New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Leginkább az lehet pozitív, hogy túl tudtak lépni ezen a beskatulyázáson, hogy Saints idegenben = Ain'ts. Ez akkora lökés is lehet, hogy elhiszik magukról, amit eddig belül lehet nem nagyon hittek el. Szóval mondhatják sokan, hogy Seahawks tuti nyerő, rendkívül sokat jelenthet, hogy elhiszik a srácok, hogy tudnak nyerni ellenük is.Eazzy
Persze, csak nem vagyok benne biztos, hogy főleg Breest ezt megnyugtatta, mivel amúgy borzasztóan játszott. A jég megtört, nyertünk egy meccset, a média lazít a szorításon, kicsit fellélegezhetünk, de pont Brees nem fog igazán...
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Leginkább az lehet pozitív, hogy túl tudtak lépni ezen a beskatulyázáson, hogy Saints idegenben = Ain'ts. Ez akkora lökés is lehet, hogy elhiszik magukról, amit eddig belül lehet nem nagyon hittek el. Szóval mondhatják sokan, hogy Seahawks tuti nyerő, rendkívül sokat jelenthet, hogy elhiszik a srácok, hogy tudnak nyerni ellenük is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Amúgy a hétvégi győzelemhez hozzászólva, akinek a legjobban kellett ez a W, az szerintem Brees.

Én úgy érzem kedvenc QB-nk utóbbi idegenbeli meccsein, hogy egyre inkább görcsössé vált, pláne, ha még nem is ment a csapatnak. Rossz döntések, dobások ésatöbbi. Erre még rátett a média nyomása, hogy jajj, a Saints így meg úgy idegenben, PO-ról ne is beszéljünk.

Most, hogy sikerült megszakítani a borzasztó idegenbeli PO sorozatot, remélem le fog nyugodni, és hozza az elvárhatót.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
A Seahawksot az első héttől kezdve 1-3. helyre rakta szinte az összes mérvadó PR,
Gyurma Pappa
Köszönöm az elismerést 😊
A védelem más tészta. A OL nagyon erős, fizikális, így nem lesz annyira könnyű úgy elnyomni őket, ahogy mondjuk az Eagles OL-nél megtehettük. Sajnos ki fog jönni, hogy az LB sorunk gyengébb, főleg ha Haralson nem játszik, akkor futás ellen lényegesen gyengülhetünk.
Gyurma Pappa
Sztem egyébként pont a legnagyobb nyerési pontotok az h a DL-etek képes lehet dominál a Hox interior OL-jét.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ha ata rákap erre, akkor nagyon hosszú gifek lesznek itt 😀
Gyurma Pappa
Igen, az nagyon népszerű rovat

Én csak pixeleket tudok kivenni a felvételekből. Azok alapján azt tudom elmondani, hogy DJ vagy balerinákat megszégyenítő módon sprintel lábujjhegyen és a képeken a zöldről kilógó lábfeje valójában a levegőben van, vagy 3 lépést is a pályán kívül tett meg.

Szerencsére mindegy.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
...krixtofer
Scott Fujita saw the video and said on twitter "That's why we took victory lap around Philly stadium on team buses in '09 after blowout win...for d!ckheads like that guy."EasyGhost
Sean megadta a módját különben a hazai szurkolók köszöntésére: miután a 2009-es meccsünkön tojással dobták meg a csapatbuszt, most céltáblát rakatott a buszokra


King az MMQB-ban 3 játékost nevezett meg a hét támadójátékosainak, az egyik.... ARMSTEAD

több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
...krixtofer
Scott Fujita saw the video and said on twitter "That's why we took victory lap around Philly stadium on team buses in '09 after blowout win...for d!ckheads like that guy."
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Azért lesz jó ez a meccs, mert halálos nyugalomban fogom végignézni. Nagyjából 10%-ot adok magunknak, így nekem a rájátszás innentől örömjáték.hajdu
Kb. így vagyok én is. A Seahawksot az első héttől kezdve 1-3. helyre rakta szinte az összes mérvadó PR, de top 5 alatt szinte sehol nem voltak. Mi top10-ben alig volt egy-két helyen. Nyilván idény közben nőtt az étvágy, de eltekintve, hogy mennyire erőn felül teljesít mondjuk a sérült secondary, vagy hogy a top támadóink közül csak Brees, Collins és a falból talán Strief és BDLP nem szenvedett kisebb sérüléssel (vagy alkalmatlansággal, ugye Brown?), nem hiszem hogy elégedetlennek kell lennünk. Oké, pont a Rams miatt szívni (ahogy szívtunk 2011-ben is...) gáz, de már megszoktam 😊

Ha valami módon sikerülne nyerni Seattle-ben, az kb. maga lenne a csoda, mert szerintem nagyjából a hibátlan meccs is kevés lehet, egyszerűen annyira erős most a Seahawks, főleg a védelem. Csalóka lehet, hogy az utolsó pár meccsen kicsit többet szenvedtek a támadóik mint szoktak, amikor mi 2009 után SB-t nyertünk, akkor 0-3-mal végeztük az utolsó három hetet, bár a Panthers elleni meccs ott már ugye kuka volt.

Coaching 2 perc:

A legnagyobb baj, hogy a Seahawks nincs szüksége arra, hogy 8 emberrel töltse tele a boxot futás ellen, mert Chancellor, Thomas simán beérnek, mivel annyira fizikális a front 7, hogy top formában lévő Evans+Grubbs is sokkal nehezebben tudja őket pakolgatni, mint az tette az Eagles védőivel. Passz ellen tudjuk mit tudnak. Ahol támadni lehet őket, az szélső futások, openfielden Sherman verhetőbb, mint a két S. Passz játékban viszonylag jól jön, hogy nincs igazán első elkapónk, több spreadet várok, és akkor a zónák támadhatóak lesznek. Persze az esetleges eső nem jön jól a timing passzoknál.

A védelem más tészta. A OL nagyon erős, fizikális, így nem lesz annyira könnyű úgy elnyomni őket, ahogy mondjuk az Eagles OL-nél megtehettük. Sajnos ki fog jönni, hogy az LB sorunk gyengébb, főleg ha Haralson nem játszik, akkor futás ellen lényegesen gyengülhetünk.

A WR corp nem igazán mismatch, ez a gárda jó, de képességeit tekintve ugye Wilson miatt király a passzjáték. Abban biztos vagyok, hogy RW nem fog annyira szétdobálni minket, mint tette az előző meccsen, remélhetőleg egy játékra fogható Lewis-szal az élen. Nem vertikálisan vert meg minket az előző meccsen sem, hanem jól tervezett playekkel. Egy igazán hosszú passzt nyeltünk be, annál a hülye 8 emberes blitznél, a leghosszabb elkapás ugye YAC-ból jött. köszi Jenkins megint. Bízok benne, hogy Ryan sokat tanult az alapszakasz baromságból, és odafigyel.

Zsír ugyanezt mondtuk a mi meccsünk előtt, hogy milyen jó, hogy nekünk már ajándék, és mosolyogva nézhetjük végig. Aztán azért én anyáztam egy sort, amikor két ponttal kaptunk ki, hidd el, ha szoros lesz, akkor azért, ha nem akkor meg azért leszel nagyon mérges a végén. Persze csak ha nem jutottok tovább.Eazzy
Ha annyira kikapunk, mint a 13. héten, és mondjuk látványosan nem lesz esélyünk, akkor max. egyel több sört iszok. Ha valami saját hülyeség miatt kapunk ki (mint mondjuk Brown szabálytalansága meg Hartley kihagyott FG-i a Rams ellen), akkor bizony mérges leszek.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Utoljára kétszer egymás után szabadtéren 2011-ben nyertünk, októberben, Floridában. Akkor játszottunk hármat egymás után idegenben, a harmadik is Floridában volt, amin már ki is kaptunk. Nagyon nehéz Előtte 2006-ban játszottunk idegenben, open fielden kétszer egymás után: az első két meccset.

