New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Jó lesz a Young-Thomas párharc 😊
warr_b
Második napon meg húzhatunk mindketten Secondary-be, mert valakinek fognia kell majd a Cooper-Lamb duót, de legalább nektek van több embereket is, hogy oda érjetek Prescot-ot zavarni. Ellenünk koktélozva fogja ki választani, épp kinek dobjon TD-t. 😀
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 750 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó lesz a Young-Thomas párharc 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
Még így is meg tudott lepni minket DG 😀 mondtam is a tesómnak, holnap felmegyek a fórumra, lesz ám hőbörgés. De ahogy nézem, most nagyjából mindenki elégedett. Szerintem nagyon jól jártunk Thomassal, talán a class legbiztosabb támadófalemberével. Kíváncsian várom a pályafutását 😁 Szerencsére második körre is maradt pár első körös tehetség, érdekes lesz kit választunk. Egy Winfield például nagyon izgalmas lenne, de nem tudni mennyire tartják fontosnak a safety posztot. Vagy egy Gross-Matos. Vagy bárki, van itt még lehetőség bőven. Kezdődhetne már a második nap 😀
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Martinez

több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 710
Bent van 3 fasza DE (Gross-Matos, Epenesa, Baun), 2 nagyon jó safety (Delpit, McKinney) és egy jó center (Cushenberry). Akármelyik jön már jók vagyunk.
Szesze
Na de kinek örülnénk igazán, "Vicent"? 😉
Mert ahogy látom Thomas végre általános elégedettséget okozott Mindenkinek. 😊
Én én talán YGM-t mondanám...!
nagir
Mivel a D még semmilyen érdemi erősítést nem kapott (1cb kivételével), így én már csak oda húznék.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Ja és Fulton???



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Bent van 3 fasza DE (Gross-Matos, Epenesa, Baun), 2 nagyon jó safety (Delpit, McKinney) és egy jó center (Cushenberry). Akármelyik jön már jók vagyunk.
Szesze
Na de kinek örülnénk igazán, "Vicent"? 😉
Mert ahogy látom Thomas végre általános elégedettséget okozott Mindenkinek. 😊
Én én talán YGM-t mondanám...!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Bent van 3 fasza DE (Gross-Matos, Epenesa, Baun), 2 nagyon jó safety (Delpit, McKinney) és egy jó center (Cushenberry). Akármelyik jön már jók vagyunk.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Rámentünk a legbiztosabb OT pickre, szokatlan húzás DG-től, de legalább logikus. Willst ezek szerint kockázatosnak ítélték meg az RT posztja miatt (e miatt tartottam tőle én is, hogy nehogy rábasszunk vele), Wirfsnek absz nem örültem volna 1/4-re, így könnyen lehet, hogy Thomas volt a legjobb választás, szóval eddig jó.
Az első kör ráadásul jól alakult a mi szempontunkból, csomó játékos van akik nagyon jó értéken vihetők még full hiányposztra nálunk, szóval ha nem bénázunk akkor a második kör is fasza lehetne.
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 230
DG alaposan meglepett, pozitívan csalódtam Thomas baromi jó pick. Kivancsi leszek hogy áll fel a fal. Ki hol fog játszani, mi lesz Solderrel, Gates megy be centernek, vagy jön valaki a 2-3. körben? 36-ra egy FS várok. McKinneyt vagy Winfield-et. Az a barom LW az NFLPA-hoz akar fordulni, hogy ő DE es nem DT, akkor a faszert írta alá a taget...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
jaja, szerencsére volt pár elég fasz pick ill. sok OT ment még ki így végülis a második körös pickünkre is maradhat bent megfelelő célpont, lehet nem akarnak kapkodni
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Én is látok némi esélyt egy feltrade-re, de ha nem is, akkor is jó esély van valakire erről a listáról:

Grant Delpit, S, LSU
Yetur Gross-Matos, Edge, PSU
Trevon Diggs, CB, ALA
A. J. Epenesa, Edge, Iowa
Grant Delpit, S, LSU
Zack Baun, LB, WIS
Xavier McKinney, S, ALA
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
bold: szerintem még visszajövünk az első kör végébe Mimsért
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 710
Jaguars pass rushert vitt, ezek szerint lemondtak Ngakouéról
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 710
Miután PFF Zoltán szerint Wirfs volt a legjobb OT, megnyugodtam, hogy nem ő jött.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Dallas Ceedee Lamb pickje, jobban aggaszt, mint Washington Chase Young pickje.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Gettleman says he watched Andrew Thomas vs. Josh Allen two years ago and came away very impressed. - per Art Stapleton
Link ahhoz meccshez:

(1:31.nél pont van egy csúnya jelenet Josh Allen ellen)

Joe Judge said selection of Andrew Thomas should "help Daniel play more confident back there. Not that he needs that." This is the first time Joe Judge has mentioned any Giants player by name.

