New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha Tuck kidől, akkor kb lőttek a szezonnak...Kiwi mehetne vissza DE-be, LB sor még tovább gyengülne D-line mellett. Ha így megy Eli-nak nagyot kell majd alakítania, hogy a támadóegység hozza a meccseket.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igyekezni fogunk... 😀 Bár én erre az idényre még nem várok komolyabb előrelépést. Idén a defense volt terítéken, az offense csak jövőre. És esetleg a harmadik szezonra leszünk jók. Ez a szezon, ha null szaldós lesz, én már örülni fogok....
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Kár arra az egyetlen kissé túlfűtött hsz-re alapozni...apeszos
Ok, nyugi! 😉 En sem veszem tul komolyan, valamint nem mi megyunk fel a palyara, szoval a dolog teljesen fuggetlen tolunk. A Skins es a Cowboys topicra ez a fajta megnyilvanulas annyira nem volt jellemzo, ezert ert varatlanul a dolog. Szoval peace! :cool:


Szerk:
De ha most nem vertek meg minket, akkor soha. 😛


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
2 kezdő De, kezdő mlb, 1 kezdő cb + a többiek... :/
Még jó h Osi nem hagy ki sokat. De kezdhetünk azon gondolkodni h Kiwit újra de-ként is játszassuk...reméljük h nem komoly Tuck esete, de azért egy nyaksérülés nem vicc, pláne h a Jets ellen szedte össze és 2 hét alatt nem került olyan állapotba h tutira lehessen mondani h játszik.
Tuck nélkül azért k*rvára nehéz lenne a szezon!
Az O viszont egészséges!Szsziszka
+ 2CB akik eleg sok akciot lattak volna, plusz egy stabil backup OLB, aki kezdhetett volna, ha kell (igy most valoszinu, hogy in Paysinger we trust, vagy Mitchell ha leigazoljuk), plusz egy DT, aki szinten tobbet lett volna a palyan, mint szokasos nalunk.
Az O egeszseges, de nincs TE, nincs slot WR, es Eli nem hasznalja a palya kozepet, valamint a ST egy nagy kerdojel.

Mivel a Redskins topicban mar torpok vagyunk ,es be van igerve a veres (megertem oket, az elmult 8 meccsbol 7 a mienk volt, 3 eve nem vertek meg minket, raadasul nem is olyan meccseket jatszanak velunk, mint mi a Phillyvel, hogy barmelyik csapat nyerhet, hanem csak szepen el voltak verve), ezert azt mondom, innen szep nyerni!lotus86
Kár arra az egyetlen kissé túlfűtött hsz-re alapozni...
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
2 kezdő De, kezdő mlb, 1 kezdő cb + a többiek... :/
Még jó h Osi nem hagy ki sokat. De kezdhetünk azon gondolkodni h Kiwit újra de-ként is játszassuk...reméljük h nem komoly Tuck esete, de azért egy nyaksérülés nem vicc, pláne h a Jets ellen szedte össze és 2 hét alatt nem került olyan állapotba h tutira lehessen mondani h játszik.
Tuck nélkül azért k*rvára nehéz lenne a szezon!
Az O viszont egészséges!Szsziszka
+ 2CB akik eleg sok akciot lattak volna, plusz egy stabil backup OLB, aki kezdhetett volna, ha kell (igy most valoszinu, hogy in Paysinger we trust, vagy Mitchell ha leigazoljuk), plusz egy DT, aki szinten tobbet lett volna a palyan, mint szokasos nalunk.
Az O egeszseges, de nincs TE, nincs slot WR, es Eli nem hasznalja a palya kozepet, valamint a ST egy nagy kerdojel.

