New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Futás playek 20% design és 80% végrehajtás. Ha "szét lehetne videózni" egy futót, akkor AP és Lynch nem tudna ekkora számokat hozni, hiszen 1000 videó van róluk. A futásban nem meglepetést kell okozni, hanem jól kivitelezni. Gyurma Pappa
Az a baj,hogy félreértelmezed amit írok. Én nem a hívások kivitelezéséről beszéltem. Triviális,hogy ha tudja a védelem,hogy melyik lyukat támadja a futó, attól még be kell tömni, és ha nem sikerül, nem sokra mennek az elemzéssel. Ez kb axióma, de én nem erről beszélek.

Amiről én beszélek az az,hogy olyat adni a rendszerbe amit még nem látott adott csapattól a DC, ergo váratlanul éri, aka anno a védelmeket a ReadOption. Ezért volt pl,hogy full retard üzemmód volt a Colts-KC meccs még alapszakasz végén, mert nem akarták jobban kinyitni a playbookot egyik oldalon sem.
Ha te bedobsz egy BJGE szintű futó helyére egy olyan backet akinak szeme van a cutbackhez, hiába hívod ugyanazt a playt előbbi és utóbbi futóra, akkor a cutback meg fogja lepni a védelmet.


Csak ahhoz, hogy ez differential maker legyen, ahhoz sok más tényező is kell (timing, a többiek játéka, a clearing route begyakorlása stb). Ráadásul ilyenkor a védelem sem áll ott, hogy "héé ezt nem láttuk videón, most mit csináljunk?". A védekező playek inkább keretrendszert alkotnak, mint sem kötött utakat stb.Gyurma Pappa
Igen minden mindennel összefügg, de ennyire ne bontsul atomjaira a dolgot. DC-ként minél több videózott játékod van egy ellenfélről, annál inkább tudod megfelelő pozícióba tenni a védődet akár egymagát, vagy magát a rendszert ahhoz,hogy hatásosan levédekezd az esetleges playt. Mivel PH-ról semmi anyag nincs, ezért alkalmas az "X-faktor"-ahogyan te hívtad- fogalomra, hiszen kiemelkedő játékos, akiről nincs videó a rendszerünkben, tehát simán benne van,hogy jön egy endaround és Ryan felsóhajt,hogy "B+, ez mi", vagy jön egy motion bubble screen, amire néz egyet,hogy "Honnan a &#@>?!"
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
..undisputedly
Őszintén: a 49ers és a ti topikotok van tele a "PO-ra tartogatott titkos fegyver, amivel majd jól meglepünk mindenkit" hsz-kkel. Most "rajtad töltöttem ki" az irányú véleményemet, hogy ez hülyeség. Minden, éles helyzetben nem gyakorolt play vagy game plan kockázatot hordoz. Nyilván: vannak high risk-high reward playek, minden bizonnyal ilyeneket írtak PH-ra, de ez túl van dimenzionálva. A foci nem így működik, itt nagyon precíz játékok vannak, és az ellenfelek is adaptálni tudnak mindent, amit látnak.

Nálatok vannak igen szépen tervezett playek (az a 60yardos TE catch and run pl. elég szép tervezés volt), de ez nem PH-tól függ. Remélem érted mit akarok mondani.

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Azért pár sort mégiscsak írhatnál, mert szerintem én is azt írtam,hogy egy hét alatt nem fog a fal más blokkolási sémát megtanulni, szóval futójáték tekintetében új, meglepetés erejével bíró húzások nehezen lesznek. Az AP-Lynch részt nem értem.undisputedly
Futás playek 20% design és 80% végrehajtás. Ha "szét lehetne videózni" egy futót, akkor AP és Lynch nem tudna ekkora számokat hozni, hiszen 1000 videó van róluk. A futásban nem meglepetést kell okozni, hanem jól kivitelezni.

A PH rész gondolom arra szól,hogy külön játlkosra szerinted nem írnak playeket.
Év elején Bevelle és PC nyilatkozta,hogy pedig igen, ami szerintem nem is meglepetés,hiszen nem csak nálunk, de az egész ligában kevés olyan energikus játékos van mintHarvin, szóval az Ő speciális skillsetjére bőven lehet húzásokat kitalálni.undisputedly
Dehogy nem. Csak ahhoz, hogy ez differential maker legyen, ahhoz sok más tényező is kell (timing, a többiek játéka, a clearing route begyakorlása stb). Ráadásul ilyenkor a védelem sem áll ott, hogy "héé ezt nem láttuk videón, most mit csináljunk?". A védekező playek inkább keretrendszert alkotnak, mint sem kötött utakat stb.

