New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....
Fattyu
És ahogyan azt láthattátok, passzolni is tud, ha úgy van 😀

 www.youtube.com/watch?v=0zjLo3f_53w
Wyatt
Akkor màr értem.Elkeztük gyűjteni a QB-ket 😀😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....
Fattyu
És ahogyan azt láthattátok, passzolni is tud, ha úgy van 😀


több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
TE se kell, az O fal hibátlan, a Def komplett, mélység QB posztra kellett... Hiába, szűklátókörű vagyok 👽



több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
És igazoltuk McEvoyt WR 6.6-os. itt a colos 😀😀
Gondolom megnézzük mit tud. Seattlebe nem fért be....

több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 101 — playoffs???
Én ezt akkor sem értem. Ennyire masszív a keret minden poszton? Nálam Hill simán lehet második számú, szobormozgású barátunk harmadik, bár Barrett is lehetett volna. De ez igy??? Már a S-t hozok FA-n is fura volt, de ez mindent visz.



több mint 5 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Wow!
Kövezzetek meg, de nekem ez tetszik 😊 Brees szerződése 1 éves szvsz, csak ugyebár a Loomis kozmetika...
Egy harmadik kört megér egy tehetséges QB, még ha ismerjük is a sérülésmúltját. (Egyszer már hasonló bejött 😉 )
Nagyon fogom sajnálni, de felkészül M.Ingram...Ehhez csak egy jól teljesítő J.Williams és egy futóhiányos csapat kell a 6. hétig :/
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
ha SB-t nyerünk amit nagyon remélek akkor tuti visszavonul az öreg. Vagy csak ha lesz egy olyan szezonja mint Manning-nek amit meg nagyon remélek hogy nem.
nemethbence55
Amíg Brees fel tudja emelni a kezét és nincs a neve mellett minden komolyabb karrierrekord, addig vissza nem vonul
atapapa
Csak ne húzza egy két évvel tovább a terminátorunk :d
Wyatt
Mint Belichik? 😁😂

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
én sem Hill-t, sem Savage-ot nem küldeném be.
nemethbence55
Én Hillt igen 😀😀
De Én màr tavaly is letettem a voksot mellette. Igaz Én csak egy szurkoló vagyok...😀😀
De remélem ilyenben nem kell gondolkodni a szezonban...

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
Szerintem ő pont leszarja ezeket a rekordokat. A lényeg neki az SB.
nemethbence55
Szerinted.
Brees nagyon is rá van csavarodva ezekre.
Nem beszél róla, meg szerénykedik, de nagyon is foglalkoztatja. Ez kiderült mind a Marino, mind a Unitas-rekordnál.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha SB-t nyerünk amit nagyon remélek akkor tuti visszavonul az öreg. Vagy csak ha lesz egy olyan szezonja mint Manning-nek amit meg nagyon remélek hogy nem.
nemethbence55
Amíg Brees fel tudja emelni a kezét és nincs a neve mellett minden komolyabb karrierrekord, addig vissza nem vonul
atapapa
Csak ne húzza egy két évvel tovább a terminátorunk :d

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
ha SB-t nyerünk amit nagyon remélek akkor tuti visszavonul az öreg. Vagy csak ha lesz egy olyan szezonja mint Manning-nek amit meg nagyon remélek hogy nem.
nemethbence55
Amíg Brees fel tudja emelni a kezét és nincs a neve mellett minden komolyabb karrierrekord, addig vissza nem vonul
atapapa
Szerintem ő pont leszarja ezeket a rekordokat. A lényeg neki az SB.
nemethbence55
Szerintem nem.
Nem a rekord az első Neki hanem a W, de hidd el érdeklik a rekordok, mint minden versenyző típust.

