New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
nfl_lover 912


Payton alkotott, ez az edzőpályánk NOLA-ban 😀

(érdemes elolvasni a Seahawks szurkolókat a nfl.com-os cikk alatt, már ezért megérte 😀)Gyurma Pappa
Nem tudom, hogy valaki csinált-e már ilyet, de ez valami rohadt hatalmas ötlet.

Amúgy az előző meccsig picit félve, és kétkedve néztem Ryan-re, de ott bebizonyították Sean-nal együtt, hogy semmi ok erre, az egyik, ha nem legjobb edzőpáros jelenleg az NFL-ben. Így pedig kevésbé félek a Seattle meccstől, közbeszólhatnak sérülések, játékos alulteljesítmények, de teljesen biztos vagyok benne, hogy tökéleteshez közeli gameplan-nel megyünk bele, és rengeteget tanulva az első meccsből (Ryan pedig sokat tanul a meccsekből, ezt láthatjuk most már).
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
2. Futva jók lehetünk, hideg lesz. Nem kell fikázni a futókat, mert eddig nem kaptak lehetőséget sem. PHI-ban bizonyítottak. Fussunk. Sokat.Kájzerszóze
Videóztam kicsit. Rendkívül nem tömtük be a lyukakat, nem vettük fel rendesen a futóitokat, így sorra ugyanazzal a belső futással aláztatok. Ezt Seattleben is látni fogják, úgyhogy annyira jó futó játékot nem várok, persze abban is lehet megújulni, ahogyan egyébként Payton zseniálisan megtette ellenünk is. Eazzy
Ha megnézed, Evans és Grubbs valami félelmetes munkát végzett középen. Ha mindketten 100%-osak, akkor rendszeresen 4 emberrel kell támadni őket, hogy legyen esély közel férni a futókhoz. Annak pedig meg van a hátránya: ha véletlenül kiszabadul a futó, akkor nincs ember a második szinten.

Persze ez csak elmélet.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
2. Futva jók lehetünk, hideg lesz. Nem kell fikázni a futókat, mert eddig nem kaptak lehetőséget sem. PHI-ban bizonyítottak. Fussunk. Sokat.Kájzerszóze
Videóztam kicsit. Rendkívül nem tömtük be a lyukakat, nem vettük fel rendesen a futóitokat, így sorra ugyanazzal a belső futással aláztatok. Ezt Seattleben is látni fogják, úgyhogy annyira jó futó játékot nem várok, persze abban is lehet megújulni, ahogyan egyébként Payton zseniálisan megtette ellenünk is. Észrevette mit nem csinálunk, és arra ment rá. Kulcs lesz az adaptivitás. Ilyenkor nagyon jó, hogy közben annyi dimenziója van a passzjátékotoknak, hogy rettentő nehéz odafigyelni mindenre/lehetetlen. Persze itt most a legelitebb Brees kell, nem férnek bele a homályok tőle.
(egyébként nálunk szél sem volt, úgyhogy még rosszabb fényt vet ez Brees rossz dobásaira.)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Emlékszem én olyan rájátszás meccsre Seattleben, ahol a házigazdáknak adtam 10% esélyt...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt


Payton alkotott, ez az edzőpályánk NOLA-ban 😀
Gyurma Pappa
Sean a legjobb motivátor az nfl-ben.
IAQ-t sajnálom... és nem értem. PFF-nel is jobb értéke van Jenkisnel, tizedannyi snappel

több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Németh Gyula is készül a meccsre:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó


Payton alkotott, ez az edzőpályánk NOLA-ban 😀

(érdemes elolvasni a Seahawks szurkolókat a nfl.com-os cikk alatt, már ezért megérte 😀)

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
"Amikor mindent jelent, úgy játssz, mintha semmit sem jelentene."
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
IAQ-t sajnálom.
Jó olvasni optimista kommentet - Fattyu - de nem látom a realitást.