Mivel a Redskins topicban mar torpok vagyunk ,es be van igerve a veres (megertem oket, az elmult 8 meccsbol 7 a mienk volt, 3 eve nem vertek meg minket, raadasul nem is olyan meccseket jatszanak velunk, mint mi a Phillyvel, hogy barmelyik csapat nyerhet, hanem csak szepen el voltak verve), ezert azt mondom, innen szep nyerni!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
2 kezdő De, kezdő mlb, 1 kezdő cb + a többiek... :/
Még jó h Osi nem hagy ki sokat. De kezdhetünk azon gondolkodni h Kiwit újra de-ként is játszassuk...reméljük h nem komoly Tuck esete, de azért egy nyaksérülés nem vicc, pláne h a Jets ellen szedte össze és 2 hét alatt nem került olyan állapotba h tutira lehessen mondani h játszik.
Tuck nélkül azért k*rvára nehéz lenne a szezon!
Az O viszont egészséges!
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Na most kezd nekem is elegem lenni. :mad:

http://blogs.northjersey.com/blogs/trueblue/tuck_concerned_but_not_panicked/

Azért Tuck kiesése a Skins ellen már lehet, hogy megpecsételné a sorsunkat.

Ha ez hasonló sérülés lesz mint Kiwanuka sérülése, és Tucknak érdemesebb lesz kihagyni a szezont, mint kockáztatni a karrierjét, akkor tényleg lőttek a szezonunknak.gyurczi
Ezaz!!!! Na, most meg egy Eli ACl szakitas, meg egy Bradshaw autobaleset hianyzik.

Tenyleg nem szeretek a serultekre hivatkozni, de ez mar kibaszottul undorito! Hihetetlen, hogy a fel csapat IR-re kerul mielott egy atkozott snapet jatszottak volna elesben!!!!!!!!!!

Persze, Tuck allapota nem vegleges, elolvastam a cikket, de ez akkoris sok!!!!!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Na most kezd nekem is elegem lenni. :mad:

http://blogs.northjersey.com/blogs/trueblue/tuck_concerned_but_not_panicked/

Azért Tuck kiesése a Skins ellen már lehet, hogy megpecsételné a sorsunkat.

Ha ez hasonló sérülés lesz mint Kiwanuka sérülése, és Tucknak érdemesebb lesz kihagyni a szezont, mint kockáztatni a karrierjét, akkor tényleg lőttek a szezonunknak.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Elinak kell most felnőni a feladathoz az ő
teljesítménye lehet a mérleg nyelve playoff vagy nem playoff között...
Nemrég nyilatkozta hogy Brady-vel egy szint , most lehet bizonyítani!
(annak ellenére hogy kedvencei mentek , az elkapók megvannak hozzá)
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 921 — Giants fan
Sztem nem fog se Jones se Herzlich kezdeni.. Mitchell nálunk anno OLB volt, de a Fewell féle Bills-nél játszott MLB-t úgyh bevethető ott. Egyébként én Mitchellt egy nagyon jó játékosnak tartom, kifejezetten alulértékelt volt anno az SB győztes csapatunkban sztem. A kora sem vészes, mert 31 éves.. az egyetlen kérdés, h mi a helyzet a sérüléseivel. Mivel csak vészmegoldásként érkezik, így ezzel kapcsolatban lehetnek aggályaink sajna. Ettől függetlenül, ha játékra alkalmas akkor ő fog kezdeni, nem egy rookie.Szesze
En nem azt irtam, hogy a rookiek fognak kezdeni, hanem hogy olyan helyzetben vagyunk, hogy nem lenne lehetetlen otlet. En is tudom, hogy ha Mitchell bevetheto allapotban van, akkor o a kezdo, csak ez kicsit geci a tobbi emberre nezve. Vegigszenvedtek a TC-t (mindketto ertelemben) erre belibeg valaki 2 nappal szezonkezdet elott es kezdo.....
Persze, eredmeny a fontos, meg a csapat stb, plusz azert a szeon sincsen meg elveszve, serulteket lehet potolni de akkoris.lotus86
Lehet, h rákényszerülünk arra, h vmelyik újonc kezdjen, de az tuti, h csak a végső esetben fog megtörténni. Mondjuk az viszont biztos, h sokkal több szerepük lesz így, főleg a szezon második felében, mint egyébként lett volna.. remélem legalább egyikük beválik majd.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
http://espn.go.com/nfl/powerrankings

