New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
mégegyszer feldobom a vasárnapi meccsnézést hátha valaki nem olvasta és
érdekli illetve Budapest ( közeli) pl. Vadibandi,Ironroy,Vittore)

eddig 3 jelentkező van ( G-Men , Csebi , yooker )
helyszín még bizonytalan ( Sugárt ajánlották pl. )yooker
Én továbbra is igen.
helyszínen még dolgozzunk, várjuk csebi javaslatait.G-men
Ha sikerül megállapodni a helyben, akkor 80% hogy jövök; még a barátnőm áldása kéne rá majd. :]salander
Engem érdekel a dolog, de nem ígérem még 100 százalékra.




több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
2. frlido mar sokkal kellemesebb volt, osszseszedett jatekot hoztunk, Eli nagyon feljavult, pass rush is bekemenyedett.....kar, hogy mindehez kellett az elso ket negyedben mutatott ertekelhetetlen szemet.
Mindezek ellenere tartom, hogy az Eagles ellen nincsen tul sok eselyunk. (Vick meg tuti jatszik, valamit csinalnak vele hogy alkalmas legyen, szoval majd Tuck es JPP tesz rola, hogy a mi meccsunk utani 6-ot hagyja ki.)

Ez meg vicces, de sajnos nagyon igaz:

"Right now the Giants have only two defenses against the pass -- the opposition calling a running play or someone getting to the quarterback for a sack or forcing a throwaway. When opposing quarterbacks have time, the Giants secondary seems to have no chance."

http://www.bigblueview.com/2011/9/20/2438296/secondary-concerns-giants-terrell-thomas-aaron-ross-prince-amukamara#storyjump

Egy kis Manningham es (joval tobb es gunyosabb) Ross fikazas
http://www.bigblueview.com/2011/9/20/2437371/new-york-giants-injuries-and-other-post-game-notes

Csebi hianyolta Rolle-bol a big play abilitiy. Nos, en is. Anno ot pont azert hoztuk, mert CB-volt, szoval elmeletben nem rossz coveben, es majd o szedi az INT-eket. Ennek ellenere coverben gyakorlatilag nulla, az meg hogy run supportban jo, szep dolog, de arra ott van Kenny. Mindegy, legalabb jo valamiben, de vicces, hogy a romma fizetett, ballhawknak hozott jatekos egy egydimnezios, inside the box safetykent csillog.

"The Giants pass defense stinks, there really isn't another way to put it. Corey Webster can't shut anybody down, either, and Antrel Rolle struggles covering receivers from the slot."


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Youtube-on már úgy szerepel h videó h Michael Boley sniper shot 😂
Nagyon becélozta a fickó fejét, ha direkt így akarta, akkor játszhatna Eli helyén 😊
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Amúgy persze, nem Kafkan ment el, két rossz passza volt, egy hail mary, meg az említett drop (Maclin volt az, nem DeSean), csak hát Reid fosik tőle. De amúgy cseréljük, bár második kör, plusz jó játékos az ára 😊Deny
Jogos, hogy Maclin volt most hogy visszanéztem. A cserére meg annyit, hogy bármelyik CB-nket vihetitek a sérülteken kívül, mondjuk Asante-t, és S.Smith kérjük Ross-ért cserébe, benne vagy? 😊

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
mégegyszer feldobom a vasárnapi meccsnézést hátha valaki nem olvasta és
érdekli illetve Budapest ( közeli) pl. Vadibandi,Ironroy,Vittore)

eddig 3 jelentkező van ( G-Men , Csebi , yooker )
helyszín még bizonytalan ( Sugárt ajánlották pl. )yooker
Én továbbra is igen.
helyszínen még dolgozzunk, várjuk csebi javaslatait.G-men
Ha sikerül megállapodni a helyben, akkor 80% hogy jövök; még a barátnőm áldása kéne rá majd. :]
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
találós kérdés, mi a közös a 3 fickóban: Eli Manning, Joe Flacco, Philip Rivers?

