New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
(Ma ittam kávét) kövezzetek meg,de találtam pozitív dolgot DG-vel kapcsolatban...baromságnak gondoltuk Harrison,OBJ,Vernon elcserélését is...de az idő egyre inkább őt igazolja.Snacks csapat nélkül,Vernon hiába küldték volna nem kellett senkinek,csak a cap-et terheli,OBJ-ért jó ha fele annyit kapnak mint mi...
Vobox
Én szerintem azon kevesek közt voltam, akik ezeket a lépéseket el tudták fogadni anno. A Jones pickban is az zavart inkább, hogy érzésem szerint a második húzásunkkor is benn lett volna... de igen, azt is megértettem hogy a franchise arcánál nem szabad kockáztatni hogy véletlenül lemaradunk róla.

A Williams trade-et továbbra sem értem. De DG-nek azaz igazi nagy bűne hogy nem vette észre rögtön az érkezésekor hogy azonnali rebuild kell, mert gyenge a keret, nagyon.

A Draftra készül valamire a fórum vagy csak a közös draft topic lesz és szakértésért az ex-tagokhoz kell majd menni a Facebookra?



Szerkesztette: salander
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 86
 nypost.com/2020/04/15/joe-judges-adorable-dog-knows-the-giants-nfl-draft-secrets/

“Right now she could probably tell you more about who we’re gonna take in the first round than anybody else,’’ Judge said Wednesday on a conference call from his home in North Attleborough, Mass.

Tehát Judge kutyája tudja a választ a kérdéseinkre... amiből az is következik, hogy nem feltétlen DG dönt, vagy legalább az, hogy van 1 valaki, aki iránt nagy a szerelem?
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
OBJ-ért jó ha fele annyit kapnak mint mi...Vobox
meg is érdemlik, ha elcserélik, azért az ottani szintén katasztrofális körülmények között is hozott egy 1000 yardos szezont.
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
(Ma ittam kávét) kövezzetek meg,de találtam pozitív dolgot DG-vel kapcsolatban...baromságnak gondoltuk Harrison,OBJ,Vernon elcserélését is...de az idő egyre inkább őt igazolja.Snacks csapat nélkül,Vernon hiába küldték volna nem kellett senkinek,csak a cap-et terheli,OBJ-ért jó ha fele annyit kapnak mint mi...Na ettől még szívesebben látnám egy nyugdíjas otthonban,mivel tök fasza,hogy ezt jól csinálta,de előrébb nem vagyunk...kicsit olyan,mint a “leér a lábad a vízbe?” “Le!Csak a fejem nem látszik ki”
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Orhideák...
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
1/4 + Leo Williams + egy hátsó kör menjen a Redskinsnek 1/2-ért!Azt eladni a Miaminak 2 első plusz másodikért,Williams nélkül lenne pénz Ngakoue-ra akiért adjuk az egyik 2.kört.Így pass rush javul,tudunk elsőben OT-t húzni plusz jöhet 1.,2. körben C,WR esetlek még egy EDGE...Bocs,megint kv előtt fantáziáltam 😂
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 751 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na a sok hülye pletyka:

nagir
Ne álmodozzatok 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Ruiz pont ki fog menni az első kőr végén. Ennyi. 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Na a sok hülye pletyka:



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Július 15-ig szerintetek összehozza??
 giantswire.usatoday.com/2020/04/14/new-york-giants-dave-gettleman-confident-deal-with-leonard-williams-will-get-done/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
The New York Giants are in the market for a long-term solution not only at left tackle, but at center as well. They have shown interest in Michigan’s Carlos Ruiz and and Matt Hennessy of Temple.
 giantswire.usatoday.com/2020/04/14/new-york-giants-zeroing-in-on-centers-met-matt-hennessy/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
ami most tetszene az FA-n
egy pass rusher ( nem Ngakoue ) és Conklin + még egy megfizethető S , és!vagy CB
draft 1. kör Simmons 2. kör C. 3.kör WR aztán még halászni a D-be
így kb minden égető problémára történne megoldási kísérlet !
yooker
ezt szerettem volna még FA nyitás előtt..
szép álom volt ! 😊
mondjuk a draft részére még van esély
yooker
Szerintem védd meg a QB-val kéne kezdődnie mindennek. Ha nincsenek rendben a vonalak, akkor nem egy ILB/S hybrid-et húznék 1/4-re. A legjobb OL prospect csöppenhet a kezetekbe. Ki kéne használni. Just sayin'
Toto21
erre a írtam a Conklin igazolást és a 2. körös C húzást ...
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 233
ami most tetszene az FA-n
egy pass rusher ( nem Ngakoue ) és Conklin + még egy megfizethető S , és!vagy CB
draft 1. kör Simmons 2. kör C. 3.kör WR aztán még halászni a D-be
így kb minden égető problémára történne megoldási kísérlet !
yooker
ezt szerettem volna még FA nyitás előtt..
szép álom volt ! 😊
mondjuk a draft részére még van esély
yooker
Szerintem védd meg a QB-val kéne kezdődnie mindennek. Ha nincsenek rendben a vonalak, akkor nem egy ILB/S hybrid-et húznék 1/4-re. A legjobb OL prospect csöppenhet a kezetekbe. Ki kéne használni. Just sayin'
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
ami most tetszene az FA-n
egy pass rusher ( nem Ngakoue ) és Conklin + még egy megfizethető S , és!vagy CB
draft 1. kör Simmons 2. kör C. 3.kör WR aztán még halászni a D-be
így kb minden égető problémára történne megoldási kísérlet !
yooker
ezt szerettem volna még FA nyitás előtt..
szép álom volt ! 😊
mondjuk a draft részére még van esély

