New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 441
Most néztem, és sok helyen Andrew Thomas mondták az idei draft legjobb T-nek. Korrektnek néz ki a pick.
GJohnny74
Igen.

Thomas elég jó választás nekünk. Az i-re a pont, még egy második napos center lenne hozzá. Nekem utóbbi napokban tetszett meg nagyon match felvételek alapján. Remélem hálásak leszünk érte. Kíváncsi vagyok, hogy rögtön LT lesz-e és Solder RT?
Wirfs nekem kérdő jeles lett volna. (RT hosszútávon 1/4-re???)
Wills nagyon jó, de neki is lehet nehezen menne váltás LT-re.
GiantsMLBhunter
Remélem ha belekezdtek akkor már rendbe rakják az OL-t rendesen és húznak egy centert. Barkley meg Jones most biztos boldog. Sokat segíthet nekik.

Elképzeltem ahogy DG nyúl a select "hog molly DT" gomb felé, Judge meg rácsap a kezére.

Szerkesztette: GJohnny74
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Most néztem, és sok helyen Andrew Thomas mondták az idei draft legjobb T-nek. Korrektnek néz ki a pick.
GJohnny74
Igen.

Thomas elég jó választás nekünk. Az i-re a pont, még egy második napos center lenne hozzá. Nekem utóbbi napokban tetszett meg nagyon match felvételek alapján. Remélem hálásak leszünk érte. Kíváncsi vagyok, hogy rögtön LT lesz-e és Solder RT?
Wirfs nekem kérdő jeles lett volna. (RT hosszútávon 1/4-re???)
Wills nagyon jó, de neki is lehet nehezen menne váltás LT-re.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Na akkor most holnap hajnalig szorítani kellene a Centerért... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 441
Most néztem, és sok helyen Andrew Thomas mondták az idei draft legjobb T-nek. Korrektnek néz ki a pick.
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Kicsit meglepett az elmúlt hetek után, de játékra ő volt a leginkább NFL-késznek nyilvántartva, vele egyből javulhat Barkley és Jones teljesítménye is. Fasza!

Még egy C és egy WR jöhet és hadd szóljon
Wyatt
C és FS. FS nagyobb need, és védelem is kaphatna egy picket első 3 körből.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kicsit meglepett az elmúlt hetek után, de játékra ő volt a leginkább NFL-késznek nyilvántartva, vele egyből javulhat Barkley és Jones teljesítménye is. Fasza!

Még egy C és egy WR jöhet és hadd szóljon

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Teljesen megnyugodtam ettől a választástól!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
most akkor tényleg nem tudtunk 1/4-re mellé nyúlni? 😊
fasza hogy T de azért van benne csavar...
na mindegy !
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
A várva várt OT pick
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Mi még a tankolást is elcsesztük. 😊
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
amiket olvasgattam mostanában itt kb minden csapat szerepel már letrade lehetőségként a top 10-ben körülöttünk de egyelőre mi kimaradtunk.....😊
yooker
Szerintem akkor van legnagyobb esélyünk letrade-re, ha a Lions nem Okudah-t vinné 1/3-ra, úgy akár összejöhetne a Jaguars féle trade is, mert érte szerintem feljönnének.
Szesze
Én a legnagyobb esélyre egy Skins letradere számítok először, nem érzem, hogy ők látnak bárkiben akkora needet, hogy 1/2-re húzzanak, plusz új edző, új staff, inkább pick hoarding lesz, hogy maguk számára alakítsák ki a keretet.
Rodaron
Nem igazán tudom elképzelni, hogy ott hagynák Youngot.. pont azért tankolnak a csapatok, h ilyen játékosokat be tudjanak húzni, mint ő.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
amiket olvasgattam mostanában itt kb minden csapat szerepel már letrade lehetőségként a top 10-ben körülöttünk de egyelőre mi kimaradtunk.....😊
yooker
Szerintem akkor van legnagyobb esélyünk letrade-re, ha a Lions nem Okudah-t vinné 1/3-ra, úgy akár összejöhetne a Jaguars féle trade is, mert érte szerintem feljönnének.
Szesze
Én a legnagyobb esélyre egy Skins letradere számítok először, nem érzem, hogy ők látnak bárkiben akkora needet, hogy 1/2-re húzzanak, plusz új edző, új staff, inkább pick hoarding lesz, hogy maguk számára alakítsák ki a keretet.
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 86
Nálam a draft board-omon így festene a sorrend:
1. Chase Young: Ő lenne az álom pick, a legjobb játékos a legnagyobb hiányposztunkra. Nincs rá sok esély, de annyira azért nem vagyunk tőle messze, ha valami QB run beindul egy csere miatt, még bármi lehet.

