New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
most akkor a mai meccsen még go Skins ??? 😊yooker
most még nem igazán lehet tudni, h mi lenne a jó nekünk, de sztem simán nyer a Dallas.Szesze
valamikor pukkadni fog ez a skins lufi , de hátha még ezt az egy meccset kihúzzák...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
most akkor a mai meccsen még go Skins ??? 😊yooker
most még nem igazán lehet tudni, h mi lenne a jó nekünk, de sztem simán nyer a Dallas.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Williams tényleg kurva jó volt megint. Mondjuk már ideje volt, h feltűnjön vmi használható LB.Szesze
olyannyira, hogy 6. körös rookieként 3. a tackle listán. az idei draftunk parádés volt (persze a sérülések nélkül még jobb lehetne 😊)kristof
Ha már draft, azért nem árt ismét hangsúlyozni, h JPP mekkora húzás volt tavaly.. pedig kevesen hittek benne igazán.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
most akkor a mai meccsen még go Skins ??? 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Williams tényleg kurva jó volt megint. Mondjuk már ideje volt, h feltűnjön vmi használható LB.Szesze
olyannyira, hogy 6. körös rookieként 3. a tackle listán. az idei draftunk parádés volt (persze a sérülések nélkül még jobb lehetne 😊)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
pedig sztem elképzelhető, h Mario lesz a slot, pont ezen gondolkodtam tegnap.Szesze
Stokley??yooker
Szerintem is Stokley és jövőre meg Jernigan. Stokleyn látszott, hogy kezdi felvenni a tempót, szerintem a Cards ellen már ő is faktor lehet. Cruz, meg Mario (mikor visszajött) rotálja majd egymást, és lehet Nicks is kap majd 1-2 play pihit.

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Cards ellen motivációnak ott lesz a helyszín (SB XLII győzelem). Ez is kell, hogy valamire sarkalljon!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Azért sokkal jobban indul így a hét, h nyertünk tegnap 😊
A Cardinals meccs sem lesz egyszerű, főleg mert már megint idegenben kell játszani. Mondjuk nem tűnnek túl meggyőzőnek eddig, de az az igazság, h annyira mi sem 😊 szoros meccset várok, de mivel NFC-s ellenfél lesz nagyon fontos lenne a győzelem. Ez a tegnapi egy nem számolt bravúr győzelem volt, de a igazából ezzel csak a Redskins elleni vereséget kompenzáltuk.Szesze
Szerintem ezt simán kéne hozni. Csak Fitzgeraldra kell dupla ember, Kolbász egy szer, főleg ha nyomás is van rajta, és ütik verik. A D ellen pedig Cam Newton passzolt 400+ yardot, akkor mi miért ne?
De nem szabad így kimenni a pályára, hanem úgy, olyan motiváltan, ahogy tegnap, és akkor nem lehet baj. 😊balu10
Tuti, h nem lesz sima, egyáltalán nem olyan gyengék, mi meg nem vagyunk olyan jók. Most jött a sok big play labdaeladás nélkül, de ez nem reális, hosszú távon ez nem fog így menni. Egyértelműen nyögvenyelős meccsre számítok.Szesze
En sem szamitok diadalmenetre. Az egesz Eagles meccsen nagyon feszult hangulat volt, sok jatekosunkon latszott, hogy olni mentek a palyara (vegre) es hala isten ez pozitiv modon mutatkozott meg. Viszont a Cardinals elleni nem egy ekkora rangado, nem mondom, hogy lenezik oket, de szamunkra a Cardinals nem az Eagles. Ez kb. olyan, mint a Steelers - Ravens. Ok sem nezik a le a tobbi csapatot, de egymas ellen azert mashogy vonulnak a gyepre.
A mostani meccsen sokszor volt szerencsenk a big playekkel, de a mi offensunk nem ezekre epit. Ha bejonnek jo, de nem fog minden meccsen elkapott TD-t jegyezni mindeket futo, radasul nem is csak ilyen 2 yardosak voltak. Sec is jol vegezte a dolgat, de en azert meg nem felejtettem el milyen gyalazatos produkciot nyujtottak az elso ket meccsen. Valamint azt sem zsabad elfeljteni, hogy Vick agyrazkodassl jatszott es futni sem nagyon tudott, pedig ez a fo fegyvere. Kolb lehet, hogy szar, de o egy pocket QB, es ha nem er majd oda a pass-rush, akkor o meg fogja tudni oldani a dolgokat......es azert van egy Fitz a csapatukban. Ha Denario Alexander romma tudta szivatni Rosst meg Coet, akkor Fitz mit fog csinalni?
Persze, most Ross "god" uzemmodba kapcsolt, csak kerdes, hogy tudja-e tartani folyamatosan ezt a szintet.
Nem mondom, hogy kikapunk, mert hozni kell a meccset (Eagles ellni eredmenytol fuggetlenul is igy gondolnam), de nem lesz olyan egyszeru. (Ne legyen igazam.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
pedig sztem elképzelhető, h Mario lesz a slot, pont ezen gondolkodtam tegnap.Szesze
Stokley??yooker
őt adom én is! csak picit tanulnia kell a hot route-ot meg a sémákatcsebi
kár azért a bunyóért hogy nem tudtál jönni !

