New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Minden tisztelet a Redskinsnek, de azért még mindig illene elgyepálni őket. (Grossmannel az élen 😀) A tavalyihoz képest nekik nem lesz nehéz javulni, talán Hightower stabilizálja a rb posztjukat.
Eddig csak Mitchellről hallottam, mint potenciális Goff-pótlás. Kíváncsi vok mi lesz, talán szezon közepén azt mondtam volna h nyomja csak Greg Jones, most viszont necces a dolog. Sztem Dillarddal sem lennénk beljebb, mint vele. Blackburn?...hát nemtom.
(Mindenesetre Jones bíztató.)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Redskins-től én jobbat várok tavalyinál. Dallas is jobb lesz Romo-val. Lehet lesznek itt körbeverések. Ugyebár PO a cél, és ha azt is akarjuk, akkor nyerni kell!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Nem illik karomkodni a forumon, nem is teszem, de egy eleg cifra szofordulat hagyta el a szamat par perccel ezelott.

Goff nagy lama tudott lenni, de azert 3 ev rutinja sokat er. Greg Jones-on a vilag szeme. Mondjuk Blackburnt lehet vissza kellene hozni. (Dillard hulladek volt, erte nem kar.)
Ballardon nem lepodtem meg, megcsinalta amit kertek tole, blokkolt, ha kellett elkapott, szoval ertheto dolog.
De megint ezek az idiota serulesek, raadasul mind ACL....

Redskint meg nem szabad lebecsulni (plane most) , egeszen ertelmesen jatszottak pre seasonban, es azert ok ossza tudjak kapni magukat egy-egy meccsre.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha már lb kérdés: Dillardot v Blackburnt nem lehet visszahozni? Jobb lenne így Greg Jones-nak is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
fákin hell a sérülések miatt

úgy tűnik ilyen az NFL, max 2 évre lehet csúcsrajáratni egy bandát, utána menthetetlen a visszaesés (a SB győzelem után is jó év volt, megismételhető lett volna a SB, ha nincs a Plax féle céllövölde)

abba kell bízni hogy kiegyenlített lesz az egész NFC és mondjuk 11-5-el konferenciaelső lehet valaki és 10-6okkal be lehet sétálni a PO-ba
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 921 — Giants fan
Ahogy az a preseason bénáskodás után várható volt nem Jernigan lesz a PR, hanem Hixon.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Adam Schefter: Another big injury for Giants: LB Jon Goff tore his ACL and is out for year. Giants likely to re-sign their former LB Kawika Mitchell.

azbesztmeg...

TT, Witherspoon, Sintim, és most Goff. Mind acl szakadás. Kihagytam valakit?
Lehet hogy többet látok bele, mint amit kellene, de nem lehet hogy ez a rövidebb edzőtábor miatt van?Lance
F@sz kivan!
Ez az a sport, ahol nem szokás a sok sérülésre hivatkozni, de ez számomra megint kezd túlzás lenni!
Még el se kezdődött a szezon, és meggyőződésem, h megint a "legrosszabbak" közt vunk a sérültek tekintetében. Ez már kezd tendencia lenni!
Amúgy pár hónapja én se gondoltam h sajnálni fogom Goffot.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 921 — Giants fan
Há bazzeg ez tényleg kiakasztó!
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Adam Schefter: Another big injury for Giants: LB Jon Goff tore his ACL and is out for year. Giants likely to re-sign their former LB Kawika Mitchell.

azbesztmeg...

TT, Witherspoon, Sintim, és most Goff. Mind acl szakadás. Kihagytam valakit?
Lehet hogy többet látok bele, mint amit kellene, de nem lehet hogy ez a rövidebb edzőtábor miatt van?Lance
a büdös pics.ba... most aztán tényleg nyakig a ganéban... Miért Mitchell???? :o
Tatupu még szabad volt... áhh, erre ébredni...
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Azért 2 hónapja nem gondoltam, hogy szeretett Ballardom egyáltalán a rosteren marad 😉

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mondjuk tavaly ezt sem gondoltam volna, hogy egy Goff sérülés miatt ennyire bánkódni fogok (na nem mintha bármikor is ezt kívántam volna neki)...Asbee
http://www.youtube.com/watch?v=4SuCwrZrNQM

Idén szerintem még több ilyenje lehetett volna, épp kezdett belejönni.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk tavaly ezt sem gondoltam volna, hogy egy Goff sérülés miatt ennyire bánkódni fogok (na nem mintha bármikor is ezt kívántam volna neki)...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Adam Schefter: Another big injury for Giants: LB Jon Goff tore his ACL and is out for year. Giants likely to re-sign their former LB Kawika Mitchell.

azbesztmeg...