2. Trade a Jags-el. (közben úgy hírlik a Raiders-t mégis sikerül lehúzniuk egy első körrel)
Ők kapják az 1/4-et és egy 3. kört, mi pedig az 1/9-ot és Ngakoue-ét... Deal? 😀 A csávó ott hisztizik mindenhol hogy menne, egyszerűen szabadulniuk kellene tőle. Első kört senki nem fog érte adni, de szerintem a 2. kör elejét sem feltétlen érné meg, eleve a hisztis mivolta és az új szerződése miatt amit adnunk kéne majd neki. Egy 3. kör elejével és az 5 helyes felmozgással is jól járna a Jags, jobban mint egy ennyire nyíltan problémázó embert megtartani. Nagyobb értéket pedig nem sok másik csapatról gombolhatnának le. 1/9-en pedig jöhetne a legjobb megmaradt OT esetleg Simmons ha még bent van.

Persze ez is egy "álom", ami talán még irreálisabb mint Young. Ha pedig mégis fel kellene adni azt a 2. kört Ngakoue-ért és egy OT-ért, azt is túlélném valahogy 😀
(Viszont ha el is cserélnénk az 1/4-et, én az 1/9-nél lejjebb nem adnám.)

3. Jedrick Wills
A realitás. Nem kérdés, prémium poszt, ráadásul egy baromi erős OT class-ból választhatnánk ki a legjobb játékost, egy olyan posztra ami nálunk az idők kezdete óta hatalmas probléma. Megértem a Simmons hívőket, mert benne is van realitás, de nálam ez a nagybetűs NO BRAINER.

4. Isaiah Simmons
Mint mondtam, megértem a rajongóit. Óriási tehetség a srác, és bár igaz, hogy az ilyen univerzális bicskák nem szoktak mindig bevállni, nála érezni, hogy kivétel. Névsorra már nem olyan rossz ez a D, és Simmons-al könnyen lehet, hogy már idén csodát látnánk tőlük. Nehéz döntés lenne nem őt választani, és nálam is csak a tradíció dönt Wills mellett. Az más kérdés, hogyha szigorúan csak LB-ként gondolnak rá, akkor talán jobb is ha nem nálunk köt ki... és nem csak a poszt value miatt.

5. Jeffrey Okudah
Ha lecsúszna hozzánk, az ő kiválasztásával is ki lennék békülve. Koránt sem annyira mint a fent említettek, de egy elit thetséggel megáldott CB prospect-et annyira nem kell magyarázni. Valamelyeset a pass rush hiányát/gyengeségét is kompenzálhatná, de olyan sok a theteséges de eddig nem bizonyított CB a roster-en, hogy aligha őt fogjuk választani.

Top5 akit neeeeeeeeeeeeee....
1. Herbert v. Tua (csúnya pletykák ezek, ezért nem szeretjük a new york-i médiát.
2. Bármilyen DT (nem DG, ezt engedd el, sőt ha már itt tartunk Williams-et is engedd el)
3. Mekhi Becton (1/9-en ha csak ő maradna akkor lehet, de 1/4-en első OT-nek isten ments!)
4. Jeudey (luxus pick a köbön, mikor Barkley jött akkor tényleg nem volt futónk, amikor Engram jött akkor tényleg nem volt TE-ünk, most viszont a WR sor rendben, nem kell oda első körös WR)
5. Valami agyfasz DG húzás, amit senki nem láthat előre

Szerkesztette: PeppyRapier
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Kezdődik a vetítés

