New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
pár kinti fórumon már visszamentek a kályháig és Riverst akarják 😀

szerintem vmi üzletelés még kellene. mi a helyzet az 1-6. hét között (nem vagyok képben az nfl businessben)? free agenteket lehet hozni vagy még a csapatok is cserélhetnek, cetlizhetnek egymással?

kérdezek egyet , példával: tételezzük fel hogy az nfc east csapatok az offseasonban már rettegtek a giants def linetól, ezért a megszokottnál többet költöttek/draftoltak minőségi O-Line fickókra. most viszont látják hogy a giants front D = középiskolás lányok, az 1-6. héten cserélhet e pl. az eagles a roosterről OL embereket mondjuk a náluk gyenge poszt erősítésére?vittore
ennek az eszmefuttatásnak 9/11 szaga van...
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
pár kinti fórumon már visszamentek a kályháig és Riverst akarják 😀

szerintem vmi üzletelés még kellene. mi a helyzet az 1-6. hét között (nem vagyok képben az nfl businessben)? free agenteket lehet hozni vagy még a csapatok is cserélhetnek, cetlizhetnek egymással?

kérdezek egyet , példával: tételezzük fel hogy az nfc east csapatok az offseasonban már rettegtek a giants def linetól, ezért a megszokottnál többet költöttek/draftoltak minőségi O-Line fickókra. most viszont látják hogy a giants front D = középiskolás lányok, az 1-6. héten cserélhet e pl. az eagles a roosterről OL embereket mondjuk a náluk gyenge poszt erősítésére?
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Csak az első félidőt láttam, de már ott is láttam olyan hajmeresztő dolgokat, hogy kész csoda, hogy 14-14 volt csak a játék félénél az állás.

Nagyon látszottak a sérülések a védelemben, az offense, pedig így ebben a formában nem lesz elég.

Eli-tól jobb teljesítmény kell, mert a kritikusok lassan megint elkezdik kiutálni New York-ból (ezek a kicseszett turnoverek idegesítőek tőle).

Ricsi mondta, hogy a Redskins már kitudja hanyadik éve stabilan 4. a csoportban.
Nos, amit tegnap láttam, meg úgy általában érzékeltem az offseason-ben külső-belső hírekből azok alapján nekem úgy tűnik, hogy idén jó eséllyel pályázunk mi erre a címre.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Amit még nem értek, hogy Fewell mi a fenéért zónáztatja a cornereink amikor mind, kivétel nélkül szarok benne. De ez volt tavaly is... amikor meglököm és futok mellette volt terítéken az CW-nek meg TT-nek is ment. A zónázás meg egyiknek sem.

Amúgy költői kérdés volt, azért nem foghatnak embert mert a fél csapatot blitzelni kell küldeni, hogy legyen nyomás és ezért sok az üres ember.

