New Orleans Saints

44 feliratkozó

több mint 10 éve
krixtofer New Orleans Saints 603 — SaintGooner
Ingram az utóbbi meccseken hozta azt amit úgy átlagban kéne. Amúgy tényleg nem volt rossz mostanában. Viszont szerintem még mindig jó pár lukat elnéz későn vesz észre.

Nálam az alábbi játékosok érdemlik meg igazán az elismerést.

Offense: Stills, Collins, (Brees, Graham, Colston, Pierre)
Defense: Galette, Cam, Hawthorne, Hicks, Vaccaro, Lewis

A D-ben még megemlíteném Haralsont, Busht és Wadet is. Wade ez alatt a pár meccs alatt ahhoz képest egyáltalán nem volt rossz, sőt. Persze sok következtetést nem vonok le, csak megjegyzés. 😊
több mint 10 éve
nfl_lover 912
Szép összegzés Gyurma, bár szubjektív, így nekem pár helyen más véleményem van

Ingram nekem nem pozitív csalódás, összesen két olyan meccse volt, ahol a kísérletek száma és az átlagolt yard egyszerre volt rendben. Ennyit tavaly is tudott.atapapa
Ez mind igaz, de amire szerintem Gyurma is gondolt, az a pályán mutatott teljesítménye statokat leszámítva:küzdött és akart. És van, hogy ez semmit nem ér, de szerencsére legtöbbször még be is jöttek neki a kisebb-nagyobb playek.

Én így év vége felé lepődtem meg nagyon, amikor egyszer kétszer nagy hirtelen azt hittem, Thomasnál a laszti, mert olyan jó kis screent futott, vagy vette észre a lyukat. Nehéz volt rájönni, hogy ez a pár éve nálunk tengődő Ingram.
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Szép összegzés Gyurma, bár szubjektív, így nekem pár helyen más véleményem van

Ingram nekem nem pozitív csalódás, összesen két olyan meccse volt, ahol a kísérletek száma és az átlagolt yard egyszerre volt rendben. Ennyit tavaly is tudott. Ha az elvárásokhoz képest mutatott játékot kell díjaznom, akkor nálam a pozitív csalódás White. Igaz, a léc nagyon alacsony volt, és még így se látom benne, hogy ő a megoldás Greer utánpótlására. Ám tavaly nagyon aggasztó volt a teljesítménye, ahhoz képest hatalmasat lépett előre.

Az év meccse aztán tényleg nagyon szubjektív tud lenni, én is azért választom a Bearst, mert vendégként győztünk le egy viszonylag jó formában lévő csapatot.

Az év védőjátéka nálam Hawthorne kiharcolt fumble-ja volt a Bills ellen. Az első play volt a meccsen, és ugyan Lewis kicsit vakmerő volt, de mintaszerű volt a tackle, megadta a meccs hangulatát. Ezen a meccsen éreztem idén először azt Saints-meccsen, mint amit érzek a régi Dome Patrolos videók nézése közben: vérengző, feltartóztathatatlan fenevadak az első pillanatban az ellenfél tudtára adják, hogy itt ma csak a pokoli fájdalom övezte túlélés és a kínhalál között választhatnak.

Szintén nem tud az év csalódása lenni Harper és Jenkins, ennyi év ennyi szenvedése után? Amikor Greer meg Vaccaro egészséges volt, néha a cheerleader effect miatt a kevesebb felelősség mellett kisebbeket hibáztak, mint tavaly, de amint fel kellett volna lépniük a sec. vezérévé, rögtön becsődöltek. Számomra az év csalódása Evans. Persze a sérülései magyarázzák a rossz játékát, de akkor is árnyéka volt önmagának. A másik negatívum Martez Wilson volt. Ugyan vele kapcsolatban már nyáron se voltam lelkes, talán emlékeztek, amikor arról írtam, hogy eléggé kételkedem a pass rusheri képességeit illetően, de azt nem gondoltam volna, hogy cut lesz belőle.