Sources: The #Dolphins have called the teams in front of them for a possible trade up from No. 5 and are gauging the price to come up to No. 3 to potentially take an offensive tackle. We could see a run on tackles in the Top 10 like never before.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
én nem számítok cserére, így továbbra is Simmons a tippem/megérzésem
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
amiket olvasgattam mostanában itt kb minden csapat szerepel már letrade lehetőségként a top 10-ben körülöttünk de egyelőre mi kimaradtunk.....😊
yooker
Szerintem akkor van legnagyobb esélyünk letrade-re, ha a Lions nem Okudah-t vinné 1/3-ra, úgy akár összejöhetne a Jaguars féle trade is, mert érte szerintem feljönnének.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
amiket olvasgattam mostanában itt kb minden csapat szerepel már letrade lehetőségként a top 10-ben körülöttünk de egyelőre mi kimaradtunk.....😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyik fel sem olvasta el amit alairtak? Pedig az allitolag nem art.
ulpianus
Szerintem a Giants tudja, lehet a jó Leonard is, csak reménykedik, hátha valahogy ki lehet csikarni Gettlemanből még 1.7 milliót.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Egyik fel sem olvasta el amit alairtak? Pedig az allitolag nem art.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leonard Williams aláírta a tenderét, de őt azt hiszi DE-ként, a Giants viszont DT-ként tekint rá. 1,7 millió $ a különbség...
 twitter.com/AdamSchefter/status/1253082419537891328
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 441
Elég sok Mock-ban Tristan Wirfs van választva 1/4-re. Meglátjuk. Meg, hogy lesz-e esetleg csere.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, én nekem sehogy sem jön ki, hogy a Simmons-Giants házasság bárkinek jó lenne
Wyatt
Simmons annyira nekem se szexi pick, nekem ez a mindenben egy picit jó dolog, nem ér 4. picket. Lehet mindenből közepes, és nem kiemelkedő. Letrade esetén, már nem biztos, hogy reach lenne egy-egy OT, és a két második kör elejével, szerintem megpróbálnánk újra az első kér végére vissza tradelni, ami mostanában elég gyakori nálunk.
Ngakoue-rt és 1/9-rt biztos oda kellene adni az 1/4, meg a második kör elejét és egy hátsó köröset. CB-t biztos nem fogunk húzni, túl nagy value ez , hogy még egy CB-t berántsunk. Oldják már meg Baker/Beal, további játékosokkal. Itt szerintem Young/Wirfs közül jöhet ki ember 4.-re ha nem cserélünk le. Viszont most az megérzésem, hogy mindenképpen tradelni akarunk alapból, DG-ék elkezdtek elég gyengusan blöffölni, ezzel a Herbert-et interjúzták erőteljesen cikkel.
Rodaron
Azért Simmons nem közepes mindenből, hanem kiemelkedő. El tudod küldeni blitzelni, megcsinálja tökéletesen. Rá tudod állítani a futóra, megfogja, rá tudod állítani TE-re, levédekezi. Még a slot elkapóra is rá lehet állítani, ott sem elveszett. Tud játszani safety-t is linebackert is és mindenhol kiemelkedő teljesítményt tud hozni. Csak jól kell használni, kreatívan, általában a legjobb játékosra állítva. Ha beerőltetik Mike-ba aki szinte csak a futásra koncentrál akkor nem használják ki a klasszisát és úgy tényleg nem ér meg egy prémium picket. De ha nem, akkor bőven megéri. Egy óriási lökést tudna adni ennek defense-nek.
fodetra
