New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
 www.nj.com/giants/2020/04/could-giants-still-bring-back-markus-golden-why-that-seems-unlikely-even-after-a-quiet-nfl-draft-at-edge-rusher.html



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
majd keretszűkítéskor leesik vlm,
ozibozi
Jah, az Edge-ről már lemondtam, de azért az kemény, hogy a szakértők szerint minden idők egyik legerősebb WR klasszából nem sikerült senkit kihúzni.
Szesze
“Szakértők” akik szerint sem Mahomes sem DJ nem franchise QB...”Hold my beer”
Amúgy EDGE innentől szerintem valaki le van dumálva!Csak reméljük egy DT-t vagy Soldert adjuk érte!
Vobox
Az eszem azt mondja, hogy Soldert fogjuk elküldeni, de juni 1 után amikor kisebb lesz a Dead cap, és nagyobb pénz szabadul fel. Fel töltöttük most bőven a Tackle oldalt is, kérdés Thomas egyből meg LT-be, mert ha nem az pazarlás lenne, és Solder se biztos működne RTben. Én is amondó vagyok, hogy egy FA PassRushert hozni fogunk még.
Továbbá azt nyíltan merem állítani, hogy ha WRt húztunk volna az első 3 körben akkor ment volt a WTFokozas itt, úgy gondolom most át tudtunk lépni azon az akadályon, hogy a sexy Pick helyett az logikusat hoztuk el.
Rodaron
Solder-re nem tennék pénzt, hogy ki lesz téve (idén). Jobb és hasznosabb játékos ő attól. Következő évbe mi történik, az megint más szituáció lesz. De szerintem szükségünk van rá. Bízok benne, hogy új edzői gárda és a konkurencia harc pozitív hatással lesz rá.

Tippem szerint nem fogunk semmilyen pass rushert hozni, azzal dologunk amink most van.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Mike Renner
Xavier McKinney was just as versatile Isaiah Simmons last year without any of the fanfare. He played over 200 snaps in box, slot, and deep.
Big fan of Giants draft so far
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
A végén a special teambe huzogattak vlsz
ozibozi
Végülis a HC-nk egy ST coach,kell az erősítés 😂😂
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Na az elit class helyett inkább Kanadából hoztunk egy kurva magas WR-t 😊
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 473
A végén a special teambe huzogattak vlsz
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
majd keretszűkítéskor leesik vlm,
ozibozi
Jah, az Edge-ről már lemondtam, de azért az kemény, hogy a szakértők szerint minden idők egyik legerősebb WR klasszából nem sikerült senkit kihúzni.
Szesze
“Szakértők” akik szerint sem Mahomes sem DJ nem franchise QB...”Hold my beer”
Amúgy EDGE innentől szerintem valaki le van dumálva!Csak reméljük egy DT-t vagy Soldert adjuk érte!
Vobox
Az eszem azt mondja, hogy Soldert fogjuk elküldeni, de juni 1 után amikor kisebb lesz a Dead cap, és nagyobb pénz szabadul fel. Fel töltöttük most bőven a Tackle oldalt is, kérdés Thomas egyből meg LT-be, mert ha nem az pazarlás lenne, és Solder se biztos működne RTben. Én is amondó vagyok, hogy egy FA PassRushert hozni fogunk még.
Továbbá azt nyíltan merem állítani, hogy ha WRt húztunk volna az első 3 körben akkor ment volt a WTFokozas itt, úgy gondolom most át tudtunk lépni azon az akadályon, hogy a sexy Pick helyett az logikusat hoztuk el.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nem rossz draft de baszki azert 4 LB a vegen ha jol latom ...
Ez azert egy kisse mi a fasz kategoria!
több mint 4 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Majd alszom még rá egyet, de összességében elégedett vagyok a drafttal.
A támadófalat remélhetőleg évekre sikerült feltölteni, a secondarybe az elmúlt évek pickjei ellenére kellett még anyag, a végén feldobált linebackerekkel meg az igazolásokkal meg lesz valami mozgástere az edzői stábnak próbálkozni.

