New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jah és jut eszembe!ki droppolt Vick INT-nél? na ki, na ki?
Stívszmisz :cool:ironroy
beépített 😊
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
jah és jut eszembe!ki droppolt Vick INT-nél? na ki, na ki?
Stívszmisz :cool:
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hazaértem én is a közös meccsnézésről!
Kumva jó meccs volt! pedig a zebrák hazafújtak erősen!
Mindenki fasza volt, végre fejben is nagyon ott voltak a fiúk, még ha néha túlpörögtek is!
JPP-nek ugye nincs komoly baja?ironroy
szerencsére úgy néz ki nincs.
És igazad lett tippjátékügyileg 😊Szesze
Beckum kuka, Cruz pedig Istenkirálycsászár!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hazaértem én is a közös meccsnézésről!
Kumva jó meccs volt! pedig a zebrák hazafújtak erősen!
Mindenki fasza volt, végre fejben is nagyon ott voltak a fiúk, még ha néha túlpörögtek is!
JPP-nek ugye nincs komoly baja?ironroy
szerencsére úgy néz ki nincs.
És igazad lett tippjátékügyileg 😊
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hazaértem én is a közös meccsnézésről!
Kumva jó meccs volt! pedig a zebrák hazafújtak erősen!
Mindenki fasza volt, végre fejben is nagyon ott voltak a fiúk, még ha néha túlpörögtek is!
JPP-nek ugye nincs komoly baja?
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Pierre-Paul said he began cramping up before the ball was snapped on the last play of the game. He tried to signal over to the team's coaching staff, but they didn't see him, so Pierre-Paul finished off the play by sacking Philadelphia backup quarterback Mike Kafka.

"I just caught a cramp, I was cramping, that was it," Pierre-Paul said. "I probably had 60 or something snaps, but I feel alright."

The 21-year-old Pierre-Paul finished Sunday's game with nine tackles (seven solo) and two sacks. In three games so far this season, the second-year pro has certainly made his presence felt, recording 4.5 sacks to go along with 17 tackles.

Azért ez sem semmi...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Mellette Kenny és JPP játszott kegyetlen nagyot. No meg Ross! Csak folytassa is így...Asbee
Illetve Eli rég nem látott magabiztosságról tett tanúbizonyságot. 😊 😊

Off: Ez a Bears-Packers meccs veszélyesen unalmas. Bár lehet erre a kommentátorok is rátesznek pár lapáttal. 😛rattlesnk
A kis Cruz meg ha így folytatja könnyen közönségkedvenc lehet! :cool:Asbee
Cruz-tól nagyon kellett ez most.. ráadásuk mindezt Aso mellett, tényleg le a kalappal! reméljük így folytatja
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Williams tényleg kurva jó volt megint. Mondjuk már ideje volt, h feltűnjön vmi használható LB.Szesze
Mellette Kenny és JPP játszott kegyetlen nagyot. No meg Ross! Csak folytassa is így...Asbee
Illetve Eli rég nem látott magabiztosságról tett tanúbizonyságot. 😊 😊

Off: Ez a Bears-Packers meccs veszélyesen unalmas. Bár lehet erre a kommentátorok is rátesznek pár lapáttal. 😛rattlesnk
A kis Cruz meg ha így folytatja könnyen közönségkedvenc lehet! :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Williams tényleg kurva jó volt megint. Mondjuk már ideje volt, h feltűnjön vmi használható LB.Szesze
Mellette Kenny és JPP játszott kegyetlen nagyot. No meg Ross! Csak folytassa is így...Asbee
Illetve Eli rég nem látott magabiztosságról tett tanúbizonyságot. 😊 😊

Off: Ez a Bears-Packers meccs veszélyesen unalmas. Bár lehet erre a kommentátorok is rátesznek pár lapáttal. 😛
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Williams tényleg kurva jó volt megint. Mondjuk már ideje volt, h feltűnjön vmi használható LB.Szesze
Mellette Kenny és JPP játszott kegyetlen nagyot. No meg Ross! Csak folytassa is így...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nem találok semmit JPP sérüléséről. Ez talán jó hír.gyurczi
én is azt nézem mindenfele.. reméljük nem komoly, elképesztően fontos láncszem lett, főleg h Tuck ma halványabb volt. (sztem az ő sérülése nem jött rendbe teljesen 😕 ma is mutatták 1x, h fájlalta a nyakát)
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Nem találok semmit JPP sérüléséről. Ez talán jó hír.

Na mire leírom, maradt a cramping and he's fine.

Na ez nagyon jó hír

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Amit a mai meccsről kiemelnék: Eli 16 jó átadásából 5 ment bradshawnak, és 2 jacobsnak.Lance
És abból 2 TD :cool:
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Én még mindig nem hiszem ezt el 😊

lotus86: Úgy emlékszem, hogy Hynoskinak már múlt héten is ment passz, csak nem volt sikeres az elkapás. A sportv fantasztikus műsorstruktúrája miatt az ismétléseket nem tudtam megnézni, angolul szereztem be a meccset, mit szólt be Ricsi?