Egyetemen mindenben kiemelkedő volt. Az a tapasztalatom hogy itt az kevés valamibe jobbnak kell majd lenni valamire nagyobb hangsúlyt kell fektetni. Elküldöd blitzre, de itt nem azok a RB fogják felvenni akik 4 év walmart után mennek az aréna ligába. Az O linemanek se 19 évesek és 120 kilósak. Ezek a Tightendek erősebbek gyorsabbak technikásabbak jobban felkészültek mint az egyetemi kosarasok akikre ott feldobálják a labdákat. Egy igazi slot elkapó ellen mattja nincsen az ilyen játékosoknak már 1000x probáltak mindig jöttek ezek a Big nickel csomagok, de tálcán kínálta a gyenge pontot. Futás ellen se hiszem, hogy ezzel az alkattal tudna valami nagyon extrát nyújtani.
Jó lesz a srác de szerintem nem lesz kiemelkedő mindenben és egyáltalán nem lesz az a svájci bicska aminek őt most gondolják.
TSzabi
Nekem is a svájci bicskával van problémám, egyik posztra se tudunk belőle egy kiemelkedőt csinálni, mert mindegyik poszton ha szembe állítod az ellennel, egy picit alacsonyabb, egy picit gyengébb, egy picit lassúbb. Lehet nagy a ceilingje, de emiatt nagyobb a bust lehetőség is. Ha hátrébb megyünk és 8-9-10 körül még bent van akkor ok.
Rodaron
Azért NFL átlag nincs gondja a test felépítésileg vagy kondíciónálisan sőt. Csak a legjobb 30 slot elkapó ellen kevés lesz, a legjobb 10 TE ellen is, a legjobb 40 Olineman arrébb rakja és a legjobb 5 futó hintába ülteti. Ez még átlagba mindig jobb lehet mint egy Bobby Wagner mert őt az összes slot elkapó szopatná le mondjuk vagy jobb mint Jamal Adams mert őt bármelyik Guard kiüti. Lehet hogy lesz momentuma mindenben ahogy az említett srácoknak is vannak de kiemelkedő nem lesz mindenben, mert vannak olyam OC-k akik felismerik a matchupokat és azt fogják erőltetni Simmonsra ami nekik leginkább kedvez.
TSzabi
Bocsi de nem teljesen értem amit írsz annak vonatkoztatásában hogy "az említett fiuknak is vannak momentumaik"
De lehet rosszul értelmezem amit írtál!
Bobby Wagner én úgy tudom hogy a ligában a posztja egyik legjobb játékosa !?🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Úgy értem hogy meg esik hogy Wagner levédekezz egy elkapót vagy Adams zsákol egyet, de ettől nem jók a játék ezen aspektusában.
TSzabi
Á igy már értem
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 554
Nem tudom, én nekem sehogy sem jön ki, hogy a Simmons-Giants házasság bárkinek jó lenne
Wyatt
Simmons annyira nekem se szexi pick, nekem ez a mindenben egy picit jó dolog, nem ér 4. picket. Lehet mindenből közepes, és nem kiemelkedő. Letrade esetén, már nem biztos, hogy reach lenne egy-egy OT, és a két második kör elejével, szerintem megpróbálnánk újra az első kér végére vissza tradelni, ami mostanában elég gyakori nálunk.
Ngakoue-rt és 1/9-rt biztos oda kellene adni az 1/4, meg a második kör elejét és egy hátsó köröset. CB-t biztos nem fogunk húzni, túl nagy value ez , hogy még egy CB-t berántsunk. Oldják már meg Baker/Beal, további játékosokkal. Itt szerintem Young/Wirfs közül jöhet ki ember 4.-re ha nem cserélünk le. Viszont most az megérzésem, hogy mindenképpen tradelni akarunk alapból, DG-ék elkezdtek elég gyengusan blöffölni, ezzel a Herbert-et interjúzták erőteljesen cikkel.
Rodaron
Azért Simmons nem közepes mindenből, hanem kiemelkedő. El tudod küldeni blitzelni, megcsinálja tökéletesen. Rá tudod állítani a futóra, megfogja, rá tudod állítani TE-re, levédekezi. Még a slot elkapóra is rá lehet állítani, ott sem elveszett. Tud játszani safety-t is linebackert is és mindenhol kiemelkedő teljesítményt tud hozni. Csak jól kell használni, kreatívan, általában a legjobb játékosra állítva. Ha beerőltetik Mike-ba aki szinte csak a futásra koncentrál akkor nem használják ki a klasszisát és úgy tényleg nem ér meg egy prémium picket. De ha nem, akkor bőven megéri. Egy óriási lökést tudna adni ennek defense-nek.