Egyébként amíg Lewis játszott az PHI ellen, D-Jax 0 yardon volt tartva, egy-az-egyben. Lewis Sherman után/mellett legjobb emberező CB, csak kevesebb INT-et szed össze, viszont jobban szerel, amíg Greer egészséges volt a Saints engedte a legkevesebb YAC-t.

A média mindenhol mainstream dallamokat fúj, szerintem ez nem befolyásolja annyira az embert, mint az előző méretes zakó amibe beleszaladtatok, és az SP-DB-éra legcsúnyább számai. Kötve hiszem,hogy nem úgy jöttök fel,hogy meg akarjátok mutatni ki a főnök.undisputedly
Én sem hiszem, hogy nem így lesz, csak azért más a lelki teher, mint a mostani meccsen volt.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lehet sorolni, hogy milyen elemekben jó az egyik vagy másik csapat, de ahogy unditól Hawks megtudtam szét van videózva a futásunk, és előveszi a Hawks a Nagy Titkos Percy Harvin Playbookot is, így már tényleg nem sok esélyt látok. Szóval szerintem az lesz a legjobb, ha el sem megyünk.Gyurma Pappa
Azért ne durcizz be 😊
A 2 dolog amit kiemeltél, az teljesen helytálló közlés volt a részemről:
undisputedly
Dehogy durciztam be 😊

Régebben órákat szántam volna erre, hogy felvázoljam miként is készül egy playbook, abból egy game plan, hogy hol tévedsz, és miért nem lehet egy hét alatt teljesen átalakítani egy offense, meg installálni game döntő playeket. Arról is odalakat írtam volna, hogy miként reagál le egy jó védelem (és a Saints az) egy "új erőt". Arról is sokat beszéltem volna, hogy egy OL blokkolását nem hogy hét alatt, de idény alatt sem váltják le, és a te elméleted szerint AP és Lynch nem létezhetne az nfl-ben. De ma már csak trollkodásra futja 😉

Ez meg egész egyszerűen túl van dimenzionálva. Nehogy már egy 20 éves statisztika miatt romoljon a teljesítménye annak a játékosnak aki mondjuk 2 éve van a csapatban.
Nem maga a statisztika miatt volt nyomás rajtatok,hanem azért, mert gyengék voltatok az idegenbeli meccseken PO-ban, mert ki kellett jönni a dómból, és az időjárás, hostile territórium stbstb ezt hozza ki.

Az meg csak edzői húzás,hogy ezzel levegye a terheket. Mármint,hogy innentől nincs teher. Egy szezon közben NFC bestnek titulált csapat ahol Brees irányít, sosem megy úgy,hogy már megtettük amit kellett, innentől minden freerolling. Főleg nem Paytonnal a fedélzeten.undisputedly
Nem a játékosok, vagy nem az edzők, de még nem is a szurkolók dimenzionálják túl, hanem a "szakértő média". És ez bizony nyomás a mai játékosra is.
A dómból kijövetelhez annyit, hogy 2009 óta továbbra is nekünk van a 2. legjobb idegenbeli mérlegünk az egész nfl-ben.
Árnyalom: jóval kisebb a teher, mintha az Eagles elleni meccsen, ahol egy rebuilding alatt álló, tényleg gyengébb csapat ellen kellett játszani idegenben, mint az NFC 1st seed ellen kell játszano.Gyurma Pappa
Azért pár sort mégiscsak írhatnál, mert szerintem én is azt írtam,hogy egy hét alatt nem fog a fal más blokkolási sémát megtanulni, szóval futójáték tekintetében új, meglepetés erejével bíró húzások nehezen lesznek. Az AP-Lynch részt nem értem.
A PH rész gondolom arra szól,hogy külön játlkosra szerinted nem írnak playeket.
Év elején Bevelle és PC nyilatkozta,hogy pedig igen, ami szerintem nem is meglepetés,hiszen nem csak nálunk, de az egész ligában kevés olyan energikus játékos van mintHarvin, szóval az Ő speciális skillsetjére bőven lehet húzásokat kitalálni.

