New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mark Herzlich
Well it is 6:03pm an I am still a #Giant God Is Good.Lance
Azért ez tök egyértelmű volt, ha korábban nem is attól a pillanattól hogy Adrian Tracyt kivágták vagy amikor Sintim lebicegett.

A bére többszörösét fogja mezeladásban megkeresni a csapatnak szerintem, talán anélkül is hogy pályára lépne.

A 20. cut: DB Joe Burnett, ez sem meglepő.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Mark Herzlich
Well it is 6:03pm an I am still a #Giant God Is Good.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
6 perc van hátra és 8 cut még hiányzik.

Carr tuti a csapatnál van, Rosenfelsről még nem tudni; lehet kivárnak és majd az egyikük helyére vesznek fel valami embert a waiverről.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sztem psről csak rosterre lehet vinni, szal gyanús, hogy igen
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
PS szabályaival nem vok tisztában. Brownt oda leigazolhatjuk még?Szsziszka
Tőlünk tavaly a practice squadból vitték el, nem tudom azóta volt-e kilencszer aktív rosteren.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
PS szabályaival nem vok tisztában. Brownt oda leigazolhatjuk még?
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Úgy látszik nem csak én nem értem teljesen a dogot.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én is így olvastam...de sajnálom!
Bíztató volt Brown.Szsziszka
Ja, főleg a Pats kezdősor ellen úgy hogy egy hulladék fal volt előtte. Titokban reménykedtem, de hinni nem hittem benne.
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Még nem végleges, de nagyon úgy tűnik hogy a csapat továbbra sem adta fel DJ Waret. Ő marad, André Brown megy. Scott valószínűleg marad.salander
Én is így olvastam...de sajnálom!
Bíztató volt Brown.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Még nem végleges, de nagyon úgy tűnik hogy a csapat továbbra sem adta fel DJ Waret. Ő marad, André Brown megy. Scott valószínűleg marad.

A srác komolyan tud valami terhelőt Reeseről vagy Coughlinról. :]
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Giants waived DT Dwayne Hendricks. Na meg van a Dline.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Azt néztem h Rosariot kivágta a Denver. Lehet nálunk upgrade lenne Te posztra...??
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Dodge pajtasnak meg mindig keresik a csapatot, de ha nem talalnak, akkor ot is siman kirugjak. (Mondjuk mit kaphatnank erte? 😀 )lotus86
Odaadjuk őt meg Rosencoptert egy traktorgumiért és egy TE-ért, meg jöhet pár tackle dummy is.

Mint a román sokadosztályban ahol egy játékost egy disznóvágásért tradeltek el. :]salander
Ezen olyat röhögtem, hogy elsírtam magam! 😀

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
10: CB/S Brian Jackson IR
9: DT Dwayne Hendricks
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Scott helyett inkább Brown vagy Ware legyen a cut. Nekem nem tűnik preseason heronak Scott. Nagyon gyors. Most olvastam egy cikket, melyben ő passzol inkább az earth, wind and fire 2.0-ba.
Bár Brown erősebb, gyorsabb lett mióta visszajött. Nemtom. Nagyon nehéz lehet a legjobb megoldást megtalálnigyurczi
Igen, mindenképp fájó lesz kicsit akármelyikük is megy, de igazság szerint optimális esetben túl sok szerepe egyiknek se lenne idén.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Scott helyett inkább Brown vagy Ware legyen a cut. Nekem nem tűnik preseason heronak Scott. Nagyon gyors. Most olvastam egy cikket, melyben ő passzol inkább az earth, wind and fire 2.0-ba.
Bár Brown erősebb, gyorsabb lett mióta visszajött. Nemtom. Nagyon nehéz lehet a legjobb megoldást megtalálni

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
S David Sims a következő cut.gyurczi
még 11 van vissza, ebből tutinak tűnik: Perriloux, White, King, Hendricks, Burnett, Jackson, Martin (7)
sztem a többi 4: Rosenfels, Clayton, Williams, Scott
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
S David Sims a következő cut.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Pont most akartam irni a Scott es Trattou cutokat. 😀

27 cut-ot kell vegrehajtania a csapatnak, eddig 15 tortent meg. (Ha a Hendricks dolog igaz, akkor 16.)

