New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sajna 19:00 ET lesz a kezdés... Ez a csapatnak is nagyon jó lesz mert alig lesz idő felkészülni a csütörtöki meccsre-salander
PreSeason van, az különleges, ha egy csapat készül az ellenfelére, főleg, ha az utolsó meccsre, ahol szinte csak cserék játszanak, azok közül is azok sokat, akik pár nappal később rosterszűkítés címszó alatt munkanélküliek lesznek
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Sajna 19:00 ET lesz a kezdés... Ez a csapatnak is nagyon jó lesz mert alig lesz idő felkészülni a csütörtöki meccsre-
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezazzz, jets giants meccs hétfőig elhalasztvaryan7
O, hogy az a banatos.......mivel delutanos vagyok, es hetfon is dolgozunk a Bank Holiday ellenere, ezert nem fogom latni. (Hacsak nem itteni este 10-12 kozott kezdodik.)lotus86
7 PM keleti parti idő szerint. Itthon éjjel 1

több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
ezazzz, jets giants meccs hétfőig elhalasztvaryan7
O, hogy az a banatos.......mivel delutanos vagyok, es hetfon is dolgozunk a Bank Holiday ellenere, ezert nem fogom latni. (Hacsak nem itteni este 10-12 kozott kezdodik.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
ryan7 New York Giants 37
ezazzz, jets giants meccs hétfőig elhalasztva

Nyíregy Giants
DIV 1
2016: Alapszakasz: 8. 7-6; Playoff: 4.

DIV 2/A
2015: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff: 1.
2014: Alapszakasz: 11. 6-7; Playoff: 9.
2013: Alapszakasz: 6. 7-6; Playoff: 3.

DIV 3/B
2012: Alapszakasz: 1. 11-2; Playoff 1.
2011: Alapszakasz: 2. 9-4; Playoff 3.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ennyi volt a vidámság, a meccset átrakták hétfő estére, Irénke végül csak beszopatott...
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
tegnap megnéztem a redskinset az első félidejükben, rengeteget fejlődtek tavaly óta, bitang jó pass rush mellé épkézláb secondary, támadóknál elit nélkül ugyan de rengeteg olyan játékossal akik motiváltak és van bennük potenciál, nem lesz idén könnyű dolgunk a csoportban :/kristof
Eddig sem volt 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tegnap megnéztem a redskinset az első félidejükben, rengeteget fejlődtek tavaly óta, bitang jó pass rush mellé épkézláb secondary, támadóknál elit nélkül ugyan de rengeteg olyan játékossal akik motiváltak és van bennük potenciál, nem lesz idén könnyű dolgunk a csoportban :/
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az Irénke legalább valami jót is csinált.

Amire kíváncsi leszek holnap:
[list=*]
  • az hogy a két veterán játszik-e és ha igen akkor hogyan,
  • hogy alakul a harmadik futó szituáció [lassan lehetne több időt hagyni nekik],
  • az LB helyzetre továbbra is, pl hogy Sintim csinál-e végre valami érdemlegeset,
  • hogy Eli kidörzsöli-e végre az álmot a szeméből,
  • múlt heti spec.team játék a kivétel volt, ami erősíti a szabályt,
  • maradunk-e nulla turnoveren,
  • mi van a tight endekkel?
  • [/list]
    több mint 12 éve
    lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
    Előre hozták a Jest elleni meccset,itteni idő szerint szombat este 8kor nem rossz progi 😊ironroy
    Cola, pizza, MSN 😉

    Isten tartsa meg a new york-i ido jo szokasat, es kezdodjon minel tobb meccs ebben a savban! 😉


    Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
    több mint 12 éve
    ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
    Előre hozták a Jest elleni meccset,itteni idő szerint szombat este 8kor nem rossz progi 😊
    több mint 12 éve
    Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
    Nem ismerem ezt a Jimmy Kennedy nevű fickót, de nagyon fogadkozik. Hátha segít a D line-on. Ware tavaly nem nagyon mutatott semmit. Brown-nal meg nagyon elégedettek a camp alapján. Szerintem Scott vagy Brown között dől el. Ami még érdekes lehet, hogy Reynaud, szintén jól nyomta elkapóként az edzéseken, valakit kinyomhat, esetleg. Remélem nem Jernigant, mert kíváncsi lennék rá visszahordóként Devin Thomas mellett.gyurczi
    Meglátjuk, sztem egyértelműen Ware a 3. számú RB. Reynaud esetleg Clayton helyett férhet be, Jernigant tuti nem fogjuk kivágni, hiába nem volt eddig túl jó.
    A DT állomány egyértelműen gyengült, Joseph-től kár elvárni, h Cofield szintű szezont fusson első kezdő évében.
    több mint 12 éve
    salander New York Giants 974 — Giants fan
    Nagyjából egyet értek vele, bár sztem Scott helyett Ware lesz a rosteren. TE mellett a DT is vékony így Austin nélkül, azt nagyobb problémának tartom, mint a TE-t.Szesze
    Ha Linval Joseph beválik, akkor több mint elég lesz 4 DT még így is. A tavalyi évben is csak hárman kaptak értékelhető snap számot.

    Justin Trattounak vagy Okpokowuruknak keményen kell küzdeni hogy legyen a rosteren ötödik DE, mert a mostani meccsen is kapott DE snapeket Kiwi.

    Tök fölöslegesnek tartok 3 közepes képességű TE-t a rosteren tartani, valaki mehet practice squadba és sérülés esetén visszajön; ha nagyon blokkolni kell akkor tavaly is felálltunk eligible receiverrel.

    Ezek helyett szívesebben látnék még egy LB-t mondjuk.
    több mint 12 éve
    gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
    Nem ismerem ezt a Jimmy Kennedy nevű fickót, de nagyon fogadkozik. Hátha segít a D line-on. Ware tavaly nem nagyon mutatott semmit. Brown-nal meg nagyon elégedettek a camp alapján. Szerintem Scott vagy Brown között dől el. Ami még érdekes lehet, hogy Reynaud, szintén jól nyomta elkapóként az edzéseken, valakit kinyomhat, esetleg. Remélem nem Jernigant, mert kíváncsi lennék rá visszahordóként Devin Thomas mellett.

    Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
    több mint 12 éve
    Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
    http://www.bigblueview.com/2011/8/25/2382680/53-man-roster-rough-draft

    Szerintem ennél a rosternél nem nagyon lehetne jobbat kialakítani. Kivéve, ha valami trade közbe nem jönne. Herzlich, Sash, Cruz bekerülne, ennek örülnék. Nem tudom, hogy Brown vagy Scott lenne-e a jobb megoldás a 3. RB-nek. A TE poszt tényleg kárcsú lesz. 😕gyurczi
    Nagyjából egyet értek vele, bár sztem Scott helyett Ware lesz a rosteren. TE mellett a DT is vékony így Austin nélkül, azt nagyobb problémának tartom, mint a TE-t.
    több mint 12 éve
    gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
    http://www.bigblueview.com/2011/8/25/2382680/53-man-roster-rough-draft

    Szerintem ennél a rosternél nem nagyon lehetne jobbat kialakítani. Kivéve, ha valami trade közbe nem jönne. Herzlich, Sash, Cruz bekerülne, ennek örülnék. Nem tudom, hogy Brown vagy Scott lenne-e a jobb megoldás a 3. RB-nek. A TE poszt tényleg kárcsú lesz. 😕

    Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
    több mint 12 éve
    Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
    Tavaly kifejezetten jó volt nickelként Atlantában is.empty taxi
    Nah akkor talán nálunk is beválik, gondolom nickel-ként fog játszani itt is. Csak meg ne sérüljön az első edzésen 😊Szesze
    Ezek utan mar mindenre van esely....valamint a preseason nem ert meg veget, szoval nem lehetunk nyugodtak.


    "Terrell Thomas faces a more arduous journey back to playing high-level cornerback for the Giants than most torn ACL patients because his is a repeat injury in his right knee.

    Thomas first tore his right anterior cruciate ligament in 2005 while playing for USC.