Pro tip: nagy összeget csak akkor tegyetek ránk, ha szerettek kockáztatni 😊Gyurma Pappa
Azért lesz jó ez a meccs, mert halálos nyugalomban fogom végignézni. Nagyjából 10%-ot adok magunknak, így nekem a rájátszás innentől örömjáték.hajdu
Zsír ugyanezt mondtuk a mi meccsünk előtt, hogy milyen jó, hogy nekünk már ajándék, és mosolyogva nézhetjük végig. Aztán azért én anyáztam egy sort, amikor két ponttal kaptunk ki, hidd el, ha szoros lesz, akkor azért, ha nem akkor meg azért leszel nagyon mérges a végén. Persze csak ha nem jutottok tovább.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Utoljára kétszer egymás után szabadtéren 2011-ben nyertünk, októberben, Floridában. Akkor játszottunk hármat egymás után idegenben, a harmadik is Floridában volt, amin már ki is kaptunk. Nagyon nehéz Előtte 2006-ban játszottunk idegenben, open fielden kétszer egymás után: az első két meccset.

Pro tip: nagy összeget csak akkor tegyetek ránk, ha szerettek kockáztatni 😊Gyurma Pappa
Azért lesz jó ez a meccs, mert halálos nyugalomban fogom végignézni. Nagyjából 10%-ot adok magunknak, így nekem a rájátszás innentől örömjáték.hajdu
Pont az lehet az esélyünk, hogy mindenki elkönyveli a borítékolható vereségünket.Mivel nekünk nincs vesztenivalónk, az esélytelenek nyugalmával felszabadultan, görcsösség nélkül játszhatunk.😊
több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Utoljára kétszer egymás után szabadtéren 2011-ben nyertünk, októberben, Floridában. Akkor játszottunk hármat egymás után idegenben, a harmadik is Floridában volt, amin már ki is kaptunk. Nagyon nehéz Előtte 2006-ban játszottunk idegenben, open fielden kétszer egymás után: az első két meccset.

Pro tip: nagy összeget csak akkor tegyetek ránk, ha szerettek kockáztatni 😊Gyurma Pappa
Azért lesz jó ez a meccs, mert halálos nyugalomban fogom végignézni. Nagyjából 10%-ot adok magunknak, így nekem a rájátszás innentől örömjáték.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Utoljára kétszer egymás után szabadtéren 2011-ben nyertünk, októberben, Floridában. Akkor játszottunk hármat egymás után idegenben, a harmadik is Floridában volt, amin már ki is kaptunk. Nagyon nehéz Előtte 2006-ban játszottunk idegenben, open fielden kétszer egymás után: az első két meccset.

Pro tip: nagy összeget csak akkor tegyetek ránk, ha szerettek kockáztatni 😊

több mint 10 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Jah, elég paréj tud lenni a Philly közönség, dobálták már meg a mikulást is. 😀 Persze az is jófejség, hogy a vesztes szurkolóknak ordítod az arcába, hogy nyertetek, és mentek tovább...nemtom mit várt.Eazzy
Gondolom azt nem hogy leköpik 😀 Mondjuk ők kérdeztek vissza, a NO fan csak válaszolt 😊Gyurma Pappa
istenem, bár azt mondhatnám tiszta szívből, őszintén, hogy én nem ezt csináltam volna…

amúgy sok sikert, kívánom, hogy most már húzzátok be.
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Úgy tűnik az idei rájátszásban, egyenlőre a vendégcsapatok dominálnak, jó tendencia, csak így tovább! 😀
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Hülyék mindenhol vannak.

Goodell tegnap Philiben volt, az Eagles fejeseivel együtt nézte a meccset. Gondolom örült az eredménynek :p
(Florio szerint a "kedvéért" eresztette bő lére a Csapat az ünneplést a stadionban)

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Jah, elég paréj tud lenni a Philly közönség, dobálták már meg a mikulást is. 😀 Persze az is jófejség, hogy a vesztes szurkolóknak ordítod az arcába, hogy nyertetek, és mentek tovább...nemtom mit várt.Eazzy
Gondolom azt nem hogy leköpik 😀 Mondjuk ők kérdeztek vissza, a NO fan csak válaszolt 😊

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
...
krixtofer
Jah, elég paréj tud lenni a Philly közönség, dobálták már meg a mikulást is. 😀 Persze az is jófejség, hogy a vesztes szurkolóknak ordítod az arcába, hogy nyertetek, és mentek tovább...nemtom mit várt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
...
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/n2mdmbepe2nvhuz0y3rc
Eagles' Jason Peters: New Orleans Saints 'got lucky'
The Philadelphia Eagles' surprising season ended with an abrupt loss to the New Orleans Saints. Some Eagles, like offensive tackle Jason Peters, labored to give the Saints much credit.


ezt is megtudtam.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
. Igazából egyik sem mák, hanem balfaszság.Tocy
Igen, ez lesz az igazság 😀

Igazából engem az jobban zavart, hogy olyan sok idővel a vége előtt egyáltalán eszébe jut hosszú passzt dobni TD-re, amikor nyilván ölni kéne inkább az órát, ami McCoy 4. negyedes 6-os átlagával ment is volna...na mind1.