A média mindenhol mainstream dallamokat fúj, szerintem ez nem befolyásolja annyira az embert, mint az előző méretes zakó amibe beleszaladtatok, és az SP-DB-éra legcsúnyább számai. Kötve hiszem,hogy nem úgy jöttök fel,hogy meg akarjátok mutatni ki a főnök.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Lehet sorolni, hogy milyen elemekben jó az egyik vagy másik csapat, de ahogy unditól Hawks megtudtam szét van videózva a futásunk, és előveszi a Hawks a Nagy Titkos Percy Harvin Playbookot is, így már tényleg nem sok esélyt látok. Szóval szerintem az lesz a legjobb, ha el sem megyünk.Gyurma Pappa
Azért ne durcizz be 😊
A 2 dolog amit kiemeltél, az teljesen helytálló közlés volt a részemről:
undisputedly
Dehogy durciztam be 😊

Régebben órákat szántam volna erre, hogy felvázoljam miként is készül egy playbook, abból egy game plan, hogy hol tévedsz, és miért nem lehet egy hét alatt teljesen átalakítani egy offense, meg installálni game döntő playeket. Arról is odalakat írtam volna, hogy miként reagál le egy jó védelem (és a Saints az) egy "új erőt". Arról is sokat beszéltem volna, hogy egy OL blokkolását nem hogy hét alatt, de idény alatt sem váltják le, és a te elméleted szerint AP és Lynch nem létezhetne az nfl-ben. De ma már csak trollkodásra futja 😉

Ez meg egész egyszerűen túl van dimenzionálva. Nehogy már egy 20 éves statisztika miatt romoljon a teljesítménye annak a játékosnak aki mondjuk 2 éve van a csapatban.
Nem maga a statisztika miatt volt nyomás rajtatok,hanem azért, mert gyengék voltatok az idegenbeli meccseken PO-ban, mert ki kellett jönni a dómból, és az időjárás, hostile territórium stbstb ezt hozza ki.

Az meg csak edzői húzás,hogy ezzel levegye a terheket. Mármint,hogy innentől nincs teher. Egy szezon közben NFC bestnek titulált csapat ahol Brees irányít, sosem megy úgy,hogy már megtettük amit kellett, innentől minden freerolling. Főleg nem Paytonnal a fedélzeten.undisputedly
Nem a játékosok, vagy nem az edzők, de még nem is a szurkolók dimenzionálják túl, hanem a "szakértő média". És ez bizony nyomás a mai játékosra is.
A dómból kijövetelhez annyit, hogy 2009 óta továbbra is nekünk van a 2. legjobb idegenbeli mérlegünk az egész nfl-ben.
Árnyalom: jóval kisebb a teher, mintha az Eagles elleni meccsen, ahol egy rebuilding alatt álló, tényleg gyengébb csapat ellen kellett játszani idegenben, mint az NFC 1st seed ellen kell játszano.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lehet sorolni, hogy milyen elemekben jó az egyik vagy másik csapat, de ahogy unditól Hawks megtudtam szét van videózva a futásunk, és előveszi a Hawks a Nagy Titkos Percy Harvin Playbookot is, így már tényleg nem sok esélyt látok. Szóval szerintem az lesz a legjobb, ha el sem megyünk.Gyurma Pappa
Azért ne durcizz be 😊
A 2 dolog amit kiemeltél, az teljesen helytálló közlés volt a részemről:

1, Ingramból eddig kevés videó volt, ez lehetett volna X faktor, egy váratlan húzás, de mivel sokat használtátok mostanában így értelemszerűen van róla megfelelő mennyiségű anyag,hogy a stílusa, türelme,habitusai, ne érjék váratlanul a védelmet.

2, Az egészséges Harvinra offseasonban külön oldalak lettel írva, ami teljesen érthető,hizsen egy nagyon sokoldalú Hb/Wr/Kr/Pr játékos, nyilván egy jó OC a legjobb játékosára külön is ír playeket. Mivel egyből megsérült, és semmi remény nem volt,hogy játszon, ezeket nyilván nem használtuk,de a bye week miatt volt idő installálni őket újból.