    "Revision surgery is notoriously less successful," Dr. Jonathan Glashow, an orthopedic surgeon and co-chief of Sports Medicine at Mt. Sinai Medical Center, told The Post."lotus86
    Még szerencse, h lecsúszott hozzánk Amu idén.. ennyit a luxuspickről.
    több mint 12 éve
    lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
    Brian (B-Dub) Williams lett leigazolva. Ex-Falcon és Jag. Nálunk anno nem volt rossz játékos, de csodákra azért nem képes. Tud játszani safetyt is ha kell, de azért inkább CB. Szerintem jól jártok vele.iktriad
    Tavaly kifejezetten jó volt nickelként Atlantában is.empty taxi
    Nah akkor talán nálunk is beválik, gondolom nickel-ként fog játszani itt is. Csak meg ne sérüljön az első edzésen 😊Szesze
    Ezek utan mar mindenre van esely....valamint a preseason nem ert meg veget, szoval nem lehetunk nyugodtak.


    "Terrell Thomas faces a more arduous journey back to playing high-level cornerback for the Giants than most torn ACL patients because his is a repeat injury in his right knee.

    Thomas first tore his right anterior cruciate ligament in 2005 while playing for USC.

    "Revision surgery is notoriously less successful," Dr. Jonathan Glashow, an orthopedic surgeon and co-chief of Sports Medicine at Mt. Sinai Medical Center, told The Post."


    Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
    több mint 12 éve
    Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
    Brian (B-Dub) Williams lett leigazolva. Ex-Falcon és Jag. Nálunk anno nem volt rossz játékos, de csodákra azért nem képes. Tud játszani safetyt is ha kell, de azért inkább CB. Szerintem jól jártok vele.iktriad
    Tavaly kifejezetten jó volt nickelként Atlantában is.empty taxi
    Nah akkor talán nálunk is beválik, gondolom nickel-ként fog játszani itt is. Csak meg ne sérüljön az első edzésen 😊
    több mint 12 éve
    empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
    Brian (B-Dub) Williams lett leigazolva. Ex-Falcon és Jag. Nálunk anno nem volt rossz játékos, de csodákra azért nem képes. Tud játszani safetyt is ha kell, de azért inkább CB. Szerintem jól jártok vele.iktriad
    Tavaly kifejezetten jó volt nickelként Atlantában is.


    Madden hates me.
    Trust, it f*cking hates me...
    több mint 12 éve
    iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
    Brian (B-Dub) Williams lett leigazolva. Ex-Falcon és Jag. Nálunk anno nem volt rossz játékos, de csodákra azért nem képes. Tud játszani safetyt is ha kell, de azért inkább CB. Szerintem jól jártok vele.
    több mint 12 éve
    Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
    Vész esetén jobb játékost hozni sem lehet. Csak azt nem tudom, hogy Rosenfels meddig marad még...gerle
    Jó akkor adunk egy 5. Körös picket mellé, csakvigye már el valaki!!!Helmut Zimmer
    Gondolom a végső keretszűkítésig marad, hogy Eli-nak és Carr-nak ne kelljen teljes félidőket játszani.gerle
    ? Ezt most nem biztos, hogy értem ? 😊
    több mint 12 éve
    gerle 185 — Buckeye
    egy rúd kolbászért odaadjuk Kelly Jenningset. több évnyi kezdő tapasztalat, tavaly még pickje is volt.braxa88
    Vész esetén jobb játékost hozni sem lehet. Csak azt nem tudom, hogy Rosenfels meddig marad még...gerle
    Jó akkor adunk egy 5. Körös picket mellé, csakvigye már el valaki!!!Helmut Zimmer
    Gondolom a végső keretszűkítésig marad, hogy Eli-nak és Carr-nak ne kelljen teljes félidőket játszani.

    több mint 12 éve
    vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
    http://www.nydailynews.com/sports/football/giants/2011/08/24/2011-08-24_veteran_defensive_tackle_jimmy_kennedy_returns_home_and_joins_the_giants_looking.html

    jött egy Kennedy
    több mint 12 éve
    Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
    egy rúd kolbászért odaadjuk Kelly Jenningset. több évnyi kezdő tapasztalat, tavaly még pickje is volt.braxa88
    Vész esetén jobb játékost hozni sem lehet. Csak azt nem tudom, hogy Rosenfels meddig marad még...gerle
    Jó akkor adunk egy 5. Körös picket mellé, csakvigye már el valaki!!!