Amukamara jobb lesz zónavédekezésben? Mert ha nem akkor nem sokkal leszünk előbb.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
spec team az konstansan szar, már nem is foglalkozunk vele külön 😊Szesze
Veluk kapcsolatban ugy erzek, mint anno az otthoni focicsapattal megye 20-ban. Mindenfele edzes, elkepzeles nelkul, vasarnapi ebed elott vagy a hatasa alatt osszejottek a fiuk, ha valakinek jo napja volt, akkor lott par golt es minden szep, de tobbnyire nem, vereseg utan megittak par sort, megbeszeltek, hogy azert a 13-0 ellenere jok voltak es szepen hazament mindenki, este megugrottak az asszonyt, kovetkezo heten meg kezdodott minden elorol.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
spec team az konstansan szar, már nem is foglalkozunk vele külön 😊
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
spec teamról még nem volt szó, hát nagyjából ott is lehetne csinálni egy karthago-t 😀vittore
A spec team az egy enigma. Mashol 6. koros meg draftolatlan hurkak ugy villognak, hogy orom nezni, nalunk meg a korai korosok is kriminalisak. (Lehet azert, mert nalunk a 6.korosok meg a drafto9latlanok a kezdoben vannak.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
spec teamról még nem volt szó, hát nagyjából ott is lehetne csinálni egy karthago-t 😀
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Webster az első félidőben volt katasztrófális, utána magára talált, de én tőle sokkal többet várok/várnék. Ross fos volt végig, de sajna ez nem meglepetés, nem véletlenül húztuk idén Amu-t az első körben, ha nincs ez a hihetetlen CB hullás akkor lehet, h már idén se élte volna meg a rostert, első kör ide vagy oda. Azért még ne írjuk le őt se, de tőle túl sokat azért nem kell várni. Thomas egyértelműen a legjobb sec emberünk volt tavaly, nem a a tackle-száma miatt, hanem egyébként is, vele nyílván sokkal erősebbek lennénk hátul is, de ez van. Talán Amu javít a helyzeten, de igazából nem hinném, h ő idén megváltaná a világot, főleg sérülés után visszatérve. Egyszóval itt sok javulásra nem érdemes számítani, ezért fontos, h a pass-rush feljavuljon és erre minden esély meg is van, ha a sérültek visszatérnek. Fasz se gondolta volna, h épp a CB poszton fogunk totál behalni már a szezon kezdete előtt, 3 és fél IR azért nagyon durva egy poszton..
A playhívásokat én szinte sose szoktam kritizálni, de most sztem is szarok voltak, mind O, mind D téren volt egy csomó érthetetlen döntés, szóval most tényleg minden szarul sikerült.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
márpedig a dallas igencsak jól játszott a dream team2 jets ellen
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Ennyi sérülést nem bírtunk el, és főleg azért nem, mert a legfájdalmasabb veszteségek az elmúlt két hétben történtek, még időnk sem volt a helyettesekkel gyakorolni.

További megállapításaim:
1. Nincs 3rd down elkapónk. Boss és S. Smith együttes elengedése, grrr...
2. Az O-line meglepően gyenge volt. Lehet, hogy mégsem nálunk van a legjobb O-line edző??
3. Killdrive play-hívásai: a 4th & 1 vmint a 3rd & 1-nál mindkétszer Bradshaw-futás, utóbbinál ráadásul úgy, hogy a LoS mögött 7-8 yarddal kapta a lasztit.
4. Tavaly is buktunk egy meccset egy hülye szabálytalanság miatt, ez már idén is megvan.
5. A Def néha nagyon odatette magát: pl. amikor a redzone-ban volt a skins és 2 sack-kel hátravittük őket a saját térfelükre + a labdaszerzés, de a secondary hulla fos volt, amikor nem volt pass rush. nekem nem is Webster, sokkal inkább Ross bénázása tette be a kulcsot. Az elején összekevertem a számát, azt hittem 31-esben Coe szerencsétlenkedik. Úgy szívatták a skins korántsem ligaelit elkapói, hogy előre kiráz a hideg, ha a PHI vagy a DAL elkapóira gondolok.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én Websterről még nem mondtam le (a fizetése más kérdés, de az úgyis újra lesz majd tárgyalva mert csórók vagyunk) amiket ő csinált (bár sokszor) az inkább idegesítő volt, Aaron Ross akire ha harmadannyi labda ment simán csak húsba vágóan elszúrt mindent amit ellehetett. Rolle úgyszintén.

Amukamarát még nem láttuk, Thomas meg tavaly látványos volt a nagyon sok, látványos tacklejével (ez a politikailag korrekt megfogalmazása, hogy egy részében későn érkezett illetve le volt maradva az emberéről három-négy lépéssel).

Nem mentegetem a secondaryt, mert eléggé híg volt a tegnapi produkció de az sem könnyítette meg a helyzetüket hogy néha csak mutatóba volt nyomás a line részéről és hogy az egyetlen coverben jó linebackerünk folyamatosan blitzeltették.