fodetra
Egyetemen mindenben kiemelkedő volt. Az a tapasztalatom hogy itt az kevés valamibe jobbnak kell majd lenni valamire nagyobb hangsúlyt kell fektetni. Elküldöd blitzre, de itt nem azok a RB fogják felvenni akik 4 év walmart után mennek az aréna ligába. Az O linemanek se 19 évesek és 120 kilósak. Ezek a Tightendek erősebbek gyorsabbak technikásabbak jobban felkészültek mint az egyetemi kosarasok akikre ott feldobálják a labdákat. Egy igazi slot elkapó ellen mattja nincsen az ilyen játékosoknak már 1000x probáltak mindig jöttek ezek a Big nickel csomagok, de tálcán kínálta a gyenge pontot. Futás ellen se hiszem, hogy ezzel az alkattal tudna valami nagyon extrát nyújtani.
Jó lesz a srác de szerintem nem lesz kiemelkedő mindenben és egyáltalán nem lesz az a svájci bicska aminek őt most gondolják.
TSzabi
Nekem is a svájci bicskával van problémám, egyik posztra se tudunk belőle egy kiemelkedőt csinálni, mert mindegyik poszton ha szembe állítod az ellennel, egy picit alacsonyabb, egy picit gyengébb, egy picit lassúbb. Lehet nagy a ceilingje, de emiatt nagyobb a bust lehetőség is. Ha hátrébb megyünk és 8-9-10 körül még bent van akkor ok.
Rodaron
Azért NFL átlag nincs gondja a test felépítésileg vagy kondíciónálisan sőt. Csak a legjobb 30 slot elkapó ellen kevés lesz, a legjobb 10 TE ellen is, a legjobb 40 Olineman arrébb rakja és a legjobb 5 futó hintába ülteti. Ez még átlagba mindig jobb lehet mint egy Bobby Wagner mert őt az összes slot elkapó szopatná le mondjuk vagy jobb mint Jamal Adams mert őt bármelyik Guard kiüti. Lehet hogy lesz momentuma mindenben ahogy az említett srácoknak is vannak de kiemelkedő nem lesz mindenben, mert vannak olyam OC-k akik felismerik a matchupokat és azt fogják erőltetni Simmonsra ami nekik leginkább kedvez.
TSzabi
Bocsi de nem teljesen értem amit írsz annak vonatkoztatásában hogy "az említett fiuknak is vannak momentumaik"
De lehet rosszul értelmezem amit írtál!
Bobby Wagner én úgy tudom hogy a ligában a posztja egyik legjobb játékosa !?🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Úgy értem hogy meg esik hogy Wagner levédekezz egy elkapót vagy Adams zsákol egyet, de ettől nem jók a játék ezen aspektusában.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom, én nekem sehogy sem jön ki, hogy a Simmons-Giants házasság bárkinek jó lenne
Wyatt
Simmons annyira nekem se szexi pick, nekem ez a mindenben egy picit jó dolog, nem ér 4. picket. Lehet mindenből közepes, és nem kiemelkedő. Letrade esetén, már nem biztos, hogy reach lenne egy-egy OT, és a két második kör elejével, szerintem megpróbálnánk újra az első kér végére vissza tradelni, ami mostanában elég gyakori nálunk.
Ngakoue-rt és 1/9-rt biztos oda kellene adni az 1/4, meg a második kör elejét és egy hátsó köröset. CB-t biztos nem fogunk húzni, túl nagy value ez , hogy még egy CB-t berántsunk. Oldják már meg Baker/Beal, további játékosokkal. Itt szerintem Young/Wirfs közül jöhet ki ember 4.-re ha nem cserélünk le. Viszont most az megérzésem, hogy mindenképpen tradelni akarunk alapból, DG-ék elkezdtek elég gyengusan blöffölni, ezzel a Herbert-et interjúzták erőteljesen cikkel.
Rodaron
