New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
The Giants have re-signed WR Michael Clayton and placed WR Domenik Hixon on IR. #NYGDeny
Nem meglepo huzas.....de Hixon, basszus.....neki vege. TT is masodszor szakitotta el ugyanazon ACL-jet, de o legalabb "vart" a masodikkal 6 evet......lotus86
Kis kötözködés: Az kizárt, hogy ugyanazt az ACL-jét szakította el: az elszakadt szalag a sérülést követő 24 órán belül teljesen felszívódik, ezért a műtét során pótolni szokták máshonnan kivett szalaggal (általában a lábszárcsont térd alatti elülső részére tapadó anatómiailag feleslegesen vastag szalagból szoktak kivenni), ezért is hívják a műtétet hivatalosan ACL-pótlásnak. A tegnapi indexen egyébként volt is pont cikk a témáról, eszembe is jutott, hogy Giants-szurkoló írhatta, de a fentieket sajnos tapasztalatból tudom. Vasárnap akár élőben is tudom szemléltetni a műtéti nyomokat saját térdemen az arra kiváncsiaknak (azt sejtem, hogy te emiatt nem fogsz hazarepülni, úgyhogy erre ne is reagálj)G-men
A cikket én is olvastam, és én is magamra ismertem, de nekem a belső oldalszalagom szakadt, és azt valóban nem műtötték.




több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Tippjáték?G-men
nyugodtság 😀 épp kocsmázom... ha hazakeveredek valahogy, akkor dobok össze valamit 😉
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Tippjáték?
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
jólvan csak erre lennék kiváncsi, hogy vki lesz-e giants mezben/polóban!
én vszeg saját csapatom polójában, pulcsijában leszek, de remélem akkor megtaláljuk egymástcsebi
Ha megyek és megtalálom valamelyik mezem, akkor abban leszek!vadibandi
Ha kimosom a 10-es mezemet, és megszárad addigra, akkor abban leszek.
(igazán nem szeretném az egész társaságot kitenni egy különleges illatélmények - offseasonben főleg fűnyíráshoz vettem fel a mezt)
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
majd egyeztetni kellene, hogy találjuk meg egymást!csebi
valszeg nem lesz telt ház , de mivel nagy a hely (emelet is van)
szerintem a kék szín segít majd az azonosításban...yooker
jólvan csak erre lennék kiváncsi, hogy vki lesz-e giants mezben/polóban!
én vszeg saját csapatom polójában, pulcsijában leszek, de remélem akkor megtaláljuk egymástcsebi
Budapest, Örs vezér tér 24., Sugár Üzletközpont; ez lesz a cím? google a barátom 😊 a kék színről felismerjük egymást, fél 7-re én is ott vagyok!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
The Giants have re-signed WR Michael Clayton and placed WR Domenik Hixon on IR. #NYGDeny
Nem meglepo huzas.....de Hixon, basszus.....neki vege. TT is masodszor szakitotta el ugyanazon ACL-jet, de o legalabb "vart" a masodikkal 6 evet......lotus86
Kis kötözködés: Az kizárt, hogy ugyanazt az ACL-jét szakította el: az elszakadt szalag a sérülést követő 24 órán belül teljesen felszívódik, ezért a műtét során pótolni szokták máshonnan kivett szalaggal (általában a lábszárcsont térd alatti elülső részére tapadó anatómiailag feleslegesen vastag szalagból szoktak kivenni), ezért is hívják a műtétet hivatalosan ACL-pótlásnak. A tegnapi indexen egyébként volt is pont cikk a témáról, eszembe is jutott, hogy Giants-szurkoló írhatta, de a fentieket sajnos tapasztalatból tudom. Vasárnap akár élőben is tudom szemléltetni a műtéti nyomokat saját térdemen az arra kiváncsiaknak (azt sejtem, hogy te emiatt nem fogsz hazarepülni, úgyhogy erre ne is reagálj)
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
The Giants have re-signed WR Michael Clayton and placed WR Domenik Hixon on IR. #NYGDeny
Nem meglepo huzas.....de Hixon, basszus.....neki vege. TT is masodszor szakitotta el ugyanazon ACL-jet, de o legalabb "vart" a masodikkal 6 evet......