több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
ha SB-t nyerünk amit nagyon remélek akkor tuti visszavonul az öreg. Vagy csak ha lesz egy olyan szezonja mint Manning-nek amit meg nagyon remélek hogy nem.
nemethbence55
Amíg Brees fel tudja emelni a kezét és nincs a neve mellett minden komolyabb karrierrekord, addig vissza nem vonul
atapapa
Szerintem ő pont leszarja ezeket a rekordokat. A lényeg neki az SB.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
ha SB-t nyerünk amit nagyon remélek akkor tuti visszavonul az öreg. Vagy csak ha lesz egy olyan szezonja mint Manning-nek amit meg nagyon remélek hogy nem.
nemethbence55
Amíg Brees fel tudja emelni a kezét és nincs a neve mellett minden komolyabb karrierrekord, addig vissza nem vonul

több mint 5 éve
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 420
Már nem tudom megtalálni a logikát az FO gondolkozásában, ebben a húzásban max annyi lehet hogy mi Bridgewater-el tervezünk Brees utánra ami nem hinném hogy túl jó döntés, a jövő évi második kör kb semmire sem elég, mondjuk az is igaz hogy ha Brees lesérül akkor én sem Hill-t, sem Savage-ot nem küldeném be. Esetleg lehet hogy arra számítanak hogy Brees a szezon végén visszavonul, mert ugye a második év opciós, és ha SB-t nyerünk amit nagyon remélek akkor tuti visszavonul az öreg. Vagy csak ha lesz egy olyan szezonja mint Manning-nek amit meg nagyon remélek hogy nem.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
2019-ben nem sokat fogunk draftolni....
Jómagam nem annyira értem ezt így.
Tök jó, hogy nekünk van az egyik legjobb csereirányítónk, de jövőre FA, míg Brees nem.
Nem abba önteném a pénzt és picket hogy majd Brees után talán jó lesz valamire.
atapapa
És az is kérdés Kitől búcsúzunk el.
Savage vagy Hil?
Fattyu
Savage
Hill nagyon hasznos ST-ben is

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
2019-ben nem sokat fogunk draftolni....
Jómagam nem annyira értem ezt így.
Tök jó, hogy nekünk van az egyik legjobb csereirányítónk, de jövőre FA, míg Brees nem.
Nem abba önteném a pénzt és picket hogy majd Brees után talán jó lesz valamire.
atapapa
És az is kérdés Kitől búcsúzunk el.
Savage vagy Hil?

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Compensation update on Jets-Saints trade: New York is sending QB Teddy Bridgewater and a sixth-round pick to New Orleans for a third-round pick, per sources. - Schefter
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
2019-ben nem sokat fogunk draftolni....
Jómagam nem annyira értem ezt így.
Tök jó, hogy nekünk van az egyik legjobb csereirányítónk, de jövőre FA, míg Brees nem.
Nem abba önteném a pénzt és picket hogy majd Brees után talán jó lesz valamire.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Mondjuk jövőre a scoutok fizuján lehet spórolni 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehet, úgy vannak vele, hogy adnak neki egy évet, felépítik, és ha Brees visszaesik, akkor olcsón szereztek egy tehetséges utódot. Ha nem, akkor meg kompenzációs pick formájában van esélyük ezt visszaszerezni

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Ezt nem annyira értem. Illetve igen, de mégsem. Brees most hosszabbított két évet. Ergo 18-ban és 19-ben még tervezi a bulit. Brückwasser szerződése idén lejár, most jött egy évre cserének vagy felépítik Brees utánra de akkor kellene vele hosszabbítani két évet, úgy, hogy addig csórikám tartja a táblát. Szóval akad egy-két kérdőjel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mike Silver szerint sima 3. kört adtok.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 827
Teddy Bridgewater érkezik. Kíváncsi vagyok, mi az az érték, amit a Jets már elfogadott, és ti még hajlandóak voltatok adni. A játékosnak mondjuk ez még szarabb hely 😀
Wyatt
Nagy kérdés, hogy vajon miért?
Lehetséges màs jàtékost is érinthet az üzlet?
Mert szerintem igen.

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 986 — #neverpunt
nabazze
Teddy Bridgewater érkezik. Kíváncsi vagyok, mi az az érték, amit a Jets már elfogadott, és ti még hajlandóak voltatok adni. A játékosnak mondjuk ez még szarabb hely 😀
Wyatt

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teddy Bridgewater érkezik. Kíváncsi vagyok, mi az az érték, amit a Jets már elfogadott, és ti még hajlandóak voltatok adni. A játékosnak mondjuk ez még szarabb hely 😀