Seant nem bántanám a Pats elleni miatt. Ott volt a megadott nemcatch, a be nem fújt hiba az FG-nél, a holding Junioron, a safety hibája a TD-nél.
Ahogy Ryan legrosszabb meccse is szvsz inkább volt a SEA ellen. A Jets ellen az menti őt, amit Sean mondott a meccs után: "mindenki tudta hogy futás lesz, arra készültünk, de nem tudtuk megállítani"

SP nekem abból a szempontból csalódás, hogy nagyobb felfordulást és "őrületet" vártam egy év szünet után, ehelyett pont hogy idén éreztem őt először szürkének, gyakran kiszámíthatónak.
Nem tudom hogy ezt mennyire determinálta a 2006 óta megfigyelhető legrosszabb támadófal-teljesítmény, remélem jogos arra fogni és jövőre egy felépült Evans-szel és egy fejlődő Armsteaddel tud majd bizonyítani.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
. Nem lesz könnyű dolgotok azért, elég demoralizáló tud lenni az amikor fél perc, két play 60 yard TD-t tolunk. Meg úgy általában is fárasztó mentálisan annyifelé figyelni.Eazzy
Amikor Brees 9 perce sétálgat a pályán, 4/4 3rd downra, majd amikor 3rd & goalnál passzt vársz, ő meg valakivel megfuttatja a TD, az baromi demoralizáló tud lenni. Amikor 9-10 különböző játékosnak is passzol meccsenként, akkor ott sem árt figyelni 😉

Egyébként a két O között nincs számottevő különbség teljesítmény tekintetében, az út, ahogy oda eljutnak, az különböző. Egy kérdés van a meccsel kapcsolatban: melyik D fogja tudni jobban limitálni a másik O-t. Nálunk adott az egyik legjobb pass D, az egyik legjobb pass rush és top5 scoring D, nálatok az egyik legjobb turnover mutató. Nálunk az egyik leggyengébb futás védelem, nálatok az egyik legtöbb yardot engedő pass D.

Gyurma Pappa
Aztán játszunk egy erőteljes 17-16-ot 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
. Nem lesz könnyű dolgotok azért, elég demoralizáló tud lenni az amikor fél perc, két play 60 yard TD-t tolunk. Meg úgy általában is fárasztó mentálisan annyifelé figyelni.Eazzy
Amikor Brees 9 perce sétálgat a pályán, 4/4 3rd downra, majd amikor 3rd & goalnál passzt vársz, ő meg valakivel megfuttatja a TD, az baromi demoralizáló tud lenni. Amikor 9-10 különböző játékosnak is passzol meccsenként, akkor ott sem árt figyelni 😉

Egyébként a két O között nincs számottevő különbség teljesítmény tekintetében, az út, ahogy oda eljutnak, az különböző. Egy kérdés van a meccsel kapcsolatban: melyik D fogja tudni jobban limitálni a másik O-t. Nálunk adott az egyik legjobb pass D, az egyik legjobb pass rush és top5 scoring D, nálatok az egyik legjobb turnover mutató. Nálunk az egyik leggyengébb futás védelem, nálatok az egyik legtöbb yardot engedő pass D.


több mint 10 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Gyurma tökéletes elemzésével nem tudok vitába szállni, mindenben egyetértek. Az év győzelme (meccse) szerintem a Bears elleni volt. Minden pillanatát élveztem. Tökéletes edzői, koordinátori tervezés és hasonlóképpen brilliáns kivitelezés a játékosoktól. Hartleyért pedig megszakad a szívem, de ki kellett tenni a végére, nem volt mese.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Nagy +1 Gyurma, mindennel szóról szóra egyetértek, mintha én írtam volna 😀 Egyedül az év playeiben választanék mást, de a Harper INT gyönyörű volt, illetve én választanék két Colston-elkapást, mindkettő GW-drive-ban, egyik a Tampa elleni utolsó, a másik pedig a 49ers elleni, amivel odaértünk FG-távba. Payton edzői hülyeségeihez én hozzávenném a Panthers-meccs végét, nekem az fájt, hogy meg sem próbáltuk a 1st downt és rá is faragtunk. Persze tudom, hogy alapvetően jó ötlet volt, hiszen a D semmit nem engedett a Panthersnek addig, de mégis...megvolt az esély, hogy lezárjuk a meccset, és meg sem próbáltuk.

A többivel abszolút egyetértek, Ingrammel is, nagyot fejlődött, a legfájóbb playekkel is, az év meccsével is, a többi meg szerintem evidens. Ja és én is elégedett vagyok, de én mondjuk 90%-ban 😀
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Én a PO eredménytől függetlenül már elégedett vagyok, mondjuk úgy 80%-ban. Nyilván vannak tüskék egyes meccsekkel kapcsolatban, de egyben nézve az idényt, szerintem ez nem volt rossz év.
Egy-két "kategóriában" szubjektív győztes hirdetnék:

Az év támadója: Jimmy Graham
Gondolom meglepő volt. Ha nincs a Patriots elleni 0 meccs, akkor tökéletes szezont futott volna, így is csodálatosnak kell őt nyilvánítani.

