Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
offense:
+ tovább fejlődik a támadófal
+ Jones jóval kevesebbet hibázik (egy csúnya intnél nagy szerencséje volt, hogy visszafújták), sőt, sokszor menti meg a helyzetet, kerüli el a negatív játékokat
+ Nabers személyében van igazi no.1 WR
+ Singletary simán hozza azt, amit Barkley tudott itt
- játékhívás, különösen előnyben

defense:
+ volt passrush
- futás elleni védelem
- secondary

jobb csapat a Cowboys, de nem kell feltartott kézzel fogadni őket, Thibs és Burns a két szélről szét kell, hogy szedje Prescottot, ha akarunk valamit.
törölt kristof
azert Singletary nem igazan. ha megnezed a futo chartjat asszem Asbee ki is rakta discordon, hat nagyon nem. volt osszesen 2db 5+ yardos futasa, abbol egy a legvegen, ahol kb mindent v semmit jatszott a browns vedelem. picit olyan erzesem van a futasainal, hogy Barkley ezeknel mindig kihozott legalabb 2-3 yarddal tobbet, parszor meg elszakadt, hogy boven 5-10 yard korul legyen. meg ezzel az utolso futassal is eppen 4 yardos az atlaga, anelkul inkabb ki sem szamolom.
nyilvan mas a fal, meg mkepp azon vagyunk, hogy megvedjuk Jonest igy inkabb hatterbe kerul a futas segites is.
ne felejtsuk el, hogy ez a browns vedelem azert sztem egesz jo. van egy viszonylag jo faluk, LB-k sem rosszak, egy elit cb. ehhez kepest az elso felido nagyon szep teljesitmeny volt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
offense:
+ tovább fejlődik a támadófal
+ Jones jóval kevesebbet hibázik (egy csúnya intnél nagy szerencséje volt, hogy visszafújták), sőt, sokszor menti meg a helyzetet, kerüli el a negatív játékokat
+ Nabers személyében van igazi no.1 WR
+ Singletary simán hozza azt, amit Barkley tudott itt
- játékhívás, különösen előnyben

defense:
+ volt passrush
- futás elleni védelem
- secondary

jobb csapat a Cowboys, de nem kell feltartott kézzel fogadni őket, Thibs és Burns a két szélről szét kell, hogy szedje Prescottot, ha akarunk valamit.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Ennyit a 0-9-es csapatok meccséről Münchenben...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
Csak én érzem azt,hogy nem tudok egy W-nek őszintén örülni amíg nem jön a következő?
Vobox
a félidei lelkesedés a meccs végére elillant vhogy
ozibozi
picit visszafogott volt a 2. felidoben a playcall is meg hat mar ujra sikerult a 3. negyedben ellenfel terfelen fumblizni ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Ma minden osszejon...
Igy 20:14 W😀
yooker
Gratula a közel telitalálathoz 😀
Haba
Koszi!Hat ugyan nem minden jott ossze de a tipp megint egesz jol jott🫠
A Dallas elleni azert kemeny lesz
több mint 1 éve
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Alakul ez, a droppok ellenére...

Nabers became the first player in NFL history with 20+ receptions, 250+ receiving yards and 3+ receiving TD in his first three career games

