New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Íme a Rams elleni meccsre a kérdések, most lesz mindenkinek elég ideje agyalni!

1. Mi lesz a végeredmény? A) Több, mint 6 ponttal nyerünk B) Nyerünk, 0-6 ponttal, C) Kikapunk (+döntetlen)
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? A) 0-15 B) 16-20 C) 21-25 D) 26-30 E) 31+
3. Hány pontot kapunk a meccsen? A) 0-15 B) 16-20 C) 21-25 D) 26-30 E) 31+
4. Manningnek 90 feletti lesz a QB Rating? A) Igen B) Nem
5. Hány futott TD-nk lesz? A) 0 B) 1 C) 2 D) 3+
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? A) 0-1 B) 2-3 C) 4-5 D) 6+
7. Ki dob először INT-t a meccsen? A) Eli B) Bradford C) egyik sem
8. Hány yardot fut ellenünk a Rams összesen? A)0-75 yard B) 75-110 yard C) +110 yard
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A) Manningham B) Ballard C) Bradshaw D)Stockley E) Hixon
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnünk lesz ? A)0 B)1 C)2 D)3+
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) JPP B) Kiwanuka C) Boley D) Tuck E) Canty F) G.Jones
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) A) Ross B) Webster C) Rolle D)Phillips E) Grant F) Sash

ha kérdés van,jelezzétek!
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
közös meccsnézés valahol,valamikor??
ha korán elkezdünk egyeztetni talán kialakul valami időpont... 😉yooker
Én a jövő vasárnapi 7-es kezdésű sasok elleni derbiben benne lennék, még úgyis, hogy a tavalyi hasonló nem sikerült a csapat szempontjából vmi fényesen. ESPN adja? Ha igen, akkor vmi sportkocsma jöhet szóba, ha csak stream, akkor vkinek a kecója.G-men
a jövő hét jó lenne nekem is !( azon a meccsen úgyis csak kellemes csalódás érhet... 😉 )
ESPN adja így lehetne kocsma is!
a múltkori a lehúzás miatt nem lett szimpatikus
ha valaki tud jó kis helyet légyszives ajánlja !

és aki tud jöjjön!!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
közös meccsnézés valahol,valamikor??
ha korán elkezdünk egyeztetni talán kialakul valami időpont... 😉yooker
Én a jövő vasárnapi 7-es kezdésű sasok elleni derbiben benne lennék, még úgyis, hogy a tavalyi hasonló nem sikerült a csapat szempontjából vmi fényesen. ESPN adja? Ha igen, akkor vmi sportkocsma jöhet szóba, ha csak stream, akkor vkinek a kecója.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
2. fordulóra lesz tippjáték?

Ha igen, mikor lesznek fent a kérdések?G-men
Én beszoptam, hogy csak az utolsó pillanatban került fel a múlt héten.
Persze mindegy is, mert túlságosan optimistán tippeltem volna!vadibandi
Én is pont ugyanígy jártam, emiatt kérdeztem. Két kisgyerek mellett örülök, ha a meccset tudom nézni, nemhogy előtte tippjáték, fantasy stb. Ezek már luxuskategória.

Igaz, most MNF lesz, így hétfőn munkaidőben talán ki tudnám tölteni, ha addigra meglennének a kérdések, de a vasárnapi meccsekre jó lenne, ha legkésőbb csütörtök este meglennének a kérdések.G-men
sziasztok!

nem tudom, hogy Szesze továbbviszi-e a tippjátékot... (remélem igen) mindenesetre holnap estére összedobok egy kérdéssort! a múlt hetiért meg elnézést, nekem is csak vasárnap este jutott eszembe, hogy csináljunk egy kérdéssort...
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
közös meccsnézés valahol,valamikor??
ha korán elkezdünk egyeztetni talán kialakul valami időpont... 😉
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
2. fordulóra lesz tippjáték?

Ha igen, mikor lesznek fent a kérdések?G-men
Én beszoptam, hogy csak az utolsó pillanatban került fel a múlt héten.
Persze mindegy is, mert túlságosan optimistán tippeltem volna!vadibandi
Én is pont ugyanígy jártam, emiatt kérdeztem. Két kisgyerek mellett örülök, ha a meccset tudom nézni, nemhogy előtte tippjáték, fantasy stb. Ezek már luxuskategória.

Igaz, most MNF lesz, így hétfőn munkaidőben talán ki tudnám tölteni, ha addigra meglennének a kérdések, de a vasárnapi meccsekre jó lenne, ha legkésőbb csütörtök este meglennének a kérdések.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
2. fordulóra lesz tippjáték?