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
The Giants have re-signed WR Michael Clayton and placed WR Domenik Hixon on IR. #NYG
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
jólvan csak erre lennék kiváncsi, hogy vki lesz-e giants mezben/polóban!
én vszeg saját csapatom polójában, pulcsijában leszek, de remélem akkor megtaláljuk egymástcsebi
Ha megyek és megtalálom valamelyik mezem, akkor abban leszek!




több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
beszéltem velük minden oké ,( van sok Tv meg hely is lesz )



(akik eddig érdeklődtek :csebi,salander,G-men,ironroy,vadibandi,yooker,remélem senkit nem hagytam ki...)
Üdv!yooker
majd egyeztetni kellene, hogy találjuk meg egymást!csebi
valszeg nem lesz telt ház , de mivel nagy a hely (emelet is van)
szerintem a kék szín segít majd az azonosításban...yooker
jólvan csak erre lennék kiváncsi, hogy vki lesz-e giants mezben/polóban!
én vszeg saját csapatom polójában, pulcsijában leszek, de remélem akkor megtaláljuk egymást

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A hely az emeleten van a bejárattól nézve baloldali mozgólépcsővel szemben.




több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
így azt tanácsolnám, hogy valaki foglalja le oda a helyet, és beszéljük meg hányan mennénk!csebi
beszéltem velük minden oké ,( van sok Tv meg hely is lesz )



(akik eddig érdeklődtek :csebi,salander,G-men,ironroy,vadibandi,yooker,remélem senkit nem hagytam ki...)
Üdv!yooker
majd egyeztetni kellene, hogy találjuk meg egymást!csebi
valszeg nem lesz telt ház , de mivel nagy a hely (emelet is van)
szerintem a kék szín segít majd az azonosításban...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
No Umenyiora, no Manningham , no Amukamara and no DT Jimmy Kennedy (knee) at practice for Giants today. Also, C Bass limited (lower leg).Deny
Osi nem is most fog visszatérni egy hónappal a műtétje után, az tuti. Igazából egyedül Mario a kétesélyes a kulcsjátkosok közül.G-men
sajnos sztem ő se igazán 😕
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
No Umenyiora, no Manningham , no Amukamara and no DT Jimmy Kennedy (knee) at practice for Giants today. Also, C Bass limited (lower leg).Deny
Kúl.
Lassan minket hívnak majd fel, hogy ugorjunk már be.Winters
Ha fizetik a repjegyet, akkor en megyek. Coverben kb. annyira vagyok hasznos, mint Ross, meg kb. futas ellen is, szoval nem vennek eszre a differenciat, plusz en olcsobban is csinalnam! 😊


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Egész sokan lehetünk még a végén vasárnap!
Társaságban a győzelem is jobban esik...
a vereséget meg csoportterápiásan tudjuk is egyből kezelni.... 😂

új helyszín lehetőségek???
vagy lehet a Sugár???yooker
na srácok, felhívtam 2 helyet, de egyiken sincsen lehetőség nézni a meccset
a sugár nekem is jó, de 18:00tól meccsem van kb 7re van vége szóval nem tudom mikor érek oda (ráadásúl a Kőér utcában...)
így azt tanácsolnám, hogy valaki foglalja le oda a helyet, és beszéljük meg hányan mennénk!csebi
Köszi a szervezést!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
No Umenyiora, no Manningham , no Amukamara and no DT Jimmy Kennedy (knee) at practice for Giants today. Also, C Bass limited (lower leg).Deny
Osi nem is most fog visszatérni egy hónappal a műtétje után, az tuti. Igazából egyedül Mario a kétesélyes a kulcsjátkosok közül.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Egész sokan lehetünk még a végén vasárnap!
Társaságban a győzelem is jobban esik...
a vereséget meg csoportterápiásan tudjuk is egyből kezelni.... 😂

új helyszín lehetőségek???
vagy lehet a Sugár???yooker
így azt tanácsolnám, hogy valaki foglalja le oda a helyet, és beszéljük meg hányan mennénk!csebi
beszéltem velük minden oké ,( van sok Tv meg hely is lesz )

légyszíves jelezzen aki biztosan jön !ne ücsörögjek ott egyedül ha esetleg csebinek is hosszabítása lesz
vagy valami... 😉
én szabaddá tettem az idősávot így fél hétre már ott tudnék lenni!

