New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Lehet azt mondani, hogy tavaly is így kezdtük, aztán...csak az a probléma, hogy amíg tavaly nem volt reaális a győzelem első két héten, addig ez most kvázi kötelező kategória volt, főleg hazai pályán. És ugye szokásosan nekünk van az egyik legdurvább menetrend. Szóval ez így nagyon nehéz lesz, ha egyáltalán.

Hátha javul a védelem, csak ahogy írtátok, Lattimore játszott (akinél nem voltak véletlenek a nyári kritikák), Crawley is (aki továbbra is baromira túlértékelt, ha nincs szerencséje), a pass rush továbbra is ismeretlen fogalom nálunk, Davis meg jó, hogy itt van, csak minek, amikor nem is a posztjára teszik #smh
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Minden év elején egy pofon...
Megszokja màr az ember.
De hozzà kel nyúlni a csapathoz, mert a D nem mutatott semmit.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ezt azért nem láttam jönni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
átérzem srácok

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Na, hát mondjuk hogy a szokásos szezonkezdés, nincs itt semmi látnivaló. Fáj-fáj, de az a baj, hogy most nem lehet arra fogni, hogy Lattimore a padon ült, azért volt szar a pass def, mert bizony ő és Crawley szopta a legnagyobbakat.

Teljesen benne volt a levegőben, a roster szarakodás is mutatta, hogy valami nem oké, de hogy ennyire nagy baj legyen. 40 pont egy dolog az O-tól, de a két F nagyon nagy gond, főleg hogy az egyik Thomas volt. Ezen ment el a meccs, egészen konkrétan, mert a szar játék ellenére még meglehett volna a W így is, mert hát Brees az Bress. És hát a nagy gond, hogy nincs futójáték, és elkapó poszton sincs javulás. Szükség van Meredith játékára, és Smithnek is meg kéne találnia a pályát.

Összeségében szerintem lenézte Payton a csereirányítóval felálló Tampát, és ez lett a veszte. Fritzpatricknek nincs veszetnivalója, ahogy egyébként az egész Tampa coaching staffnak se, szóval kijöttek egy olyan game plannel, amire a tavalyi év után azért nem volt garancia, hogy működni fog. Működött, a mi védelmünk meg csodásan asszisztált hozzá.

Jó, nem dőlt össze a világ, a hígfos 2009-es Tampa is megvert minket a SB run alatt, de azért rossz előjelek ezek.

Na, WHO DAT, megyek aludni, sok volt ez mára nekem.

több mint 5 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Huh, ez földhöz vágott egy kicsit azért. 😏

Bár azért #Since2014
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Lehet ekézni az O playválasztást, a kevés futást, ez nem a támadókon ment el, ahogy az elmúlt 10 év 7 elkefélt szezonjából nagyjából egy sem.
Nincs a védelemnek olyan eleme, amelyben akár csak az átlag alját súroltuk volna.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Nem a vereség zavar, hanem hogy a védelem teljesen összeomlott. Félek, hogy Allen egy-egy évre tud összerakni secondary-t. Nyilván nagy gond, hogy nincs Ingram, és az O nem tudja kontrollálni a meccset, de azért na.
Gyurma Pappa
Azért egy tampától ne nyeljünk már be 400 passzolt yardot...
És a pass rush is teljesen hiányzott ami szintén nem segítette a secodaryt.


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Nem a vereség zavar, hanem hogy a védelem teljesen összeomlott. Félek, hogy Allen egy-egy évre tud összerakni secondary-t. Nyilván nagy gond, hogy nincs Ingram, és az O nem tudja kontrollálni a meccset, de azért na.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Austin Carr rendben volt slotban az előszezonban, Meredith még nem teljesen egészséges. Az egész szezontól két dolog miatt tartok egy kicsit: 1. a második legerősebb sorsolás, a tavalyi eredmények alapján. 2. Mindenki nagyon előre teszi a Saintset a power rankingben, nagy a hype, Super Bowl conversation, stb... Remélem, a fiatalok (a tavalyi, tavalyelőtti újoncok) és Brees hozzák magukat, akkor működhet. Valaki tud streamet?
IstvanGSW
Eredménykövetőben.

több mint 5 éve
IstvanGSW 1
Austin Carr rendben volt slotban az előszezonban, Meredith még nem teljesen egészséges. Az egész szezontól két dolog miatt tartok egy kicsit: 1. a második legerősebb sorsolás, a tavalyi eredmények alapján. 2. Mindenki nagyon előre teszi a Saintset a power rankingben, nagy a hype, Super Bowl conversation, stb... Remélem, a fiatalok (a tavalyi, tavalyelőtti újoncok) és Brees hozzák magukat, akkor működhet. Valaki tud streamet?
több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
tippjátékot kitöltöttem.
köszi a lehetőséget!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
állítólag Austin Carr kezd nálatok elkapóban
katonadani
Igen slotban, szerintem nem olyan meglepő PS-ben is elég sokat játszott ott. Gondolom Thomas Ginn a két szélet alapból Carr meg slot. Aztán meccs közben vagy 3rd downoknál úgyis lesz csere, mert Thomast is gyakran mozgatjuk be slotba slant route futások miatt, mert elég csúnyán meg szokta olyankor verni a cb-ket.


