New York Giants

49 feliratkozó

11 napja
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A fő problémám csak az, h ha öt év alatt nem tanult meg a zsebben mozogni, akkor most a rehab alatt hogyan fog. Vagy jön a Drew Lock csoda 🙂
Haba
Mondjuk ezt a tevékenységet nem volt túl sok lehetősége gyakorolni..
11 napja
Zet New York Giants 1 342
én a szezon ezen szakaszában szokásosan optimista vagyok, egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy a támadófal megint ennyire szar legyen. a Bricillo - James Ferentz duó remélhetőleg többet tud kihozni az egységből, ami talentben és mélységben biztosan fejlődött.

ha támadófal van, akkor bármi lehet, ha nincs, akkor újabb kuka szezon és Jonestól is búcsúzhatunk.
törölt kristof
Meg vagyok győződve, hogy az OL sokkal jobb lesz, mint tavaly. Ha pedig így lesz, az láttatni fogja, h milyen(ek) az irányítóink.
Zet
Kb majdnem biztos vagyok benne, h Jones újra lesérül majd akármilyen lesz a fal.

Szerkesztette: Zet
11 napja
Zet New York Giants 1 342
én a szezon ezen szakaszában szokásosan optimista vagyok, egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy a támadófal megint ennyire szar legyen. a Bricillo - James Ferentz duó remélhetőleg többet tud kihozni az egységből, ami talentben és mélységben biztosan fejlődött.

ha támadófal van, akkor bármi lehet, ha nincs, akkor újabb kuka szezon és Jonestól is búcsúzhatunk.
törölt kristof
Meg vagyok győződve, hogy az OL sokkal jobb lesz, mint tavaly. Ha pedig így lesz, az láttatni fogja, h milyen(ek) az irányítóink.
11 napja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 563 — Browns GM
én a szezon ezen szakaszában szokásosan optimista vagyok, egyszerűen képtelen vagyok elhinni, hogy a támadófal megint ennyire szar legyen. a Bricillo - James Ferentz duó remélhetőleg többet tud kihozni az egységből, ami talentben és mélységben biztosan fejlődött.

ha támadófal van, akkor bármi lehet, ha nincs, akkor újabb kuka szezon és Jonestól is búcsúzhatunk.

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
11 napja
Henderson New York Giants 1 009
Nem rossz pickek, viszont összességében nem igazán reménykedem túl jó szezonban. Értem a logikát, hiszen miután sokat találkoztak McCarthyval, nyilván nem győzte meg őket, h több van benne, mint Jonesban, de nem igazán látom, hova tud kifutni az egész stratégia, ha Jones marad az aki és ami. Közepes teljesítmény mellett (10-en kívüli Pick), a jövő évi, amúgy is szarnak mondott classból, megint nincs esély értelmes qb-ra. FA qb Prescott. Könyörgöm a sorshoz Neeee. Szar teljesítménnyel szerintem Mara bepöccen és elhajt mindenkit, tehát kezdődik minden elölről.
Szóval az egyetlen esélyünk, h a történelem ismétli önmagát, és Phil Simmshez hasonlóan, az első 5 év sérülésekkel teletűzdelt, közepesen szar játéka után nyer két sb-t.
A fő problémám csak az, h ha öt év alatt nem tanult meg a zsebben mozogni, akkor most a rehab alatt hogyan fog. Vagy jön a Drew Lock csoda 🙂
Haba
Sok minden változhat még addig, azért mert most szarnak mondják a classt még simán találhatunk kedvünkre való QBt jövőre, McCarthy szintűt még esetleg akkor is ha nem elől húzunk, ezért kár lett volna bereachelni érte ha nem tetszett annyira. Akár tradelhetünk egy veteránért is, Schoen elég aktív ilyen téren. Halkan mondom, mert sok esély nincs rá, meg nem akarok nekik rosszat mert szimpatikus csapat, de ha a Billsnél esetleg csúnyán elszaródnak a dolgok egy Allen trade is benne lehet.
Addig meg bízzunk abban hogy sikerül kihozni valami pozitívat ebből a QB roomból. Tavalyinál rosszabb nem nagyon lehet.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
11 napja
Haba New York Giants 502
Vlsz Nem lesz gond azzal hogy rossz helyen draftoljunk jövőre. Elbohóckodunk a Washingtonnal.
ozibozi
Csak hát erre írtam, h akkor minden kezdődhet elölről. Az meg már marha unalmas
11 napja
ozibozi New York Giants 15 474
Vlsz Nem lesz gond azzal hogy rossz helyen draftoljunk jövőre. Elbohóckodunk a Washingtonnal.

