New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 924 — Giants fan
Tavaly kifejezetten jó volt nickelként Atlantában is.empty taxi
Nah akkor talán nálunk is beválik, gondolom nickel-ként fog játszani itt is. Csak meg ne sérüljön az első edzésen 😊Szesze
Ezek utan mar mindenre van esely....valamint a preseason nem ert meg veget, szoval nem lehetunk nyugodtak.


"Terrell Thomas faces a more arduous journey back to playing high-level cornerback for the Giants than most torn ACL patients because his is a repeat injury in his right knee.

Thomas first tore his right anterior cruciate ligament in 2005 while playing for USC.

"Revision surgery is notoriously less successful," Dr. Jonathan Glashow, an orthopedic surgeon and co-chief of Sports Medicine at Mt. Sinai Medical Center, told The Post."lotus86
Még szerencse, h lecsúszott hozzánk Amu idén.. ennyit a luxuspickről.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Brian (B-Dub) Williams lett leigazolva. Ex-Falcon és Jag. Nálunk anno nem volt rossz játékos, de csodákra azért nem képes. Tud játszani safetyt is ha kell, de azért inkább CB. Szerintem jól jártok vele.iktriad
Tavaly kifejezetten jó volt nickelként Atlantában is.empty taxi
Nah akkor talán nálunk is beválik, gondolom nickel-ként fog játszani itt is. Csak meg ne sérüljön az első edzésen 😊Szesze
Ezek utan mar mindenre van esely....valamint a preseason nem ert meg veget, szoval nem lehetunk nyugodtak.


"Terrell Thomas faces a more arduous journey back to playing high-level cornerback for the Giants than most torn ACL patients because his is a repeat injury in his right knee.

Thomas first tore his right anterior cruciate ligament in 2005 while playing for USC.

"Revision surgery is notoriously less successful," Dr. Jonathan Glashow, an orthopedic surgeon and co-chief of Sports Medicine at Mt. Sinai Medical Center, told The Post."


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 924 — Giants fan
Brian (B-Dub) Williams lett leigazolva. Ex-Falcon és Jag. Nálunk anno nem volt rossz játékos, de csodákra azért nem képes. Tud játszani safetyt is ha kell, de azért inkább CB. Szerintem jól jártok vele.iktriad
Tavaly kifejezetten jó volt nickelként Atlantában is.empty taxi
Nah akkor talán nálunk is beválik, gondolom nickel-ként fog játszani itt is. Csak meg ne sérüljön az első edzésen 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Brian (B-Dub) Williams lett leigazolva. Ex-Falcon és Jag. Nálunk anno nem volt rossz játékos, de csodákra azért nem képes. Tud játszani safetyt is ha kell, de azért inkább CB. Szerintem jól jártok vele.iktriad
Tavaly kifejezetten jó volt nickelként Atlantában is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brian (B-Dub) Williams lett leigazolva. Ex-Falcon és Jag. Nálunk anno nem volt rossz játékos, de csodákra azért nem képes. Tud játszani safetyt is ha kell, de azért inkább CB. Szerintem jól jártok vele.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Vész esetén jobb játékost hozni sem lehet. Csak azt nem tudom, hogy Rosenfels meddig marad még...gerle
Jó akkor adunk egy 5. Körös picket mellé, csakvigye már el valaki!!!Helmut Zimmer
Gondolom a végső keretszűkítésig marad, hogy Eli-nak és Carr-nak ne kelljen teljes félidőket játszani.gerle
? Ezt most nem biztos, hogy értem ? 😊
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
egy rúd kolbászért odaadjuk Kelly Jenningset. több évnyi kezdő tapasztalat, tavaly még pickje is volt.braxa88
Vész esetén jobb játékost hozni sem lehet. Csak azt nem tudom, hogy Rosenfels meddig marad még...gerle
Jó akkor adunk egy 5. Körös picket mellé, csakvigye már el valaki!!!Helmut Zimmer
Gondolom a végső keretszűkítésig marad, hogy Eli-nak és Carr-nak ne kelljen teljes félidőket játszani.

több mint 12 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
http://www.nydailynews.com/sports/football/giants/2011/08/24/2011-08-24_veteran_defensive_tackle_jimmy_kennedy_returns_home_and_joins_the_giants_looking.html

jött egy Kennedy
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
egy rúd kolbászért odaadjuk Kelly Jenningset. több évnyi kezdő tapasztalat, tavaly még pickje is volt.braxa88
Vész esetén jobb játékost hozni sem lehet. Csak azt nem tudom, hogy Rosenfels meddig marad még...gerle
Jó akkor adunk egy 5. Körös picket mellé, csakvigye már el valaki!!!
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
egy rúd kolbászért odaadjuk Kelly Jenningset. több évnyi kezdő tapasztalat, tavaly még pickje is volt.braxa88
Vész esetén jobb játékost hozni sem lehet. Csak azt nem tudom, hogy Rosenfels meddig marad még...