Amit a mai meccsről kiemelnék: Eli 16 jó átadásából 5 ment bradshawnak, és 2 jacobsnak.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Williams tényleg kurva jó volt megint. Mondjuk már ideje volt, h feltűnjön vmi használható LB.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ez óriási volt !!!!

ünnepélyesen megfogadom hogy SOHA TÖBBET NEM ÍROM LE A CSAPATOT !! 😉

sok-sok extra teljesítmény , óriási deff. taktika , és Gillbride playbook mellékletének felütése 😊
kellett ehhez a bravúrgyőzelemhez !!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
1. negyed: 14-0
2. negyed: 0-13
3. negyed: 0-3
4. negyed: 15-0
logikus 😊Szesze
Eredmenykovetoben irtam is, hogy 1. negyed mienk volt, 2. es 3. nagyon nem ,de remelem keretbe foglaljuk.....megtettuk.

JPP egy szorny, de ezt tudtuk (Ano draft kovetoben vmelyik Titans fan meg is koszonte, hogy kihuztuk JPP-t, mert igy Morgan megmaradt nekik. Szerintem eddig nem jartunk rosszul.)
Kenny kiraly, utkozik, mint a gep, ma a latvanyos jatekok is megvoltak. (Ha nagy makunk van, akkor 2 INT is allhatna a neve mellett, de ez mar tenyleg a kakan csomot kereses kategoria.)
Holnap jokedvuen fogok dolgozni menni! Raadasul Farago is kussol! Williams meg a semmibol lett kezdo, eddig nem rossz. Nem egy hall of famer, de gondolom nem veletlenul van a palyan.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
1. negyed: 14-0
2. negyed: 0-13
3. negyed: 0-3
4. negyed: 15-0
logikus 😊
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
fantasyben a giants deff egység összesen hozott: 48 pontot jézusom 😀
rohadtúl sajnálom, hogy cruzt végül nem tettem be elkapónak 31 pont maradt a padon :/csebi
nálam kenny 27, jákob pedig 13 pontot hozott +ross a padon maradt a 21 pontjával
szerk.: webster is a padon volt, 4 pontot ért el
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
fantasyben a giants deff egység összesen hozott: 48 pontot jézusom 😀
rohadtúl sajnálom, hogy cruzt végül nem tettem be elkapónak 31 pont maradt a padon :/

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ezt meg mindig nem tudom elhinni......

En mar egy szoros vereseggel is kiegyeztem volna, de ez.....ez hihetetlen.
Minden kivansagom igy teljesuljon. Cruztol pre-season format akartam, megkaptam, vegre Hynoskinak is ment passz (elejtette), a Vick korai lecserese dolog is bejott...
Fuggetlenul attol, hogy ki mit mond, ez nagy meccs volt, es nagy gyozelem. Az Eagles egy jo csapat, sok jo jatekossal, de ma mi jobban jatszottunk.......es ezt hihetetlenul jo leirni!!

Nem voltak hulye turnoverek, Eli 16/23, 4 TD....szoval Farago Ricsi: Shut the fuck up!!! (Most amugy is durcas lehet, hisz Brady 4-4-gyel zart a TD-ket es INT-eket nezve, raadasul nem is nyert)

Es mindezt ugy, hogy a nagy pesszimizmus ellenere is, azert abban mindenki egyetertett, hogy az Eagles nagyon elkenhet minket, raadasul eddig a sec elegge komikusan tette a dolgat.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nincs ilyen a sportban, de azért ez a győzelem már járt nekünk! Manning szinte hibátlan volt, Bradshaw is kapart rendesen, Manninghamet meg azt hiszem tökéletesen helyettesítette Cruz! Williams pedig úgy tűnik eddig hatodik körösként kegyetlen jó pick volt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Az eddigi hsz-eket olvasva elég borúlátó vagyok. Mégis, én remélem, hogy a legutóbbi hazai vereség miatt revansot akarnak venni a srácok. Győzünk és Vick-et hordágyon küldjük le a pályáról. Hajrá Giants!iason
Mondj 5 számot légyszi 😉Szesze
a hordágyat nem láttam 😛csebi
jó nekem a négyes is 😊
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
Az eddigi hsz-eket olvasva elég borúlátó vagyok. Mégis, én remélem, hogy a legutóbbi hazai vereség miatt revansot akarnak venni a srácok. Győzünk és Vick-et hordágyon küldjük le a pályáról. Hajrá Giants!iason
Mondj 5 számot légyszi 😉Szesze
a hordágyat nem láttam 😛

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Csak JPP sérülése ne legyen komoly!!Szesze
Szerintem csak húzódás lesz az.
A vádlijába sarokkal lépés közben belerúgott valamelyik játékos, valószínűleg az fájt neki, de nem tűnt olyan vészesnek.