A linebackerek egészen értékelhetők voltak ahhoz képest, hogy Jonesnak végig kellett játszani MLB-ként és hogy olyan jó helyzetben vagyunk, hogy a hatodik körös 100% projekt Williams is értékelhető snap számot kapott. Ez utóbbit érdemes megrágni, hogy mennyire lehet szar a helyzet amikor Tom "rookie tanúvédelmi program" Coughlin 4-5 hátsókörös és UDFA embert játszat.

Eli véleményem szerint egész vállalhatóan és megfontoltan játszott ahhoz képest hogy az első negyedtől felfele mennyire kevés segítséget kapott a faltól. Az elején Ballardnak (aki később egészen belejött, 2 passz majdnem 60 yard), Bradshawnak és Cruznak, Nicksnek (ezen felül a 100+ yard, sok egyéni megoldással az szép) el kellett volna kapnia a dolgokat, mert ha nem olyan későn indulunk be akkor lehet hogy nem így alakul. Volt ELKAPOTT FB passz is. Középen ki kéne találni valamit, mert Cruz a preseasonben (és rögtön a meccs elején) erodálta Eli bizalmát.


Ha a falat sikerülne kalapálni egy picit és Tuck visszajön és nem lesz több komoly sérülés akkor lehet keresnivalónk még; de ha valami még közbejön akkor nagyon fogunk kapaszkodni a pozitív mérlegért is.


A zebrákat meg remélem megetette a meccs után valaki kockacukorral a Washingtoniak közül, mert rászolgáltak.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Azt viszont remélem hogy az év után az edzői stábot, úgy ahogy van kirúgják, mert ennyi tehetséggel, ilyen futókkal, irányítóval, klasszis elkapóval, liga legjobb közeli DE párossal(lassan trióval) is nagy szarban vagyunk néha.ryan7
Ezt nagy mértékben támogatom én is, de sajna nem lesz így...

több mint 12 éve
Hypofx 310
Csak az első meccs semmi sincs veszve, DE AKKOR IS ILYEN FOSUL KEZDENI!!!
Én Jacobson kivul nem nagyon lattam TUZET. es hat ez a öreges gyavacska play hivasok, szep volt jo volt de most mar eleg az öregből, kell valami más valami új.