Ha igen, mikor lesznek fent a kérdések?G-men
Én beszoptam, hogy csak az utolsó pillanatban került fel a múlt héten.
Persze mindegy is, mert túlságosan optimistán tippeltem volna!




több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
2. fordulóra lesz tippjáték?

Ha igen, mikor lesznek fent a kérdések?
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Rams LCB Ronald Bartell (neck) concedes that there's "absolutely no way" he can come back to play again this season.
He'll be placed on injured reserve. The C7 bone in Bartell's lower neck has two fractures, which will need "weeks of time in a neck brace and months of rehab." Bartell is expected to avoid surgery, but it's still a long recovery process. "My goal is to play again," Bartell said. "I'm fully prepared to play again. I'm approaching it as such that I will play again."

Tehát két helyen eltört a C7-es csigolyája és idén biztosan nem lép pályáraadam8
Köszi!

Még jó, hogy nem a CR7-es csigolyája tört el, Florentino Perez kicsit ideges lenne most. 😉

Bocs az off-ért!
több mint 12 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Rams LCB Ronald Bartell (neck) concedes that there's "absolutely no way" he can come back to play again this season.
He'll be placed on injured reserve. The C7 bone in Bartell's lower neck has two fractures, which will need "weeks of time in a neck brace and months of rehab." Bartell is expected to avoid surgery, but it's still a long recovery process. "My goal is to play again," Bartell said. "I'm fully prepared to play again. I'm approaching it as such that I will play again."

Tehát két helyen eltört a C7-es csigolyája és idén biztosan nem lép pályára

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Amikor itt (http://www.bigblueview.com/2011/9/14/2424832/st-louis-rams-first-look-at-this-weeks-opponent#storyjump) ezt olvastam: Rams CB Ron Bartell (broken neck) megállt bennem az ütő. A broken neck nem szokott fatális lenni 😛 ??G-men
Nem vagyok nagy pro angolból, de azt hiszem a broken-t amolyan "elromlott/megsérült"-ként lehetne fordítani. Ha fractured, az már nagy gond.

Lance
Igen, én sem vagyok perfekt az orvosi angolban. Ha annak idején a vészhelyzetet eredeti nyelven vetíti az rtl klub, vszeg tudnánk a választ a kérdésre. Így meg kell elégednünk azzal, hogy nem játszik ellenünk.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Amikor itt (http://www.bigblueview.com/2011/9/14/2424832/st-louis-rams-first-look-at-this-weeks-opponent#storyjump) ezt olvastam: Rams CB Ron Bartell (broken neck) megállt bennem az ütő. A broken neck nem szokott fatális lenni 😛 ??G-men
Nem vagyok nagy pro angolból, de azt hiszem a broken-t amolyan "elromlott/megsérült"-ként lehetne fordítani. Ha fractured, az már nagy gond.

Gilbride válaszolt arra, hogy miért nem Jacobsot futtatjuk rövid yardos szituációkban:
"Unfortunately you’ve seen it not work haven’t you? That’s your answer"
Ha van valaki olyan mazochista, hogy újra megnézze a meccset, megírhatná hogy kb. hol láttuk ezt.Lance
Én sem emlékszem ilyenre, arra viszont annál inkább h Bradshaw-val nem ment a rövid. Nem tudom mit néz KG.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Amikor itt (http://www.bigblueview.com/2011/9/14/2424832/st-louis-rams-first-look-at-this-weeks-opponent#storyjump) ezt olvastam: Rams CB Ron Bartell (broken neck) megállt bennem az ütő. A broken neck nem szokott fatális lenni 😛 ??G-men
Nem vagyok nagy pro angolból, de azt hiszem a broken-t amolyan "elromlott/megsérült"-ként lehetne fordítani. Ha fractured, az már nagy gond.

Gilbride válaszolt arra, hogy miért nem Jacobsot futtatjuk rövid yardos szituációkban:
"Unfortunately you’ve seen it not work haven’t you? That’s your answer"
Ha van valaki olyan mazochista, hogy újra megnézze a meccset, megírhatná hogy kb. hol láttuk ezt.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
számíthat még hogy Spangli van a túloldalon, vagy a miénk már egy teljesen más def, amiről semmit nem tud?