hogy mindhárman qb-k azt nem fogadjuk el 😀
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
nagyon "felfedezte" az espn ezt az 1-17 statisztikát: ha meccsenként 20-nál kevesebb futást hív Killdrive, akkor 1-17 a W-L mérleg. sokatmondó, de igaz.vittore
Nyilván ennél összetettebb a dolog, hisz amikor eleve hátrányban vagyunk, akkor nem futunk, hanem passzolunk, amikor vezetünk, akkor meg futtatjuk az órát. Sokkal érdekesebb lenne, ha azt számolnák, hogy pl. amikor megfordítunk 3.-4. negyedben egy meccset, akkor milyen play-eket hívunk a drive-okban. Sajnos ilyenből nincs olyan sok, hogy statisztikailag értékelhető lenne a vizsgálat. Azért emlékeim szerint ilyenkor szép passzjátékokat is szoktunk összehozni ld. tavaly jax ellen.

Tavalyról vmi olyan adatra emlékszem, hogy amikor 100 yardnál kevesebbet futnak ellenünk, akkor szinte tuti, hogy nyerünk + ha van 100 yard feletti futónk, akkor is nyerünk, ha nincs, akkor inkább nem (hétfőn szerencsére pont céfoltuk ezt.)

Ha már statisztikánál tartunk:
emlékeim szerint hétfőn Eli
- első 10 dobása: 2/10 1 INT 1 TD
- második 10 dobása 10/10 1 TD
Tavaly is sokszor ugyanilyen szar volt az első 10 dobás során.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
mégegyszer feldobom a vasárnapi meccsnézést hátha valaki nem olvasta és
érdekli illetve Budapest ( közeli) pl. Vadibandi,Ironroy,Vittore)

eddig 3 jelentkező van ( G-Men , Csebi , yooker )
helyszín még bizonytalan ( Sugárt ajánlották pl. )yooker
Én továbbra is igen.
helyszínen még dolgozzunk, várjuk csebi javaslatait.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
ha valaki nem vette észre a meccsen az
a neten megtekintheti Boley megrendítő erejű TD ünneplését... 😀


http://sportgeza.hu/futball/mindenidok/2011/09/20/igy_meg_nem_dobtak_pofan_hangmernokot/yooker
Nekem már élőben feltűnt, akkor teljesen úgy nézett ki, hogy direkt vágta pofán a faszit. A fehér színű póló miatt gondoltam is, hogy biztos 10-es eagles-mezben álldogált ott, és ezt torolta meg Boley. Úgy emlékszem, amúgy kegyeleti okokból a meccsen nem sokszor ismételték ezt a jelenetet.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
mégegyszer feldobom a vasárnapi meccsnézést hátha valaki nem olvasta és
érdekli illetve Budapest ( közeli) pl. Vadibandi,Ironroy,Vittore)

eddig 3 jelentkező van ( G-Men , Csebi , yooker )
helyszín még bizonytalan ( Sugárt ajánlották pl. )yooker
Én csak a távolság miatt nem tudok részt venni, amúgy szívesen mennék.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
mégegyszer feldobom a vasárnapi meccsnézést hátha valaki nem olvasta és
érdekli illetve Budapest ( közeli) pl. Vadibandi,Ironroy,Vittore)

eddig 3 jelentkező van ( G-Men , Csebi , yooker )
helyszín még bizonytalan ( Sugárt ajánlották pl. )
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
nagyon "felfedezte" az espn ezt az 1-17 statisztikát: ha meccsenként 20-nál kevesebb futást hív Killdrive, akkor 1-17 a W-L mérleg. sokatmondó, de igaz.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Azt érzem kicsit, h ilyen játékkal minden W ajándék...a cb-k teljesítménye meg rendesen elkeserítő - főleg h egyesek évi 8 milláért nézik közelről a meccset. Sztem Rolle-t is túlfizettük, nem tartom egy intelligens játékosnak. Kenny az egyetlen épkézláb db-nk, meg ugye lenne Thomas. Így viszont kellett nagyon is az Amu pick! Ross mostmár se nickelben, sem a szélen nem csinál semmit, gondolom mehet év végén.
Ami a Philly meccset illeti: egyértelmű h a futáson lesz a hangsúly, lb téren tán még nálunk is szarabbul állnak. Ezt nyilván ők is tudják, és készülni fognak rá. Esetleg rövid és közepes passzokkal lehet operálni a pálya közepe felé (kár h nincs Te-nk, meg slot wr-ünk), talán érdemes lenne a rb-ket is jobban bevonni a passzjátékba.Szsziszka
Pedig nekünk ehhez még sérüléshullám se kell(LB)

