New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Graham (ahogy az ilyenkor nem szokatlan eljárás) vélhetően nem fog addig részt venni a csapat életében, amíg nem kap új szerződést.
A holdout egy eszköz arra, hogy a franchise-t új szerződés megkötésére sürgesse, továbbá így nem áll fenn a veszélye egy súlyos sérülésnek sem, ami után a csapat nem adna neki akkora szerződést, mint amekkorát most várhat.atapapa
Köszönöm.

Akkor majdnem sztrájknak is lehetne mondani 😀. Akkor be lehetne vetni sztrájktörőket is. 😀
Érdekes téma ez, elvileg a f. tag-el van élő szerződése,tehát ha nem látogatja a csapat tevékenységeit akkor szerződést szeg.
Morálisan meg lehetne érteni mindkét felet, mert Graham nem volt eddig nagyon megfizetve, viszont a vezetés meg a legjobbat akarja kihozni a csapat számára.
Ami nem tetszik, hogy a nyilvánosság előtt is megy a harc, ez árthat a csapatnak, belegondolva az általam szerzett tapasztalatokba. No nem ekkora pénzekről volt szó 😀 😛

több mint 10 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Ahogy az várható volt, az újoncok aláírtak :cool:
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Graham (ahogy az ilyenkor nem szokatlan eljárás) vélhetően nem fog addig részt venni a csapat életében, amíg nem kap új szerződést.
A holdout egy eszköz arra, hogy a franchise-t új szerződés megkötésére sürgesse, továbbá így nem áll fenn a veszélye egy súlyos sérülésnek sem, ami után a csapat nem adna neki akkora szerződést, mint amekkorát most várhat.

több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Srácok, mi a helyzet Graham-el? Tényleg holdoutolni akar?peterk2005
Vagy csak kell körülötte valami hiszti, mert mostanság minden Cooksról és a draftról szól.Tocy
Ilyet is lehet? Hmmm....
Először megfogott a kifejezés, de aztán szótáraztam itt a honlapon 😀
Érdekes szituáció lehet.
Esetleg valaki mondana infót, hogy milyen következmények lehetnek ilyen esetekben? Nem gondolnám, hogy Jimmy esetében ez lenne, csak már kíváncsi vagyok.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Srácok, mi a helyzet Graham-el? Tényleg holdoutolni akar?peterk2005
Vagy csak kell körülötte valami hiszti, mert mostanság minden Cooksról és a draftról szól.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Srácok, mi a helyzet Graham-el? Tényleg holdoutolni akar?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ma összeröffentek az újoncok, na meg néhány korábban kipróbált veterán is próbálkozik, hátha lesz még maradásuk a ligában. Pl. egy régi ismerős Jamaal Anderson személyében, de két korábbi LSU-sztár is lehetőséget kapott (Jefferson, Hester).
A nap pillanata mégis az volt, amikor Payton bejelentette, hogy leigazoltuk a Tulane egyetemen 2 éve nyaktörést szenvedett és kerekesszékbe kényszerült Devon Walkert. A srác ma diplomázott, előzőleg azt mondták neki, hogy ebédelni hívják el, majd meglepték egy (jelképes) szerződéssel.

több mint 10 éve
nfl_lover 912
Triplett elemezte az elkapóhelyzetetTocy
Korai ez még. Én kedvelem a fickót, és habár többször hivatkozik arra, hogy a csapatnál XY-ról mit gondolnak az edzők, mégis több ízben lőtt már mellé ezen a téren. A játékosok kiértékelésében - fejlődési potenciált tekintve - valahogy gyakran lyukra fut.

