NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Rossz érzésem van a mai meccsel kapcsolatban.
Nemcsak egy számomra nagyon szimpatikus csapattal játszunk, de ráadásul jelen állapotunkhoz mérve szerintem erőssel is.

S-Jax tippre szerintem nem fog játszani, és ha ez így lesz az könnyen meccset eldöntő lesz.

Ettől függetlenül szoros meccset várok.

Utóbbi napok eseményére reagálva:

Stockley: Nincs bajom vele, de ő már nagyon veteránnak számít, nem tudom mennyit fog tudni hozzátenni a játékhoz. Az sose jó jel kívülről nézve egy csapat szempontjából, ha ilyen játékost kell év közben leigazolni.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.B
2.C
3.C
4.A
5.C
6.B
7.A
8.A
9.A
10.B
11.A
12.D
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
1. B
2. A
3. A
4. B
5. B
6. B
7. A
8. A
9. A
10. A
11. E
12. D


Jó szar meccset vizionálok semleges néző szempontjából.
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. A
2. D
3. A
4. B
5. C
6. B
7. B
8. A
9. E
10. B
11. A
12. D
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Milyen jó, hogy hétfőn játszunk, mert így nem maradok le a tippjátékról!

1. A
2. C
3. A
4. B
5. A
6. B
7. B
8. B
9. A
10. A
11. D
12. D




több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
1. A
2. D
3. B
4. A
5. C
6. C
7. B
8. B
9. A
10. D
11. B
12. D
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Én a jövő vasárnapi 7-es kezdésű sasok elleni derbiben benne lennék, még úgyis, hogy a tavalyi hasonló nem sikerült a csapat szempontjából vmi fényesen. ESPN adja? Ha igen, akkor vmi sportkocsma jöhet szóba, ha csak stream, akkor vkinek a kecója.G-men
a jövő hét jó lenne nekem is !( azon a meccsen úgyis csak kellemes csalódás érhet... 😉 )
ESPN adja így lehetne kocsma is!
a múltkori a lehúzás miatt nem lett szimpatikus
ha valaki tud jó kis helyet légyszives ajánlja !

és aki tud jöjjön!!yooker
adom.hu!
remélem amúgy Budapestről beszélünk!!!
szerk.: szívesen szétnézek hova tudnánk menni, csak kellene, hogy hányan
(lotus csak neked megbocsájtjuk, ha nem tartasz velünk) 😀csebi
Köszi, ha utánanézel.

Én igazából budai helyeket ismerek inkább, meg a klasszikus Dohány utcai Champs pub-ot. A tavaly helyszín nekem is felejtős főleg az emlékek miatt. Mindenképpen máshol kell nézzük. (meg haveromékat át is verték az SB-vel: egész szezonban vasárnap esténként 10-15 fővel bérelték a galériát este 7-től hajnalig, amikor rajtuk kívül a kutya se volt, SB-re is mondták, hogy okés minden, erre pár nappal előtte közölték, hogy kiadták az egész helyet vmi társaságnak, tipikus rövidlátó magyar vendéglátós hozzáállás: idén már nem is mennek oda...)

Szólj, ha vannak ötleteid a helyekre, aztán megszavazzuk a lakhelyek szerinti legkisebb közös többszöröst!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
annyira örülök hogy a skins és a cowgirls is éppen hozta a meccseit 😊 amíg Tuck és Osi betegeskedig addig viszont biztató, hogy a frisco-i ás atlantai kollegák segítenek az nfc east irányítók amortizálásában
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Tuck és Nicks játéka egyelőre questionable a Rams ellen, de nagy valószínűséggel mindketten játszanak majd. Osi visszatérését pedig a jövő heti Eagles elleni meccsre prognosztizálják. Jó lenne, ha ott mindenki játékra alkalmas lenne, mert egy (bravúr)győzelemmel vissza lehetne hozni a Redskins elleni vereségből fakadó hátrányt. Persze először verjük le a Rams-t, ez mindenképpen kötelező győzelem kategória sérülések ide vagy oda.Szesze
Az a baj h ezt mondtuk a Redskins meccsre is. Remélem most sikerül!Szsziszka
Ti lehet, h azt mondtátok, de én nem 😊 Amikor kiderült, h Tuck sérült akkor be is írtam, h innentől nem mi vagyunk az esélyesek. Most is azért vagyok egyértelműen bizakodó, mert úgy néz ki játszani fog.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
1.A)
2. C)
3. B)
4. A)
5. C)
6. B)
7. C)
8. A)
9. D)
10. A)
11. A)
12. D)

