New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
ryan7 New York Giants 37
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/08/giants_expect_cornerbacks_terr.html

az írják, hogy Duke Calhoun Michael Coe-val, Devin Thomas Sashel kapott össze egy kicsit. Reméljük semmi komoly, szét is választottak mindenkit időben. Máshol is van ilyen vagy csak nálunk hülyült meg hirtelen mindenki? Coughlin biztos megpaskolta a résztvevőket az tuti

Nyíregy Giants
DIV 1
2016: Alapszakasz: 8. 7-6; Playoff: 4.

DIV 2/A
2015: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff: 1.
2014: Alapszakasz: 11. 6-7; Playoff: 9.
2013: Alapszakasz: 6. 7-6; Playoff: 3.

DIV 3/B
2012: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff 1.
2011: Alapszakasz: 2. 9-4; Playoff 3.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
Lotus miközben olvastam gondoltam, hogy lecsúszott egy-két ale...

és a tipp játék eheti győztese PredatorAbsolute

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Kíváncsi leszek a Bears meccsre, főleg az offense oldalon. Mondjuk ez a Monday Night kezdés egy picit durva.

Már nincs két hét a keretszűkítésig és a nyilvános training camp meg végetért. A legnagyobb kérdés, hogy pár embert a vonat elé löknek-e az edzők és ha igen akkor kiket? Akik sérülés meg egyebek miatt nagyon keveset mutattak a TC alatt a "régi motorosok közül" az Barden, Dillard, Koets, Ross, Sintim, Ware. [Ezekből ugye Barden meg Koets menekülhetnek a PUP listára.] Elfogyott a bizalom vagy elég lesz nekik a keretben maradáshoz, hogy ők "veteránok"?salander
Barmenntire is szeretem, Sintim szerintem eleg erosen bust kategoria. Ha kivagjuk, egy 3-4-es csapat akar hasznaty isveheti, de m0 nem negyon. Ross egy rakas hulladek, dillard detto, de Dillard nem 1. koros draft volt, szoval nala belefer, ha nem HOF ketegoria. Koets szerintem marad, nem tul mely az O-line depth, Barden viszont lehet, hogy mehy, mert vannak zokan, akik palyaznak a helyere. Herzlichenek es Sash-nek szurkolok nagyon, hogy 53-ra keruljenek.

Helyeszirasi hibakert elnezes, most jottem meg Northamptonbol es ba vagyok baszva, mint allat. 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kíváncsi leszek a Bears meccsre, főleg az offense oldalon. Mondjuk ez a Monday Night kezdés egy picit durva.

Már nincs két hét a keretszűkítésig és a nyilvános training camp meg végetért. A legnagyobb kérdés, hogy pár embert a vonat elé löknek-e az edzők és ha igen akkor kiket? Akik sérülés meg egyebek miatt nagyon keveset mutattak a TC alatt a "régi motorosok közül" az Barden, Dillard, Koets, Ross, Sintim, Ware. [Ezekből ugye Barden meg Koets menekülhetnek a PUP listára.] Elfogyott a bizalom vagy elég lesz nekik a keretben maradáshoz, hogy ők "veteránok"?
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hát ha szigorúan nézzük a legutóbbi 5 év alapján a top QB-k
1: Rodgers
2: Brees
3: Benni Bubu
4: Eli
5: Peyton 😀
Eli respectcsebi
Úgy látom, csak én nem értem, de a Benny Bubu kinek a "beceneve"?Lance
Ben Hamburger sztem.

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
hát ha szigorúan nézzük a legutóbbi 5 év alapján a top QB-k
1: Rodgers
2: Brees
3: Benni Bubu
4: Eli
5: Peyton 😀
Eli respectcsebi
Úgy látom, csak én nem értem, de a Benny Bubu kinek a "beceneve"?
több mint 12 éve
PredatorAbsolute New England Patriots Florida Gators 42
hát ha szigorúan nézzük a legutóbbi 5 év alapján a top QB-k
1: Rodgers
2: Brees
3: Benni Bubu
4: Eli
5: Peyton 😀
Eli respectcsebi
ezt a listát magad állítottad össze , vagy leírták valami "szakmai" oldalon , vagy szavazás végeredménye?yooker
Elmúlt 5 év bajnokcsapatainak az irányítói 😉
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
hát ha szigorúan nézzük a legutóbbi 5 év alapján a top QB-k
1: Rodgers
2: Brees
3: Benni Bubu
4: Eli
5: Peyton 😀
Eli respectcsebi
ezt a listát magad állítottad össze , vagy leírták valami "szakmai" oldalon , vagy szavazás végeredménye?
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
hát ha szigorúan nézzük a legutóbbi 5 év alapján a top QB-k
1: Rodgers
2: Brees
3: Benni Bubu
4: Eli
5: Peyton 😀
Eli respectcsebi
Azért én Eli-t kicserélném Tomira bár kifejezetten nem a kedvencem.