más: miami-pats meccs előtt kérdezték Brady-t mit szeret a meccsekben. kicsit meglepett a válasz de azt mondta hogy a heti elemzések a kedvencei, amikor kisakkozzák hogy az aktuális csapatot hogyan lehet megfogni. azt mondta, minden csapatot máshogy támadnak, amiben az ellen gyenge, ők abban akarnak nagyot durrantani. na ebben a szerepben vhogy nem tudom elképzelni a Káflin-Eliza-Killdrive triót 😀)

kár hogy a szépen hangzó PR okosság mögött nem nagyon vagy megnyert playoff meccs 4 éve - de ezt már csak én teszem hozzá 😀) és nemcsak a patsnál, nálunk sincs 😂vittore
Elegáns, de jogos. Viszont nyugi, jön még kutyára teherautó 😉

több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Nézegettem Stokley statjait. Elég meggyőző a 2009-es 19 elkapásból 4 TD. Tavaly alapszakaszban nem volt TD-je, de PO-ban 2 is (a szentek és a macik ellen is 1)!
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Amikor itt (http://www.bigblueview.com/2011/9/14/2424832/st-louis-rams-first-look-at-this-weeks-opponent#storyjump) ezt olvastam: Rams CB Ron Bartell (broken neck) megállt bennem az ütő. A broken neck nem szokott fatális lenni 😛 ??
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Cruzra és Hixonra ráfér egy kis nyomás... Arra talán elég lesz Stockley. Viszont Killdrive playbookját ismerve, ő sem fog sok sót megenni az elején.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
na végre egy jó hír ! szeretem a játékát!

azt viszont sajnálom hogy Cruzt ilyen hamar leírták...
remélem inkább csak más felállásban számolnak majd vele...yooker
Nem hiszem, h leírták volna, de tényleg nem árt a Cruz-Jernigan-Thomas trió mellé egy tapasztalt játékos, mert baromi fontos lenne, h a slot WR poszton eredményesebbek tudjunk lenni.Szesze
Szerintem az egész WR állományunknak nem árt, hiszen nem volt ilyen tapasztalt játékos, akitől tanulhattak volna, mert Toomer ugye elment, Burres meg lábon lőtte magát. Nem volt akitől tanulhattak volna, szerintem Nicks, és Mario is egy szintel feljebb tudja majd emelni a játékát, és ha ez tényleg így lesz, akkor azt a teljesítményt fogja hozni a csapat, amit én várnék tőlük.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
na végre egy jó hír ! szeretem a játékát!

azt viszont sajnálom hogy Cruzt ilyen hamar leírták...
remélem inkább csak más felállásban számolnak majd vele...yooker
Nem hiszem, h leírták volna, de tényleg nem árt a Cruz-Jernigan-Thomas trió mellé egy tapasztalt játékos, mert baromi fontos lenne, h a slot WR poszton eredményesebbek tudjunk lenni.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
na végre egy jó hír ! szeretem a játékát!

azt viszont sajnálom hogy Cruzt ilyen hamar leírták...
remélem inkább csak más felállásban számolnak majd vele...
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Brandon Stockley jött "erősítésnek"ironroy
Ezek szerint tényleg nagyon nem elégedettek Cruzzal slot WR-ként..Szesze
Na ennek nem kicsit örülök! Kell is egy tapasztalt WR, aki tudja tanítani a fiatalokat, ráadásul slot WR-ként jó is lesz. Csak kinek a helyére fér be az 53-as keretbe?

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Brandon Stockley jött "erősítésnek"ironroy
Ezek szerint tényleg nagyon nem elégedettek Cruzzal slot WR-ként..
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Brandon Stockley jött "erősítésnek"
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Engem ez a csapat most egy olyan lecsora emlekeztet, amit kurvara elsoztak, raadasul a vegen jottek ra, hogy nincsen benne paprika.

Megprobalhatod felturbozni, helyettesiteni valamivel, de akarhanyszor valaki megkostolja, es te elmondod neki, hogy ez bizony lecso, na akkor o kirohog.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Coughlin said he has full confidence that D. Hixon can step in and succeed in Hakeem Nicks' place if needed Monday.

Úgy látszik kezdhetünk barátkozni azzal, hogy Nicks esetleg nem játszik hétfőn.

Mégsem fine Nicks azzal a bone bruise-al, ahogy korábban írták.gyurczi
Sajna a hírek szerint könnyen lehet, h nem fog játszani 😕
Tuck viszont már edzegetett, igaz még lightosan, de ez mindenképpen jó jel.
Amu is elkezdett mozogni, miután lekerült a gipsz a lábáról, 3-4 héten belül felépülhet az előrejelzések szerint.Szesze
Én nem örülnék ha Hixon játszana Nicks helyén. Persze nem kívánságműsor, de nem értem...Cruz wideoutban meglehetősen jól nyomta, amikor ott kapott snapeket (emlékezhet mindenki), Hixon meg mehet slotba. De lehet egyedül maradok a véleményemmel.Szsziszka
Hát nemtom, egyelőre én Hixon-t jobban pártolom Nicks helyén, de azért jó lenne ha nem lenne erre szükség, mert ezzel még tovább gyengülne az offense.. azért tényleg nagyon durva ez a szezon, még el se kezdődött és már lesérült a fele csapat 😕