Viszont két dolog mellettünk szól: nekünk jóval kevesebb veszíteni valónk van. Ahogy ata írta, ez a meccs felért egy SB győzelemmel. Lekerült egy 20 éves nyomás a csapatról, és ha most veszítünk, nem történik semmi, a 6th rank kikaphat a 1st ranktól, ettől nem fognak a csapat bukásáról beszélni.
Gyurma Pappa
Ez meg egész egyszerűen túl van dimenzionálva. Nehogy már egy 20 éves statisztika miatt romoljon a teljesítménye annak a játékosnak aki mondjuk 2 éve van a csapatban.
Nem maga a statisztika miatt volt nyomás rajtatok,hanem azért, mert gyengék voltatok az idegenbeli meccseken PO-ban, mert ki kellett jönni a dómból, és az időjárás, hostile territórium stbstb ezt hozza ki.

Az meg csak edzői húzás,hogy ezzel levegye a terheket. Mármint,hogy innentől nincs teher. Egy szezon közben NFC bestnek titulált csapat ahol Brees irányít, sosem megy úgy,hogy már megtettük amit kellett, innentől minden freerolling. Főleg nem Paytonnal a fedélzeten.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
...Tocy
...undisputedly
Lehet sorolni, hogy milyen elemekben jó az egyik vagy másik csapat, de ahogy unditól Hawks megtudtam szét van videózva a futásunk, és előveszi a Hawks a Nagy Titkos Percy Harvin Playbookot is, így már tényleg nem sok esélyt látok. Szóval szerintem az lesz a legjobb, ha el sem megyünk.

Komolyra fordítva: nyilván, nagyon nehéz lesz Seattle-ben nyerni, ahogy másoknak is nehéz volt az előző két évben. A Seahawks védelme nagyon erős, az offense pedig a liga egyik leghatékonyabbja, és akkor még nem beszéltünk a környezetről, amit 12th man teremt (akiket egyébként sikerült megkedveltetnie az Eagles közönségnek velem, ritka bunkó népek járnak ott meccsre), na meg a kellemes időjárásról se feledkezzünk meg (előreláthatólag eső lesz, de elég enyhe időt jósolnak, 7-8 fokkal). Gyakorlatilag lehet sorolni a matchupokat, hogy hol fog megverni minket a Seahawks, lehet nézni azt a keveset, ahol mi jobbak vagyunk.

Viszont két dolog mellettünk szól: nekünk jóval kevesebb veszíteni valónk van. Ahogy ata írta, ez a meccs felért egy SB győzelemmel. Lekerült egy 20 éves nyomás a csapatról, és ha most veszítünk, nem történik semmi, a 6th rank kikaphat a 1st ranktól, ettől nem fognak a csapat bukásáról beszélni. A másik dolog, amit az a teljesítmény, amit edzői stáb most mutatott be, és főleg Rex Ryan teljesítménye kiemelkedő: adaptáció. Ha 100%-os lenne a secondary, akkor bizony sokkal kevésbé tartanék ettől a meccstől.

De ahogy írtam: mi már innen csak nyerhetünk.

A passzjátékunk nem működött, ezt nem igazán értem egyébként, az első INT jó döntés volt borzalmas kivitelezéssel, a második viszont full homály volt, és amúgy is sokszor pontatlanul játszott Brees. Bizonytalan volt, nem érezte magát jól, és a fal széle nem is tartott jól egyik oldalon sem. WR-eket használjuk jobban könyörgöm, Colston és Stills is sokkal több labdát érdemelne, na persze Seattle-ben nem is fog feléjük nézni Brees.
Tocy
A OL semmi rosszat nem csinált, úgy működött, ahogy kell neki: Brees magassága miatt a szélső védőket kifelé kell terelni, ő meg fellép a pocketban. Ez végig meg volt, Armstead és Strief teljesen elfogadható mennyiségű hibával játszott.
Tocy, ez a PO, itt nincs olyan hogy nem keresünk valakit, csak mert. Annak fog Brees dobálni, akinél működik. Ő nem tud elszakadni a WR-ek helyett a védőktől. Csak legyen sok crossing route 😉

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Megnéztem tizedszer is, nyertünk 😀Gyurma Pappa
höh, én az utolsó FG előtt úgy izgultam, mint ha Hartley rúgta volna :p