A passrush megoldására kicsi volt az esély a drafton keresztül (az egyéb needek miatt), a WR hiányt meg túlélem (bár szerettem volna egy magas célpontot az end zoneba), mert a jelenlegi társaság teljesen elfogadható.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 473
Anyone on board for the #Giants to draft Randy Moss' son, Thad Moss as Mr Irrelevant?
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
csak meglett az EDGE húzás, Carter Coughlin.
GJohnny74
magát a twitteren LB nek tartja 😊
Carter Coughlin

@Cmoe34
Flawed, Forgiven, Free | Linebacker at the University of Minnesota
〽️
Névjegy fordítása
ozibozi
Ez biztos ugyanaz, mint Williams-nél, ő sem tudja micsoda. 😊 Az nfl.com profiljában EDGE van.  www.nfl.com/prospects/carter-coughlin?id=3219434f-5505-7248-98b5-e1e661c55f10
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
A név kötelez

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 473
csak meglett az EDGE húzás, Carter Coughlin.
GJohnny74
magát a twitteren LB nek tartja 😊
Carter Coughlin

@Cmoe34
Flawed, Forgiven, Free | Linebacker at the University of Minnesota
〽️
Névjegy fordítása
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Ugy nez ki kivalasztottuk a vedelem reszerol a falon kivul minden posztot es arra mentunk ra ugy osszessegeben es O-bol meg pont a falat nyomtuk meg rohadtul es kb semmi mast...
Erdekes ..meglatjuk!
Azert nyilvan latszik a koncepcio
akkor hogy tenyleg megadink monden eselyt Jonesnak Barkleynak....megerdemlik!jo dontes!
A D-t meg foltozgattuk..rosszabb az se lett!szoval meg akar azt is el kell ismerni hogy talan jobb is lett a csapat 😀
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
csak meglett az EDGE húzás, Carter Coughlin.
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 86
Trishton Jackson szépen csúszik. Igazi speedster, az 5.be várták, szóval a 7.ben már jókora ajándék lenne, és ott az álom WR class-ból a projekt (v. annál azért jobb) elkapó.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Állítólag újra felvettük a kapcsolatot Marcus Goldennel...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 473
itt lesz az új center állítólag már fel is tette az instagramra a center edzés képeit.

looks like Lemieux has also been preparing to potentially player center at the NFL level.

Never missed a game, 52 consecutive starts. A blue collar, go-getter that NYG may view as a long term option at OC. Has tight hips and struggles vs speed, needs protection L&R. Tough kid though.

 giantswire.usatoday.com/2020/04/25/see-it-new-york-giants-draft-pick-shane-lemieux-working-at-center/?fbclid=IwAR1M5wYBe4fDfg7v0arLM0bGd7_alsvXl-hKtGywbOxryC4seMNps3h3AOA

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
majd keretszűkítéskor leesik vlm,
ozibozi
Jah, az Edge-ről már lemondtam, de azért az kemény, hogy a szakértők szerint minden idők egyik legerősebb WR klasszából nem sikerült senkit kihúzni.
Szesze
“Szakértők” akik szerint sem Mahomes sem DJ nem franchise QB...”Hold my beer”
Amúgy EDGE innentől szerintem valaki le van dumálva!Csak reméljük egy DT-t vagy Soldert adjuk érte!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
majd keretszűkítéskor leesik vlm,
ozibozi
Jah, az Edge-ről már lemondtam, de azért az kemény, hogy a szakértők szerint minden idők egyik legerősebb WR klasszából nem sikerült senkit kihúzni.
Szesze
Még ne add fel, van még 4 pickünk a 7.-ben 😀
PeppyRapier
hát komoly előnyben leszünk ezeken a posztokon az UDFA-k körében az biztos 😊
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 86
majd keretszűkítéskor leesik vlm,
ozibozi
Jah, az Edge-ről már lemondtam, de azért az kemény, hogy a szakértők szerint minden idők egyik legerősebb WR klasszából nem sikerült senkit kihúzni.
Szesze
Még ne add fel, van még 4 pickünk a 7.-ben 😀
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
majd keretszűkítéskor leesik vlm,
ozibozi
Jah, az Edge-ről már lemondtam, de azért az kemény, hogy a szakértők szerint minden idők egyik legerősebb WR klasszából nem sikerült senkit kihúzni.
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 86
Kemény hogy se DE/OLB, se WR, se C nem jött még mutatóba se..
Szesze
Szerintem EDGE jönni fog a piacról, vannak még jó nevek (Griffen, Clowney, Golden), és bár idénre már nem sok mozgásterünk maradt a sapka alatt, egy farnehéz szerződéssel bármelyik beleférhetne, elvégre jövőre megint 70 milliónk lesz.

WR-ért kár, mert túl jó a class hogy kihagyjuk, de ezek szerint mégis. Papíron megvagyunk, 3 kezdő és Colman-től is várnék valamit, de sok a sérülékeny köztük.

A C-t pedig szerintem megoldottuk, csak valaki be lesz mozgatva középre. Gates lehet a kezdő év elején, de szerintem Zeitler is bekerülhetne ha Lemieux beválik.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 473
majd keretszűkítéskor leesik vlm,