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
egy rúd kolbászért odaadjuk Kelly Jenningset. több évnyi kezdő tapasztalat, tavaly még pickje is volt.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
A jó öreg Lito

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azt olvastam,hogy Lito Sheppard-del már fel is vettétek a kapcsolatot.Mióta eljött tőlünk,nem kezdő szint,de nickelnek vagy dimenak még talán megfelel.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 924 — Giants fan
Szétrobbanok ettől a sérüléshullámtól! :mad:
4 cb, abból 3 IR, köztük egy kezdő (a legjobbunk).
1. és 2. körös pick. Még "szerencse" h Prince visszatérhet (4.-6. hét körül), persze camp és meccsek nélkül legfeljebb PO-ra jöhet formába (remélem érződik az optimizmus).Szsziszka
Jah ez így tényleg sok volt, de reménykedjünk h egy darabig nem lesz több.. a keretszűkítések után pedig talán fogunk tudni találni használható CB-t. (meg egy DT is kéne)
több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Szétrobbanok ettől a sérüléshullámtól! :mad:
4 cb, abból 3 IR, köztük egy kezdő (a legjobbunk).
1. és 2. körös pick. Még "szerencse" h Prince visszatérhet (4.-6. hét körül), persze camp és meccsek nélkül legfeljebb PO-ra jöhet formába (remélem érződik az optimizmus).
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 924 — Giants fan
A meccs kifejezetten tetszett, az OL szinte hibátlan játékot nyújtott és ami nagyon fontos, h a csere OL is kurva jó volt, számtalan jó blokkal futásnál és a passz elleni védekezés is majdnem tökéletes volt. Beatty-nek ugyan meggyűlt a baja kissé Peppers-el, de ő a legjobb LT-knek is gondot okoz, összességében nagyon elégedett vagyok Beatty-vel, pedig mint írtam a pre meccsek előtt féltem tőle, h nem fog helyt állni,de most már abszolút bizakodó vagyok ezen a téren. A futójátékban nem kételkedtem, h jó lesz, mert a Snee-Diehl guard páros az egyik legerősebb az egész ligában, kimagasló futóteljesítmény várható idén sztem. (Scott TD-je tényleg szép volt, de sztem tuti, h Ware lesz a 3. RB a rosteren)
Eli nem volt csúcs, de tökmind1, neki élesben kell majd jónak lennie. Lényegesebb, h Carr gyakorlatilag tökéletes meccset hozott, így nyugodt szívvel kivághatjuk Rosenfels-t majd a keretszűkítésnél. Az elkapó játékunk akadozott és ez sajnos várható volt Smith és Boss nélkül. Sajnos a TE poszt szinte nulla, így sokkal nehezebb dolga lesz idén a WR-eknek is. Sztem idén a futójátékra fogunk építeni és kevesebb passz lesz, mint az előző években. Így kiszámíthatóbbak leszünk, de kevesebb lesz a labdaeladás így stabilabbak is.
A védelemnek az a része jó volt akinek kellett. Tuck-ra ugyanaz vonatkozik, mint Eli-ra, neki az éles meccseken kell odatennie magát (mondjuk azért az elég nagy különbség, h benne 100%-ig bízhatunk is, h sokkal jobb lesz amikor kell, Eli azért bizonytalanabb pont). A pass-rush nagyon jó lesz idén is ez nem kétséges sztem. Az LB sor egyre jobban tetszik.. nem gondoltam, h ilyent fogok írni, de így van. A kezdők is tetszettek és a cserék is, végén még összeáll a kép itt is.
Ami messze a legnagyobb pozitívum az a spec team teljesítménye. Óriási fejlődést mutattak tavalyhoz és az első meccshez képest, pedig a Bears spec team a jók közé tartozik. Reméljük tovább fejlődünk itt, ez óriási jelentőségű. A punterek kurva jók voltak, de így Dodge-nak esélye sincs, pedig ha tavaly nyújtja ezt a teljesítményt akkor most szóba se jönne, h mást kéne hozni helyette..
Persze a legfontosabb célt nem sikerült teljesíteni, sajna megint jöttek ezek a kibaszott sérülések.. ez megint tönkreteheti a szezonunkat. Thomas kiesése rettentő nagy érvágás ez nyilvánvaló. Ross ezen a meccsen a mezőny egyik legjobbja volt, nincs mese fel kell nőnie a feladathoz, elvégre első körös volt, itt a nagy lehetőség, h egyenesbe hozza a karrierjét. (Webster tényleg nagyon fos volt ahogy Philips se brillírozott, de velük kapcs ld Eli és Tuck). CB-t hozni kell és tuti, h hozni is fogunk, egyszerűen nem vagyunk meg ezen a poszton ezzel a 4 sérüléssel.. nagyon durva és még csak a 2. pre meccsen vagyunk túl. Még szerencse, h ez volt a legmélyebb poszt, így még azért nem kell temetni a secondary-t, főleg ha Amu is csatlakozik majd.
Austint nagyon sajnálom.. újonc létére viszonylag nagy szerepe lehetett volna már idén is, mert vékony volt a depth eddig is. Bernard szerencsére sokkal jobb formát mutat idén, mint eddig így azért a Canty-Bernard-Joseph trió nem lesz rossz, de mögöttük nincs senki.. ha innen kiesik vki akkor az nagy szívás lesz. Nem kizárt, h Tuck 3rd downoknál többször bemegy DT-be és Kiwi fellép DE-be, ilyent ezen a meccsen is csináltunk.
Ha nem lettek volna ezek a rohadt sérülések akkor nagyon bizakodó lennék.. végül is így is az vagyok, csak legalább a szezon kezdetig ne legyen több komolyabb sérülés..
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát ez igen fasza...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ééééésssss Marvin Austin is IR-re megy. Jött helyette egy kevésbé tehetséges, vén mint az országút Jimmy Kennedy küzdeni a többi training camp töltelékkel...