TT, Witherspoon, Sintim, és most Goff. Mind acl szakadás. Kihagytam valakit?
Lehet hogy többet látok bele, mint amit kellene, de nem lehet hogy ez a rövidebb edzőtábor miatt van?Lance
Hát az elmúlt két évben 6 meccset játszó Kawika nem nagyon fogja Goffot pótolni... Bírom Greg Jonest, de faszább lett volna ha 1 évig Goff mögött van.

Az meg hogy Ballard kezd... kb természetes. Ő blokkolt a legjobban, meg általában ő volt a legjobb az egész előszezonban. Grat neki!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 774 — Lucas Scott
állítólag hétfői edzésen ütközött egy csapattárssal...
contract évben sérülés megint...
ja és Ballard a kezdő TE

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Lehet hogy többet látok bele, mint amit kellene, de nem lehet hogy ez a rövidebb edzőtábor miatt van?Lance
A rossz kondíció, erőltetett edzőtábor ilyen tendenciózusan inkább izomsérülésekben szokott jelentkezni. A térdszalagok a legbonyolultabb ízületet fogják össze, nagyon sérülékenyek bizonyos irányból érkező erőhatásokra (ilyen súlyú embereknél egy rossz lépés is elég lehet) Nálunk sem Brady, sem Faulk sérülésénél nem látszódott kívülről, hogy súlyos ütést kaptak volna, sokkal inkább rossz szögből érkeztek a sisakok.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor most,hogy lesz a kezdő LB sor?

Lassan ott jártok a sérülések miatt LB sorban mint az Eagles


(btw tavaly a GB is sok sérüléssel kezdte)

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Pedig ahh...Végre kezdett faszán működni :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Adam Schefter: Another big injury for Giants: LB Jon Goff tore his ACL and is out for year. Giants likely to re-sign their former LB Kawika Mitchell.

azbesztmeg...

TT, Witherspoon, Sintim, és most Goff. Mind acl szakadás. Kihagytam valakit?
Lehet hogy többet látok bele, mint amit kellene, de nem lehet hogy ez a rövidebb edzőtábor miatt van?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Goff out for season.... pedig már kezdett összeállni az lb-sor
:/ 😕
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
sport tv-s "elemző" műsorban kedvesen egy szót sem ejtettek a Giants-ról , pedig kíváncsiságból megnéztem...
Ricsin eddig is úgy éreztem hogy nem nagyon kedvel minket.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
de szerintem sem katasztrófa ha nem nyerünkvittore
abban az esetben ha a playoffba nem (!) jutás sem katasztrófa akkor igaz... 😉

nekem azért rosszul esne a vereség( kivéve ha egy zseniális Skinstől kapunk ki éppen)
több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jó szokott lenni a szeptember, de szerintem sem katasztrófa ha nem nyerünk
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 921 — Giants fan
Sexy Rexy lesz a kezdő QB ellenünk vasárnap, remélem annyira "jól" játszik majd, hogy a félidő után Beck is bemutatkozhat :cool:ironroy
Ne becsüljük le, januárban pl. meglepően jól nyomta, emlékeim szerint szoptunk egy-két nagy passz játékot tőle is.

Előre kiegyeznék mondjuk egy 4 futott TD-s (2 Jákob, 2 Ahmad elosztásban) győzelemben, mint a tavalyi első meccsünkön.G-men
Azzal én is, de meglepne ha ez sikerülne. Inkább a védelemről fog szólni a játék mindkét oldalon sztem, a támadójátékok akadozni fognak feltehetőleg. Ettől függetlenül egyértelműen mi vagyunk a favoritok, ha jól állítjuk meg a futást és a spec team (ahol egyébként egyértelműen erősebbek) nem bénázik túlzottan akkor nem lehet gond, de ezek nélkül akár zacskó is lehet belőle, ami azért fájdalmas nyitás lenne.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Sexy Rexy lesz a kezdő QB ellenünk vasárnap, remélem annyira "jól" játszik majd, hogy a félidő után Beck is bemutatkozhat :cool:ironroy
Ne becsüljük le, januárban pl. meglepően jól nyomta, emlékeim szerint szoptunk egy-két nagy passz játékot tőle is.

Előre kiegyeznék mondjuk egy 4 futott TD-s (2 Jákob, 2 Ahmad elosztásban) győzelemben, mint a tavalyi első meccsünkön.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Sexy Rexy lesz a kezdő QB ellenünk vasárnap, remélem annyira "jól" játszik majd, hogy a félidő után Beck is bemutatkozhat :cool:ironroy
Légyen így 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER