New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 918 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát ha tényleg bebizonyosodik, hogy igaz, hogy előre kitervelt volt, mert 3 kocsit is a környéken parkoltattak és , hogy Baker arra utasította a társukat, hogy lőjön le valakit aki éppen besétált, akkor lehet ő már nem fogjuk pályán látni.
Sixo
Csontdarálok csapatában mindig van hely! 😂
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Azzal dicsekedett a szezon közepén hogy nem érti kinek hova kell futni, kit kell fogni bizonyos felállások variálásakor. Azért az ott már kicsit aggódásra adott okot egy 1. Körös esetében.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 491 — LIGHTS OUT!
Hát ha tényleg bebizonyosodik, hogy igaz, hogy előre kitervelt volt, mert 3 kocsit is a környéken parkoltattak és , hogy Baker arra utasította a társukat, hogy lőjön le valakit aki éppen besétált, akkor lehet ő már nem fogjuk pályán látni.

több mint 4 éve
Taz New York Giants 349
Nagyon ügyes gyerek ez a baker.... eljött Sam Beal ideje ???
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Azért ez nem kis bravúr egy tavalyi elsőkörös picktől.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Te jo eg micsoda marha....ez komoly letoltendo lesz 10-20 ezer dollarert! Nyilvan beteg az agya mar szegenynek !Sajnalom!
Szomoru ez a story nagyon es nyilvan kurva szarul jott...
Amugy van barmi ertelme a rengeteg interjunak meg minden szarnak ha ilyen karaktereket sem tudnak kiszurni? Vagy kurva benak vagy egyszeruen nem is lehet .....
Vagy kockaztattunk es buktunk
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
Okos gyerek bassza meg😡
Pont tegnap gondolkoztam ezen, hogy a ‘szokásos’ offseason balhékból lehet még több lesz a vírus miatti bezártság által..erre tessék..
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
 www.google.com/amp/s/www.nj.com/giants/2020/05/giants-deandre-baker-arrested-for-armed-robbery-what-happened-here-are-more-details.html%3foutputType=amp

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Huha...

The @miramarpd said an arrest warrant has been issued for Giants’ CB Deandre Baker and Seahawks’ CB Quinton Dunbar for four counts of Armed Robbery with a Firearm and four counts of Aggravated Assault with a Firearm. Incident occurred May 13.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Lemieux Boom or bust kategóriás fazon lenne, de mivel hátsó körös lett, így nem igazán lehet bukni vele. Max nem nyerünk vele.
A special teambe jött a többi hátsó kör, van köztük egész gyors is, de ha Csak a fele megragad, az már jó.
ozibozi
Lemieuxből lehet centert faragni?
nagir
Pittsburgh-ben már sikerült, nem is rosszul 😊
vanek úr

66-t választotta... 😉😊😀
nagir
Vannak kellő humorú emberek, az ír válogatott középpályás Robbie Brady is 12-esben nyomja 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Lemieux Boom or bust kategóriás fazon lenne, de mivel hátsó körös lett, így nem igazán lehet bukni vele. Max nem nyerünk vele.
A special teambe jött a többi hátsó kör, van köztük egész gyors is, de ha Csak a fele megragad, az már jó.
ozibozi
Lemieuxből lehet centert faragni?
nagir
Pittsburgh-ben már sikerült, nem is rosszul 😊
vanek úr

66-t választotta... 😉😊😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Lemieux Boom or bust kategóriás fazon lenne, de mivel hátsó körös lett, így nem igazán lehet bukni vele. Max nem nyerünk vele.
A special teambe jött a többi hátsó kör, van köztük egész gyors is, de ha Csak a fele megragad, az már jó.
ozibozi
Lemieuxből lehet centert faragni?
nagir
Pittsburgh-ben már sikerült, nem is rosszul 😊
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Lemieux Boom or bust kategóriás fazon lenne, de mivel hátsó körös lett, így nem igazán lehet bukni vele. Max nem nyerünk vele.
A special teambe jött a többi hátsó kör, van köztük egész gyors is, de ha Csak a fele megragad, az már jó.
ozibozi
Lemieuxből lehet centert faragni?
nagir
mutattak róla videót a draft után h gyakorolja a snapek feladását, érzi ő is h ott van a legtöbb esélye a kezdőbe kerülni
empty taxi
nah hát ez mindent el is mond arról hogy milyen is a C helyzet errefelé... 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Lemieux Boom or bust kategóriás fazon lenne, de mivel hátsó körös lett, így nem igazán lehet bukni vele. Max nem nyerünk vele.
A special teambe jött a többi hátsó kör, van köztük egész gyors is, de ha Csak a fele megragad, az már jó.
ozibozi
Lemieuxből lehet centert faragni?
nagir
mutattak róla videót a draft után h gyakorolja a snapek feladását, érzi ő is h ott van a legtöbb esélye a kezdőbe kerülni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Lemieux Boom or bust kategóriás fazon lenne, de mivel hátsó körös lett, így nem igazán lehet bukni vele. Max nem nyerünk vele.
A special teambe jött a többi hátsó kör, van köztük egész gyors is, de ha Csak a fele megragad, az már jó.
ozibozi
Lemieuxből lehet centert faragni?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Lemieux Boom or bust kategóriás fazon lenne, de mivel hátsó körös lett, így nem igazán lehet bukni vele. Max nem nyerünk vele.
A special teambe jött a többi hátsó kör, van köztük egész gyors is, de ha Csak a fele megragad, az már jó.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
a hátsó körös pickkekről nem nagyon esett eddig szó!
Ti láttok valakiben fantáziát hogy spec teamer és rotációs szerepen kívül valaki maradandóbbat alkosson?
Darnay Holmesról olvastam sok rosszat is de pl e szerint akár még jól is járhatunk vele slotban...
 steelersdepot.com/2020/03/2020-nfl-draft-player-profiles-ucla-cb-darnay-holmes/