Az év védője: Cameron Jordan
Amit már tavaly is láttunk tőle, azt folytatta, beváltotta a hozzáfűzött reményeket. Szerintem nincs szükség különösebb magyarázatra, 12,5 sack mindent elmond. Junior is jól játszott egész évben, de Jordan teljesítménye a statisztikákon kívül is kiemelkedő volt, Galette még fejlődhet.

Az év ST játékosa: Thomas Morstead
Sajnos nem Hartley 😕

Az év pozitív csalódása: Mark Ingram
A Dallas meccs után nagyot javult a játéka. 4.9-es átlagot hozott, sokszor nézett úgy ki, mint egy franchise back. Más kérdés, hogy Robinson is tudott 4.1-et futni, bár ez sokszor junk time futás volt. Ettől függetlenül nem látom annyira reménytelennek Markot, mint a kényszerpihenője előtt.

Az év FA igazolása: Keenan Lewis
Nem volt kimondottan szoros verseny senkivel, tekintve a másik két fontosabb FA-nk kidőlt még az idény előtt.

Az év újonca: Kenny Vaccaro és Kenny Stills megosztva
Vaccaro egyértelműen top10 SS lett 14 meccs alatt is, a védelem egyik legjobbja. Viszont Stills ahhoz képes hogy egy 5. körös picket kellett adnunk érte, lenyűgöző volt, ár/érték arányban mindenképp a legjobb draft cetlink.

Az év meccse: a hazai Panthers meccs
Tökéletes meccs volt, minden oldalról.

Az év drive-ja: a GW Tampában
Egész meccses szarakodás, bénázás után megfogtuk a három TB futást, majd Brees valami csodát tett oda. Az év egyik legfontosabb winje lett utólag.

Az év playe: Harper INT-je a Falcons ellen és Dawson FF-je szintén a Falcons ellen, de már idegenben
Itt még azt hittük, hogy a két veterán S-ünkből játékos lesz RR keze alatt, de inkább azért volt emlékezetes, mert ez volt Vaccaro első csodás megmozdulása, hiszen ő ütötte fel. Kenyuta Dawson FF-je pedig nagyon kellett, épp készült a Falcon visszaszerezni a momentumot. Tény, hogy számos szép Graham elkapást vagy más O playt lehetne felhozni, de ez a kettő nagyon belém égett, talán azért mert a Falcons ellen voltak 😀

És a helyi MVP: Pierre Thomas
Egyrészt, hogy ne legyek sablonos, másrészt 1000 feletti kombinált yardot szedett össze, mindenhol bevethető volt, amikor kellett hozta teljesítményt. Igaz az utóbbi 2-3 meccsen gyengébben játszott, főleg gyengébben futott, de egész évben nagyon fontos játékosunk volt, nagyon fontos és kritikus helyzetekben lépett előre, és teljesített.

És akkor a negatívumok:

Az év csalódása D oldalról: Harper és Jenkins
Az első pár meccs után kezdtek hasonlítani két NFL S-re, aztán minden a régi lett. Jenkins homály szerelések, képtelen labdát szerezni, elütni, bármit. Harper csak a szokásos, ő már régen nem alkalmas embert fogni, de idén ütni sem tudott elég nagyokat már, Vaccaro százszor keményebben játszott. Talán sérülések is belejátszottak, nem tudom. (megjegyzés: már egyértelmű lett, hogy miért nem raktuk IR-re Harpert, ahogy a Seahawks sem tette oda Harvint, hiszen akkor fixen szerződésben maradna 2014-re is, amit erősen kétlek, hogy így fog maradni, a kivágásával 3,5 millió szabadul fel a capben, kelleni fog Jimmyre az bőven)

Az év csalódása O oldalról: Nick Toon
Ő nem akkora tragédia, de nekem valamiért nagy elvárásaim voltak vele kapcsolatban, főleg miután Colson gyengélkedett. Ehelyett elment rajta a Jets meccs, és előtte is, azután is súlyos dropjai voltak (Pats elleni 1 yardoson drop pl.). Nem véletlen, hogy inaktív lett az idény végére.

Az év edzői hülyesége Paytontól: Pats meccs
A Pats ellen, amikor megszereztük a labdát a az ő 20asukon, onnan TD kellett volna. Nyilván kicsi esély volt a Brady TD-re, de attól még ott jó odds volt egy TD-re. Ezzel szerintem nem számolt Sean,

Az év edzői hülyesége Ryantól: Jets meccs
Az egész. Miután láttuk, hogy Smithnek esze ágában sincs kockáztatni, továbbra is blitzeltünk, mintha kötelező lenne.