Fel is vállaltalak titeket a PO-ra, innentől Saints! (már csak a most befejezett Treme emlékére is muszáj)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A Who Dat Nation nem okozott csalódást. Valamikor éjjel 3 után érkezett meg a gép NOLA-ba, kb. kétszázan így is várták a srácokat a repülőtéren.
A kedvenc képem az eseményről 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Grat srácok, innentől nektek szurkolok!

Ja, D-Jax két nagy játékával rohadjon meg, az elsőnél kilépett ( 40 yardos catch, utána TD lett belőle ), a második meg hasonlóan makker volt, mint a Dallas ellen múlt héten ( csak itt zászlót dobtak, nem kapta el ).Tocy
Milyen egyértelmű bizonyítékod van arra, hogy kilépett? A másodiknál meg már nektek az volt a mák, hogy Foles nem bírta eldobni odáig, simán verte egy lépéssel a védőt, onnantól mi a mák abban, hogy lefogja a védő a karját???Eazzy
😀 Szóval, szerintem mák, hogy a cornerünk sügér és ahelyett, hogy a balfasz dobás miatti jobb pozíciójából adódóan elütné a labdát, az elkapót markolássza, szerinted meg az a mák, hogy az irányítótok nem tudta odadobni? 😀 Jó, legalább hasonlóan vagyunk elfogultak. Igazából egyik sem mák, hanem balfaszság.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 645 — Egyéb témák lakó
Grat srácok, innentől nektek szurkolok!

Ja, D-Jax két nagy játékával rohadjon meg, az elsőnél kilépett ( 40 yardos catch, utána TD lett belőle ), a második meg hasonlóan makker volt, mint a Dallas ellen múlt héten ( csak itt zászlót dobtak, nem kapta el ).Tocy
Milyen egyértelmű bizonyítékod van arra, hogy kilépett? A másodiknál meg már nektek az volt a mák, hogy Foles nem bírta eldobni odáig, simán verte egy lépéssel a védőt, onnantól mi a mák abban, hogy lefogja a védő a karját???Eazzy
Ha ata rákap erre, akkor nagyon hosszú gifek lesznek itt 😀 (ha fent lesz a coaches film az game passen, kikockázom, hogy meg volt-e)

A másodikban igazad van, az White igen buta hibája volt. Ha nem karolja át, leesik a földre a labda.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 481 — No one likes us, cause no one like us
Grat srácok, innentől nektek szurkolok!

Ja, D-Jax két nagy játékával rohadjon meg, az elsőnél kilépett ( 40 yardos catch, utána TD lett belőle ), a második meg hasonlóan makker volt, mint a Dallas ellen múlt héten ( csak itt zászlót dobtak, nem kapta el ).Tocy
Milyen egyértelmű bizonyítékod van arra, hogy kilépett? A másodiknál meg már nektek az volt a mák, hogy Foles nem bírta eldobni odáig, simán verte egy lépéssel a védőt, onnantól mi a mák abban, hogy lefogja a védő a karját???

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Nem tudom mi ez a "most aztán kivideózták Ingramet" dolog. Mark semmi olyat nem csinált tegnap, amit ne csinált volna azokon a meccseken, melyeken ment neki a játék.
Armstead meccsről meccsre jobb, bár az elején most is bizonytalan volt. Látszik rajta, hogy nem elég képzett és tapasztalt, viszont arra jó volt a sok ismétlés, hogy feltűnjön: szinte egyedülálló, ahogyan a róla leváló védővel szemben vissza tud jönni a játékba, többször hittem azt, hogy a pass rusher már elment mellette, erre mégis vissza tudott lépni a védő útjába és tovább lökdösni azt. Ilyet csak roppant atletikus és egyszerre agilis OT-k tudnak, azok se playről playre.

Nagyon a SEA-nek áll a zászló, de a decemberi meccsből biztos fogunk profitálni a következő hét felkészülése során.