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? A
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? C
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A
4. Manningnek 90 feletti lesz a QB Rating? A
5. Hány futott TD-nk lesz? B
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? C
7. Ki dob először INT-t a meccsen? C
8. Hány yardot fut ellenünk a Rams összesen? B
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnünk lesz ? B
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) D - ezt átírom meccs előtt ha Tuck OUT lesz
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. A
2. C
3. B
4. A
5. C
6. B
7. C
8. B
9. A
10. B
11. A
12. B
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Tuck és Nicks játéka egyelőre questionable a Rams ellen, de nagy valószínűséggel mindketten játszanak majd. Osi visszatérését pedig a jövő heti Eagles elleni meccsre prognosztizálják. Jó lenne, ha ott mindenki játékra alkalmas lenne, mert egy (bravúr)győzelemmel vissza lehetne hozni a Redskins elleni vereségből fakadó hátrányt. Persze először verjük le a Rams-t, ez mindenképpen kötelező győzelem kategória sérülések ide vagy oda.Szesze
Az a baj h ezt mondtuk a Redskins meccsre is. Remélem most sikerül!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Tuck és Nicks játéka egyelőre questionable a Rams ellen, de nagy valószínűséggel mindketten játszanak majd. Osi visszatérését pedig a jövő heti Eagles elleni meccsre prognosztizálják. Jó lenne, ha ott mindenki játékra alkalmas lenne, mert egy (bravúr)győzelemmel vissza lehetne hozni a Redskins elleni vereségből fakadó hátrányt. Persze először verjük le a Rams-t, ez mindenképpen kötelező győzelem kategória sérülések ide vagy oda.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
javaslom a sugar bowling&pubot, http://www.sugarbowling.hu/ a bowlhu is ide szervezte tavaly a közös meccsnézést.
(egyébként sajna nekem is felejtős a távolság miatt 😕)
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
adom.hu!
remélem amúgy Budapestről beszélünk!!!
szerk.: szívesen szétnézek hova tudnánk menni, csak kellene, hogy hányan
(lotus csak neked megbocsájtjuk, ha nem tartasz velünk) 😀csebi
Hidde el, mennek en nagyon! 😕

Legkozelebb februarban (esetleg korabban, de mindenkeppen jovore) megyek haza, ha a Giants esetleg meg elfoglalt lenne akkortajt, akkor egy kozos SB nezesben benne lennek! 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
közös meccsnézés valahol,valamikor??
ha korán elkezdünk egyeztetni talán kialakul valami időpont... 😉yooker
Én a jövő vasárnapi 7-es kezdésű sasok elleni derbiben benne lennék, még úgyis, hogy a tavalyi hasonló nem sikerült a csapat szempontjából vmi fényesen. ESPN adja? Ha igen, akkor vmi sportkocsma jöhet szóba, ha csak stream, akkor vkinek a kecója.G-men
a jövő hét jó lenne nekem is !( azon a meccsen úgyis csak kellemes csalódás érhet... 😉 )
ESPN adja így lehetne kocsma is!
a múltkori a lehúzás miatt nem lett szimpatikus
ha valaki tud jó kis helyet légyszives ajánlja !

és aki tud jöjjön!!yooker
adom.hu!
remélem amúgy Budapestről beszélünk!!!
szerk.: szívesen szétnézek hova tudnánk menni, csak kellene, hogy hányan
(lotus csak neked megbocsájtjuk, ha nem tartasz velünk) 😀

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. A)
2. C)
3. B)
4. A)
5. C)
6. B)
7. B)
8. A)
9. A)
10. B)
11. D)
12. B)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
1. A
2. D
3. B
4. A
5. C
6. C
7. A
8. B
9. A
10. A
11. D
12.C
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Íme a Rams elleni meccsre a kérdések, most lesz mindenkinek elég ideje agyalni!