lezüllés a 15.helyre 😀
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Sztem nem fog se Jones se Herzlich kezdeni.. Mitchell nálunk anno OLB volt, de a Fewell féle Bills-nél játszott MLB-t úgyh bevethető ott. Egyébként én Mitchellt egy nagyon jó játékosnak tartom, kifejezetten alulértékelt volt anno az SB győztes csapatunkban sztem. A kora sem vészes, mert 31 éves.. az egyetlen kérdés, h mi a helyzet a sérüléseivel. Mivel csak vészmegoldásként érkezik, így ezzel kapcsolatban lehetnek aggályaink sajna. Ettől függetlenül, ha játékra alkalmas akkor ő fog kezdeni, nem egy rookie.Szesze
En nem azt irtam, hogy a rookiek fognak kezdeni, hanem hogy olyan helyzetben vagyunk, hogy nem lenne lehetetlen otlet. En is tudom, hogy ha Mitchell bevetheto allapotban van, akkor o a kezdo, csak ez kicsit geci a tobbi emberre nezve. Vegigszenvedtek a TC-t (mindketto ertelemben) erre belibeg valaki 2 nappal szezonkezdet elott es kezdo.....
Persze, eredmeny a fontos, meg a csapat stb, plusz azert a szeon sincsen meg elveszve, serulteket lehet potolni de akkoris.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 921 — Giants fan
Sztem nem fog se Jones se Herzlich kezdeni.. Mitchell nálunk anno OLB volt, de a Fewell féle Bills-nél játszott MLB-t úgyh bevethető ott. Egyébként én Mitchellt egy nagyon jó játékosnak tartom, kifejezetten alulértékelt volt anno az SB győztes csapatunkban sztem. A kora sem vészes, mert 31 éves.. az egyetlen kérdés, h mi a helyzet a sérüléseivel. Mivel csak vészmegoldásként érkezik, így ezzel kapcsolatban lehetnek aggályaink sajna. Ettől függetlenül, ha játékra alkalmas akkor ő fog kezdeni, nem egy rookie.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
En eddig kb. 50-50% eselyt adtam jo es rossz szezona, de most valahogy veszitettem az optimizmusombol (Most kb. 55-45% a "kellemetlen" verzio javara.). Rengeteg serules, O falba is belepiszkaltak, Eli konfort celpontjai elmentek, ez latszik is rajta...ez kicsit sok lehet.....szoval nem veszitenenk sokat, ha Greg Jonesnak adnank a kezdo MLB helyet (Meg Herzlichet is palyara kuldhetnenk gyakran). Persze, a kozepso LB a vedelem QB-ja, de BOley sem egy idiota, o sokat segithetne, valamint sok terhet le is vehetne a fiatalok vallarol. Tudom, hogy ez nem Coughlin stilusa, de most lehet muszaj lesz meglepni. Kulonben is, egy jatekot legkonnyebb jatszva tanulni! 😉 Elso 6 meccsbol papiron 5 alkalommal jobbak vagyunk, szoval van ido belerazodni, ha meg nem jon ossze az ev, akkor jovore egy kedvezobb sorsolassal, es rengeteg tapasztalattal felvertezve indulhatna harcba a megfiatalitott LB egyseg.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
csakhogy mki tisztában legyen vele Steve Smith ma teljes értékben edzett... mi is van a PUP listával?csebi
Akkor nem lesz rajta, a mi orvosaink ezt mondták, az övék mást. Gondolom nem tutira mentek, csak játsszon a 2+2 milliós befektetésük... Nekünk meg nem volt pénzünk hazárdírozni.

Csak azt remélem hogy SS nem szívja meg nagyon ezzel, nem fog rásérülni azonnal, stb.