Payton csak ennyit mondott Grahamről a sajtáton: He was fantasticatapapa
Bengals franchise rekorder karrier pontossagban, de nála nagyobb uncluth rugot meg életemben nem láttam. extra para volt emiatt, szerencsétlen asszonyt majdnem le is rúgtam a kanaperol mikor láttam, hogy jo. Csak az elso volt necces.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ezt én is így látom, de más drukkerekkel még sosem tudtam elfogadtatni, hogy márpedig Thomas franchise-back lenne, ha nem lenne ennyire sérülékeny és nem Brees lenne a QB. Na de majd most Ingram meg Robinson szétfutja a Eaglest, de nem is az hiányzik igazán, hanem a passzblokkolás, amiben utolérhetetlen...Tocy
Szerintem futással nem sokra fogtok menni, az utolsó pár fordulót tekintve elég jó a rush d. Ha Brees jó napot fog ki, jó labdákat ad, akkor szerintem simán nyertek, ez nem a futáson fog múlni. Ha megnézitek a szezon elején a Broncos elleni meccsünket, kb arra lehet számítani most is. Ne legyen igazam 😀mustaine
Ezt jól eljinxeltem 😀 😀 😀

Amúgy a jobbik csapat nyert, további sok sikert nektek a playoffban! 😊mustaine
Én viszont beletaláltam... 😀
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ezt én is így látom, de más drukkerekkel még sosem tudtam elfogadtatni, hogy márpedig Thomas franchise-back lenne, ha nem lenne ennyire sérülékeny és nem Brees lenne a QB. Na de majd most Ingram meg Robinson szétfutja a Eaglest, de nem is az hiányzik igazán, hanem a passzblokkolás, amiben utolérhetetlen...Tocy
Szerintem futással nem sokra fogtok menni, az utolsó pár fordulót tekintve elég jó a rush d. Ha Brees jó napot fog ki, jó labdákat ad, akkor szerintem simán nyertek, ez nem a futáson fog múlni. Ha megnézitek a szezon elején a Broncos elleni meccsünket, kb arra lehet számítani most is. Ne legyen igazam 😀mustaine
Ezt jól eljinxeltem 😀 😀 😀

Amúgy a jobbik csapat nyert, további sok sikert nektek a playoffban! 😊

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Előretekinteni nem nagyon érdemes, 34-7-re kaptunk ki Seattle-ben, azóta nincs Vaccaro, remélem Lewis, Haralson, Thomas fog tudni játszani, de egyszerűen jobb csapat a Seahawks. Offense-oldalon nincs sok reményem, Brees idegesen és kapkodva játszik a Dome-tól távol, ha hasonlóan tudnánk futni ( azért a Hawks ellen nem lehetetlen haladni a földön ), az sokat segítene. D-oldalon a read option és Wilson elég nagy mismatch a Lofton-Hawthorne páros ellen, ráadásul Jenkins, mint FS az első meccsen sem igazán jött be. Erőltessük Bush-t! Ja közben olvasom, hogy Harvin valszeg játszik mégis, na akkor meg aztán...

Ja, D-Jax két nagy játékával rohadjon meg, az elsőnél kilépett ( 40 yardos catch, utána TD lett belőle ), a második meg hasonlóan makker volt, mint a Dallas ellen múlt héten ( csak itt zászlót dobtak, nem kapta el ).Tocy
Bye week óta, tehát kb az utolsó 4-5 meccsen nagyon rendben van a run D#. Az a Rams amelyik szétszedett minket idegenben futással, negatív frencsájz rekordot futott valami 17 yarddal az utolsó fordulóban ellenünk. Korábban sem az emberanyaggal volt baj, hanem azzal,hogy túljátszották a srácok, szar szögből érkeztek.

Haw-t ugye korábban már írtam,hogy nemm bemutatni, elküldtük mert lassú mint a kuka, Lofton sem a gyorsaságáról híres ugye, nálunk meg ha minden jól megy lesz egy Harvin akinek a legnagyobb skillje az "in-space" játék, ergo LB elrontja a covert rajta akkor vége a játéknak, illetve Willson az elkapó TE valószínűleg játszaht majd ellenetek.