Az év legrosszabb meccse: Rams elleni
Igen, statokban a Hawks elleni sokkal szarabb volt, ott mint csapat buktunk. A Rams ellen a csapat visszajött volna a meccsbe, de Hartley és Brown közös erővel eldobta a meccset nekünk. Emiatt mehetünk most a zergebaszó hidegbe az Eagles ellen játszani.

Az év legfájóbb O playe: Collins dropja a Jets ellen
Tökéletes play calling, tökéletes play, kb. 20 yard üres fű, és az egész évben borzasztóan stabil Jed Collins elejti a labdát. Az nagyon fájt.

Az év legfájóbb D playe: White elejtett INT-je
Nem tudom szavakba önteni, hogy akkor mennyire fel volt dúlva. Meccsfordító momentum lett volna, szerintem onnan a 49ers O nem jön vissza, még szorosra se, bármit is tett volna a D-jük.

Az év sérülése: Patrick Robinson és Jabari Greer
A két kezdőszintű CB kiesése nagy rosszul jött, Lewis-szal együtt három szinte bárhol kezdő CB-nk lett volna, így az amúgy is jó pass D még jobb lehetett volna. Talán PatRob több labdát is szerzett volna meg, mint a többiek.

+1 negatívum, ami nekem a legrosszabb: Hartley
Nem kizárt, hogy az offseasonben még vissza is igazoljuk, hiszen itt lakik NOLA-ban, kéznél van stb., de a SB hősétől ennél többet várnék. Mindig voltak mélypontjai, de annyira borzasztóan szarul játszott idén, hogy nem találom én sem a szavakat már rá, pedig hajduval az utolsó pillanatig védtük szegényt.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Egész jól vagyunk 4 emberes nyomással is 😊 Nem hiszem, hogy még egyszer beleesünk abba a hibába, hogy nem a falra bízzuk a helyzet megoldását. 35 sacket csinált a fal (ha idevesszük Galette-t is, aki azért főleg 3 pontosból játszott), amennyit a teljes Tampa védelem együtt.Gyurma Pappa
Első sorban inkább arra ment ki a megjegyzésem, hogy jobb falra számítsatok, mint ami a Dallas ellen ment. Én legalábbis abban bízok. Kizártnak tartom persze, hogy nálatok egy meccs alapján ítélnének meg akármit is. Nem lesz könnyű dolgotok azért, elég demoralizáló tud lenni az amikor fél perc, két play 60 yard TD-t tolunk. Meg úgy általában is fárasztó mentálisan annyifelé figyelni.

Ha van ilyen, nekem ti vagytok a második kedvencem, szóval nem sajnálom majd tőletek a verést, egy a lényeg, legyen esélyünk a győzelemre, és akkor én elégedett vagyok.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Egész jól vagyunk 4 emberes nyomással is 😊 Nem hiszem, hogy még egyszer beleesünk abba a hibába, hogy nem a falra bízzuk a helyzet megoldását. 35 sacket csinált a fal (ha idevesszük Galette-t isGyurma Pappa
Igaz, de azért megnéznék egy statot arra vonatkozóan, hogy ebből a 35-ből hányszor ment ember a 4 rusheren felül a QB-ra.

Ettől függetlenül RR hatalmas fordulatot csinált, utoljára nagyjából 20 éve, Millsék idején volt hogy top 5-ben legyünk kapott pontban, ez még Williamsnek se sikerült.
Viszont nagy kár, hogy labdát nem tudunk szerezni. Ez a 12 int. valami nagyon karcsú, ennél még tavaly is több jött össze. Az a Lewis csinálta a legtöbb labdaszerzést, akinek az egyik legnagyobb hibájának azt rótták fel, hogy csak elütni tudja a labdát, megfogni nem.
Nagyon hiányzik a ball skills a védelemből, az nagyot lendítene rajtunk, ha a secondarybe tavasszal valamilyen labdavadász játékost tudnánk hozni.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Még ha Bunkley lesz is bent középen, azért Jordan és Hicks is odaérhet, nem beszélve a csúcsformában lévő Galette-ről...nem hiszem, hogy sokat fogunk blitzelni 😊Tocy
Bár tegyük hozzá, RR meglepett minket Seattle-ben is egy pár Williams-szintű barom blitz package bemutatásával. 😊

