New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
szegénynek vszínű a karrierjébe került ez a bravúros elkapás 😕 azért ez már tényleg geciségSzesze
Ez hihetetlen.......tenyleg hihetetlen......lotus86
😕 😕 😕

Pedig nem gyenge elkapás volt az szent!ThundersNFL
Es az a durva, hogy mi nem ilyen "csip-csup" serulesekbol taraztunk be (pl. meghuzodott izmok,agyrazkodas - jo, nem csip-csup, nekem is volt 1 nagy, meg 2 kicsi - nem is vagyok normalis 😀 , Manningham meg most szedett be egyet) hanem "tisztesseges" szalagszakadasokbol, ami rogton IR. Meg mindig nem hiszem el....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 849 — !SuPeR6BoWL!
Folytatódik a pech sorozat: Domenik Hixon has a torn ACL (másfél éven belül a 2.😕)Deny
szegénynek vszínű a karrierjébe került ez a bravúros elkapás 😕 azért ez már tényleg geciségSzesze
Ez hihetetlen.......tenyleg hihetetlen......lotus86
😕 😕 😕

Pedig nem gyenge elkapás volt az szent!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Egész sokan lehetünk még a végén vasárnap!
Társaságban a győzelem is jobban esik...
a vereséget meg csoportterápiásan tudjuk is egyből kezelni.... 😂

új helyszín lehetőségek???
vagy lehet a Sugár???yooker
Nekem az 500 forint körüli sör belefér, ha kellően nagy a tévé. :]
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Egész sokan lehetünk még a végén vasárnap!
Társaságban a győzelem is jobban esik...
a vereséget meg csoportterápiásan tudjuk is egyből kezelni.... 😂

új helyszín lehetőségek???
vagy lehet a Sugár???
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Osi-nak van esélye játszani 7végén már?

Csak a megnyugtatásom miatt 😊Janek
Határeset, elvileg mától edzésbe áll, de egyelőre inkább jövő hétre prognosztizálható a visszatérése.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Osi-nak van esélye játszani 7végén már?

Csak a megnyugtatásom miatt 😊

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Folytatódik a pech sorozat: Domenik Hixon has a torn ACL (másfél éven belül a 2.😕)Deny
szegénynek vszínű a karrierjébe került ez a bravúros elkapás 😕 azért ez már tényleg geciségSzesze
Ez hihetetlen.......tenyleg hihetetlen......


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Folytatódik a pech sorozat: Domenik Hixon has a torn ACL (másfél éven belül a 2.😕)Deny
szegénynek vszínű a karrierjébe került ez a bravúros elkapás 😕 azért ez már tényleg geciségSzesze
Ez hihetetlen.......tenyleg hihetetlen......


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Slotban valakinek ki kéne lépnie a sorból az offensenél mert a héten nem volt középre dobása Elinak a 0-5-10-15 yardos tartományban. A Phillit meg pont ott lehetne abuzálni...

A másik hogy a roppant jól felszerelt Eagles secondary ellen elég rossz lesz, hogy limitált számú WR-rel állunk; pláne ha Manninghamet (aki valami érthetetlen módon esett pofára egy tiszta TD helyzetben... és ami miatt áttételesen megsérült Hixon) nem engedik majd játszani.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nekem lenne egy ötletem, és tudom, hogy öreg, és tudom, hogy balhés, de lehet felrázná az O-t, akire gondolok: TO 😀balu10
ő se teljesen 100%os, de ha úgy játszana, mint fénykorában se kéne. (RandyMosst fel se hozzátok)
eljött Cruz ideje, nagyon kíváncsian várom mit mutat majd 😊
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Folytatódik a pech sorozat: Domenik Hixon has a torn ACL (másfél éven belül a 2.😕)Deny
szegénynek vszínű a karrierjébe került ez a bravúros elkapás 😕 azért ez már tényleg geciségSzesze
Vegyük úgy, hogy felért a pályája csúcsára. 😕 Akkor most ki jön helyette, és ki lesz a returner, mert mikor megláttam, hogy Ross áll fel, fostam, hogy mi is úgy járunk, mint a Rams? Ha MM nem tud játszani, akkor tényleg Cruz kezd az Eagles ellen? Nekem lenne egy ötletem, és tudom, hogy öreg, és tudom, hogy balhés, de lehet felrázná az O-t, akire gondolok: TO 😀

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Lelki szemeim előtt már látom a jövő évi draftot... WR,OT,TE,CBironroy
Szerintem csak akkor hozunk WR-t, ha Manningham-el nem hosszabbítunk, mert Jerniganból szinte tuti, hogy slot WR-t akarunk csinálni, én ezért is örülök, hogy jött Stokley, mert ő tud 1-2 dolgot ilyen téren. Az OT pick viszont abszolút kell, minél előbb (1.kör). TE-et én is hoznék, egy olyat, mondjuk a 2. körben, aki tud blokkolni és elkapni is. CB-t nem fogunk hozni, mert jövőre ott lesz Amu, TT és Webster is. De félek attól, hogy jövőre sem a needre fog jönni az első körben, hanem BPA lesz. Egyébként meglepett, hogy egyikőtök se írt LB picket 😛