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Kiszenvedtük ezt a győzelmet.
Fogalmam sincs, mi várható péntek hajnalban, idén még nem láttam Cowboys meccset.
Zet
Nekem nem az ellenfél miatt nincs róla fogalmam, hogy mi várható. Gondolok itt főleg a DL múltheti és a mai teljesítményére.
vanek úr
az O most aggasztóbban néz ki
ozibozi
Ja, de engem még mindig a secondary aggaszt legjobban. Ma is csak a dropok miatt nem égtek meg teljesen, annak ellenére hogy a DL karcolt, Watson meg homály volt.
vanek úr
ők feljavulnak majd 4! nap múlva nem kérdés. egy héten csak 1 egység javul még
ozibozi
Ámen. De szvsz előbb lesz DJ mvp, mint Flott, Hawkins vagy McCloud nfl szintű játékos.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Kiszenvedtük ezt a győzelmet.
Fogalmam sincs, mi várható péntek hajnalban, idén még nem láttam Cowboys meccset.
Zet
Nekem nem az ellenfél miatt nincs róla fogalmam, hogy mi várható. Gondolok itt főleg a DL múltheti és a mai teljesítményére.
vanek úr
az O most aggasztóbban néz ki
ozibozi
Ja, de engem még mindig a secondary aggaszt legjobban. Ma is csak a dropok miatt nem égtek meg teljesen, annak ellenére hogy a DL karcolt, Watson meg homály volt.
vanek úr
ők feljavulnak majd 4! nap múlva nem kérdés. egy héten csak 1 egység javul még
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Kiszenvedtük ezt a győzelmet.
Fogalmam sincs, mi várható péntek hajnalban, idén még nem láttam Cowboys meccset.
Zet
Nekem nem az ellenfél miatt nincs róla fogalmam, hogy mi várható. Gondolok itt főleg a DL múltheti és a mai teljesítményére.
vanek úr
az O most aggasztóbban néz ki
ozibozi
Ja, de engem még mindig a secondary aggaszt legjobban. Ma is csak a dropok miatt nem égtek meg teljesen, annak ellenére hogy a DL karcolt, Watson meg homály volt.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Csak én érzem azt,hogy nem tudok egy W-nek őszintén örülni amíg nem jön a következő?
Vobox
a félidei lelkesedés a meccs végére elillant vhogy
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 662
Csak én érzem azt,hogy nem tudok egy W-nek őszintén örülni amíg nem jön a következő?
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Hát ha az első 3 meccsből 1 w-t kellett volna tippelni, hát ez lett volna az utolsó
Haba
Úgy is lehet nézni, hogy a Vikings SB favorit, 1 hete meg kicker és defense nélkül is épphogy csak sikerült kikapni 😄
több mint 1 éve
Vobox New York Giants 662
Így múlt héten is nyertünk volna…
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Kiszenvedtük ezt a győzelmet.
Fogalmam sincs, mi várható péntek hajnalban, idén még nem láttam Cowboys meccset.
Zet
Nekem nem az ellenfél miatt nincs róla fogalmam, hogy mi várható. Gondolok itt főleg a DL múltheti és a mai teljesítményére.
vanek úr
az O most aggasztóbban néz ki
több mint 1 éve
Haba New York Giants 937
Hát ha az első 3 meccsből 1 w-t kellett volna tippelni, hát ez lett volna az utolsó
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Kiszenvedtük ezt a győzelmet.
Fogalmam sincs, mi várható péntek hajnalban, idén még nem láttam Cowboys meccset.
Zet
Nekem nem az ellenfél miatt nincs róla fogalmam, hogy mi várható. Gondolok itt főleg a DL múltheti és a mai teljesítményére.
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Kiszenvedtük ezt a győzelmet.
Fogalmam sincs, mi várható péntek hajnalban, idén még nem láttam Cowboys meccset.
Zet
most kezdődik 1
több mint 1 éve
Zet New York Giants 2 029
Kiszenvedtük ezt a győzelmet.
Fogalmam sincs, mi várható péntek hajnalban, idén még nem láttam Cowboys meccset.
több mint 1 éve
Haba New York Giants 937
Ma minden osszejon...
Igy 20:14 W😀
yooker
Gratula a közel telitalálathoz 😀
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Cleveland D szétszedi ezt az OL-t, ez nem lehet kérdés, cserébe valószínűleg ők se fognak túlzottan brillírozni offense oldalon, de ettől még simán behúzzák a végére. 20-6 oda.
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Ma minden osszejon...
Igy 20:14 W😀
több mint 1 éve
Palesz76 New York Giants 524
Big Win a mai tipp.
27-17
Dj futott TD
Def4 sack
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 21 722
A hozzáállás lesz érdekes, mind edzői, mind játékos szinten, mert kb abból kiderül, hogy igazak a pletykák az öltöző elvesztéséről vagy nem. Az eredmény kb e szerint fog alakulni.
több mint 1 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
ezúttal is döntetlent szimatolok: 13-13

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 1 éve
GJohnny74 New York Giants 704
Mai tippek esetleg?
Részemről:
Bold prediction: W
Zet
Merész. Részemről sima L.