tök jó volt nem egyedül ugrálni a TV előtt otthon !!! 😉
asszem jobb alkalom nem is lehetett volna az összegyűlésre!
ettől függetlenül lehetne még ilyen , tuti ad az ESPN még meccsünket idén!!
(addig meg lehet még helyetket vadászni , ha gondoljátok )
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
pedig sztem elképzelhető, h Mario lesz a slot, pont ezen gondolkodtam tegnap.Szesze
Stokley??yooker
őt adom én is! csak picit tanulnia kell a hot route-ot meg a sémákat

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
pedig sztem elképzelhető, h Mario lesz a slot, pont ezen gondolkodtam tegnap.Szesze
Stokley??
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
A feketeleves: egyértelműen kiderült ebből a meccsből, hogy Cruz a vonal mellett jó. Ez most nagyon jól jött mert a passznál a big play offenset erőltettük hátha meg tudjuk fogni a safetyket [ami sikerült is]. Viszont továbbra is itt a kérdés, hogy akkor ki a franc fog slotban játszani. Erre lehet mondani, hogy Cruz meg 'ham majd kimennek szélre és Nicks slotban; de ott meg nem fog két embert elvinni magával így a két szélsőnek lenne sokkal nehezebb. 'ham nem fog, mert szerintem képtelenség hogy megtanulja a playbookot ami kéne hozzá. Cruznak meg nem nagyon ment eddig.

A pálya közepén lehet próbálkozni Hynoskinak [végre van fullback passz opció a csapatnál!], de amikor Ballard meghúzta magát tegnap akkor picit elkezdtem aggódni... Ha kiesik akkor marad egy szem TE [Beckumot nem számolom ide], és ha plusz tacklet kell felküldeni, akkor neki tuti nem lesz passz.salander
pedig sztem elképzelhető, h Mario lesz a slot, pont ezen gondolkodtam tegnap.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A feketeleves: egyértelműen kiderült ebből a meccsből, hogy Cruz a vonal mellett jó. Ez most nagyon jól jött mert a passznál a big play offenset erőltettük hátha meg tudjuk fogni a safetyket [ami sikerült is]. Viszont továbbra is itt a kérdés, hogy akkor ki a franc fog slotban játszani. Erre lehet mondani, hogy Cruz meg 'ham majd kimennek szélre és Nicks slotban; de ott meg nem fog két embert elvinni magával így a két szélsőnek lenne sokkal nehezebb. 'ham nem fog, mert szerintem képtelenség hogy megtanulja a playbookot ami kéne hozzá. Cruznak meg nem nagyon ment eddig.

A pálya közepén lehet próbálkozni Hynoskinak [végre van fullback passz opció a csapatnál!], de amikor Ballard meghúzta magát tegnap akkor picit elkezdtem aggódni... Ha kiesik akkor marad egy szem TE [Beckumot nem számolom ide], és ha plusz tacklet kell felküldeni, akkor neki tuti nem lesz passz.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
emlékeztek a 4&1nél a DeOssie labdafogására? az állítólag Weatherford hard countja miatt volt, és így lett 1st down...látjátok, hogy megérte leigazolni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
Jól hallottam Faragó Ricsitől, hogy Vick-nek eltört a keze? Melyik védőnk volt ilyen ügyes?iason
Chris I am going to kill Vick Canty