1. Az O fal oké talán, nagy mismatch nincs. Brees passzolhatna. Olyan homály nem kell mint legutóbb. A SEA Lb-sor és főleg a SEC figyelni fog. Ez nem lesz nyerő. Colston 4 labda, Jimmy a többi. Kevés.
2. Futva jók lehetünk, hideg lesz. Nem kell fikázni a futókat, mert eddig nem kaptak lehetőséget sem. PHI-ban bizonyítottak. Fussunk. Sokat.
2. DL fogjuk rá, talán. LB sor? KEvés lesz. Passz ellen is és Wilson futásai ellen is. Lynch is kemény dió, de legyünk optimisták, ő 80 yard alatt marad😀 A SEC? CB nincs, SS kiesett, Harper csak futás ellen, de zónán nem megy. JEnkins meg hát....
3. ST kevés. Sporles igyekezni fog. Ha futna egy ret. TD-t akkor talán érdemben változna, de nem fog. Graham jól fog rúgni, oké.

Ez nálam is kevés, hajdu 10%-ot mondott, én max 30%-ot tippelek.

Csak ne essen semmi. A hideg elég lesz nekünk, hogy kibírjuk.

Go Saints!!!!!!!
Nyerni kell, mese nincs,
Hinni kell benne...........



több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Közben két rossz hír: Haralson IR, így egyetlen értékelhető OLB van a keretben a PO 2. körében. Nice 😀 Dawson-time. Illetve nem, Rufust felhoztuk a PS-ből. Így a szezon végére azért elég komoly kis sérültlistánk lett...Greer, Robinson, Vaccaro a sec.-ből, Butler, Smith, Haralson, Vilma az LB-sorból...A másik, hivatalos Pugh leigazolása, viszont kitettük Quddust. Értem én, hogy nem igazán jött be neki ez az év, de ennyire?
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Oké, de a 2. pont kb az, hogy ne kapjon pontot a védelem, hanem szerezzen 😀 A labdaszerzésekről én már lemondtam, White két INT-et ejtett bénázott el most hétvégén is. A futás ellen ha jól állunk fel, meg tudjuk fogni, a Seahawks az utóbbi meccseken gyengült ebben. Persze Wilson futásaival más a helyzet, arra egyszerűen nincs emberünk, bármikor megverhet vele. Ha az ő kimozgásait tudnánk valahogy limitálni .és a zsebből kellene passzolnia, na akkor lehetne 14-17 ponton tartani.

Az offense más tészta, idén sokszor voltak impotensek, egy ilyen védelem ellen se várok mást. Breesnek nagyon pontosan kellene játszania ahhoz, hogy 20 pont körül tudjunk szerezni, plusz nem kerülhetünk korán akkora hátrányba, mint legutóbb, tehát nem adhatja el a labdát. Nem nagyon tudom, mit lehet tenni egyébként, a front sevenjünk nagyon gyors, a screenekre és Jimmyre is oda tudnak érni, a secondary pedig labdavadász gyilkos egység, és igazán jó elkapó nélkül pláne nehéz lesz ( Colston idén nem játszik kiemelkedően, talán két meccset leszámítva ). Erőfutásokkal lehetne haladni, az Eagles ellen aprított a fal belseje, ha már Pro Bowlba hívták őket 😀 Most is ez kellhet, meg Ingram. Meg Robinson. Valahogy majd csak lesz...
több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Az Én gondolkodásomban, látószögemben a következő teljesülése esetén van esélyünk nyerni:
1. Az alapszakasz meccse során a Seattle, iszonyatosan "égett" , nagyon oda tették magunkat, mintha rájátszás meccs lett volna. Erre már sokkal többet nem tudnak pakolni. A mi csapatunk pedig nem olyan tűzzel dolgozott, vagyis Én így éreztem. Itt a hozzáállással faraghatunk egy kicsit a hátrányon.
2. D: A védelemnek a futást mindenképpen kell tartani, minimális yard vesztésekre korlátozni azokat. És bízni abban hogy a SEC. megoldja a rájuk háruló nehéz feladatot és elbizonytalanítja Wilsont. Ja és mindenképp 1!! de jó lenne 2 labdaszerzés lehetőleg a Seattle redzone közelében. Bízom bennük!!
3. O: A támadófalunk stabilan tartsa a meccs egészén át a Seattle DL-t, megvédve Breest, kevés sack-et engedve, hmmm könnyű leírni 😀 Fontos lesz az első támadósorozat, minimum egy field goal-lal befejezve.
4. ST: Kell tőlük egy visszahordott TD, vagy szintén redzone közeli élmény, muszáj lesz most 😀
5. És végül az edzőktől, türelmes okosságok 😀
Így látom...Fattyu
+ adómentesség, ingyen sör és örök élet.Tocy
Ezek nincsennek? Mióta? 😀