(akik eddig érdeklődtek :csebi,salander,G-men,ironroy,vadibandi,yooker,remélem senkit nem hagytam ki...)
Üdv!yooker
Nekem oké, akkor megpróbálok én is ott lenni már fél7-re. Mi már úgyis felismerjük egymást.
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
No Umenyiora, no Manningham , no Amukamara and no DT Jimmy Kennedy (knee) at practice for Giants today. Also, C Bass limited (lower leg).Deny
Kúl.
Lassan minket hívnak majd fel, hogy ugorjunk már be.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
No Umenyiora, no Manningham , no Amukamara and no DT Jimmy Kennedy (knee) at practice for Giants today. Also, C Bass limited (lower leg).
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
Egész sokan lehetünk még a végén vasárnap!
Társaságban a győzelem is jobban esik...
a vereséget meg csoportterápiásan tudjuk is egyből kezelni.... 😂

új helyszín lehetőségek???
vagy lehet a Sugár???yooker
így azt tanácsolnám, hogy valaki foglalja le oda a helyet, és beszéljük meg hányan mennénk!csebi
beszéltem velük minden oké ,( van sok Tv meg hely is lesz )

légyszíves jelezzen aki biztosan jön !ne ücsörögjek ott egyedül ha esetleg csebinek is hosszabítása lesz
vagy valami... 😉
én szabaddá tettem az idősávot így fél hétre már ott tudnék lenni!

(akik eddig érdeklődtek :csebi,salander,G-men,ironroy,vadibandi,yooker,remélem senkit nem hagytam ki...)
Üdv!yooker
nem lesz hosszabbítás, mert a bajnokság szabályai nem teszik lehetőve (vízilabdában van döntetlen)!
majd egyeztetni kellene, hogy találjuk meg egymást!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
(akik eddig érdeklődtek :csebi,salander,G-men,ironroy,vadibandi,yooker,remélem senkit nem hagytam ki...yooker
Én a Fradi pályáról jövök majd, szóval legesleghamarabb fél 7-kor, de inkább picit később esem be.

Remélem azért könnyen fel lehet majd ismerni a társaságot.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
eagles fanok is itt jelentkezzenek?

😊

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Egész sokan lehetünk még a végén vasárnap!
Társaságban a győzelem is jobban esik...
a vereséget meg csoportterápiásan tudjuk is egyből kezelni.... 😂

új helyszín lehetőségek???
vagy lehet a Sugár???yooker
így azt tanácsolnám, hogy valaki foglalja le oda a helyet, és beszéljük meg hányan mennénk!csebi
beszéltem velük minden oké ,( van sok Tv meg hely is lesz )

légyszíves jelezzen aki biztosan jön !ne ücsörögjek ott egyedül ha esetleg csebinek is hosszabítása lesz
vagy valami... 😉
én szabaddá tettem az idősávot így fél hétre már ott tudnék lenni!

(akik eddig érdeklődtek :csebi,salander,G-men,ironroy,vadibandi,yooker,remélem senkit nem hagytam ki...)
Üdv!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
Egész sokan lehetünk még a végén vasárnap!
Társaságban a győzelem is jobban esik...
a vereséget meg csoportterápiásan tudjuk is egyből kezelni.... 😂

új helyszín lehetőségek???
vagy lehet a Sugár???yooker
na srácok, felhívtam 2 helyet, de egyiken sincsen lehetőség nézni a meccset
a sugár nekem is jó, de 18:00tól meccsem van kb 7re van vége szóval nem tudom mikor érek oda (ráadásúl a Kőér utcában...)
így azt tanácsolnám, hogy valaki foglalja le oda a helyet, és beszéljük meg hányan mennénk!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
Ez hihetetlen.......tenyleg hihetetlen......lotus86
😕 😕 😕

Pedig nem gyenge elkapás volt az szent!ThundersNFL
Es az a durva, hogy mi nem ilyen "csip-csup" serulesekbol taraztunk be (pl. meghuzodott izmok,agyrazkodas - jo, nem csip-csup, nekem is volt 1 nagy, meg 2 kicsi - nem is vagyok normalis 😀 , Manningham meg most szedett be egyet) hanem "tisztesseges" szalagszakadasokbol, ami rogton IR. Meg mindig nem hiszem el....lotus86
Jah, és a második héten vagyunk túl... nemtom mi lesz így a végére (illetve sejtem 😕 )