Remélem, hogy nem kiabálom el, de a napokban Cooksról rengeteg videót néztem, interjúkat is dögivel, és valami olyan érzés kerített hatalmába, amiben utoljára akkor volt részem, amikor a Hornets draftolta Chris Pault.
Rettentően céltudatos gyerekről van szó, hatalmas önbizalommal megáldva. És ahogy ezt előadja, mégse érzed azt a páváskodást, ami az elkapókra jellemző.
A TD-k után mutatott (igaz nem mindig) higgadt magatartása Colstonra emlékeztet, akinek Cookshoz hasonlóan szintén korán meghalt az apja.
Amikor a legjobb elkapónak járó Biletnikoff Awardot elnyerte, akkor megkérdezték tőle a pódiumon, hogy nagyon jól kapja el a mély labdákat is, de remekül cikázik a védők között is a rövid elkapások után, mégis melyik "műfajt" szereti jobban? Az utóbbira voksolt
Hozzáteszem századra pontosan ugyanolyan idővel futotta a 40 yardot, mint annak idején Reggie 😊

Ezt a mixet a draft óta kb. mindennap megnézem
atapapa
Hatalmas köszönet a videóért, ritkán lehet ennyire vérprofi dolgot látni.

Cooks meg...szenzációs, amilyen egyensúlyérzéke van, ahogy a talpán tud maradni ütközések után, mondjuk termetéből fakadóan ez úgy ahogy adja magát, de az, hogy rendre duplázzák és így, kettő ember között kapja el a hosszú lasztikat az ő magasságával, az fenomenális.
Az irányváltásai, testcselei is elképesztőek, ahogy nézegettem ezeket, Percy Harvin ugrott be egy az egyben, hihetetlen nagyot fogtunk vele.

Legyen már szeptember!!!!!!!!
több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
 www.neworleanssaints.com/news-and-events/article-1/New-Orleans-Saints-sign-three-draft-picks-to-four-year-contracts/5b225c39-d316-47da-a512-0d9ba7c0ccb8

több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
nem tudom volt-e már, de ezen besírtam


- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
megvan az emberünk az end aroundokra isEasyGhost
Na meg főleg a fasza kis double reverse-re, Bush és Henderson óta olyat nem nagyon produkáltunk

Azért a hosszú elkapásokba rendesen belejátszott legtöbbször a college CB/S inkompetenciájaEasyGhost
Háááát, én láttam már Steve Smith-től ilyen elkapásokat Jason David és Harper kettős fedezékében :-8
Persze nem hiszem, hogy a profik világába is átmenti a meccsenkénti száz yardot és egy TD-t, bár fontos kiemelni, hogy az OSU-n a passzok kb. harmada felé ment, így több figyelem is irányult felé a védőktől.

(talán) Payton mondta a draft után, hogy amikor a combine-on vagy nálunk tartott viziten egy játékost interjúztattak, mindig feltették a kérdést, hogy kik ellen volt a legnehezebb játszani.
Cooks-t rettegve emlegették a DB-k 😊

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Triplett elemezte az elkapóhelyzetet, szerinte a Colston-Stills-Cooks hármas az alap és Toon lesz a 4, számú WR, aki aktív lesz meccsnapokon. Meachem és Morgan kb 50-50%, hogy mire jut, jó eséllyel megküzdenek egymással az edzőtáborokban és az előszezonban (Meachem a legjobban blokkoló elkapó és kívülről fújja Breest, Morgan viszont még fiatal és félelmetesen gyors), Coleman valszeg gyakorló csapat, Tannertől pedig megválunk.

Am nagyjából én is így látom, de Toonban valamiért nem bízok úgy, mint mjuk PatRobban a másik oldalon. Szerintem ha nem válik be, akár szezon közben is kitehetjük és jöhet Coleman (ha ő képes fejlődni).Tocy
Ata által linkelt videó alapján Meachem tökéletesen bele fog illeni a rendszerbe, van egy olyan érzésem hogy jövőre több WR screent látunk mint RB-t.