GO GIANTS

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Semmiképp sem kell temetni a csapatot, nem történt semmi váratlan ezen a meccsen, ha egy csapat elveszíti a két kezdő DE-jét (akik ráadásul ligaelitek), a szintén ligaelit CB-jét, a nem ligaelit, de egyre javuló MLB-jét + eligazol a legjobb DT a csapatból azért azt senki nem tudja csak úgy hip-hop kezelni. A mi védekezésünk egyértelműen a pass-rush-ra épül, ezt tegnap a fentiek miatt nem tudtuk érvényesíteni. Abban a pillanatban amikor olvastam, h Tuck nem tudja vállalni a játékot kb biztos voltam a vereségben. Az egész védelem fel van forgatva jelenleg, alig játszik valaki a korábbi helyén, ennyi sérülttel egyszerűen nem megy. Ettől függetlenül állítom, h ha ezen a meccsen Tuck tudott volna játszani relatíve simán nyertünk volna, ahogy arra is van egy fogadásom, h a visszavágó sima win lesz, ha felépülnek a pass-rushereink. A Washington fejlődött tavalyhoz képest, de nekünk ez még mindig egy abszolút kedvező párharc - teljes csapattal... Ha Tuck ne adj isten nem épül fel akkor viszont az egész szezonnak lőttek, ebben is biztos vagyok. (a deff-el kapcsolatban egyedül Webster játéka idegesített fel, azért tőle elvárható lett volna, h legalább néha érjen oda az emberéhez, kritikán aluli teljesítményt nyújtott.. Sztem Rolle annyira azért nem volt rossz, másrészt neki más poszton kell játszania, mint eddig).
Az offense-el kapcsolatban nekem nem voltak illúzióim és sztem az egész szezonban hasonló színvonal várható tőlük, mint ezen a meccsen. Sajna jelenleg nem igazán várható el, h ők hozzák a meccseket, ezért lesz muszáj a deffense-nek feljavulni. Az OL sok hibával játszott sajnos, de ez is benne volt a lapok között, hisz itt is teljesen megváltozott a fal összetétele. Baas jelenleg sokkal gyengébb teljesítményre képes, mint O'Hara, de szinte minden ember hibázgatott a meccsen. Igazából ez is a realitás jelenleg, de itt sztem jogosan várhatunk fokozatos fejlődést az év során és ahogy a fal összeáll majd, úgy leszünk egyre stabilabbak a támadásban (azért csodára senki ne számítson). Addig viszont a D-nek kell hoznia a meccseket, nincs mese.
A bírók pedig elmehetnek a kurva anyjukba.. nem elég ez a sok kulcs-sérülés, a sok szerencsétlen szituáció (nekünk mikor lesz már szerencsénk egy meccsen???) és akkor még ezek a buzik is odafújtak mindent, időnként már felháborító volt tényleg..
Nah mind1, a Rams ellen javítani kell. Az utóbbi években úgyis a szezon elején kezdtünk jól és utána estünk vissza, hátha most fordítva lesz, mint 2007ben 😉
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
OL-nek javulnia kell, mert Eli így nem mindig volt a helyzet magaslatán. D-ben pedig nagyobb nyomást kell helyezni a QB-ra, az az alapja az egész védelemnek, dehát ez nem egy nagy titok...Kenny mellé felnőhetne a secondary többi tagja, nagyon nagy kár Thomas-ért :/ Remélem Amu felépül minél hamarabb és kiszorítja Ross-t! Futójáték lehetne több, leginkább Jacobs kaphatna több carry-t. Ha felépül Tuck és secondary észhez tér, akkor tavalyi eredményt tudjuk hozni szvsz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Aminek nagyon örülök, hogy Nicks-re lehet számítani, át is fogja venni Smith szerepét; bár Ő nem olyan jó rövid route-okban.
A foghíjas D sem volt hipergáz: Greg Jones-on nagyon látszik, hogy Rookie; Sash-re meg egy rossz szava nem lehet a szurkolóknak, mert amit kellett azt meg is csinálta. JPP forced fumble-ja eléggé rendben volt, csak így tovább.
Eli TD-je király volt :cool:

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Megkövetem magam, az ismétlések alapján valóban nem Elisha hibája volt a picksix, my bad.Newman
A te hibád volt, és ráfogtad?ulpianus
Így van, én tehetek az egészről. 😀

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
Megkövetem magam, az ismétlések alapján valóban nem Elisha hibája volt a picksix, my bad.Newman
A te hibád volt, és ráfogtad?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Megkövetem magam, az ismétlések alapján valóban nem Elisha hibája volt a picksix, my bad.

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Egy pozitívumot még emeljünk ki. Ma láthattunk egy Eli futást, ami nem fumble-lel végződött, sőt TD-t szerzett!
több mint 12 éve
ryan7 New York Giants 37
1 yardos szituációkat miért nem próbáljuk meg Jacobs-szal, erőből megoldani? Valakinek van erre bármi ötlete?Lance
nah ezt én sem értettem igazán, miért nem Jacobsot zavarták be pl 4th&1-nél..

