New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Nem túl rózsás a helyzet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 573
Qrva sok pénzbe is fájt emlékeim szerint. Lehet pár milkó visszajön,

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Idióta barma. Nem elég, hogy az elit éve után hoz egy ilyet, erre még ez is...

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 618 — Így remélem megfelelek nektek.....
 mobile.twitter.com/NickFierro/status/1272957132997001218
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 573
Pítörkinges, hogy a kommentgenerálás’ is meglegyen.
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 720
NFL Power Rankings

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/06/01/nfl-power-rankings-fmia-peter-king-2/
ozibozi
Odáig vettem komolyan, míg meg nem láttam a Seahawks 6. helyét. Évről évre gyengülnek, idén nem lesz 12. játékosuk, és ha ne adj Isten Wilson korán lesérülne, még az 1/1 is ki nézne nekik.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 573
NFL Power Rankings

 profootballtalk.nbcsports.com/2020/06/01/nfl-power-rankings-fmia-peter-king-2/
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 642 — Bla, bla, bla
 nypost.com/2020/06/04/deandre-baker-lawyer-charges-could-be-dropped-by-end-of-week/
Nagyon kiváncsi leszek, hogy mi lesz a vége!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 573
Week 1: TJ Watt
Week 2: Khalil Mack
Week 3: Nick Bosa
Week 4: Aaron Donald
Week 5: Demarcus Lawrence
Week 6: Chase Young
Week 7: Brandon Graham/Fletcher Cox
Week 8: Shaq Barrett
Week 9: Chase Young
Week 10: Brandon Graham/Fletcher Cox
Week 11: Bye
Week 14: Chandler Jones
Week 15: Myles Garrett
Week 16: Matthew Judon
Week 17: Demarcus Lawrence

The Giants see a LOT of high end pass rushers this season. Andrew Thomas will be tested. Daniel Jones will be as well. Nate Solder is still a starting tackle (yikes).
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Meg is találta Tom bátyó 😀
 twitter.com/TomBrady/status/1264237519652237313
Wyatt
Röhögtem rajta reggel nagyon😂😂
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Meg is találta Tom bátyó 😀
 twitter.com/TomBrady/status/1264237519652237313

több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
 twitter.com/EliManning
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
Baker is inkább pályán rabolta volna le az irányítókat ... ilyenbe belenyúlni, nem hiába kellene leülni a játékosokkal beszélni mielőtt draftolod őket.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
remélem gyorsan rámegyünk Ed Oliverre, mindig kell a DL ember és karakterben is illik Gettleman elképzeléseibe!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 642 — Bla, bla, bla
 elitesportsny.com/2020/05/17/new-york-giants-ranking-the-3-best-moves-of-the-dave-gettleman-era/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 642 — Bla, bla, bla
 empirewritesback.com/2020/05/16/deandre-baker-reportedly-not-involved-robbery/
Még a végén teljesen re-(lesz)habilitálva... 😀
nagir
Komoly egy hiroldalnak tunik ....😀
yooker
Nekünk Magyaroknak, most viccelsz!?!?😉😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
 empirewritesback.com/2020/05/16/deandre-baker-reportedly-not-involved-robbery/
Még a végén teljesen re-(lesz)habilitálva... 😀
nagir
Komoly egy hiroldalnak tunik ....😀
több mint 4 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Cody Latimert is letartoztatták bár szerencsére ez már nem a mi bajunk 😄

Szerkesztette: ironroy
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 642 — Bla, bla, bla
Furcsa hogy se a Dallas, se a Ravens nem tradelt be elénk ezért a fasziért. 😊
ozibozi
 www.12up.com/posts/giants-deandre-baker-red-flags-dave-gettleman-reportedly-ignored-01e8exdwm3ne
Mert DG-t nem érdekelték a redflagek...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 833
 empirewritesback.com/2020/05/16/deandre-baker-reportedly-not-involved-robbery/
Még a végén teljesen re-(lesz)habilitálva... 😀
nagir
Lehet, hogy szerepjátékoztak ,csak senkinek nem szóltak előtte😊
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 642 — Bla, bla, bla
 empirewritesback.com/2020/05/16/deandre-baker-reportedly-not-involved-robbery/
Még a végén teljesen re-(lesz)habilitálva... 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Azért, ha DJ és SB befútnak és Allpro játékosok lesznek az DG érdeme.
Palesz76
Utóbbi aztán biztos nem. Azt már a draft előtt is tudta mindenki, hogy Barkley korszakos tehetség, nem kellett hozzá földöntúli képesség, hogy kiszúrja valaki. Ahogy az is teljesen egyértelmű volt, hogy 1/2-n RB-t hozni 2018-ban legalább annyira épeszű dolog, mint mondjuk 1. körben puntert draftolni.

Szerkesztette: vanek úr
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Azért, ha DJ és SB befútnak és Allpro játékosok lesznek az DG érdeme.
Azt gondolom, hogy azért mert nem lát a jövőbe és a megérzéseire, segitőire hallgatva kiválasztanak valakit aki egy ordas bust lesz nagyrészben nem az ő hibájuk.
Ezek a huszonéves srácok megkapják az első millájukat és világ királyának gondolják magukat. Azon kivűl Amerika nem az IQ bajnokok hazája.