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
A no huddle-től én is nagyon tartok, meg McCoytól...nem tudom, mit fogunk vele kezdeni, de abban bízok, hogy a Dallas D-line ennyire domináns tudott lenni, akkora miénknek szét kell őket szedni..Tocy
Azért tegyük mellé, hogy pass protectionben az idei év egyik leggyengébb meccse volt a mi falunktól, én a helyetekben nem számítanék ismét ilyen teljesítményre. Főleg ha nagyon rámentek a blitzekre is, akkor lehet gondotok a screenből nagyon robbanékonyak vagyunk. Meg úgy mindenhol.Eazzy
Még ha Bunkley lesz is bent középen, azért Jordan és Hicks is odaérhet, nem beszélve a csúcsformában lévő Galette-ről...nem hiszem, hogy sokat fogunk blitzelni 😊
több mint 10 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Jimmynek nagy meccse lehet. Witten nem fiatal droppolgat is idén rendesen de Ortonnal összekapart 130yardot. Amugy is volt baja idén az Eaglesnek a TE-k levédekezésével.
Szerintem a fő kérdés részletekről az időjáráshoz való alkalmazkodás (főleg Brees). Nálam esélyesebbek vagytok, egyszerűen mert a labda mindkét oldalán jobb a keretetek, persze ezt érvényre is kell juttatni.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
A no huddle-től én is nagyon tartok, meg McCoytól...nem tudom, mit fogunk vele kezdeni, de abban bízok, hogy a Dallas D-line ennyire domináns tudott lenni, akkora miénknek szét kell őket szedni..Tocy
Azért tegyük mellé, hogy pass protectionben az idei év egyik leggyengébb meccse volt a mi falunktól, én a helyetekben nem számítanék ismét ilyen teljesítményre. Főleg ha nagyon rámentek a blitzekre is, akkor lehet gondotok a screenből nagyon robbanékonyak vagyunk. Meg úgy mindenhol.Eazzy
Egész jól vagyunk 4 emberes nyomással is 😊 Nem hiszem, hogy még egyszer beleesünk abba a hibába, hogy nem a falra bízzuk a helyzet megoldását. 35 sacket csinált a fal (ha idevesszük Galette-t is, aki azért főleg 3 pontosból játszott), amennyit a teljes Tampa védelem együtt.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
A no huddle-től én is nagyon tartok, meg McCoytól...nem tudom, mit fogunk vele kezdeni, de abban bízok, hogy a Dallas D-line ennyire domináns tudott lenni, akkora miénknek szét kell őket szedni..Tocy
Azért tegyük mellé, hogy pass protectionben az idei év egyik leggyengébb meccse volt a mi falunktól, én a helyetekben nem számítanék ismét ilyen teljesítményre. Főleg ha nagyon rámentek a blitzekre is, akkor lehet gondotok a screenből nagyon robbanékonyak vagyunk. Meg úgy mindenhol.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Home: Atlanta, Carolina, Tampa Bay, Green Bay, Minnesota, Baltimore, Cincinnati, San Francisco
Away: Atlanta, Carolina, Tampa Bay, Chicago, Detroit, Cleveland, Pittsburgh, Dallas

A jövő évi sorsolás. Nem sok könnyű csapat van 😀 Idegenben meglehet a Browns, a Cowboys, a jelenlegi Bears és Steelers is. Sőt, akár a Lions is. Otthon meg nyerünk mindent amúgy is 😀 13-3, SB-win. 😀Tocy
SB-win ? A mostani és a következő is? -nem vagy kicsit telhetetlen?😀😀😀

Minden kedves fórumtársnak -(a fenti menetrend szerint felvázolt)- Saints győzelmekben bővelkedő Boldog Új Évet Kívánok!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Szerintem NFC döntő a Candelstickben lesz SF-Saints!Alabama Niners
Uhh azt nagyon élném. Jár a visszavágás 😉

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
BTW Manning abszolút megérdemli ezt a rekordot is, engem inkább az érdekel, hogy tartva magát a bevett eljáráshoz van-e annyi az NFL-ben, hogy a tegnap szétkürtölt rekordot most ünneprontva visszavegye.atapapa
Tavaly Gronkowski-tól minden további nélkül elvettek pontosan egy ilyen "passz" TD-t (átírták futottra), emiatt a TE TD rekordja is törölve lett. Neki, mondjuk, volt lehetősége pótolni. (Meg is tette.)tomi-tomi
Most hogy mondod, tényleg, ezt el is felejtettem.