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
hát ha szigorúan nézzük a legutóbbi 5 év alapján a top QB-k
1: Rodgers
2: Brees
3: Benni Bubu
4: Eli
5: Peyton 😀
Eli respect

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Eagles meccset nézte valaki??
Összefoglaló alapján van még tennivaló náluk is egyelőre.Vick mondjuk óriási önbizalommal dobálgatott , az egyik INT-je előtt ( 3volt összesen ) triple coverage-be is megpróbálta odatenni... Ezeket azért élesben nem biztos hogy vállalja majd!Brutál viszont hogy a 3. számű Qb Kafka is milyen statokat hozott össze..Qb sor is nagyon mély!Az álom secondary viszont gyengélkedett , bár nem tudom ki mennyit játszott belőle..yooker
Csak az összefoglalót, azt viszont többször is 😊

A bal oldali corner jó gyenge volt a PHI-nél (2 TD), Vick végignyomta az első félidőt: 4 drive - 1 punt, 3 INT. Azt nem néztem, az OFF-ük többi kezdője mennyit játszott. A 2. félidő értékelhetetlen a szezon szempontjából. 3 sz. QB nyilván a PIT 3. számú DEF ellen. Viszont az elsőt azt szépen elbukták 21-0-ra. Mondjuk én annak jobban örültem volna, ha 4-0-val végigmennek az előszezonon, aztán a szezonban jöttek volna a meglepetésvereségek. Ahogy mondani szokták, ez a pofon most még éppen jókor jött nekik, ami nem jó nekünk.G-men
Én most néztem meg az egész meccset és azért jó volt látni, h mennyire szarrá verte a Steelers a 'Dream Team'-et 😉
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nah fasza, osi-t megműtik, elvileg a szezon első hetét kell csak kihagynia.
addig is jpp rulezryan7
Az nekünk pont elég.... 😛apeszos
JPP is szétcsap köztetek 😛 bár Brown oldalán nem lesz könnyű dolga.... (picsába,2 GM játékosom.... 😀)Newman
No csak ne csapkodjunk, még törékenyek a fiúk... 😀
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nah fasza, osi-t megműtik, elvileg a szezon első hetét kell csak kihagynia.
addig is jpp rulezryan7
Az nekünk pont elég.... 😛apeszos
JPP is szétcsap köztetek 😛 bár Brown oldalán nem lesz könnyű dolga.... (picsába,2 GM játékosom.... 😀)

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nah fasza, osi-t megműtik, elvileg a szezon első hetét kell csak kihagynia.
addig is jpp rulezryan7
Az nekünk pont elég.... 😛
több mint 12 éve
ryan7 New York Giants 37
nah fasza, osi-t megműtik, elvileg a szezon első hetét kell csak kihagynia.
addig is jpp rulez

Nyíregy Giants
DIV 1
2016: Alapszakasz: 8. 7-6; Playoff: 4.

DIV 2/A
2015: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff: 1.
2014: Alapszakasz: 11. 6-7; Playoff: 9.
2013: Alapszakasz: 6. 7-6; Playoff: 3.

