New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Sintim is out for the season 😕
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A meccs alapján Sash, Paysinger és Coe tuti rosteren lesz.

Szerintem Da'Rel Scott lesz (és így lesz is) negyedik RB-nk.

Én egy Kiwi, Goff, Boley, Jaiquan Williams, Greg Jones, Paysinger, (Herzlich) LB sorban reménykedem, a meccs alapján reális is.


A TE sor hulladék, de ha nem találunk valakit a cutoltak között akkor Beckum és Ballard lesz a kezdő. Amennyire szorítottam Bear Pascoenak tavaly, idén kifejezetten hulladék.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Sziasztok!
Ha valaki tud majd egy HD/jó minőségű linket a meccsre, az kérem ossza majd meg velem.
Köszi, üdv: Balu10

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
A Sport TV és a bowl.hu szavazatokat összesítik, szóval még mindig a Redskins - Giants meccs vezet. 😊

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Igazad volt. Ilyenkor tudnék kocsis módra káromkodni.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Miért? Eddig egész jól állunk....apeszos
ja-ja most igen!
nemrég még 66% vs 33% volt a másikra de mivel eddig 17(!) illetve 15(!)
(azért ennél többre gondoltam)

szavazat érkezett gyorsan változik az eredmény...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Miért? Eddig egész jól állunk....
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Akinek van facebookja, az a sport tv oldalán szavazhat, hogy a redskins-giants, vagy a cardinals-panthers meccset adják-e az első héten vasárnap.:
http://apps.facebook.com/polldaddy-polls/?view=results&id=5464835&answer=24556499&msg=voted&share=1Lance
megelőztél 😊ironroy
ahogy elnézem a szavazást marad a stream vasárnap... :/
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Duke Calhoun cut!
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
egy kis stat Eliról a preben

20 yardon túl 3 incomplete passz összesen (0/3)
11-20 yard között 8/18 142 yard
0-10 yard között 12/24 98 yard 2 int
LOS alatt 7/10 74 yard

középre: 10/16 103 yardig (egy sem ment 20 yardon túlra) egyik oldalra 20 kisérlet ment a másikra 21 ebből is látszik h hanyagoljuk a pálya közepét...
ami középre ment és 10 yardon túli volt, az mind2 szélső pozicíóban elhelyezkedő elkapó kezében landolt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Herzlichet nevezték a meccsre?Mert a statisztikákban nem látom a nevét, esetleg a cut áldozata lett? :/aztec
Nagyon remélem maradni fog. Második meccsen ST-ben kegyetlen jó munkát végzett! Igen hasznos tagja lehetne...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Akinek van facebookja, az a sport tv oldalán szavazhat, hogy a redskins-giants, vagy a cardinals-panthers meccset adják-e az első héten vasárnap.:
http://apps.facebook.com/polldaddy-polls/?view=results&id=5464835&answer=24556499&msg=voted&share=1Lance
megelőztél 😊
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
szavazzatok a sport tv facebook oldalán!Én már megtettem!

A szavazást pénteken déli 12-kor zárjuk, és megrendeljük az általatok kért mérkőzést!
Mit néznétek az NFL 1. játékhetén, vasárnap 22 órától? Az NFC keleti rangadóját, vagy az idei 1/1-es Cam Newton bemutatkozását?
1.: Washington Redskins - New York Giants
2.: Arizona Cardinals - Carolina Panthers
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Akinek van facebookja, az a sport tv oldalán szavazhat, hogy a redskins-giants, vagy a cardinals-panthers meccset adják-e az első héten vasárnap.:
http://apps.facebook.com/polldaddy-polls/?view=results&id=5464835&answer=24556499&msg=voted&share=1
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na nekiállok újra, kezdjük a védelemmel:

DT: Ez alapvetően rendben lesz. Joseph ma odatette magát, futás ellen talán még jobb is lesz majd Cofield. Hogy ki lesz a negyedik DT (Jimmy Kennedy vagy Gabe Watson) arról még gőzöm sincs. Utóbbi úgyse fog játszani, ha kegyes lesz hozzánk a sors.

DE: Tuck király. JPP most nem tudta keresztülhámozni magát D'Brickashaw Fergusonon (ha jól emlékszem) de az egész meccsen hanyagoltuk a kreatív passrush megoldásokat és blitzeket (remélhetőleg csak altatunk). Ezzel szemben szükség esetén le tudott szakadni az emberéről és besegíteni futás ellen, amiben tavaly azért nem villogott. Lesz még egy Osi és egy Tollefson, plusz ha Osi nem lenne kész az első hétre akkor talán betárazunk majd egy ötödik embert is. Hogy utóbbi Alex Hall, Okpokowuruk vagy Trattou lesz... Tudja a franc.