Ezt bánom legkevésbé; ha tavaly szezon végén a semmiből előrántott Hagan át tudta venni a helyét, akkor idén is pótolni fogja valaki.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
csakhogy mki tisztában legyen vele Steve Smith ma teljes értékben edzett... mi is van a PUP listával?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mitchell legalább pihent 2 évet és ismeri a Tampa-2-t.
salander
Nálunk nem gyenge oldali LB-t játszott? Ha igen, akkor miért is kell nekünk? Majd Grag Jones vagy Herlitz megoldja a dolgot, lesz idejük belejönni, mert az első 7 meccsünkből 6-ön mi vagyunk papíron a jobb csapat.balu10
Ha valami szakértő erre jár (Helmut?), akkor meg tud majd erősíteni (vagy cáfolni), szerintem a Billsnél (szintén Fewell rendszere ugye) volt hogy Poz épp össze volt törve és Mitchell kezdett a helyén MLB-ként.

És igen, relatíve könnyű a kezdésünk, mikor jöjjenek bele az új fiúk, ha nem most.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mitchell legalább pihent 2 évet és ismeri a Tampa-2-t.
salander
Nálunk nem gyenge oldali LB-t játszott? Ha igen, akkor miért is kell nekünk? Majd Grag Jones vagy Herlitz megoldja a dolgot, lesz idejük belejönni, mert az első 7 meccsünkből 6-ön mi vagyunk papíron a jobb csapat.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na akkor Tatupu?tenorx
nincs rá pénz , gondolom!yooker
Vagy ugyanaz a baja, mint Blackburnnek (aki nem kezdő szint amúgy sem) hogy egészségileg totálkár, Mitchell legalább pihent 2 évet és ismeri a Tampa-2-t.

Amúgy hogy Goff a legalulértékeltebb ember az egész csapatban, jól mutatja hogy a kinti "szakértők" kizárólag 1 bites véleményt tudnak mondani, hogy... "ááá tökmindegy majd egy rookie eljátszogat a helyén" illetve "a legnagyobb érvágás a sérülések közül".
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Na akkor Tatupu?tenorx
nincs rá pénz , gondolom!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Redskins-től én jobbat várok tavalyinál. Dallas is jobb lesz Romo-val. Lehet lesznek itt körbeverések. Ugyebár PO a cél, és ha azt is akarjuk, akkor nyerni kell!Asbee
Azért azzal vitatkoznék, hogy a Dallas jobb lesz Romo-val. Még Romo volt a QB, amikor elszállt a tavalyi szezonjuk, tehát nem az ő kiesése miatt voltak szarok. És hát emlékezz, mi is kikaptunk tőlük, amikor pedig Kitna irányított.

T. Romo az NFL legtúlértékeltebb irányítója!

Ettől függetlenül én is azt várom, hogy a Redskins és a Cowboys is jobb lesz, mint tavaly, bár én azt remélem, hogy ezt inkább a konferencia-ellenfelek ellen fogják bizonyítani, és nem ellenünk. Tavaly pl. ha a Cowboys elkapta volna a GB-t, meglett volna nekünk a rájátszás. Ezt anno januárban már ki is fejtettem (mármint, hogy a Cowboxs bénázása miatt nem lett meg a WC-hely 😊 )
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Na akkor Tatupu?
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A jó büdös életbe, és még sorolhatnám.

Tampa-2 D lelke és esze az MLB poszt.

Totálisan pesszimista hangulatba kerültem. Ilyen offseason után meglepetés lenne a PO-ba jutás.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
hát , sokat szidtuk de fájó az eset azért nagyon!

és sajnos tényleg nincs mit tenni ilyenkor mint fújni egy nagyot és reménykedni hogy most már tényleg nem lesz több , valamint hogy aki a helyére kerül
nem várt kellemes meglepetést fog okozni...
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Blackburn nem kezdő mlb szint. Jó spec teamer, de ő nem megoldás egyáltalán. Mitchellel kapcsolatban a kor és az egészségi állapot a nagy kérdés. Lehet, hogy érdemes az elején Jonest kripóbálni, aztán ha gáz van lehet még lépni.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!