Ezt a mixet a draft óta kb. mindennap megnézematapapa
Azért a hosszú elkapásokba rendesen belejátszott legtöbbször a college CB/S inkompetenciája, de azért jó volt látni hogy küzd a labdáért a srác és nem csak várja hogy odapottyanjon, illetve megvan az emberünk az end aroundokra is. 😀
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Triplett elemezte az elkapóhelyzetetTocy
Korai ez még. Én kedvelem a fickót, és habár többször hivatkozik arra, hogy a csapatnál XY-ról mit gondolnak az edzők, mégis több ízben lőtt már mellé ezen a téren. A játékosok kiértékelésében - fejlődési potenciált tekintve - valahogy gyakran lyukra fut.

Remélem, hogy nem kiabálom el, de a napokban Cooksról rengeteg videót néztem, interjúkat is dögivel, és valami olyan érzés kerített hatalmába, amiben utoljára akkor volt részem, amikor a Hornets draftolta Chris Pault.
Rettentően céltudatos gyerekről van szó, hatalmas önbizalommal megáldva. És ahogy ezt előadja, mégse érzed azt a páváskodást, ami az elkapókra jellemző.
A TD-k után mutatott (igaz nem mindig) higgadt magatartása Colstonra emlékeztet, akinek Cookshoz hasonlóan szintén korán meghalt az apja.
Amikor a legjobb elkapónak járó Biletnikoff Awardot elnyerte, akkor megkérdezték tőle a pódiumon, hogy nagyon jól kapja el a mély labdákat is, de remekül cikázik a védők között is a rövid elkapások után, mégis melyik "műfajt" szereti jobban? Az utóbbira voksolt
Hozzáteszem századra pontosan ugyanolyan idővel futotta a 40 yardot, mint annak idején Reggie 😊

Ezt a mixet a draft óta kb. mindennap megnézem
atapapa
Labdabiztos és gyors, még sok örömünk lehet benne! 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Triplett elemezte az elkapóhelyzetetTocy
Korai ez még. Én kedvelem a fickót, és habár többször hivatkozik arra, hogy a csapatnál XY-ról mit gondolnak az edzők, mégis több ízben lőtt már mellé ezen a téren. A játékosok kiértékelésében - fejlődési potenciált tekintve - valahogy gyakran lyukra fut.

Remélem, hogy nem kiabálom el, de a napokban Cooksról rengeteg videót néztem, interjúkat is dögivel, és valami olyan érzés kerített hatalmába, amiben utoljára akkor volt részem, amikor a Hornets draftolta Chris Pault.
Rettentően céltudatos gyerekről van szó, hatalmas önbizalommal megáldva. És ahogy ezt előadja, mégse érzed azt a páváskodást, ami az elkapókra jellemző.
A TD-k után mutatott (igaz nem mindig) higgadt magatartása Colstonra emlékeztet, akinek Cookshoz hasonlóan szintén korán meghalt az apja.
Amikor a legjobb elkapónak járó Biletnikoff Awardot elnyerte, akkor megkérdezték tőle a pódiumon, hogy nagyon jól kapja el a mély labdákat is, de remekül cikázik a védők között is a rövid elkapások után, mégis melyik "műfajt" szereti jobban? Az utóbbira voksolt
Hozzáteszem századra pontosan ugyanolyan idővel futotta a 40 yardot, mint annak idején Reggie 😊

Ezt a mixet a draft óta kb. mindennap megnézem

több mint 10 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 en.wikipedia.org/wiki/Who_Dat%3F




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 10 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
Gyerekek, ide jöttem nagy szomorúságomban. 😀 Valaki kérem, őszintén mondja már meg, hogy mit jelent ez a "WHO DAT" ???

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Triplett elemezte az elkapóhelyzetet, szerinte a Colston-Stills-Cooks hármas az alap és Toon lesz a 4, számú WR, aki aktív lesz meccsnapokon. Meachem és Morgan kb 50-50%, hogy mire jut, jó eséllyel megküzdenek egymással az edzőtáborokban és az előszezonban (Meachem a legjobban blokkoló elkapó és kívülről fújja Breest, Morgan viszont még fiatal és félelmetesen gyors), Coleman valszeg gyakorló csapat, Tannertől pedig megválunk.