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szerintem NFC döntő a Candelstickben lesz SF-Saints!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nagyon félek attól, hogy nem tudjuk elkerülni az adok-kapokba történő belekényszerítést, a gyors támadójáték RR-t megöli, a Pats is ellenünk játszotta szvsz idén a legtöbb no huddle playt, tudják mihez nem bír alkalmazkodni Rob. atapapa
Ez annyira így van, hogy 2012-ben a Cowboys ellen ment a legtöbb no huddle play a Pats részéről. S idén valóban a Saints ellen, ami különösen kiugróra sikeredett, hiszen egyébként sokkal ritkábban alkalmazta a Pats a megszokottnál.


BTW Manning abszolút megérdemli ezt a rekordot is, engem inkább az érdekel, hogy tartva magát a bevett eljáráshoz van-e annyi az NFL-ben, hogy a tegnap szétkürtölt rekordot most ünneprontva visszavegye.atapapa
Tavaly Gronkowski-tól minden további nélkül elvettek pontosan egy ilyen "passz" TD-t (átírták futottra), emiatt a TE TD rekordja is törölve lett. Neki, mondjuk, volt lehetősége pótolni. (Meg is tette.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Home: Atlanta, Carolina, Tampa Bay, Green Bay, Minnesota, Baltimore, Cincinnati, San Francisco
Away: Atlanta, Carolina, Tampa Bay, Chicago, Detroit, Cleveland, Pittsburgh, Dallas

A jövő évi sorsolás. Nem sok könnyű csapat van 😀 Idegenben meglehet a Browns, a Cowboys, a jelenlegi Bears és Steelers is. Sőt, akár a Lions is. Otthon meg nyerünk mindent amúgy is 😀 13-3, SB-win. 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Egyetértek veletek, nekem a Bears-meccs az etalon, az a gameplan és a megvalósítás is mintaszerű volt, sok-sok rövid passz, screenek és futások, passz Jimmynek, elkapóknak kevés, az a secondary nem engedte a nagy játékot. Na majd az Eagles talán engedi. A pass rush nem eget rengető arra felé, egyszerűen akármilyen rossz időben 25-30 pont körül kell végeznünk.

A védelem más tészta, de ha konkrétan a futójátékokra készültünk, akkor mindig jól meg is fogtuk őket, oké ez egy ligaelső alakulat, de a Hicks-Bunkley-Jordan triónak, egy fellépő Lofton-Hawthorne párossal, Harper is csinálja azt, amihez ért, ütközzön, vandálkodjon a boxban. Deseant is meg lehet fogni, rajta kívül meg nincs igazán jó elkapójuk...viszont a TE-k ellen nem tudom, mit fogunk kezdeni. Ha mindenki fent van a boxban és McCoyt próbáljuk limitálni, akkor őket azért nehéz lesz megfogni, talán Haralsont lehet odarakni, Harpert és Jenkinst inkább ne.

Bush játéka valóban örömteli, nekem a sok pozitív meglepetés közül ő az egyik idén, a SS posztunk Vaccaróval és vele tökéletes, a lassan semmire nem jó Harper sorsát végleg megpecsételték nálunk. Őt lehet rakni TE-re, de minden a no huddle-re való felkészülésünktől függ, van-e olyan emberanyag, hogy cserék nélkül is hatékonyak lehetünk és tudunk-e elég gyorsan reagálni? Nagy kérdés lesz, de nincs apelláta, nyerni kell.
több mint 10 éve
mr.oxygen New Orleans Saints 61
Egyébként mindenki szerintem k nagy lövöldözésre számít a két O részéről, az ilyen elvárásoknak szokott 17-13 lenni a vége.Gyurma Pappa
Remélem csak a mi O-nk részéről lesz nagy lövöldözés! 😉
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
A lepényhal meg utoljára.
Szokott nekem GODell is mailt küldeni 😀 csak rányomok a válasz gombra......
Kájzerszóze
Hüllye :p

A tippeket kiírtam egy táblába nemrég, de csak akkor értékelem, ha az all pro csapatokat kihirdették (mondjuk botrány lenne, ha Jimmy nem lenne az első csapatban)

szerk: Jimmy Graham: 1st player in Saints history to lead NFL in TD catches in season

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 588 — Egyéb témák lakó
Egyébként mindenki szerintem k nagy lövöldözésre számít a két O részéről, az ilyen elvárásoknak szokott 17-13 lenni a vége.