több mint 12 éve
Hypofx 310
Hát tegnap este volt végre időm megnézni a meccset, hát nem voltam boldog az elején sőt, perzse DEF jol összehozta, bár csak kicsit is nem ilyen hulyen tolja a rams siman kikaptunk volna. De az OFFense hát nem tudom.

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Azt érzem kicsit, h ilyen játékkal minden W ajándék...a cb-k teljesítménye meg rendesen elkeserítő - főleg h egyesek évi 8 milláért nézik közelről a meccset. Sztem Rolle-t is túlfizettük, nem tartom egy intelligens játékosnak. Kenny az egyetlen épkézláb db-nk, meg ugye lenne Thomas. Így viszont kellett nagyon is az Amu pick! Ross mostmár se nickelben, sem a szélen nem csinál semmit, gondolom mehet év végén.
Ami a Philly meccset illeti: egyértelmű h a futáson lesz a hangsúly, lb téren tán még nálunk is szarabbul állnak. Ezt nyilván ők is tudják, és készülni fognak rá. Esetleg rövid és közepes passzokkal lehet operálni a pálya közepe felé (kár h nincs Te-nk, meg slot wr-ünk), talán érdemes lenne a rb-ket is jobban bevonni a passzjátékba.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Azért mivel az Eagles ellen egyételmű, h nem mi vagyunk az esélyesek, így legalább ilyen jellegű teher nem lesz rajtunk, kicsit emiatt bízom benne, h Eli végre képes lesz jól játszani. (de tényleg csak kicsit 😊 )
Lényeg,h meglett a győzelem és így versenyben maradtunk, most meg bízzunk a bravúrban.Szesze
keresve a pontokat
ahol reálisan jobbak lehetünk az a futás ,illetve a futás védekezés , plussz
a bivaly pass rush
ha ezekben dominálni tudunk akkor meccsben lehetünk végig...
ha nem, akkor legyalulnak !
a passzban nem igazán bízom
és valszeg nem is fogjuk nagyon erőltetni...
( csodálkoznék ha Eli ez ellen a sec ellen építené fel magát újra rendesen... :rolleyes: )