Am nagyjából én is így látom, de Toonban valamiért nem bízok úgy, mint mjuk PatRobban a másik oldalon. Szerintem ha nem válik be, akár szezon közben is kitehetjük és jöhet Coleman (ha ő képes fejlődni).
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
valaki kimaradt srácok...



😀lol
Ki ez a kokainbáró? 😉

Kezdtem furcsállani, hogy egy szép hagyományt megszakítva Payton egy játékost se hozott szűkebb pátriájából, de végül csak hoztunk egy WR-t Illinois-ból (Steve Hull)

több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
valaki kimaradt srácok...



😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Szerintem is foghatnak még rostert páran, de most ez a realitás és ez sem tűnik gyengének...Tocy
Így 4 hónappal a keretszűkítés előtt azt mondom, hogy nem fogunk 3 QB-t megtartani, valamint a safetyk terén (pl. Ball) lesz némi lemorzsolódás.


Gyengültünk. Nem.Gyurma Pappa
Harper és Smith kivágásával annyit erősödtünk, hogy azt már a világ legrosszabb draftja se húzná mínuszba 😀

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Gyengültünk. Nem.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Powell nem fog rostert? Ami mondjuk lehet, viszont a történelem azt mutatja hogy ennél több több UDFA ragad rosteren.
Igaz, azt lehetetlen megjósolni a draft másnapján.

Combos keret ez.atapapa
Szerintem is foghatnak még rostert páran, de most ez a realitás és ez sem tűnik gyengének...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Powell nem fog rostert? Ami mondjuk lehet, viszont a történelem azt mutatja hogy ennél több több UDFA ragad rosteren.
Igaz, azt lehetetlen megjósolni a draft másnapján.

Combos keret ez.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Am kb meg is van a keretünk, ha Goodwint leigazoljuk.

QB:Brees, McCown, Griffin
RB: Ingram, Thomas, Robinson, Cadet, Lorig
TE: Hill, Watson, Jimmy
WR: Colston, Stills, Cooks és a Toon/Coleman/Morgan/Meachem kvartettből kettő
T: Armstead, Harris, Strief, Jones/Rooks/akárki
G: Grubbs, Evans
C: Lelito, (Goodwin)
DL: Jenkins, Bunkley, Jordan, Hicks, Foster, Walker
OLB: Galette, Haralson, Butler, Dawson (akár Rufus)
ILB: Lofton, Hawthorne, Fortt, Humber, Reddick
S: Vaccaro, Byrd, Bush, Ball, Sunseri
CB: Lewis, Robinson, Bailey, White, SJB, Wade
ST: Drescher, Morstead, DImke/Graham/valaki

Ez így 53. Jöhet a Falcons oda-vissza...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Pár érdekesség
Fortt azt nyilatkozta, hogy a combine-on találkozott velünk interjún, ami a többi csapattal folytatott interjúhoz képest elég furcsa volt számára: playeket kellett rajzolnia egy papírra, miközben kérdésekkel bombázták őt Ryanék. Nagy haverja John Jenkinsnek, tizedikes kora óta ismerik egymást, a draft után is rögtön beszéltek, dagadt JJ csupa jót mondott neki rólunk. Kicsit tompított a térdével kapcsolatos híreken, szalagszakadása nem volt.

Rooks tényleg a semmiből jött, bár annak idején több komolyabb focimúltú iskola is ajánlott neki ösztöndíjat.

Brandin Cooks egyetemi edzője Mike Riley. Csak most tudatosult bennem, hogy ő korábban volt Saints-alkalmazott. Nem véletlenül került akkor hozzánk, Loomis tizenéves korától ismeri őt, és most Loomis nem is tagadta, hogy amikor infót kérünk tőle egy-egy játékosáról, akkor nagyon korrektül és őszintén válaszol mindig.