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 711
A múltkor felvetettem, és most is tartom. Egy futód van aki A kategóriás játékos.kinek a mezét rendeljük meg ezen kívűl, Bakerét? A többi pár B vagy max pár B+~os a többi C és D kategória a keretben.
Ha nincs játékosod akkor komoly csapatod sem lesz. Bármilyen jó lenne is edzői munka—erre semmi garancia amúgy nincs— ezekből a legjobb esetben is csak egy nem draftolunk elég elől csapat jöhet ki. Ezért kellene olyan játékosokat igazolni, ha már venni nem sikerült, akik playmakerek lehetnének.
Az USA egyik legnagyobb piacán szürke egerekkel operálni nem sok jót vetít előre.
ozibozi
Ez igaz, de nekem 8-9 éve mondjuk Cruz és Eli mellett Hynoski volt a legnagyobb kedvencem. Nem tudom a családtagjain kívül vett-e valaki a mezéből, de én imádtam, ahogy megindult a labdával és a védők fején ugrált át 😊
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 711
Én Simmonsra számítok és őszintén kifejezetten örülnék is neki, sokkal kisebb bust esélyt látok nála, mint bármelyik OT-nél, ráadásul annyi lyuk van a labda mindkét oldalán, hogy egy ilyen playmaker azonnali javulást hozhat.
mondjuk a javulás mértéke más kérdés, idén is negatív mérleges szezonra számítok
kristof
Dettó
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jones mezei amúgy nagyon jól fogynak, benne azért bízik a fan base (mást nehezen tud tenni)
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
A múltkor felvetettem, és most is tartom. Egy futód van aki A kategóriás játékos.kinek a mezét rendeljük meg ezen kívűl, Bakerét? A többi pár B vagy max pár B+~os a többi C és D kategória a keretben.
Ha nincs játékosod akkor komoly csapatod sem lesz. Bármilyen jó lenne is edzői munka—erre semmi garancia amúgy nincs— ezekből a legjobb esetben is csak egy nem draftolunk elég elől csapat jöhet ki. Ezért kellene olyan játékosokat igazolni, ha már venni nem sikerült, akik playmakerek lehetnének.
Az USA egyik legnagyobb piacán szürke egerekkel operálni nem sok jót vetít előre.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
De ennyiből Barkley és Jones is remek választás volt, sőt még Lawrence is a maga nemében, csak ebből így soha nem lesz egy PO-ra esélyes csapat...
nagir
PO esélyes csapathoz szerintem két dolog kell, megfelelő kultúra és megfelelő mélység a keretben. Nálunk egyik sincs sajnos évek óta, így nem az első körökön múlik a dolog.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Mel Kiper just released his latest Mock Draft. He has the Giants selecting:

Round 1: LB Isaiah Simmons, Clemson
Round 2: OT Austin Jackson, USC
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Én Simmonsra számítok és őszintén kifejezetten örülnék is neki, sokkal kisebb bust esélyt látok nála, mint bármelyik OT-nél, ráadásul annyi lyuk van a labda mindkét oldalán, hogy egy ilyen playmaker azonnali javulást hozhat.
mondjuk a javulás mértéke más kérdés, idén is negatív mérleges szezonra számítok
kristof
Igen a busttól nagyon félek én is főleg a támadó falba!
De ennyiből Barkley és Jones is remek választás volt, sőt még Lawrence is a maga nemében, csak ebből így soha nem lesz egy PO-ra esélyes csapat...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Szerintem direkt minket idegelnek ezekkel a mock draftokkal, tegnap belefutottam 2 olyanba, ahol DT volt írva első körben. És mivel nem hittem el, visszatekertem, és tényleg.
ozibozi
Na ilyet láttam én is, nem is egyet!
Alapból D.Brown egy remek DT és jó választás lenne 1/4-re! Persze ahhoz Sweat kellett volna tavaly, meg Williams helyett, egy OLB/EDGE/DE vagy valami a front seven szélére!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Én Simmonsra számítok és őszintén kifejezetten örülnék is neki, sokkal kisebb bust esélyt látok nála, mint bármelyik OT-nél, ráadásul annyi lyuk van a labda mindkét oldalán, hogy egy ilyen playmaker azonnali javulást hozhat.
mondjuk a javulás mértéke más kérdés, idén is negatív mérleges szezonra számítok
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Szerintem direkt minket idegelnek ezekkel a mock draftokkal, tegnap belefutottam 2 olyanba, ahol DT volt írva első körben. És mivel nem hittem el, visszatekertem, és tényleg.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Na, jövő héten draft. Ez már biztosnak látszik, aztán lesz-e szezon, milyen lesz, az másodlagos, most...
Részemről egyenlőre az első kör a legfontosabb! Minek örülnék, minek nem és mennyi rá az esély!? Szubjektíven:
Top1 - Chase Young - 0,1%
Top2 - letrade - 1%
Top3 - OT - 50%
Top4 - Okudah - 25%
Top5 - Simmons - 40%
Bottom1 - D. Brown - 30%
Bottom2 - WR - 25%
Bottom3 - K.Chaisson - 5%
Bottom4 - feltrade - 10%
Bottom5 - QB - 0,1%.

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!