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Folytatódik a pech sorozat: Domenik Hixon has a torn ACL (másfél éven belül a 2.😕)Deny
szegénynek vszínű a karrierjébe került ez a bravúros elkapás 😕 azért ez már tényleg geciség
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Rams elleni meccs eredménye:
1. Mi lesz a végeredmény? A)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? D) 26-30
3. Hány pontot kapunk a meccsen? B) 16-20
4. Manningnek 90 feletti lesz a QB Rating? A) Igen
5. Hány futott TD-nk lesz? B) 1
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? B) 2-3
7. Ki dob először INT-t a meccsen? A) Eli
8. Hány yardot fut ellenünk a Rams összesen? A)0-75 yard
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A) Manningham
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnünk lesz ? A)0
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C) Boley
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C) Rolle

"Pontverseny állása":
rattlensk:6 pont+6 pont
Kristof: 5 pont+5 pont
yooker: 5 pont+8 pont
balu10: 5 pont+ 6pont
salander: 5 pont+5 pont
Forti : 4 pont+4pont
Lance: 4 pont+5 pont
ironroy: 3 pont +5 pont
Chevy: 2 pont+5 pont
G-men: 5pont
vadibandi: 4pont
Winters: 6 pont
Asbee: 3 pont

remélem nem hagytam ki senkit!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Lelki szemeim előtt már látom a jövő évi draftot... WR,OT,TE,CBironroy
Tight Endekkel én kifejezetten elégedett vagyok, mennyiséggel pótoltuk a minőséget
CB sor se rossz, ha mindenki egészséges
az első kettővel viszont egyetértekkristof
Tight Endekkel azért vagy elégedett mert nem használjuk őket 😊 pedig és 3. kísérletnél milyen jó ha mernénk őket használni... őszintét megvallva és kurvára irigykedem a Patsre a TE soruk miatt...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lelki szemeim előtt már látom a jövő évi draftot... WR,OT,TE,CBironroy
Tight Endekkel én kifejezetten elégedett vagyok, mennyiséggel pótoltuk a minőséget
CB sor se rossz, ha mindenki egészséges
az első kettővel viszont egyetértek
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d8226d7b6/article/rams-to-file-complaint-about-two-giants-alleged-fake-injuries?module=HP11_headline_stack 😐MarioAna
undorító, remélem szankcionálni fogják (egyébként a Pats meg az Oregon ellen is dzsatta ugyanezt nyomja az aktuális ellenfél, felháborító)kristof
Ez tényleg nem volt túl szép, de szerencsére összesen 1x fordult elő amióta Giants meccset nézek. Ránk ez nagyon nem jellemző.

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Lelki szemeim előtt már látom a jövő évi draftot... WR,OT,TE,CB
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
mégegyszer feldobom a vasárnapi meccsnézést hátha valaki nem olvasta és
érdekli illetve Budapest ( közeli) pl. Vadibandi,Ironroy,Vittore)

eddig 3 jelentkező van ( G-Men , Csebi , yooker )
helyszín még bizonytalan ( Sugárt ajánlották pl. )yooker
csaó, vasárnap úgyis átutazóban leszek Budapesten, mert megyek vissza Hatvanba, úgyhogy tőlem jöhet a meccsnézés 😊 csak a helyszínt fixáljuk le!
bár katasztrófa lesz a meccs... de legalább nem csak én anyázok 😉
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vasárnap az Eagles ellen nagy meccs lesz, ha Vick nem fog játszani. Egyéb esetben adok magunknak 35%-ot.Winters
95%, hogy kezdeni fog, ma minden vizsgálat negatív lett, már holnap edz, pedig úgy volt, csak péntetkől. Mellette Vince Young is felépült.
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Hixon karrierjének is bye-bye. 😐


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Rams meccshez:

Az első negyedben látottakon először majdnem sírva fakadtam.
3rd down conversion + Eli statisztikái szörnyűek voltak.

Utána szerencsére talpra álltunk köszönhetően annak, hogy a secondary kivételével (akik hihetetlen szarok voltak - egy negyed alatt 150 yardot kaptunk Bradford-tól?) a védelem jó volt, és jól tudtuk kihasználni a hibáikat.

Egy kicsit is jobban játszó ellenfél esetén, azonban ha ugyanezt játszuk el, akkor úgy kikapunk, hogy azt még jövő évben is emlegetnénk. Ezzel nem a Rams-t nézem le, de se S-Jax, se Amendola nem játszott náluk, így nem volt nehéz megverni őket. Ha full erőben lettek volna, akkor ez egy sokkal izgalmasabb meccs lett volna, ahol könnyen lehet, hogy veszítünk.

Vasárnap az Eagles ellen nagy meccs lesz, ha Vick nem fog játszani. Egyéb esetben adok magunknak 35%-ot.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Folytatódik a pech sorozat: Domenik Hixon has a torn ACL (másfél éven belül a 2.😕)Deny
bye-bye PO, ilyen pech sorozat a világon nincs
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Folytatódik a pech sorozat: Domenik Hixon has a torn ACL (másfél éven belül a 2.😕)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy persze, nem Kafkan ment el, két rossz passza volt, egy hail mary, meg az említett drop (Maclin volt az, nem DeSean), csak hát Reid fosik tőle. De amúgy cseréljük, bár második kör, plusz jó játékos az ára 😊Deny
Jogos, hogy Maclin volt most hogy visszanéztem. A cserére meg annyit, hogy bármelyik CB-nket vihetitek a sérülteken kívül, mondjuk Asante-t, és S.Smith kérjük Ross-ért cserébe, benne vagy? 😊balu10
Az a bohóc Smith vissza ne jöjjön...Asbee
Draft cetli nélkül nincs csere 😊

Smith meg nem megy vissza, már 2 elkapása is volt Eagles mezben, lassan stabil 3. WR lesz nálunk.