New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok gondolom most kevesen bánják közületek, hogy jó néhányan buktak a tippjátékban! További jó (és sérülésektől most már tényleg mentes) idényt
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Az eddigi hsz-eket olvasva elég borúlátó vagyok. Mégis, én remélem, hogy a legutóbbi hazai vereség miatt revansot akarnak venni a srácok. Győzünk és Vick-et hordágyon küldjük le a pályáról. Hajrá Giants!iason
Mondj 5 számot légyszi 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
NYERTÜNK!! Nagyon jó meccs, elejétől a végéig izgalmas volt. Bár ehhez a W-hez 50% az Eagles is kellett. Ez a győzelem sokat érhet még a szezon további részében és csak remélni merem hogy JPP nem sérült meg komolyabban.
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Rossot soha többé nem rakom be a kezdőbe, végig padoztatni fogom 😀 ( első 2 fordulóban kezdettem, most padon hagytam, nyomban szerzett 2 picket, hátha miattam történt ez a formajavulás 😀 )
Csak JPP ússza meg, mert ha ő is kiesik, nem tudom, hogy mit csinálok.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ennyit a nagyarányú vereségről 😉
Felülmúltuk önmagunkat, mind támadásban, mind védekezésben. Azért ez már tényleg kijárt a Philly ellen, ezzel most visszahoztuk az első fordulós zacskót a Redskins ellen. Csak JPP sérülése ne legyen komoly!!
Jah, és Ross-t idén többet nem szídom, ezt most megígérem 😊 Eli-t meg eddig se szídtam 😉
Egyébként is nagyon sok jó teljesítmény volt. Cruz óriási volt, igazolta h képes kritikus helyzetben nagyot alkotni.
Fewell for president!
több mint 12 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Így kell ezt csinálni.

Volt futás, passz, védelem... mintha nem is egy viharvert csapat lenne odakint.
A futás elleni védelem hagyott egyedül némi kívánni valót maga után, de a kritikus 4th down Boley tackle után már nem volt azzal sem baj.

Bradshaw-nak, Jacobs-nak, és Cruz-nak nagy pacsi hatalmas play-eket hoztak össze Eli-nak, akinek pacsi azért, hogy nem csinált egyetlen turnover-t sem (ahogy a csapat sem). Ettől függetlenül az a 2. Cruz TD elég meredek volt, de Asomugha nagyon nem volt képben, legalábbis 2 TD-t is az ő oldaláról/róla szereztünk.

Irány Arizona!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
bocsi de nem tudtam elmenni a közös meccsnézésre... remélem megbocsátjátok de rajtam kívül álló ok miatt...
rohadt nagy bunyó volt előttünk lévő meccsen, miénk is 1 órával később kezdődött így kb fél 10re értem volna oda...
sorry skacok remélem legközelebb összejön

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Íme az Eagles elleni meccsre a kérdések.
1. Mi lesz a végeredmény?A
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? B
3. Hány pontot kapunk a meccsen? E
4. Manningnek 90 feletti lesz a QB Rating? B
5. Hány futott TD-nk lesz?C
6. Hány sacket szerzünk a meccsen?B
7. Eli mennyi INT-et dob a meccsen?C
8. Hány yardot passzol ellenünk az Eagles összesen?C
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? E
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnünk lesz ?A
11. Ki szerez több pontot?D
12. Ki szerez több pontot?C
nem sikerült túl optimistára...
köszi, az egyes kérdésnél tényleg sok volt a B)ironroy
több mint 12 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
1.A
2.C
3.E
4.B
5.C
6.B
7.C
8.D
9.E
10.B
11.D
12.D
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
1. A
2. B
3. D
4. B
5. C
6. A
7. C
8. A
9. A
10. A
11. C
12. D




több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A közös meccsnézésre a távolság miatt sajnos én se tudok elmenni, de majd a többiekkel tartjuk a frontot itt a fórumon. 😀

