New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Illetve a díjazottas kérdésnél értem mire gondolsz, de a mondat nem magyar 😊
gabokocka
Én csak egy könyvelő vagyok, nem egy tudós! Ha érted akkor jó 😀

Majd javítom

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Illetve a díjazottas kérdésnél értem mire gondolsz, de a mondat nem magyar 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Én nem tudom elérni.
Matthew99
Hmm, néztem inkognító módban, és úgy is bejön, mi a gond, mit ír?
Gyurma Pappa
Nekem elérhető, ki is töltöttem.
Annyi megjegyzés, hogy a return TD-nél sztem tedd oda, hogy ST, mert így félreérthető, gondolom a pick6 itt nem játszik.
gabokocka
köszi, javítva

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 761 — Keep pounding
Én nem tudom elérni.
Matthew99
Hmm, néztem inkognító módban, és úgy is bejön, mi a gond, mit ír?
Gyurma Pappa
Nekem elérhető, ki is töltöttem.
Annyi megjegyzés, hogy a return TD-nél sztem tedd oda, hogy ST, mert így félreérthető, gondolom a pick6 itt nem játszik.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Én nem tudom elérni.
Matthew99
Hmm, néztem inkognító módban, és úgy is bejön, mi a gond, mit ír?

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Íme az új, szuper-hiper felújított köntösben jelentkez tippjáték

Átköltöztettem Google űrlapra, egyrészt nem cseszi szét a fórumot, másrészt könyebb értékelni, harmadrészt meg, mittomén.

Szóval a helyzet nagyon egyszerű: minden kérdésre adott jó válasz 1 pont, rossz válasz 0 pont, kivéve az utolsót, az egy tiebreaker, aki a legközelebb tippel kap 3 pontot, a második 2-t, a harmadik 1-t. A kérdések nagy része felelet választós, igen ennyire lusta vagyok.

Nem lett hosszú, de most ennyire voltam kreatív (értsd: a kérdések 95%-át atától loptam).

Leadási határidő: 2018. 09. 09 18:59 CET. A form engedi, hogy többször töltsétek ki, nyilván az utolsó tippet fogom figyelembe venni egy nicktől, a többit törlöm (azért így van, hogy ne kelljen gmail account, nem biztos hogy mindenkinek van, vagy még inkább nem biztos, hogy szeretne belogolni vele). A trollok szűrésére kérem, hogy aki kitöltötte, itt a fórumon jelezze, aki nem jelzi, az nem versenyzik a fődíjért, amit még nem tudom mi lesz, attól függ, hogy Rutin idén megy-e NOLA-be 😛

Hajrá!
Gyurma Pappa
Én nem tudom elérni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
Íme az új, szuper-hiper felújított köntösben jelentkez tippjáték

Átköltöztettem Google űrlapra, egyrészt nem cseszi szét a fórumot, másrészt könyebb értékelni, harmadrészt meg, mittomén.

Szóval a helyzet nagyon egyszerű: minden kérdésre adott jó válasz 1 pont, rossz válasz 0 pont, kivéve az utolsót, az egy tiebreaker, aki a legközelebb tippel kap 3 pontot, a második 2-t, a harmadik 1-t. A kérdések nagy része felelet választós, igen ennyire lusta vagyok.

Nem lett hosszú, de most ennyire voltam kreatív (értsd: a kérdések 95%-át atától loptam).

Leadási határidő: 2018. 09. 09 18:59 CET. A form engedi, hogy többször töltsétek ki, nyilván az utolsó tippet fogom figyelembe venni egy nicktől, a többit törlöm (azért így van, hogy ne kelljen gmail account, nem biztos hogy mindenkinek van, vagy még inkább nem biztos, hogy szeretne belogolni vele). A trollok szűrésére kérem, hogy aki kitöltötte, itt a fórumon jelezze, aki nem jelzi, az nem versenyzik a fődíjért, amit még nem tudom mi lesz, attól függ, hogy Rutin idén megy-e NOLA-be 😛

Hajrá!

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
tippjáték legyen 😀



több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Legyen! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Nate Stupar cutolva. Kicsit érdekes, hogy megélte az 53-at aztán lett elküldve, de gondolom kellett a hely Gillislee-nek


több mint 5 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
1-2 hét múlva okosak leszünk, de 17 hét múlva még okosabbak.

Enjoy the ride, én minden percnek örülök, amikor a kapitány játszik. Nincsenek elvárásaim.

Legyen tippjáték?
Gyurma Pappa
Legyen
[/quote
Legyen!Fattyu
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Legyen!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
1-2 hét múlva okosak leszünk, de 17 hét múlva még okosabbak.