A defense-ünk meccs elején jó volt, de egyébként látható, hogy zónázásnál iszonyat gyengék vagyunk, rosszul váltunk és 1 az 1-ben pedig könnyedén vernek meg minket. Az is látszott, hogy amikor több emberrel blitzeltünk, mekkora nyomást tudtunk tenni a qbra, többször is puntolniuk kellet emiatt. A pozitívum máról Kenny Phillips és JPP volt d-ből

O néha néha jól muzsikál, Eli-on látszott, hogy nem volt nyugodt a zsebben, sokszor nem igazán védte meg a fal kellőképpen, talán többet kellet volna futni. (ps. Gilbride offense playbookjától szarabb nincs, Superbowl ide vagy oda)
Egyébként még ennyi bénázás után is simán meccsben voltunk velük, lesz azért pár winünk, még nem temetném őket, de azt viszont remélem hogy az év után az edzői stábot, úgy ahogy van kirúgják, mert ennyi tehetséggel, ilyen futókkal, irányítóval, klasszis elkapóval, liga legjobb közeli DE párossal(lassan trióval) is nagy szarban vagyunk néha.

Nyíregy Giants
DIV 1
2016: Alapszakasz: 8. 7-6; Playoff: 4.

DIV 2/A
2015: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff: 1.
2014: Alapszakasz: 11. 6-7; Playoff: 9.
2013: Alapszakasz: 6. 7-6; Playoff: 3.

DIV 3/B
2012: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff 1.
2011: Alapszakasz: 2. 9-4; Playoff 3.
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hát igen websternek össze jöhetett volna az egykezes, 3 érintéses int

rams-t nézte vki?
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
En azert meg Kennynek is orulok, mert nagyon hianyzott a vedelmunkbol egy olyan safety, akinek oviban kalapacs volt a jele. Menetrendszeruen erkezett, de elemi erovel. Parszor en sem ertettem, hogyan tudta a WR megtartani a labdat, de mindenesetre o a bunteto ero hatul, raadasul voltak szep levedekezett passzai is. (Eli is buszkelkedhet parral....)
Ballard sem volt rossz, mar amikor jatszott.

Viszont az a primitiv paraszt Rolle nem is ertem, hogy egesz meccsen mit csinalt. O, Ross es Webster toronymagas eselyesei a meccs "szarjal sunt" kulondijanak. Rosstol nem is vartam mast, de hogy a ket agyonfizetett diszmadar is ennyire fogalmatlan, na az azert nem elfogadhato.
Annak ellenere, hogy sokan feltettek JOnest, es attol tartottak, hogy a Skins majd ra jatszik, annak ellenere nem vallott szegyent. Futast szerintem elfogadhatoen fogtuk meg,(Hightower 25 probalkozasbol 72 yard, ami kevesebb, mint 3 yard /carry) passz ellen voltunk birkak.

Ja, es a nagy kerdes: Miert nem hasznaljuk Jacobsot?

NBC-n meg most elemeztek, hogy a pick 6-rol majdhogynem Eli tehet a legkevesbe. A sok blitzelo ember miatt ez egy gyors passz lett volna ( Nicks (?) meg is futotta a route-ot, eleg uresen volt), es Mackenzie-nek el kellett volna takaritania Kerrigant, de legalabbis a kezeit le kellett volna fognia. Eli-nak nem volt mas valasztasa, el kellett dobnia. (Persze vannak egyesek, akik szerint mindenfele nyomas nelkul is le kellett volna fekudnie, de ezeket hagyjuk.)
Persze, ezzel nem azt akarom mondani, hogy jol jatszott, mert nagyon nem, csak megint egy olyan INT kerul a neve melle, amirol nem igazan tehet.....azert eleg frusztralo, hogy ennyire nincsen szerencsenk. Sok serult, ilyen idiota int-ek...bezzeg a mi vedoink kezebe nem esik bele a labda soha.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szerk.: Valaki mondja már meg hogy lehet rangot változtatni mert így még jobban idegesít. Nem is értem egyáltalán hogy került oda :mad: és még szerencsét se hozott,hiába fogadkoztunk. 😕rattlesnk
Csak admin tudja változtatni. A rangkérés topikban (http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=118) tudsz majd a jövőben igényelni újat. Most átírtam "Giants fan"-ra, ha így oké.