A meccsel kapcsolatban csak annyit hogy szerintem se kell ennyire leértékelni a csapatot. Szerintem van keresni valónk, még az Eagles otthonában is. Egy szoros meccsen meglehet a győzelem, de ha kikapunk akkor szerintem több ponttal. ( 😊 😊 ) Amúgy én sokkal jobban tartok Shady McCoytól mint Jacksontól. 😊
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Az eddigi hsz-eket olvasva elég borúlátó vagyok. Mégis, én remélem, hogy a legutóbbi hazai vereség miatt revansot akarnak venni a srácok. Győzünk és Vick-et hordágyon küldjük le a pályáról. Hajrá Giants!iason
Én osztom iason véleményét, legalább is az első két mondatot, a harmadikkal csak az a bajon, hogy kiskocsin vigyék le Vicket 😛. Nah a viccet félretéve, nyilván nem kívánunk senkinek sérülést, de én optimistább vagyok, mint ti. Mondjuk én tavaly az Indy ellenire is azt mondtam nyerhetünk 😊. De én a holnapit sem látom ilyen rossz előjelekkel, Phillips szed 2 picket a Vick rakétáknáll, és már nem is lesz kedve kidobálni a stadionból. Ha tavaly volt sanszunk ellenük, ráadásul akkor egy sokkal jobb formában lévő Vick ellen, akkor idén miért ne lehetne. A coaching staffnak nagyot kell durrantania hozzá, legalább akkorát, mint az SB-n a Pats ellen, és a D-linenak is hasonlót kell játszania, meg Elinek összeszednie magát.
Én úgy gondolom, ha a csapat a maximumot nyújtja, akkor nyerhetünk, ha nem akkor természetesen nagy zakó is lehet, de a játékosokba benne van, hogy hozzuk ezt a meccset.balu10
úgy legyen. hátha Spanglit marasztalták pár napig a Rams meccs után, hogy adjon extra elemző órákat 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
1. B (bár ezt sztem inkább írd át arra, hogy 7-14 ponttal kapunk ki 😉)
2. B
3. C
4. A
5. C
6. B
7. C
8. B
9. E 😛
10. A
11. A
12. A
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Futójátéknak mennie kell ezerrel. Passzjáték is működhet, persze ehhez egy normális TE sem ártana. Talán Beckumot és Ballardot néhány alkalommal megtalálja majd Eli. Bradshaw-t lehetne még megtalálni middle screen-nel. Semmiképp nem kéne nagy játékokra hajtani, szép lassan haladni!

Na nem mintha annyira optimista lennék, sima vereség lesz, egymás után fogjuk beszopni a big playeket. Kb. első félidőben el fog már dőlni a meccs...Asbee
http://www.youtube.com/watch?v=0a4x6V31BMQ

Azert Hynoski sem remenytelen elkapasokban. Anno irtak is rola, hogy erossege, szoval eddig ot is csak jegeljuk. Neha rovid yardos szituban is neki lehetn kuldeni az ellennek. Tolunk nem nagyon varnak ilyesmit.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1. B
2. A
3. D
4. B
5. B
6. B
7. C
8.C
9. A
10. A
11. D
12. D


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
1. Mi lesz a végeredmény? D [homer vagyok, na]
2. Hány pontot szerzünk a meccsen? C
3. Hány pontot kapunk a meccsen? B
4. Manningnek 90 feletti lesz a QB Rating? A
5. Hány futott TD-nk lesz? C
6. Hány sacket szerzünk a meccsen? C
7. Eli mennyi INT-et dob a meccsen? B
8. Hány yardot passzol ellenünk az Eagles összesen? C
9. Kinek lesz a legtöbb elkapott yardja közülük? A
10. Mennyi 30/15-yardnál hosszabb kickoff/punt-returnünk lesz ? B
11. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont, sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) D
12. Ki szerez több pontot? (TD 5pont,INT 4 pont,sack 3 pont,FF 2 pont, tackle 1 pont, assist fél pont) C
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Srácok, este ha jöttök a Sugárba és láttok egy srácot Umenyiora mezben, az feltehetően én leszek!
Majd ne hagyjatok egyedül üldögélni ott 😊ironroy
Pont Osi mezben??booo 😛 JPP a király. 😊

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Srácok, este ha jöttök a Sugárba és láttok egy srácot Umenyiora mezben, az feltehetően én leszek!
Majd ne hagyjatok egyedül üldögélni ott 😊
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
1. A)
2. C)
3. E)
4. B)
5. C)
6. C)
7. C)
8. C)
9. C)
10.C)
11.C)
12.C)
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Tippjeim:
1. B)
2. B)
3. D)
4. B)
5. B)
6. B)
7. B)
8. B)
9. A)
10. B)
11. C)
12. D)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Futójátéknak mennie kell ezerrel. Passzjáték is működhet, persze ehhez egy normális TE sem ártana. Talán Beckumot és Ballardot néhány alkalommal megtalálja majd Eli. Bradshaw-t lehetne még megtalálni middle screen-nel. Semmiképp nem kéne nagy játékokra hajtani, szép lassan haladni!

Na nem mintha annyira optimista lennék, sima vereség lesz, egymás után fogjuk beszopni a big playeket. Kb. első félidőben el fog már dőlni a meccs...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Egy picit elkéstek vele 😛Wyatt
Tavaly is kiakarták, csak nem sikerült. Cserébe Dodge-ot rúgták ki. 😊Newman
Igazából azért hülyeség ezen a punt return-ön ennyit lovagolni, mert az a meccs nem azon ment el. Egy teljesen szarrá vert ellenfelet hagytunk felállni a padlóról, ha nincs az a punt return akkor máshogy kaptunk volna ki, egyszerűen abban a stádiumban már akkora volt a lélektani hátrányunk amit már nem lehetett elbírni. Dodge sem emiatt lett kirúgva, hanem mert egész évben csinálta az ehhez hasonló balfaszságait.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egy picit elkéstek vele 😛Wyatt
Tavaly is kiakarták, csak nem sikerült. Cserébe Dodge-ot rúgták ki. 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy picit elkéstek vele 😛

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem is nagyon titkolja a csapat, hogy szeretné kivonni DeSean punt returnjeit a játékból. Kifogják rúgatni a labdákat Weatheforddal.