több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
állítólag Austin Carr kezd nálatok elkapóban
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Kell a négy QB a keretbe szerintem is. Kár, hogy Petermanrol lemaradtunk..... Hill meg sajna sosem fog pályát látni csak a vonal mellől...
Kájzerszóze
Azért szerintem ST-ben ott lesz egy párszor 😀


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Kell a négy QB a keretbe szerintem is. Kár, hogy Petermanrol lemaradtunk..... Hill meg sajna sosem fog pályát látni csak a vonal mellől...



több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Jermon Bushrod elküldve, Jonathan Williams igazolva a helyére.
Igen karcsú is volt az a 2 RB a rosteren
😁
kapitnono
Williams helyére meg a PSbe vissza lehet vinni Scottot 😀😀
Fattyu
JT barrett lett a helyére igazolva
kapitnono
Köszi az infót.
Hú de utàlom ezeket a roster mozgàsokat 😀😀😀
Ha nem figyelsz oda egy picit, egyből lemaradsz.
Én még ott tartottam, hogy Barett eleve ott van 😀😀

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Jermon Bushrod elküldve, Jonathan Williams igazolva a helyére.
Igen karcsú is volt az a 2 RB a rosteren
😁
kapitnono
Williams helyére meg a PSbe vissza lehet vinni Scottot 😀😀
Fattyu
JT barrett lett a helyére igazolva


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Jermon Bushrod elküldve, Jonathan Williams igazolva a helyére.
Igen karcsú is volt az a 2 RB a rosteren
😁
kapitnono
Williams helyére meg a PSbe vissza lehet vinni Scottot 😀😀

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Jermon Bushrod elküldve, Jonathan Williams igazolva a helyére.
Igen karcsú is volt az a 2 RB a rosteren
😁


több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
.
Otthon játszunk a Tampát ütni kell mindenképp ha nem sikerül akkor nagyon nincs is miről beszélni a szezon hátralévő részére...
kapitnono
Pont tavaly után egy esetleges vereséges starttól én még nem dőlnék a kardomba, még ha akkor két erős PO-s gárda csapott is meg minket.
Ami zavar, hogy tavalyról összesen két meccsnapokon is aktív WR van rosteren és Brees-nek meccskörülmények között volt összesen 9 passzkísérlete a 4 előszezoni meccs alatt, abból a kilencből egy se ment az új WR-ek felé…
Tudom hogy egy HoF-QB-t nem kell agyontolni az előszezonban, de komolyabb összecsiszolódás nem ártott volna az újakkal.

A linbackereinktől fázom, de erről már írtam korábban, remélem a secondary ha nem is hozza azt, amit tavaly, de nem esnek sokat vissza.
Egy szurkolótól hülyén hangzik, de tényleg nincsenek nagy elvárásaim a szezonnal kapcsolatban, a PO-ismétlés nekem bőven örömet okozna.
Amiért, illetve akiért nagyon szorítok, az Marcus Williams. A Vikings után nem a csapatot, hanem azt a kölyköt sajnáltam igazán, rokonszenves gyerek, személy szerint ő az, akinek az egyéni sikere örömmel töltene el. Nagyon sok van benne, remélem ki tudja aknázni és nem lesz állandóan a fejében az a play.

Szerkesztette: atapapa

több mint 5 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Tippjáték kitöltve! 🙂
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
Na akkor holnap meccsnap végre!!
A sérültekről annyit, hogy Peat meg Bushrod questionable egyedül ezen kívül mindenki hadra fogható, reméljük nem lesznek sérülések a meccs alatt sem.
Otthon játszunk a Tampát ütni kell mindenképp ha nem sikerül akkor nagyon nincs is miről beszélni a szezon hátralévő részére... Kemény a sorsolás minden W aranyat érhet a végén és reméljük a legjobbakat holnapra is meg úgy az egész szezonra.


több mint 5 éve
HajduImre New Orleans Saints 157
Na most nézem, milyen kellemes meglepetést szereztek szegény atlantaiak. Csak így tovább. Drukkolok, hogy sikerüljön.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Véget ért az ismétlés. Az eredmény tetszik, a két csapat mutatott játéka is 😜 remélem mi nem leszünk ilyen rozsdásak.
Kájzerszóze
Rozsda #nemegyenlőaszarral#breesúgyisaföldbeállmeöregésmeméne 😛 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...