És a CB után a DT sorunk is kezd kipukkanni.
több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
DT Marvin Austin tore his left pectoral muscle and will require surgery. Coughlin szerint ő is kiesett az idei szezonra, pff
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
WR: A kezdők nem nagyon találták magukat a meccs elején. Nicks magához képest kifejezetten gyengének tűnt, Manninghamre meg egyenlőre nagy az a kabát hogy Eli őt keresi azokban a szitukban amikor Smitht szokta. Cruz elkapása negyedik és négynél szép volt, de okkal ordibált vele Gilbride mert néha rosszul olvassa a routeját (ebben is verhetetlen eddig Smith). Devin Thomas eddig a legjobb returnerünk az utóbbi időben. Az ötödik-hatodik WR helyért Clayton (jó blokkok return közben, ami nálunk ritka), Hixon és Jernigan küzdenek majd (utóbbi picit összeszedettebbnek tűnt mint múlt héten).

RB: Bradshaw és Jacobs pipa. Megy a szekér, öröm nézni azt is, hogy örülnek egymás futásainak. Ma már írtam, hogy nagy verseny lesz a harmadik helyért, de Scott elég nagyot robbantott ezzel a TD-vel. Nála sok múlhat azon a Warerel szembeni küzdelemben, hogy pl elkapni is tud-e.

FB/TE: Na ez meglehetősen gyenge volt. Annyi pozitívum, hogy Beckum blokkolt párat; de Eli láthatóan nem bízik benne [vagy simán írjuk a dekoncentráltságának a számlájára] mert akkor sem neki dobott hanem inkább Manningham felé amikor üresre játszotta magát.

QB: Eli picit görcsös volt, de amikor áthívta a playt a Jacobs TD előtt az nagyon adta. A tavalyi szezonban is gond volt, hogy "nehezen indult" (meccsenként az első 10 dobásából fényévekkel szarabb statisztikája van mint az azt követőkből) remélem sikerül valahogy javítani. Carr meg felvette a kesztyűt Roselfelsszel szemben.

OL: Beatty rendben lesz, de az a false start nem kellett volna. Ilyenkor ha Peppers (vagy bárki) nagyon sunnyog akkor hagyja rá Elire, nagyfiú és megoldja. Baas a tegnapi alapján szintén rendben lesz.

ST: A punterek érzik a vérszagot, egyikük jobb volt mint a másik. A punt returnöknél továbbra is szarok a blokkok, de azért elég komoly fejlődés volt tapasztalható múlt héthez képest, szignifikánsan kevesebb lecsúszott meg elrontott tackle volt.


DT: Nagy pacsi Rocky Bernardnak aki a seggét (van mit) is lehajtotta. Marvin Austint meg megint nem generált komoly pusht középen, bár ebben lehet tévedek mert már olyan korán volt.

DE: Tuck előtt le a kalappal azért a 40 yardos hátraszaladós stopért Matt Fortén... Nem sokan vannak, akik ezt megcsinálnák, pláne nem egy alapszakasz meccsen. JPP-vel szerintem nem volt gond, én legalább kettő olyat számoltam ahol az OT az élete árán kapaszkodott a mezébe hogy visszahúzza, de tuti volt több is (a bírókat picit hidegen hagyta a téma). A cserék közül Okpokowuruk és Trattou elég meggyőzők voltak. Tolli és Alex Hall felkötheti a gatyát.