azért egy-két holdingot elengedtek Beattynél is... sztem csak szimplán szarul fújtak, nem volt pálya lejtés
az eli facemaskot meg nem látta egyik bíró sem (ugye hogy hátra került a középső bíró...)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
iason New York Giants 58
Jól hallottam Faragó Ricsitől, hogy Vick-nek eltört a keze? Melyik védőnk volt ilyen ügyes?
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
ha már a játékosoknak tilos hozzáérni a bírókhoz, akkor legyen igaz fordítva is. gyomrom felfordult, amikor a zebrák egymással tolongtak, hogy ki segítse fel szegény Vick fiút.
emelgessék a NT-ket ha ennyire humánusak 😊
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Szerintem most is volt jó pár benézett holding a d-lineunkkal szemben, meg egy-két vicces büntetés; de a goalline szitunál az offside úgy hallom jogos volt. Grant kolbászolt a pálya szélén, bejött aztán próbált kimenni; szóval inkább 12. ember volt mint offside.salander
Lejtett a pálya rendesen, főleg a Rolle féle 15yardnál és az Eli elleni face-masknál volt felháborító a zebrák tevékenysége. Simán a meccsbe kerülhetett volna ez, de tegnap ezt is elbírtuk szerencsére.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Azért sokkal jobban indul így a hét, h nyertünk tegnap 😊
A Cardinals meccs sem lesz egyszerű, főleg mert már megint idegenben kell játszani. Mondjuk nem tűnnek túl meggyőzőnek eddig, de az az igazság, h annyira mi sem 😊 szoros meccset várok, de mivel NFC-s ellenfél lesz nagyon fontos lenne a győzelem. Ez a tegnapi egy nem számolt bravúr győzelem volt, de a igazából ezzel csak a Redskins elleni vereséget kompenzáltuk.Szesze
Szerintem ezt simán kéne hozni. Csak Fitzgeraldra kell dupla ember, Kolbász egy szer, főleg ha nyomás is van rajta, és ütik verik. A D ellen pedig Cam Newton passzolt 400+ yardot, akkor mi miért ne?
De nem szabad így kimenni a pályára, hanem úgy, olyan motiváltan, ahogy tegnap, és akkor nem lehet baj. 😊balu10
Tuti, h nem lesz sima, egyáltalán nem olyan gyengék, mi meg nem vagyunk olyan jók. Most jött a sok big play labdaeladás nélkül, de ez nem reális, hosszú távon ez nem fog így menni. Egyértelműen nyögvenyelős meccsre számítok.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Szerintem most is volt jó pár benézett holding a d-lineunkkal szemben, meg egy-két vicces büntetés; de a goalline szitunál az offside úgy hallom jogos volt. Grant kolbászolt a pálya szélén, bejött aztán próbált kimenni; szóval inkább 12. ember volt mint offside.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azért sokkal jobban indul így a hét, h nyertünk tegnap 😊
A Cardinals meccs sem lesz egyszerű, főleg mert már megint idegenben kell játszani. Mondjuk nem tűnnek túl meggyőzőnek eddig, de az az igazság, h annyira mi sem 😊 szoros meccset várok, de mivel NFC-s ellenfél lesz nagyon fontos lenne a győzelem. Ez a tegnapi egy nem számolt bravúr győzelem volt, de a igazából ezzel csak a Redskins elleni vereséget kompenzáltuk.Szesze
Szerintem ezt simán kéne hozni. Csak Fitzgeraldra kell dupla ember, Kolbász egy szer, főleg ha nyomás is van rajta, és ütik verik. A D ellen pedig Cam Newton passzolt 400+ yardot, akkor mi miért ne?
De nem szabad így kimenni a pályára, hanem úgy, olyan motiváltan, ahogy tegnap, és akkor nem lehet baj. 😊

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
elkényeztetett idén a sporttv és az espn, de a héten már sanszos hogy streamelni kell
több mint 12 éve
iason New York Giants 58
Az eddigi hsz-eket olvasva elég borúlátó vagyok. Mégis, én remélem, hogy a legutóbbi hazai vereség miatt revansot akarnak venni a srácok. Győzünk és Vick-et hordágyon küldjük le a pályáról. Hajrá Giants!iason
Mondj 5 számot légyszi 😉Szesze
Sajnos a lottónál nem működik a dolog, a héten kemény egy találatom volt. Az internet szolgáltatom tegnap megint alul múlta magát, ezért egyáltalán nem láttam a meccset. A Sport tv közvetítéséből tudtam meg, hogy nyertünk. Nagy volt az öröm, kitart jövő vasárnapig. Szép volt srácok, ilyen az igazi Giants!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
amit már a meccs alatt is beszéltünk hogy megfordultak a várt szerepek!

mi húztunk el az elején , ( Int !! , Smith drop ezen még most is röhögök!!! )
ők főleg futással ( meg kamu büntetésekkel ) kapszkodtak !
mi vezettük a gyors drivokat ők hosszabbakat...
a mi secondarynk durvult , az övék sehol nem volt...
csere elkapóink extra játékokat hoztak...
Eli >> Vick

( és most kivételesen lehet hogy jól is jártunk Mario sérülésével!!
persze azért jó lesz ha visszajön mert kell, de tegnap nem biztos hogy ezeket az extrákat hozta volna...)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Azért sokkal jobban indul így a hét, h nyertünk tegnap 😊
A Cardinals meccs sem lesz egyszerű, főleg mert már megint idegenben kell játszani. Mondjuk nem tűnnek túl meggyőzőnek eddig, de az az igazság, h annyira mi sem 😊 szoros meccset várok, de mivel NFC-s ellenfél lesz nagyon fontos lenne a győzelem. Ez a tegnapi egy nem számolt bravúr győzelem volt, de a igazából ezzel csak a Redskins elleni vereséget kompenzáltuk.