+ a rakat LB -ből a végéről esetleg valaki valamit?
yooker
Lemieux, Brown, Coughlin hármasból esetleg... Elsőre én a fehér LB-re teszem a voksom, főleg ha tud még magára pakolni jó pár kiló izmot úgy hogy közben a sebessége nem romlik!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
a hátsó körös pickkekről nem nagyon esett eddig szó!
Ti láttok valakiben fantáziát hogy spec teamer és rotációs szerepen kívül valaki maradandóbbat alkosson?
Darnay Holmesról olvastam sok rosszat is de pl e szerint akár még jól is járhatunk vele slotban...
 steelersdepot.com/2020/03/2020-nfl-draft-player-profiles-ucla-cb-darnay-holmes/

+ a rakat LB -ből a végéről esetleg valaki valamit?
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
 www.pff.com/news/nfl-most-improved-nfl-offensive-lines-2020-offseason

Itt elcsíptünk egy 5. Pozíciót.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha Jonest sikerül jobban megvédeni, és ezáltal neki fejlődnie labdabiztonságban, meg a zseb érzésében, akkor a támadósor igen fasza lehet, ami ha mást nem, élvezhető meccseket hoz. Ebben az idényben egy 6-7 győzelem már azért illene, hogy meglegyen, ha még a PO-ra nem is számítok

több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
ozibozi
sajnos nem túl elrugaszkodott jóslat..
Szesze
Chargers??
RA7RA7
Magunkra értettem, de mondjuk a Chargers se hiszem, h túl nagy szezont fog produkálni.
Szesze
Herbertet még én se érzem késznek arra hogy nagy menetelés legyen egyből, de azért ez a keret egy playoffra oda érhet, ha nem akkor is egy 8-8 körül lehozzák. 1/1 közelébe úgy lesznek mint a Chiefs, semennyire
RA7RA7
mondjuk azt én se értem hogy jött ki nekik az 1/1.
Szesze
PFF = Origo.hu, azért PFF szeret bődületes (=faszságokat) dolgokat leírni, rajtuk kívül elég sok expert oldal szerint egy Redskins, Panthers, Bears is odaférne ebbe az ötösbe.
Amit meg már mondtam totál szubjektív a strength of schedule, opponents win percentage alapján (26. New York Giants .482), a 7. legkönnyebb sorsolásunk van, szóval továbbra se tudom az ilyen PFF blődségeket elfogadni. Értem én, hogy kurva pesszimista mindenki, és az elmúlt években vékony volt a határmezsgye emiatt a realizmus felé, de azért ez a keret k**** messze van az 1/1-től, de az 1/4-től is.

Szerkesztette: Rodaron
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Sokszor bejönnek ezek a jóslatok
| Sokszor meg nem |
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
ozibozi
sajnos nem túl elrugaszkodott jóslat..
Szesze
Chargers??
RA7RA7
Magunkra értettem, de mondjuk a Chargers se hiszem, h túl nagy szezont fog produkálni.
Szesze
Herbertet még én se érzem késznek arra hogy nagy menetelés legyen egyből, de azért ez a keret egy playoffra oda érhet, ha nem akkor is egy 8-8 körül lehozzák. 1/1 közelébe úgy lesznek mint a Chiefs, semennyire
RA7RA7
mondjuk azt én se értem hogy jött ki nekik az 1/1.
több mint 4 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
ozibozi
sajnos nem túl elrugaszkodott jóslat..
Szesze
Chargers??
RA7RA7
Magunkra értettem, de mondjuk a Chargers se hiszem, h túl nagy szezont fog produkálni.
Szesze
Herbertet még én se érzem késznek arra hogy nagy menetelés legyen egyből, de azért ez a keret egy playoffra oda érhet, ha nem akkor is egy 8-8 körül lehozzák. 1/1 közelébe úgy lesznek mint a Chiefs, semennyire
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
ozibozi
sajnos nem túl elrugaszkodott jóslat..
Szesze
Chargers??
RA7RA7
Magunkra értettem, de mondjuk a Chargers se hiszem, h túl nagy szezont fog produkálni.