CB: Ezt már nem boncolgatom inkább. Ross egész használhatónak tűnt bump and run coverageben. Az ötödik-hatodik Joe Burnett (?) meg igazán nem kéne DPI-t csinálni az end zoneban.

S: Különösen a fenti miatt gáz, hogy Kenny Phillips is betlizett a Bears kezdőinek három nagy játékánál is. Más nem jut eszembe a kezdőkről. Grant meg Sash odatette magát futás ellen, már nem emlékszem hogy a végén passz ellen mi volt.

LB: Goff kifejezetten jónak tűnt, csinált egy sacket, jól zónázott hátrafelé. Boley és Kiwanuka rendben volt, semmi extra, de Kiwit remélem jól lecseszik a tök fölösleges late hit miatt. Paysinger, Greg Jones és Herzlich jól tolta. Előbbinek lazán meglehet a WILL csere poszt, utóbbiak még küzdenek Dillarddal meg Sintim-Tracy duóval. Ebből utóbbi vérezhet el legkönnyebben mert hiába mutat többet mint Sintim (még szituációs passrusherként is) de azért nem második körös pick. Williamsnek [vagy Herzlichnek] kinézhet esetleg egy Chase Blackburn szerű spec.teamer pozíció. Ezen a poszton is izgalmasak a harcok.


Ja és ami a legfontosabb: két meccse nem volt turnoverünk.


Miközben írtam érkezett a hír: Witherspoon is OUT with TORN ACL. Remek.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Witherspoon out for season. Egyre jobb.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
tradeljetek will allenért, legalább nálatok vonulhat vissza

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Ők az esélyesek egy (lehetséges) megüresedett CB posztra
Kelvin Hayden,Randall Gay,Lito Sheppard,Tye Hill,Brian Williams
Will Blackmon ,DJ Johnson ,Will Jamesironroy
gondolom közülük a legtöbbel jobban járnánk mintha valaki ( pl.: Coe,Burnett,Burks) tőlünk lép előre a back up helyeken... !!??
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ők az esélyesek egy (lehetséges) megüresedett CB posztra
Kelvin Hayden,Randall Gay,Lito Sheppard,Tye Hill,Brian Williams
Will Blackmon ,DJ Johnson ,Will James
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
én csak az első félidőt láttam élőben, felemás érzéseim voltak, o-line király volt főleg baasnak örültem bár pepperssel néha meggyűlt a bajunk, cserébe futásblokkolásban nagyon faszát alkottunk. eli az elején egyáltalán nem tetszett aztán kezdett belerázódni, de alapszakaszban nem fér bele, hogy az első 2-3 drive alatt ne csináljunk semmit. wrekkel nem volt különösebb gond, cruzra nagyon kíváncsi vagyok mit alkot majd élesben. futókról csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, tényleg mindketten jók voltak ráadásul nagy haverok is, itt minden rendben van (csak nehogy idén is jöjjenek a fumblek)
defenseből a linetól hiányoltam a gyorsaságot, ugyan végig nyomás alatt volt cutler de csak egyszer értünk oda, egy ilyen chicagoi fal ellen ez kevés. lb sor nagyon tetszett, mindenki jól tolta, boley különösen és szerencsére kiwivel se lesz gond. secondaryból ross tetszett a legjobban (ami tt sajnálatos kiesése után különösen jó hír) de sokat fogunk szívni így a cb poszttal, ha ennyi sérültünk lesz.
ééés aminek a legjobban örültem a meccsen az a special team volt, 180fokos fordulat a panthers elleni meccshez képest, ha csak fele ilyen jól teljesítünk majd a regularban már elégedettek lehetünk (főleg a tavalyi után)kristof
Hogy változik a világ egy meccs (és sérülés) miatt.

Eddig az MLB poszt miatt aggódtunk, most (hangsúlyozom, MOST) úgy tűnik, Goff második évre kezdi megtanulni a Tampa-2-t. CB-posztot megoldottnak vettük, erre tessék...

Most úgy érzem, a tradicionális Giants-es erényeket kell csillogtatnunk, hogy sikeres legyen a szezonunk:
- Futásra épülő Off.
- Pass rush-ra épülő Def.

Ha egy meccsen mindkettő műkszik, nyert ügyünk van Ha csak az egyik, necces, akkor jön be a turnover mutató, az elvesztett labdák a képbe, ami tavaly elkeserítő volt, bár még lehet meccset nyerni. Ha pedig egyik sem megy, akkor tuti vereség (ld. tavaly a Colts ellen)