Szerkesztette: ozibozi
11 napja
Haba New York Giants 502
Nem rossz pickek, viszont összességében nem igazán reménykedem túl jó szezonban. Értem a logikát, hiszen miután sokat találkoztak McCarthyval, nyilván nem győzte meg őket, h több van benne, mint Jonesban, de nem igazán látom, hova tud kifutni az egész stratégia, ha Jones marad az aki és ami. Közepes teljesítmény mellett (10-en kívüli Pick), a jövő évi, amúgy is szarnak mondott classból, megint nincs esély értelmes qb-ra. FA qb Prescott. Könyörgöm a sorshoz Neeee. Szar teljesítménnyel szerintem Mara bepöccen és elhajt mindenkit, tehát kezdődik minden elölről.
Szóval az egyetlen esélyünk, h a történelem ismétli önmagát, és Phil Simmshez hasonlóan, az első 5 év sérülésekkel teletűzdelt, közepesen szar játéka után nyer két sb-t.
A fő problémám csak az, h ha öt év alatt nem tanult meg a zsebben mozogni, akkor most a rehab alatt hogyan fog. Vagy jön a Drew Lock csoda 🙂
11 napja
GJohnny74 New York Giants 447
Darius Muasau LB a 6. körben. Ezzel vége is a részünkről.

Egyébként elég jó grade-eket adtak a pick-jeinkre.
Szépen el lett osztva 3-3 támadó és védő játékos.

Szerkesztette: GJohnny74
11 napja
GJohnny74 New York Giants 447
Tyrone Tracy Jr. RB az 5. körben
11 napja
Zet New York Giants 1 342
Theo Johnson TE a 4. körben
Zet
Akkor Waller nyugdíj
vanek úr
Szerintem az, hogy még mindig nem döntötte el, az is egy döntés, szóval Schoen részéről érthető, ha ő is úgy veszi, Waller nem tér vissza. Nem mellesleg Theo Johnson hasonló fizikai adottságokkal bír, mint Waller. Rendkívül jó pick.
11 napja
vanek úr New York Giants 1 716
Theo Johnson TE a 4. körben
Zet
Akkor Waller nyugdíj
11 napja
Zet New York Giants 1 342
Theo Johnson TE a 4. körben
12 napja
GJohnny74 New York Giants 447
A Vikings és a Giants is komoly ajánlatot tett a Patriotsnak Drake Maye-ért


Szerkesztette: GJohnny74
12 napja
GJohnny74 New York Giants 447
12 napja
vanek úr New York Giants 1 716
kellett(ek) ember(ek) a DB-sorba, sajnos idén nem ismerem annyira a prospecteket, hogy véleményt tudjak mondani a játékosokról, de bízom benne, hogy a Bowen–Henderson páros a legtöbbet tudja kihozni belőlük. az első évben biztosan többet fognak hibázni, rendkívül fiatal az egység, szinte mindenki még az újonc szerződését tölti a secondaryben - ez azért elég vad/bátor... 😊
törölt kristof
Érdekes. A két játékos nagyjából totál ellentéte egymásnak a poszthasonlóság ellenére. Nubin egy intelligens safety, aki olvassa a játékot, sok labdát szerez, és passzjátéknál nem kapott büntetést az utolsó 2 évében. Viszont nem elég dinamikus, és volt súlyos sérülése. Az új CB viszont igazi zászlómágnes, pusztít mindent, de gyakran a saját csapatát jobban. Atletikus, de állítólag nem túl ügyes, és enyhén szólva nem túl okos futballista. Reméljük, még fejleszthető. Azért is meglepő a pick, mert pl még Tampa is elérhető. Talán Adore'e visszahozatala is szóba jöhetne.
12 napja
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A poszt teljesen logikus és egyértelmű volt, itt vagyunk/voltunk messze a leggyengébbek. Hogy beválnak-e az majd kiderül.
12 napja
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
kellett(ek) ember(ek) a DB-sorba, sajnos idén nem ismerem annyira a prospecteket, hogy véleményt tudjak mondani a játékosokról, de bízom benne, hogy a Bowen–Henderson páros a legtöbbet tudja kihozni belőlük. az első évben biztosan többet fognak hibázni, rendkívül fiatal az egység, szinte mindenki még az újonc szerződését tölti a secondaryben - ez azért elég vad/bátor... 😊
törölt kristof
Ezert is nehezen elfogadhato ez a McKinney story....
De nyilvan ez mar keso banat
12 napja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 563 — Browns GM
kellett(ek) ember(ek) a DB-sorba, sajnos idén nem ismerem annyira a prospecteket, hogy véleményt tudjak mondani a játékosokról, de bízom benne, hogy a Bowen–Henderson páros a legtöbbet tudja kihozni belőlük. az első évben biztosan többet fognak hibázni, rendkívül fiatal az egység, szinte mindenki még az újonc szerződését tölti a secondaryben - ez azért elég vad/bátor... 😊

