyeremény, ha akkor majd megkérjük Matthew-t hogy csináljon valami fasza profilt a győztesnek (más micsodájával ugye 😀 )
Gyurma Pappa
Felőlem. Nem mintha egyébként nem csinálnék ha megkérnek rá 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
töltve, osztva, lájkolva

jöhet az ingyen tesla
shawnka
Itt is a legújabb modellt sorsolják, vagy valami gagyi több éveset?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
töltve, osztva, lájkolva

jöhet az ingyen tesla