Dodge pajtasnak meg mindig keresik a csapatot, de ha nem talalnak, akkor ot is siman kirugjak. (Mondjuk mit kaphatnank erte? 😀 )lotus86
Odaadjuk őt meg Rosencoptert egy traktorgumiért és egy TE-ért, meg jöhet pár tackle dummy is.

Mint a román sokadosztályban ahol egy játékost egy disznóvágásért tradeltek el. :]


Még tuti megy 2 QB, 1 RB, 2 OL, 1 CB, 1 S (7 ember). Buborékon: 1 RB, 1 WR, 1 TE, 1-2 OL, 1-2 CB, 1 S, 1-2 LB.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Pont most akartam irni a Scott es Trattou cutokat. 😀


27 cut-ot kell vegrehajtania a csapatnak, eddig 15 tortent meg. (Ha a Hendricks dolog igaz, akkor 16.)

Dodge pajtasnak meg mindig keresik a csapatot, de ha nem talalnak, akkor ot is siman kirugjak. (Mondjuk mit kaphatnank erte? 😀 )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
"DE/LB Adrian Tracy has been cut, too"gyurczi
Ez szerintem azt jelenti, hogy Jacquian Williamsnek és Herzlichnek meg lesz a helye. Nincs csere Kiwi mögött.

DE Craig Marshall, DT Gabe Watson [Jimmy Kennedy lesz a negyedik DT], DE Alex Hall [ez szintén megerősíti a JW-t és H-t, bár lehet hogy Trattou lesz JW helyett], TE Daniel Coats, S Jarrard Tarrant, K Rhys Lloyd, TE Christian Hopkins, P Matt Dodge [még nem cut, szerintem épp csapatot keresnek neki]

Weatherford lett a punterünk. Ebből ki lehet találni, hogy Carr lesz a QB.

Állítólag Hynoskinak megvan a helye, mint FB. Bear visszamegy TE-nek vagy cut [a preseason alapján nem is lepődnék meg].



Update: RB Charles Scott, DE Justin Trattou. Így Herzlich helye fix, és nagy meglepetés lenne ha Williams nem kerülne az 53-ba.

Update #2: Twitteren még nem láttam, de a roto szerint: DT Dwayne Hendricks.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
"DE/LB Adrian Tracy has been cut, too"

http://www.giants101.com/2011/09/03/tyler-sash-has-reportedly-made-the-new-york-giants-final-53/ 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Eddig DE Ayanga Okpokowuruk, OL Ike Ndukwe, OL Jim Cordle, WR/KR Darius Reynaud lett kivágva. Semmi meglepő.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AtdxFGwRmruIDnCDKF5Y0V5DubYF?slug=ap-bears-briggs

szóba johet?vittore
Felesleges. Marmint o egy nagyon jo OLB, de ha mar mindenkeppen nagy nevet akarunk LB sorba hozni, akkor az legyen MLB, mert Boley adott, Kiwi meg elkaristol kint, raadasul tehetsegekkel is tomve vagyunk.

Plusz, ha tenyleg fel akartuk volna turbozni a LB sort, akkor azt mar megtehettuk volna. Pl. Barnett idehozatalan nem fajt volna sokba, megsem probaltuk meg. A csapat elegedett azokkal a jatekosokkal, akiket birtokol, bizik az elmult evek scout munkajaban es var arra, hogy valaki igazolja, hogy nem veletlenul lett draftolva, igazolva. (Ami ugy mellekesen tenyleg jo lenne, ha vegre megtortenne.)lotus86
Nincs rá pénzünk se, esélytelen.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AtdxFGwRmruIDnCDKF5Y0V5DubYF?slug=ap-bears-briggs

szóba johet?vittore
Felesleges. Marmint o egy nagyon jo OLB, de ha mar mindenkeppen nagy nevet akarunk LB sorba hozni, akkor az legyen MLB, mert Boley adott, Kiwi meg elkaristol kint, raadasul tehetsegekkel is tomve vagyunk.

Plusz, ha tenyleg fel akartuk volna turbozni a LB sort, akkor azt mar megtehettuk volna. Pl. Barnett idehozatalan nem fajt volna sokba, megsem probaltuk meg. A csapat elegedett azokkal a jatekosokkal, akiket birtokol, bizik az elmult evek scout munkajaban es var arra, hogy valaki igazolja, hogy nem veletlenul lett draftolva, igazolva. (Ami ugy mellekesen tenyleg jo lenne, ha vegre megtortenne.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!