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 6 ponttal nyerünk B) Nyerünk, 0-6 ponttal, C) Kikapunk (+döntetlen)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? A) 0-15 B) 16-20 C) 21-25 D) 26-30 E) 31+
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) 0-15 B) 16-20 C) 21-25 D) 26-30 E) 31+
4. Manningnek 90 feletti lesz a QB Rating? A) Igen B) Nem
5. Hány futott TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3+
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? A) 0-1 B) 2-3 C) 4-5 D) 6+
7. Ki dob először INT-t a meccsen? A) Eli B) Bradford C) egyik sem
8. Hány yardot fut ellenünk a Rams összesen? A)0-75 yard B) 75-110 yard C) +110 yard
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A) Manningham B) Ballard C) Bradshaw D)Stockley E) Hixon
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnünk lesz ? A)0 B)1 C)2 D)3+
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) JPP B) Kiwanuka C) Boley D) Tuck E) Canty F) G.Jones
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Ross B) Webster C) Rolle D)Phillips E) Grant F) Sash

ha kérdés van,jelezzétek!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
közös meccsnézés valahol,valamikor??
ha korán elkezdünk egyeztetni talán kialakul valami időpont... 😉yooker
Én a jövő vasárnapi 7-es kezdésű sasok elleni derbiben benne lennék, még úgyis, hogy a tavalyi hasonló nem sikerült a csapat szempontjából vmi fényesen. ESPN adja? Ha igen, akkor vmi sportkocsma jöhet szóba, ha csak stream, akkor vkinek a kecója.G-men
a jövő hét jó lenne nekem is !( azon a meccsen úgyis csak kellemes csalódás érhet... 😉 )
ESPN adja így lehetne kocsma is!
a múltkori a lehúzás miatt nem lett szimpatikus
ha valaki tud jó kis helyet légyszives ajánlja !

és aki tud jöjjön!!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
közös meccsnézés valahol,valamikor??
ha korán elkezdünk egyeztetni talán kialakul valami időpont... 😉yooker
Én a jövő vasárnapi 7-es kezdésű sasok elleni derbiben benne lennék, még úgyis, hogy a tavalyi hasonló nem sikerült a csapat szempontjából vmi fényesen. ESPN adja? Ha igen, akkor vmi sportkocsma jöhet szóba, ha csak stream, akkor vkinek a kecója.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
2. fordulóra lesz tippjáték?

Ha igen, mikor lesznek fent a kérdések?G-men
Én beszoptam, hogy csak az utolsó pillanatban került fel a múlt héten.
Persze mindegy is, mert túlságosan optimistán tippeltem volna!vadibandi
Én is pont ugyanígy jártam, emiatt kérdeztem. Két kisgyerek mellett örülök, ha a meccset tudom nézni, nemhogy előtte tippjáték, fantasy stb. Ezek már luxuskategória.

Igaz, most MNF lesz, így hétfőn munkaidőben talán ki tudnám tölteni, ha addigra meglennének a kérdések, de a vasárnapi meccsekre jó lenne, ha legkésőbb csütörtök este meglennének a kérdések.G-men
sziasztok!

nem tudom, hogy Szesze továbbviszi-e a tippjátékot... (remélem igen) mindenesetre holnap estére összedobok egy kérdéssort! a múlt hetiért meg elnézést, nekem is csak vasárnap este jutott eszembe, hogy csináljunk egy kérdéssort...
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
közös meccsnézés valahol,valamikor??
ha korán elkezdünk egyeztetni talán kialakul valami időpont... 😉
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
2. fordulóra lesz tippjáték?

Ha igen, mikor lesznek fent a kérdések?G-men
Én beszoptam, hogy csak az utolsó pillanatban került fel a múlt héten.
Persze mindegy is, mert túlságosan optimistán tippeltem volna!vadibandi
Én is pont ugyanígy jártam, emiatt kérdeztem. Két kisgyerek mellett örülök, ha a meccset tudom nézni, nemhogy előtte tippjáték, fantasy stb. Ezek már luxuskategória.

Igaz, most MNF lesz, így hétfőn munkaidőben talán ki tudnám tölteni, ha addigra meglennének a kérdések, de a vasárnapi meccsekre jó lenne, ha legkésőbb csütörtök este meglennének a kérdések.