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
12 napja
Haba New York Giants 502
Soha többet nem nézek ki senkit. Jayden Danielst még akkor tetszett meg, és javában gondoltam DJ lecserélésére tök jónak, amikor messze nem mockolták az első kör elejére. Csapata Washington. Második körben nagyon reménykedtem, h felmegyünk vagy McKinstryért, de inkább DeJeanért. Erre ki ment fel? Nyilván az sasok. Valahogy minden évben csoport rivális viszi a kiszemeltjeimet.
12 napja
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
2. kör pick: TYLER NUBIN, Safety, Minnesota

Mivel a választásunkig nem ment ki safety a drafton, így elvileg a legjobbat tudtuk választani.
GJohnny74
Nekem meg baratkozni kell a 2 mai pickkel azert...
Nubinban nem latom McKinneyt
a 3.kor meg ilyen versatille db akiktol kiver a viz hogy vegul semmire sem jo igazan

Szerkesztette: yooker
12 napja
GJohnny74 New York Giants 447
2. kör pick: TYLER NUBIN, Safety, Minnesota

Mivel a választásunkig nem ment ki safety a drafton, így elvileg a legjobbat tudtuk választani.

Szerkesztette: GJohnny74
12 napja
vanek úr New York Giants 1 716
Állítólag tényleg volt push a Pats fele a 3. pickért (ami azt jelenti, hogy Maye-t vittük volna), de túl sokat kértek.

Nekem nagyon tetszik Nabers, de a QB-room-ra ráfér még egy kis erősítés….
Zet
Semmi esely nem lehetett a tradre ezt lehetett tudni azert kb annyira qbt akart mindenki.
Dabollek azert kockaztatnak ezzel mert ha Jones marad olyan amilyen akkor van esely ra hogy jovore a kovi qbt mar masik stab valasztja majd!
Bar mentsegukre legyen mondva igy hogy top iranyitora nem volt esely a maradekbol meg inkabb nem valasztottak ebben a helyzetben es ha a maguk reszet rendesen hozzatedzik ahogy eddig akkor maradni fognak

yooker
Inkább az a kérdés itt, hogy az OL marad-e olyan amilyen.. ha az javul, akkor Jones is minimum akkorát fog javulni.
Szesze
Meg az a kérdés, hogy végig tud-e játszani egy egész szezont.
(És nem csak 5 évente egyet)
vanek úr
Azért a kettő között is van némi összefüggés..
Szesze
Némi lehet. De csak nagyon némi. Mert Eli utolsó éveiben ugyanilyen hulladék fal volt körülötte, mégsem hagyott ki egy másodpercet sem sérülés miatt. És ahogy lentebb is írták, DJ kontakt nélkül is ki tud dőlni hónapokra.
12 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 120 — Lucas Scott
nagyon jo pick, nem gondoltuk tul.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
12 napja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 563 — Browns GM
a legutóbbi elsőkörös ex-LSU elkapónk ilyen számokat hozott újoncként:
12 meccs, 91 elkapás, 1305 yard, 12 TD

Nabersnek is hasonlókat! 😊

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.