DIV 3/B
2012: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff 1.
2011: Alapszakasz: 2. 9-4; Playoff 3.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Csak az összefoglalót, azt viszont többször is 😊

Mondjuk én annak jobban örültem volna, ha 4-0-val végigmennek az előszezonon, aztán a szezonban jöttek volna a meglepetésvereségek. Ahogy mondani szokták, ez a pofon most még éppen jókor jött nekik, ami nem jó nekünk.G-men
ha így vesszük akkor mi is jó úton járunk... 😉
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Eagles meccset nézte valaki??
Összefoglaló alapján van még tennivaló náluk is egyelőre.Vick mondjuk óriási önbizalommal dobálgatott , az egyik INT-je előtt ( 3volt összesen ) triple coverage-be is megpróbálta odatenni... Ezeket azért élesben nem biztos hogy vállalja majd!Brutál viszont hogy a 3. számű Qb Kafka is milyen statokat hozott össze..Qb sor is nagyon mély!Az álom secondary viszont gyengélkedett , bár nem tudom ki mennyit játszott belőle..yooker
Csak az összefoglalót, azt viszont többször is 😊

A bal oldali corner jó gyenge volt a PHI-nél (2 TD), Vick végignyomta az első félidőt: 4 drive - 1 punt, 3 INT. Azt nem néztem, az OFF-ük többi kezdője mennyit játszott. A 2. félidő értékelhetetlen a szezon szempontjából. 3 sz. QB nyilván a PIT 3. számú DEF ellen. Viszont az elsőt azt szépen elbukták 21-0-ra. Mondjuk én annak jobban örültem volna, ha 4-0-val végigmennek az előszezonon, aztán a szezonban jöttek volna a meglepetésvereségek. Ahogy mondani szokták, ez a pofon most még éppen jókor jött nekik, ami nem jó nekünk.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
Eagles meccset nézte valaki??
Összefoglaló alapján van még tennivaló náluk is egyelőre.Vick mondjuk óriási önbizalommal dobálgatott , az egyik INT-je előtt ( 3volt összesen ) triple coverage-be is megpróbálta odatenni... Ezeket azért élesben nem biztos hogy vállalja majd!Brutál viszont hogy a 3. számű Qb Kafka is milyen statokat hozott össze..Qb sor is nagyon mély!Az álom secondary viszont gyengélkedett , bár nem tudom ki mennyit játszott belőle..
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Carr nincs összhangban az elkapókkalsalander
Sose volt 😂
Eli nyilatkozata pedig LEGENDARY.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
TT-nek három elejtett INT-je volt tegnap; megérkezik valószínűtlen szögből bekerül a labda útjába nagy pick-six potenciállal és végül kiejti.

Carr nincs összhangban az elkapókkal; azért reméljük hogy hétfőre összeszedi magát mert Rosenfels tegnap kórházban volt egy torok fertőzés miatt és valószínűleg nem játszatják a hétvégén. Kiderül hogy Carr lesz-e annyira meggyőző mint ő vasárnap.

Sintim újra edz, de még mindig nem ő a kezdő SAM, hanem Kiwanuka.

Kenny Ingram amennyire fényezték az első héten pontosan annyira el van tűnve a ködben.

Brian Witherspoon eljutott oda, hogy amikor második harmadik csapat van fenn akkor ha QB ha teheti simán nem dob az irányába. 😀

Sash meg Greg Jones egyaránt jó volt passz (előbbi visszavitt egy Carr INT-et) és futás ellen.
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
Eli eleg erdekeset nyilatkozott. 😀 😀 😀lotus86
A Brady-sre gondolsz?G-men
elég gyanús 😊
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Eli eleg erdekeset nyilatkozott. 😀 😀 😀lotus86
A Brady-sre gondolsz?
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Eli eleg erdekeset nyilatkozott. 😀 😀 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
LB: Tegnap Boley nem edzett hátsérülés miatt; ami viszont meglepő hogy a helyén az UDFA Spencer Paysinger nyomta a kezdőkkel WILL-ként. Gondolom, egy napra nem akarták megbolygatni a 2. és 3. számú csapatokat emiatt. Mivel úgy néz ki, csak ezt a napot kellett Boley-nak kihagynia.salander
G-men
Boley megint out [nem ül a biciklin, de be sincs öltözve]. Szóval ma is a kezdőkkel tolja elvileg. Azt nyilatkozta, hogy amikor leigazolta a Giants elmondták neki hogy egy fiatal Boley másolatot keresnek. :]

Tuck lement edzésről mert megfájdult az Achillessze. Remélhetőleg semmi komoly.
több mint 12 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
Az egyik (valszeg SW rajongó) kommentelő fogalmazta meg talán a legfontosabbat:

"...may Health be with us!"

Szerintem ez fogja 70-80 %-ban eldönteni, hogy milyen lesz a szezonunk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!