Azért Simmons nem közepes mindenből, hanem kiemelkedő. El tudod küldeni blitzelni, megcsinálja tökéletesen. Rá tudod állítani a futóra, megfogja, rá tudod állítani TE-re, levédekezi. Még a slot elkapóra is rá lehet állítani, ott sem elveszett. Tud játszani safety-t is linebackert is és mindenhol kiemelkedő teljesítményt tud hozni. Csak jól kell használni, kreatívan, általában a legjobb játékosra állítva. Ha beerőltetik Mike-ba aki szinte csak a futásra koncentrál akkor nem használják ki a klasszisát és úgy tényleg nem ér meg egy prémium picket. De ha nem, akkor bőven megéri. Egy óriási lökést tudna adni ennek defense-nek.
fodetra
Egyetemen mindenben kiemelkedő volt. Az a tapasztalatom hogy itt az kevés valamibe jobbnak kell majd lenni valamire nagyobb hangsúlyt kell fektetni. Elküldöd blitzre, de itt nem azok a RB fogják felvenni akik 4 év walmart után mennek az aréna ligába. Az O linemanek se 19 évesek és 120 kilósak. Ezek a Tightendek erősebbek gyorsabbak technikásabbak jobban felkészültek mint az egyetemi kosarasok akikre ott feldobálják a labdákat. Egy igazi slot elkapó ellen mattja nincsen az ilyen játékosoknak már 1000x probáltak mindig jöttek ezek a Big nickel csomagok, de tálcán kínálta a gyenge pontot. Futás ellen se hiszem, hogy ezzel az alkattal tudna valami nagyon extrát nyújtani.
Jó lesz a srác de szerintem nem lesz kiemelkedő mindenben és egyáltalán nem lesz az a svájci bicska aminek őt most gondolják.
TSzabi
Nekem is a svájci bicskával van problémám, egyik posztra se tudunk belőle egy kiemelkedőt csinálni, mert mindegyik poszton ha szembe állítod az ellennel, egy picit alacsonyabb, egy picit gyengébb, egy picit lassúbb. Lehet nagy a ceilingje, de emiatt nagyobb a bust lehetőség is. Ha hátrébb megyünk és 8-9-10 körül még bent van akkor ok.
Rodaron
Azért NFL átlag nincs gondja a test felépítésileg vagy kondíciónálisan sőt. Csak a legjobb 30 slot elkapó ellen kevés lesz, a legjobb 10 TE ellen is, a legjobb 40 Olineman arrébb rakja és a legjobb 5 futó hintába ülteti. Ez még átlagba mindig jobb lehet mint egy Bobby Wagner mert őt az összes slot elkapó szopatná le mondjuk vagy jobb mint Jamal Adams mert őt bármelyik Guard kiüti. Lehet hogy lesz momentuma mindenben ahogy az említett srácoknak is vannak de kiemelkedő nem lesz mindenben, mert vannak olyam OC-k akik felismerik a matchupokat és azt fogják erőltetni Simmonsra ami nekik leginkább kedvez.
TSzabi
Bocsi de nem teljesen értem amit írsz annak vonatkoztatásában hogy "az említett fiuknak is vannak momentumaik"
De lehet rosszul értelmezem amit írtál!
Bobby Wagner én úgy tudom hogy a ligában a posztja egyik legjobb játékosa !?🤔
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Én talán a Simmons + 2. körös OT (vagy Ruiz) verziót támogatnám leginkább, de igazából nyilván Wills a legkézenfekvőbb húzás 1/4-re, így én is őt tippelem. (nagyon durva statjai vannak amúgy: összesen 1 sacket és 3 siettetést engedett pályafutása során kb 1000 passz snap alatt, kemény).
Más verziónak nem nagyon örülnék előzetesen, igazából a letrade-nek se annyira, mert szeretném, ha e közül a kettő közül húznánk valakit, lentebb pedig ők már nem lesznek elérhetők.
Azt a verziót kb kizártnak tartom, hogy ha OT jön első körben akkor C-t húzzunk a másodikban. (kivéve, ha esetleg a letrade-es verzió jön be és lesz plusz 2. körünk)
Az álom scenario pedig az nálam, ha a Jacksonville-el tudnánk trade-elni, első körös cserével + 2. körünkért cserébe Ngakoue-ért, így 1/9-re jöhetne az OT is, de azért erre reálisan nem sok esély van persze.

Szerkesztette: Szesze