amennyiben az első két meccses formát hozzuk nem látok reális esélyt
még a szoros eredményre sem...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát egyrészt tényleg az a lényeg, h megvan a W, de azért megköszönhetjük ezt a győzelmet a Rams-nek, kb mindent megtettek, h mi nyerjük ezt a meccset, mi pedig küzdöttünk velük ennek megakadályozásában becsülettel. Szerencsére végül ők jártak sikerrel.. az első félidő katasztrófális volt mind offense, mind deffense terén. Az egyetlen pozitívum a meccsen, h miután megkaptuk az ajándék 14 pontunkat tőlük (reálisan inkább nekik kellett volna vezetniük minimum ennyivel) a második félidőben már viszonylag simán sikerült megtartanunk a vezetést a végéig.
Nekem még a pass-rush sem tetszett az elején, de azért az fokozatosan javult az egész meccsen és miután az összeállt utána már nem volt veszélyben a győzelmünk. A vicc az, h a sec azután is nyelte a passzokat miután megjött a pass-rush.. Ross tényleg kurva gyenge volt megint, nem csodálom, h a végére már Coe játszott helyette (mellesleg az, h egy olyan újonc szorítja ki meccs közben akinek köze nem lett volna a rosterhez, ha csak kettővel kevesebb sérültünk van a preseasonban elég sokatmondó kritika). A vicc az, h Coe egész jó volt, a TD-t nem sikerült levédekeznie, de sokkal jobban fogta az emberét, mint Ross. Lehet, h bent lehetne tartani a kezdőben, Ross-t meg visszaküldeni nickelbe.
Tuck visszatérése, mint az várható volt sokat számított, de sztem kb 60%-os teljesítményt hozott önmagához képest. Az ő remélhető további javulása és Osi visszatérése azért még nagyon sokat lendíthet a pass-rushon. (JPP szerencsére kurva jó játékos lett már most, asszem végleg kijelenthető, h nagyon jó döntés volt az ő draftolása tavaly). A DT-k közül érdekes módon rendre Bernard játszik a legjobban, még jó h visszahoztuk. Persze Canty is jó, viszont Joseph-től alig látni valamit, tőle többet vártam korábban, remélem még javul később.
Boley meccsnyerő TD-t szedett és amúgy is jó volt, Kiwi-nek meg volt egy nagyon fontos (és nehezen megoldható) 3rd down védekezése 1-1ben. Philips hozta a megszokott jó játékot (legalább ő hozza magát mindig) és nekem Rolle is tetszett most. Webster átlagos volt.
Ami még feltűnő volt, h csomószor volt olyan, h a deffense nem állt össze időben.. a Rams ezt nem tudta rendesen kihasználni, de én nem is értem, h mi volt ez a rengeteg töketlenkedés, már elindult a játék mi meg még azt sem tudtuk, h ki hol álljon, kiakasztó volt, nagyon remélem h a jövőben ezt mellőzzük..
Az offense az első félidőben katasztrófa volt.. a másodikra azért szerencsére sokat javultak és ez most elég volt a győzelemhez. Az Eagles ellen ez nyilván kevés lesz, de nemtom h képesek-e huzamosabb ideig jobban játszani, főleg egy jóval erősebb védelem ellen (sztem nem). Azért mivel az Eagles ellen egyételmű, h nem mi vagyunk az esélyesek, így legalább ilyen jellegű teher nem lesz rajtunk, kicsit emiatt bízom benne, h Eli végre képes lesz jól játszani. (de tényleg csak kicsit 😊 )
Lényeg,h meglett a győzelem és így versenyben maradtunk, most meg bízzunk a bravúrban.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
nagy kár hogy
nálatok a 3. számú qb is jobban dobálgat egyelőre mint a mi Eliunk...yooker
Az a baj, szerintem még Kafka se fog játszani, hanem a nem teljesen felépült Young fog kezdeni. Az egész vezetőség fosott már Falcons ellen Kafka esetén passzt hívni, pedig 5/5-tel kezdett, ha jól rémlik...Deny
Én csak az összefoglalót láttam, de abból az jött le, hogy abszolút nem rajta ment el a meccs, a végén is ő jó passzt adott, csak Jackson ejtette el. Egyébként szvsz Kafkából nagyon jó QB lesz, emlékeszem még az Outback Bowl-on mit játszott, az iszonyat volt 78! passzkísérlet, abból 47 jó, és 532 passzolt yard!, úgyhogy remélem minnél előbb eltrédelitek 😛balu10
Ha második meccs, akkor nem szóltam.