El tudok képzelni olyan forgatókönyvet,hogy nyertek. Nyilván egyenes kieséses szakaszról beszélünk, de szerintem egy átlag lefolyású (nincs punt&kick ret TD, vagy 15 bedobott sárga egyik odallon) meccsen 70%-ban a miénk hazai pályán. Ezt ne értsétek félre, tényleg nem lebecsülni akarom a csapatot, de ha buki lennék, ilyen számokkal dolgoznék.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Továbbra is nehezen hiszem el az Ingram-Robinson futópárosunkat. Belül a falunk is bombajó volt ( Brees sneakjeinél is látszódott, hogy elnyomják végig a D-t ), de külső futásoknál bizony az RB-k alkottak nagyot. Ingram gyönyörűen játszott, sok szerelésről jött le, jól vette észre a lyukakat, jöttek a yardok és a TD is. Óriási pacsi neki! A passzjátékunk nem működött, ezt nem igazán értem egyébként, az első INT jó döntés volt borzalmas kivitelezéssel, a második viszont full homály volt, és amúgy is sokszor pontatlanul játszott Brees. Bizonytalan volt, nem érezte magát jól, és a fal széle nem is tartott jól egyik oldalon sem. WR-eket használjuk jobban könyörgöm, Colston és Stills is sokkal több labdát érdemelne, na persze Seattle-ben nem is fog feléjük nézni Brees.

A védelem brutálisat játszott, futás ellen a fal félelmetes volt, passz ellen mondjuk harmatos, 2 sacket csináltunk és sokszor volt tengernyi ideje Folesnak, de amíg Lewis a pályán volt, szépen fogtuk meg ezt az elit offense-t. Számok alapján ez volt a legerősebb támadósor a PO-csapatok közül ( NFC-ben ), de azt nem mondom, hogy a Seahawks nem fog eredményesebben játszani ellenünk...az továbbra is látszik, hogy sem LB sem S nem tud nálunk embert fogni, Harpernek volt egy nagy játéka, de hogy Cooper TD-jénél mit csinált, az rejtély, utóbbi elejtett labdájánál Lofton volt vakon, Ertz TD-jénél Hawthorne maradt le csúnyán...

Amúgy azért a két INT-et visszaadta az Eagles, a kihagyott FG és Cooper elejtett labdája, utóbbival szerintem minimum a red zone-ig ment volna.

Előretekinteni nem nagyon érdemes, 34-7-re kaptunk ki Seattle-ben, azóta nincs Vaccaro, remélem Lewis, Haralson, Thomas fog tudni játszani, de egyszerűen jobb csapat a Seahawks. Offense-oldalon nincs sok reményem, Brees idegesen és kapkodva játszik a Dome-tól távol, ha hasonlóan tudnánk futni ( azért a Hawks ellen nem lehetetlen haladni a földön ), az sokat segítene. D-oldalon a read option és Wilson elég nagy mismatch a Lofton-Hawthorne páros ellen, ráadásul Jenkins, mint FS az első meccsen sem igazán jött be. Erőltessük Bush-t! Ja közben olvasom, hogy Harvin valszeg játszik mégis, na akkor meg aztán...

Ja, D-Jax két nagy játékával rohadjon meg, az elsőnél kilépett ( 40 yardos catch, utána TD lett belőle ), a második meg hasonlóan makker volt, mint a Dallas ellen múlt héten ( csak itt zászlót dobtak, nem kapta el ).
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Próbáltam kikeresni, hogy volt-e a Payton-éra alatt olyan, hogy ennyit futottunk volna, de így korán reggel feladtam 😀 Gyanítom nem sűrűn fordult elő, de jó volt látni, hogy erre is képes a csapat. Robinsont már Ingram szezoneleji bénázásakor szívesen láttam volna a pályán. Mark azóta azért bizonyított, ma pedig mindketten nagyot játszottak.BB
Ata írt valami olyasmit eredménykövetőbe hogyha 140yard felett voltunk akkor eddig mindig nyertünk Paytonnal.EasyGhost
Igen, 28 meccsen 28 W.
Plusz ha Payton alatt legalább 36 alkalommal futottunk, akkor 11-ből 11 meccset nyertünk. 2008-ban és 2010-ben (utóbbi év volt az, amikor ugye hullottak a futóink, mint a legyek) nem volt csak ilyen meccsünk.