DB: Ross egyenlőre úgy tűnik hogy felnőtt a feladathoz. A kezdő cornerek alapvetően jó munkát végeztek, a TD-nél sem CW hibázott hűdenagyot csak egyetlen alkalommal az egész meccsen Sanchez dobott egy tényleg jó passzt. Rolle harmadik CB pozícióban jó volt coverben meg futás ellen is. Szerintem az UDFA-k és hátsókörös rookiek közül azaz egyik fix pont hogy Sash rosteren lesz. Grant elmehet a francba, ennyi idősen lehetne több esze.

LB: Boley továbbra is jó. A cserék közül úgy tűnik, hogy Paysingernek van már meg a bérelt helye. Sintim ezen a meccsen többet csinált kb mint az előző két évben, nekem még mindig nem adták el (mert szerintem lassan kapcsol) de talán az edzőknek elég lesz hogy kinyomja a depth charton Adrian Tracyt. Phillip Dillard mindenhova utoljára érkezik... nagy erény ez egy MLB-nél. Az hogy mi lesz a még betölthető 1-2 hellyel az csak csütörtökön derül ki.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egy sack azért jöhetett volna...Eli talán még mindig nem vette olyan komolyan az egészet, de nagyon remélem összekapja magát. Smith kegyetlenül hiányozni fog, legfőképp 3rd downnál. Igaz Cruz nem lesz rossz slotban. Nicks pedig nagy idényt fog futni! Ugyan csak az első félidőt láttam, de a coverage kifejezetten tetszett! Igaz Sanchez sem most futotta élete meccsét. LB sor tavalyhoz képest jobb lesz, ST-t kell helyrepofozni (legalább a kurva labdát tudják elkapni) és akkor reális esélyt látok PO-ra.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Jacobs és Wilkerson mi a búbánaton mentek össze....?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Herzlichet nevezték a meccsre?Mert a statisztikákban nem látom a nevét, esetleg a cut áldozata lett? :/aztec
Aham, de tegnap olyan gyorsan lement és olyan alacsony színvonalú volt a játék amikor nem a kezdők voltak fenn, hogy nem sok derült ki senkiről.

Nem, nálunk még az első cutok sem voltak meg amik 80-ra viszik a keretet; de nem is lesz benne mert van bőven annyi hulladék ember aki harmad annyit sem csinált mint ő. Az ő sorsa majd csütörtökön dől el.



.... Az ideg meg szétvet, mert írtam egy kisregényt a tegnapi meccsről erre valahogy a fórummotor elcseszte az egészet a /dev/null -ba amikor elküldtem...
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Herzlichet nevezték a meccsre?Mert a statisztikákban nem látom a nevét, esetleg a cut áldozata lett? :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
most hitelen a látottakból és a statisztikákból a 3. downok sikertelensége 3/13 ha jól emlékszem ,
illetve Jernigen 4 fumblija (visszahordásnál ha jól gondolom )
Eli eddig mindhárom (!) meccsen gyengécske volt , benne még nagy a fejlődési potenciál
ha diplomatikus akarok lenni...(gondolom nem meglepő , de az ő javulása sokat segítene..)
Nicks nagyon rendben van , Cruztól továbbra is sokat várok majd, TE felé első félidőben két passz ment (Ballard legalább elkapta...)
spec team összességében megint inkább gyenge volt , teljesen igaz az hogy szinte bármikor benyalhatunk TD-t...
az utolsó meccs ha jó lesz akkor azért elmondhatjuk hogy fejlődtünk valamit ...

Kiwi sérüléséről tud valaki , valamit??
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Hát, nem is tudom: ez a tegnapi meccs...

- Red zone offense 3-ból 0. Ezzel ne is álmodjunk rájátszásról.
- Jernigan kijátszotta magát a punt returner szerepéből, ezen a téren ott vagyunk, ahol tavaly.
- Spec teamben van néhány pozitív jel, de állandóan ott az ellenfél részéről a TD-veszély.
- A kezdő D nagyon jól nyomta, a Jets TD-s drive-jáig 1 db 1st down-ja volt a Jetsnek, az is csak egy balfék zebra miatt (4th and 1 után), az első félidőben 78 yard-ot engedélyeztek a Jetsnek és összesen 2 db 1st down-t, aztán a 3. negyed első rdive-jában még 30 yard-ot és 2 db 1st down-t. Mindazonáltal a pass rush szerintem nem volt kielégítő, de a secondary jól levédekezte az elkapókat (két kivételellel), ezért dobott Sanchez többnyire olyan homályokat. Mindenképpen fog kelleni a Tuck - Osi - JPP rotáció.
- Eli Eli volt. Azért nem ártana fejlődnie.
- Jacobs jó volt, futásban és boxban is.

Most gyorsan ennyi.
Ti hogy láttátok?
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
éjjeli meccsnézésre nevez valaki ??yooker
Én is.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Köszi!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
holnap hajnali egy, cet
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Végül is mikor lesz a meccs?