Amúgy persze, nem Kafkan ment el, két rossz passza volt, egy hail mary, meg az említett drop (Maclin volt az, nem DeSean), csak hát Reid fosik tőle. De amúgy cseréljük, bár második kör, plusz jó játékos az ára 😊
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
mert az a feladata, hogy olyankor húzzon 😀 tudod át kell mennie a fal mögött, az ő embere elvileg a centertől nem fér oda futóhoz, ő meg ahogy átér a másik oldalra az LT mellé akkor az OLB-t vagy ha a az LT és LG közé kell menni, akkor az MLB-t kell blokkolnia...csebi
Tudom-tudom; csak azért emeltem ki mert most látványos volt a közvetítés közben is, nem csak amikor visszalassították a playeket és kiemelték. Hajnalban, hulla fáradtan már annak is örül ember ami kiböki a szemét. :]
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 050 — Lucas Scott
Az O-Lineban meg szerintem Diehl a fő lator, utána meg McKenzie (most annyira nem volt szar mint múlt héten, de az egyik sacknél csúnyán seggre lett ültetve); de ezt még megnézem majd a ProFutballFocuson hogy ők mit gondolnak.salander
Na megnéztem: A két főkolompost jól azonosítottam... Az arányokat rosszul. McKenzie -3.1 -os összesített érték messze a legszarabb az egész offenseből. Pass block -4.9 - 1 sack, 5 qb pressure - a futásblokkolás húzza fel. Diehl 0.4 overall, -1.1 pass block (1 sack, 1 qb pressure). A legjobb pass blockban Beatty volt; viszont futásblokkolásban messze a center és a jobb oldal vitte a prímet (pl Snee akkor is ott volt és blokkolt amikor balra futottunk).salander
mert az a feladata, hogy olyankor húzzon 😀 tudod át kell mennie a fal mögött, az ő embere elvileg a centertől nem fér oda futóhoz, ő meg ahogy átér a másik oldalra az LT mellé akkor az OLB-t vagy ha a az LT és LG közé kell menni, akkor az MLB-t kell blokkolnia...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az O-Lineban meg szerintem Diehl a fő lator, utána meg McKenzie (most annyira nem volt szar mint múlt héten, de az egyik sacknél csúnyán seggre lett ültetve); de ezt még megnézem majd a ProFutballFocuson hogy ők mit gondolnak.salander
Na megnéztem: A két főkolompost jól azonosítottam... Az arányokat rosszul. McKenzie -3.1 -os összesített érték messze a legszarabb az egész offenseből. Pass block -4.9 - 1 sack, 5 qb pressure - a futásblokkolás húzza fel. Diehl 0.4 overall, -1.1 pass block (1 sack, 1 qb pressure). A legjobb pass blockban Beatty volt; viszont futásblokkolásban messze a center és a jobb oldal vitte a prímet (pl Snee akkor is ott volt és blokkolt amikor balra futottunk).
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egyelőre Vick nem úgy néz ki, mint aki játszani fog hétvégén.Deny
nagy kár hogy
nálatok a 3. számú qb is jobban dobálgat egyelőre mint a mi Eliunk...yooker
Az a baj, szerintem még Kafka se fog játszani, hanem a nem teljesen felépült Young fog kezdeni. Az egész vezetőség fosott már Falcons ellen Kafka esetén passzt hívni, pedig 5/5-tel kezdett, ha jól rémlik...Deny
Én csak az összefoglalót láttam, de abból az jött le, hogy abszolút nem rajta ment el a meccs, a végén is ő jó passzt adott, csak Jackson ejtette el. Egyébként szvsz Kafkából nagyon jó QB lesz, emlékeszem még az Outback Bowl-on mit játszott, az iszonyat volt 78! passzkísérlet, abból 47 jó, és 532 passzolt yard!, úgyhogy remélem minnél előbb eltrédelitek 😛

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
minden qb hajazhat arra, hogy élete rekordjait megdobálja ellenünk, szerencse, hogy sem Brady, sem Peyton, sem Brees nem játszik ellenünk...csebi
Mondok jobbat, 6 héten belül játszunk Brady, Vick, Brees, Rodgers és Romo ellen. Remek meccseink lesznek. Nah jó talán Vicket összetörjük és akkor eggyel kevesebb 😊balu10
Egyelőre Vick nem úgy néz ki, mint aki játszani fog hétvégén.Deny
Igen, de ez a sorozat a második meccset érinti és addigra csaktán felépül.

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Boley a király, felkerült az indexre is 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mondok jobbat, 6 héten belül játszunk Brady, Vick, Brees, Rodgers és Romo ellen. Remek meccseink lesznek. Nah jó talán Vicket összetörjük és akkor eggyel kevesebb 😊balu10
Egyelőre Vick nem úgy néz ki, mint aki játszani fog hétvégén.Deny
nagy kár hogy
nálatok a 3. számú qb is jobban dobálgat egyelőre mint a mi Eliunk...yooker
Az a baj, szerintem még Kafka se fog játszani, hanem a nem teljesen felépült Young fog kezdeni. Az egész vezetőség fosott már Falcons ellen Kafka esetén passzt hívni, pedig 5/5-tel kezdett, ha jól rémlik...