Enjoy the ride, én minden percnek örülök, amikor a kapitány játszik. Nincsenek elvárásaim.

Legyen tippjáték?
Gyurma Pappa
Legyen

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 629 — Egyéb témák lakó
1-2 hét múlva okosak leszünk, de 17 hét múlva még okosabbak.

Enjoy the ride, én minden percnek örülök, amikor a kapitány játszik. Nincsenek elvárásaim.

Legyen tippjáték?

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Valóban kellett még qb és rb is. Ezek után minimun SB gondolom...
Kájzerszóze
Az RB kellett, legalàbbis négy meccsre, amíg Ingram pihen. Aztàn rajta múlik marad-e ês kiszorít valakit.
Vannak furcsa húzàsok, de papíron /hangsúlyozom papíron / a szakértők az egyik legkomplettebb csapatnak tartanak minket. Gyengébb pontok vannak azért, a futàs elleni D, vagy mondjuk az eddig làthatatlan TE jàték...
Amúgy meg úgyis a pàlyàn dől el, hogy a tinta hazudik-e vagy nem.

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Valóban kellett még qb és rb is. Ezek után minimun SB gondolom...



több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 twitter.com/RapSheet/status/1036372000351113216


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Itt a PS:
 www.canalstreetchronicles.com/2018/9/2/17812330/saints-practice-squad-signings-where-did-our-released-players-land

Egy fő aki nem jàrt nàlunk az off és előszezonba V. Biegel LB, a többiek mind itt töltötték a nyarat 😀😀

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
a rajt fontos lesz, nyomunk egy Winston nélküli Tampa meccset. Kísérletezésnek és összerázódásnak jó lesz. Remélem kikapnak a Cicák Dallasban és a madárkák is a bajnoknál. Vezetjük a csoportot, jó rajtunk lesz. Egyelőre ennyi kell, a tavalyi szezonnyitó nem volt jó és sajnos a visszavágója sem sikerült a PO-ban. Nem akarok babonás lenni, de nyerjünk most és az már nyugalmat adhat. Ingram nélkül is meg kell legyen a meccs. Hídvíz úr igazolását továbbra sem értem, de remélem nem a Főnök állapota miatt kellett.... Go Saints!
A jövő hétre már tippmix készül, aki tudja az eredményeket, kérem ossza meg velem PM-ben, vagy itt 😀



több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Moore, Jamerson, Muhammed már bitos nem jön PS-be :/
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Azért kicsit az is érdekes szerintem, hogy az idei draft classból 3-an sem élték meg az 53-at 😀


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Hamar beáraztuk az idei draftot, 3 pick is kihullott.

atapapa
Ebből látszik, hogy /legalább is papíron/ erős a keret! Csak jöjjön ki a tudás.
Nehéz odaférni.
Ami Nekem érdekes, Edmunds keretre kerülése. Annyira radar alatt volt az egész offszezon alatt. Azt gondoltam max PS lesz nàla. De a második évét kezdi meg a rosteren és a FO futók terén nem mondható balféknek, így biztos oka van.

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Hamar beáraztuk az idei draftot, 3 pick is kihullott.

Tavaly PS-ben volt, UDFA, az előszezonban most elég jól nyomta, ahogyan Ata írta.
Azt is rebesgették, hogy nàlunk is rostert foghat.
De lehet nekünk a draftpozi kellett. 😀😀😀😀
Fattyu
Inkább van arról szó, hogy az újonc Stallworth szintén jóféle előszezont gurított, és rá esett a választás. Remélem a jobbik játékost tartottuk meg.

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
Akkor összesïtve:
A Csapat:
 www.neworleanssaints.com/team/players-roster/
Meglepetés nincs. Talàn az, hogy 3RB van Ingram nélkül?

Akik kiszorultak /egyelőre/:

 www.neworleanssaints.com/news/new-orleans-saints-make-roster-reductions-to-53
Talán meglepetés,: Muha, Leonard .

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 828
2019-ben nem sokat fogunk draftolni....
Jómagam nem annyira értem ezt így.
Tök jó, hogy nekünk van az egyik legjobb csereirányítónk, de jövőre FA, míg Brees nem.
Nem abba önteném a pénzt és picket hogy majd Brees után talán jó lesz valamire.
atapapa
És az is kérdés Kitől búcsúzunk el.
Savage vagy Hil?
Fattyu
Savage
Hill nagyon hasznos ST-ben is
atapapa
Így lett.