Adómentesség esetén talán még sörre is futná!😀

A fentiek szerintem az utópisztikus álom kategóriájába sorolandók. (főleg így együtt)
Ha csak egypár dolog megvalósulna belőle, már akkor is boldog lennék.
Ha meg tudjuk szerezni a vezetést és kontrollálni tudjuk az eredmény alakulását, akkor lehet esélyünk!😊mr.oxygen
OK 😀, Írhattam volna volna, hogy tökéletes meccsre lenne szükségünk és akkor rövidebben szólottam volna.
De hogy ne mutatkozzék telhetetlennek, legyen az 1-2 pont, és persze remélem a 4. pont ideje is most jön el 😀

több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Az Én gondolkodásomban, látószögemben a következő teljesülése esetén van esélyünk nyerni:
1. Az alapszakasz meccse során a Seattle, iszonyatosan "égett" , nagyon oda tették magunkat, mintha rájátszás meccs lett volna. Erre már sokkal többet nem tudnak pakolni. A mi csapatunk pedig nem olyan tűzzel dolgozott, vagyis Én így éreztem. Itt a hozzáállással faraghatunk egy kicsit a hátrányon.
2. D: A védelemnek a futást mindenképpen kell tartani, minimális yard vesztésekre korlátozni azokat. És bízni abban hogy a SEC. megoldja a rájuk háruló nehéz feladatot és elbizonytalanítja Wilsont. Ja és mindenképp 1!! de jó lenne 2 labdaszerzés lehetőleg a Seattle redzone közelében. Bízom bennük!!
3. O: A támadófalunk stabilan tartsa a meccs egészén át a Seattle DL-t, megvédve Breest, kevés sack-et engedve, hmmm könnyű leírni 😀 Fontos lesz az első támadósorozat, minimum egy field goal-lal befejezve.
4. ST: Kell tőlük egy visszahordott TD, vagy szintén redzone közeli élmény, muszáj lesz most 😀
5. És végül az edzőktől, türelmes okosságok 😀
Így látom...Fattyu
+ adómentesség, ingyen sör és örök élet.Tocy
Adómentesség esetén talán még sörre is futná!😀