Kicsit bámulva a statokat, a héten tárgyalt passer rating-elmélet Brees részéről bukott, az egyik legrosszabb ilyen meccse volt, viszont az ellenfél irányítója most is hatékonyan dobálhatott a 105-ös PR-ral. De legalább most először megúsztuk 30 pont alatt.
A meccset egyértelműen azzal nyertük, amivel elvileg az ellenfél volt eredményesebb: a futással. Nem tudom mi volt a valószínűtlenebb: hogy a legjobban futó csapatot 100 yard és négyes átlag alatt tartjuk, vagy hogy az egyik legjobb run D-t a földön verjük meg.

több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Jajj mielőtt elfelejtem, holnap rendelek egy Armstead mezt 😀
Gyurma Pappa
Graham a jó befektetés pedig, két jó játékosunk előtt tiszteleghetsz egyszerre

Most már beismerem, megfogadtam, ha Falcons nyer nekünk, akkor rendelek egy Tony G mezt, de most az erre feltöltött pay pal-t el is költöm 😀Gyurma Pappa
Orvost!

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Nem lepodtem meg a gyoztesen.
Hogy is van az a "Aki a Philly ellen nyeri idegenben...." 😀
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Bejött a tippem, hogy Ingramnek nagy meccse lesz 😀 De arra még én sem számítottam, hogy a védelem így játszik...nagyon nagy respect az egésznek, Brees két INTje botrány, azokon nagyon felhúztam magam. A FG előtt rettenetesen izgultam 😀 Hejj, így már részemről nincs elvárás a szezonban, bejutottunk, ott nyertünk is, ráadásul idegenben, bravo!
több mint 10 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Jajj mielőtt elfelejtem, holnap rendelek egy Armstead mezt 😀

Most már beismerem, megfogadtam, ha Falcons nyer nekünk, akkor rendelek egy Tony G mezt, de most az erre feltöltött pay pal-t el is költöm 😀Gyurma Pappa
Ígéret szép szó, ha ............. 😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok megérdemeltétek sajna RR védelme most működött ellenünk sok sikert tovább!!
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Azt hiszem ....most pont annyival voltatok jobbak mint amit az eredmény is tükröz. Nagyszerű csapatotok van akiknek tényleg a SB-ért folytatott harc kijár. Ezen a szinten ezt kell produkálni/végrehajtani. Még egyszer GRAT!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Próbáltam kikeresni, hogy volt-e a Payton-éra alatt olyan, hogy ennyit futottunk volna, de így korán reggel feladtam 😀 Gyanítom nem sűrűn fordult elő, de jó volt látni, hogy erre is képes a csapat. Robinsont már Ingram szezoneleji bénázásakor szívesen láttam volna a pályán. Mark azóta azért bizonyított, ma pedig mindketten nagyot játszottak.BB
Ata írt valami olyasmit eredménykövetőbe hogyha 140yard felett voltunk akkor eddig mindig nyertünk Paytonnal.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Jajj mielőtt elfelejtem, holnap rendelek egy Armstead mezt 😀

Most már beismerem, megfogadtam, ha Falcons nyer nekünk, akkor rendelek egy Tony G mezt, de most az erre feltöltött pay pal-t el is költöm 😀

több mint 10 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Próbáltam kikeresni, hogy volt-e a Payton-éra alatt olyan, hogy ennyit futottunk volna, de így korán reggel feladtam 😀 Gyanítom nem sűrűn fordult elő, de jó volt látni, hogy erre is képes a csapat. Robinsont már Ingram szezoneleji bénázásakor szívesen láttam volna a pályán. Mark azóta azért bizonyított, ma pedig mindketten nagyot játszottak.
több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
total net yards: 434 - 256
first downs: 26 -17
futott yardok: 185 - 80

nem is sorolom. egy új csapatot láttunk. nyert. idegenben.
NO COMMENT 😀 😀 😀 😀



több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
Megint én 😀

Nem mertem a meccs előtt beírni már ez a statot, de rímel arra, amit ata írt. A két csapat "strength of schedule"-je 2013-ra:

Saints 0,516
Eagles 0,453

Fel akartam dobni a "ki játsszon otthon" vitába, de végül is megelégeltem a szájkaratét, és nem tettem. Tényleg nem akarom leszólni az Eaglest, mert óriásit lépett (bár inkább ugrott) előre a csapat az elmúlt évekhez képest, de minden viszonyítás kérdése, ugyebár. Az itteni fanok jó része a helyén kezeli a csapatát a zöldeknél, ezért is big respect, a fő problémám azzal volt, hogy az nfl.com-tól az SI-ig mindenki csak azzal volt elfoglalva, hogy mennyire esélytelen vagyunk.

több mint 10 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Milyen jó volt mára a sig-em 😀

Tetszik a big silent a philly stadionban 😀