Sok cikk és mock félre vitt engem is, de pl PFF-nél első volt OT rankingsban:
 www.pff.com/news/draft-2020-nfl-draft-position-rankings-offensive-tackles

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 747 — Keep pounding
Thomas jó lesz, én őt komáltam a legjobban ebből a classból.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Under

több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Bold prediction szerintek: A támadó egység hol fog végezni overal? 14. over/under? Előző évi 19. hely után.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Most néztem, és sok helyen Andrew Thomas mondták az idei draft legjobb T-nek. Korrektnek néz ki a pick.
GJohnny74
Igen.

Thomas elég jó választás nekünk. Az i-re a pont, még egy második napos center lenne hozzá. Nekem utóbbi napokban tetszett meg nagyon match felvételek alapján. Remélem hálásak leszünk érte. Kíváncsi vagyok, hogy rögtön LT lesz-e és Solder RT?
Wirfs nekem kérdő jeles lett volna. (RT hosszútávon 1/4-re???)
Wills nagyon jó, de neki is lehet nehezen menne váltás LT-re.
GiantsMLBhunter
tegnap még azt írtad thomasre, hogy ő az akit ne, mert nem tetszik és willsre van szükségünk 😀

de félretéve a kötekedést, thomasszel tényleg nem igazán tudtunk mellé lőni, first day starter, az sec-ben már megedződött és a remények szerint nem kell túl sokat dolgozni rajta. ha leesne egy center is következő picknek, elkezdenék reménykedni 😊
jusssipekka
Féltem Thomas-tól. Wills-t gondoltam jobb OT-nak, de mai nap néztem több meccsét és elkezdtem szimpatizálni vele. Illetve Wills/Wirfs-nél pont ma kezdtem el aggódni, hogy egyetemen mindketten csak RT-k voltak. (bár Wills így védte Tua vakoldalát)

Judge/Garett/Colombo/DG döntése ez szóval bízok bennük és az összes elérhető OT-ből választották, nem a maradékból.

Most már nyilván extrán próbálom szeretni a pickünket:
-Fiatal
-Sokat kezdett/tapasztalat (LT-ként is)
-Tökéletes méret, jó karhossz
-Jó passz és futás blokk


Jó lesz, jó lesz. Érdekes, hogy Wirfs valószínűleg csak negyedik OT-ként megy el.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 441
Kerestem instant analysis-t.

 www.cbssports.com
4. Giants: OT Andrew Thomas, Georgia
Grade: B+. He's the best tackle in this draft class. I think he's the cleanest tackle. This kid's going to be a longtime starter on the left side. This year he'll start on the right.

Miért csak B+ ha ezeket írja. Úgy látszik a Giants már választhat bárhogy, úgyis lehúzás jön.
több mint 4 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
Most néztem, és sok helyen Andrew Thomas mondták az idei draft legjobb T-nek. Korrektnek néz ki a pick.
GJohnny74
Igen.

Thomas elég jó választás nekünk. Az i-re a pont, még egy második napos center lenne hozzá. Nekem utóbbi napokban tetszett meg nagyon match felvételek alapján. Remélem hálásak leszünk érte. Kíváncsi vagyok, hogy rögtön LT lesz-e és Solder RT?
Wirfs nekem kérdő jeles lett volna. (RT hosszútávon 1/4-re???)
Wills nagyon jó, de neki is lehet nehezen menne váltás LT-re.
GiantsMLBhunter
tegnap még azt írtad thomasre, hogy ő az akit ne, mert nem tetszik és willsre van szükségünk 😀

de félretéve a kötekedést, thomasszel tényleg nem igazán tudtunk mellé lőni, first day starter, az sec-ben már megedződött és a remények szerint nem kell túl sokat dolgozni rajta. ha leesne egy center is következő picknek, elkezdenék reménykedni 😊
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 441
Most néztem, és sok helyen Andrew Thomas mondták az idei draft legjobb T-nek. Korrektnek néz ki a pick.
GJohnny74
Igen.

Thomas elég jó választás nekünk. Az i-re a pont, még egy második napos center lenne hozzá. Nekem utóbbi napokban tetszett meg nagyon match felvételek alapján. Remélem hálásak leszünk érte. Kíváncsi vagyok, hogy rögtön LT lesz-e és Solder RT?
Wirfs nekem kérdő jeles lett volna. (RT hosszútávon 1/4-re???)
Wills nagyon jó, de neki is lehet nehezen menne váltás LT-re.
GiantsMLBhunter
Remélem ha belekezdtek akkor már rendbe rakják az OL-t rendesen és húznak egy centert. Barkley meg Jones most biztos boldog. Sokat segíthet nekik.

Elképzeltem ahogy DG nyúl a select "hog molly DT" gomb felé, Judge meg rácsap a kezére.

Szerkesztette: GJohnny74