A fentiek szerintem az utópisztikus álom kategóriájába sorolandók. (főleg így együtt)
Ha csak egypár dolog megvalósulna belőle, már akkor is boldog lennék.
Ha meg tudjuk szerezni a vezetést és kontrollálni tudjuk az eredmény alakulását, akkor lehet esélyünk!😊
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Több mock draft is Vic Beasleyt írja hozzánk első körben. Egyedül vagyok azzal, hogy Van Noynak sokkal jobban örülnék? Ő szerintem tökéletes párja lenne Galette-nek, Beasley egy tiszta pass rusher, aki sokszor túlfut a játékon, futás ellen szerintem gyenge, Galette mellett nehezen lehetne fent, de egy jó LT és főleg egy jó QB ellen nem lenne hatékony. Van Noy sokkal gondolkodóbb, ezerszer jobban olvassa a játékokat, futás ellen is jobb, pont illene ide szerintem.Tocy
Hát.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Az Én gondolkodásomban, látószögemben a következő teljesülése esetén van esélyünk nyerni:
1. Az alapszakasz meccse során a Seattle, iszonyatosan "égett" , nagyon oda tették magunkat, mintha rájátszás meccs lett volna. Erre már sokkal többet nem tudnak pakolni. A mi csapatunk pedig nem olyan tűzzel dolgozott, vagyis Én így éreztem. Itt a hozzáállással faraghatunk egy kicsit a hátrányon.
2. D: A védelemnek a futást mindenképpen kell tartani, minimális yard vesztésekre korlátozni azokat. És bízni abban hogy a SEC. megoldja a rájuk háruló nehéz feladatot és elbizonytalanítja Wilsont. Ja és mindenképp 1!! de jó lenne 2 labdaszerzés lehetőleg a Seattle redzone közelében. Bízom bennük!!
3. O: A támadófalunk stabilan tartsa a meccs egészén át a Seattle DL-t, megvédve Breest, kevés sack-et engedve, hmmm könnyű leírni 😀 Fontos lesz az első támadósorozat, minimum egy field goal-lal befejezve.
4. ST: Kell tőlük egy visszahordott TD, vagy szintén redzone közeli élmény, muszáj lesz most 😀
5. És végül az edzőktől, türelmes okosságok 😀
Így látom...Fattyu
+ adómentesség, ingyen sör és örök élet.
több mint 10 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Az Én gondolkodásomban, látószögemben a következő teljesülése esetén van esélyünk nyerni:
1. Az alapszakasz meccse során a Seattle, iszonyatosan "égett" , nagyon oda tették magunkat, mintha rájátszás meccs lett volna. Erre már sokkal többet nem tudnak pakolni. A mi csapatunk pedig nem olyan tűzzel dolgozott, vagyis Én így éreztem. Itt a hozzáállással faraghatunk egy kicsit a hátrányon.
2. D: A védelemnek a futást mindenképpen kell tartani, minimális yard vesztésekre korlátozni azokat. És bízni abban hogy a SEC. megoldja a rájuk háruló nehéz feladatot és elbizonytalanítja Wilsont. Ja és mindenképp 1!! de jó lenne 2 labdaszerzés lehetőleg a Seattle redzone közelében. Bízom bennük!!
3. O: A támadófalunk stabilan tartsa a meccs egészén át a Seattle DL-t, megvédve Breest, kevés sack-et engedve, hmmm könnyű leírni 😀 Fontos lesz az első támadósorozat, minimum egy field goal-lal befejezve.
4. ST: Kell tőlük egy visszahordott TD, vagy szintén redzone közeli élmény, muszáj lesz most 😀
5. És végül az edzőktől, türelmes okosságok 😀
Így látom...

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Több mock draft is Vic Beasleyt írja hozzánk első körben. Egyedül vagyok azzal, hogy Van Noynak sokkal jobban örülnék? Ő szerintem tökéletes párja lenne Galette-nek, Beasley egy tiszta pass rusher, aki sokszor túlfut a játékon, futás ellen szerintem gyenge, Galette mellett nehezen lehetne fent, de egy jó LT és főleg egy jó QB ellen nem lenne hatékony. Van Noy sokkal gondolkodóbb, ezerszer jobban olvassa a játékokat, futás ellen is jobb, pont illene ide szerintem.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Tényleg Lewis-zal mi van, játszik szombaton?gabokocka
Ha rajta múlik igen. Reméljük az orvosi gárda elhiszi neki, hogy képes játszani... 😓

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 820 — Keep pounding
Hát ő akkor volt nálunk csere safety, amikor Rivera első évében übergáz volt a védelem.
ST játéka nem hagyott bennem maradandót, de az a csapatrészünk is legalja volt akkoriban. Szóval bízzatok benne, hogy többen nem sérülnek meg 😊
Tényleg Lewis-zal mi van, játszik szombaton?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Hú baszki Pugh még a ligába van? Isten mentsen meg titeket attól, hogy bármilyen szerepben pályára lépjen, qrvabéna.gabokocka
Viccelsz, idén pickelte Manninget 😀

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Hú baszki Pugh még a ligába van? Isten mentsen meg titeket attól, hogy bármilyen szerepben pályára lépjen, qrvabéna.gabokocka
azt írják ST lesz csak. az is baj? annyira?
remélem Jason David neve fel sem merül........



több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 820 — Keep pounding
Hú baszki Pugh még a ligába van? Isten mentsen meg titeket attól, hogy bármilyen szerepben pályára lépjen, qrvabéna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/01/new_orleans_saints_sign_defens_2.htmlTocy
Gondolom biztosíték Lewisnak.Eazzy
Inkább Haralson "pótlása". Carrt is LB helyre hoztuk annak idején. Ryan rendszerében több inkább van helye egy csere S-nek, mint egy gyengébb LB-nek.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/01/new_orleans_saints_sign_defens_2.htmlTocy
Gondolom biztosíték Lewisnak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 www.nola.com/saints/index.ssf/2014/01/new_orleans_saints_sign_defens_2.html