Remélem Pék meguresedett helyére pont berobban egy rejtett tehetség.
Palesz76
Szevasz!😉
Mondjuk SB kb betonbiztos huzas volt...DJ viszont ha iden a jobbik iranyba billen az tenyleg gyonyoru huzas es nagyon sokmindent ellensulyozhat a jovoben!!!
Ha a tovabbi draftoltakat nezzuk eddig hat mondjuk max kozepes a teljesitmeny es azert sajnos volt sok sok wtf megmozdulas is ami miatt teljesen jogos a kritika DG szemben ..ezt vitatni es szamon kerni barkin hogy miert teszi nem igazan ertheto szamomra...
A story mint altalaban mindig nem fekete feher ....
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Már nagyon rég nem írtam ide, de most úgy érzem, annyit hozzá kell tennem a vitához, hogy én is Rodaron véleményét osztom.

Mindig is kiakasztott, ha csak fekete-fehérben látja valaki a világot.

Komolyan néha azt érzem, itt a többség mindenkinek csak 1 esélyt adna a saját életében is? Így van? Lehet, hogy így van...

Ki a felelős a csapatnál, hogy Baker itt van? DG! Még fel is cserélt érte. Tette ezt úgy, hogy az FA-hoz full hülye, de legalább marha jól draftol(t), egészen addig amíg nem lett Giant. Ha valakit nem akarsz látni a csapatod élén, akkor annak a legkisebb hibáját is felnagyítod, csak már tűnjön el... Ilyen a szurkoló, ha valamit igazán szeret!!!😉
nagir
Nekem meg pont az az érzésem, hogy nálatok jobban játszik az utálat valaki iránt, mint a szeretet a csapatért.
DG felelős a draftért ofc, de amint írtam, azért nem felelős amit Baker csinált. Ez ugyan olyan lenne, mint hogy a GM felelős azért, mert az első körös draftolt ember career ending sérülést szerez. Szar ügy a helyzet, tudom, hogy fáj nektek a jelenlegi szituáció, de ez van, hozzá kell szokni, mindenkinél vannak gödrök, összeszorítod a fogad és továbblépsz. Szurkolsz, bízol, és próbálsz optimista is lenni, ha szar a csapat akkor is szurkoló vagy, nem csak pozitív időszakban.
Rodaron
Tekintve, hogy Baker gyenge volt tavaly, így már eleve nagyon gyanús volt, hogy bust lesz a csávó, szóval senki nem vág eret szerintem, hogy ez történt, de mindettől függetlenül, hogy a francba lenne ez ugyanaz a kategória, mintha sérülés történt volna? Ezt a gyereket nagyon benéztük minden téren és ezért nem lehet más a felelős, mint végső soron a GM, szimpátiától függetlenül. Nyilván, ha sikertörténet lenne az előző időszak akkor elnézőbb lenne az ember, de ugye ilyesmiről nem beszélhetünk..
Az a helyzet, hogy teljesen jogosan kritizáljuk a vezetést, hiszen történetének legmélyebb gödrébe taszították a franchise-t. Ellentétben veled én nem gondolom úgy, hogy nekem, mint szurkolónak az lenne a "dolgom", hogy legyek optimista akkor is amikor ez történik, majd akkor leszek optimista, ha okot látok erre.
Optimizmusból nem fog csapat épülni, persze be lehet tippelgetni minden évben a 9-10 wines PO szezont, csak az a baj, hogy a realitás évek óta nagyon távol van ettől.
Én 2006 óta minden meccsét láttam a csapatnak, 95%-át élőben, az utóbbi évek szenvedéseit is végignéztem kivétel nélkül és hidd el nem azért nézem a meccseket, hogy utána itt károghassak, de az utóbbi időben ami itt történik az egy akkora fos amit pont szurkolóként nehéz szó nélkül hagyni.
Szesze
PFF NY Giants
@PFF_Giants
Since the Giants bye week, DeAndre Baker has the 6th best coverage grade among all qualified CB’s over the last 4 games.

In this same time period, QB’s targeting Baker are completing just 26.3% of their passes, the lowest percentage targeting any CB
A csávó a bye week után a liga egyik legjobbja volt, közeli memory, hogy Collins első éve is katasztrófa volt, konkrétan a kezéből ejtett ki pickeket. Majd a második évében ProBowl szezont hoz össze. Továbbra is nem mentesíteni akarom Baker és DG tevékenységeit, de nem kell mindent szidni, ha szidni akarod akkor szidjad az összes draftolt emberét akit idehozott, legyen az Slayton, DJ, Barkley, Hernandez.
Szurkolóként nem csak a felívelő ágban kell optimistának lenni és szurkolni, hanem amikor trágya szezonok is vannak. No offense ,de ha nem vagy optimista a szezon elején, akkor hogyan szurkolsz, hogyan állsz neki a szezonnak? Nincs baj a negatív kritikával, és ha más szemüveggel nézed a csapat dolgait, sok dologban egyet is értek veletek, mert rengeteg probléma volt/van, és mély válságban is vagyunk. De szükségünk van arra, hogy bízzunk benne, bármilyen változás esetén is, mert ha már bizni se bízunk, akkor mi értelme van meccset nézni...
Rodaron
G-men
Először is örülök, hogy látlak.
Másodszor meg nincs ezzel semmi gond, ha mindig mindenki ugyanúgy látná a dolgokat itt, akkor elég lenne, ha valaki beír valamit és a többiek like-olnák, elég unalmas lenne 😊
Viszont szerintem rám a legkevésbé se lehet mondani, hogy feketén vagy fehéren látnám a világot, sőt ez akaszt ki engem is az egyik legjobban egy emberben (a szarkeverés és kétszínűség után).
Viszont, ha DG-re érted, hogy nem kapott elég esélyt azért az nem igaz.. sajnos sorozatos rossz döntések születtek itt az utóbbi időkben, amiknek láthatjuk az eredményét. Sztem ez nem fekete-fehér kérdés, hanem tény.

De szükségünk van arra, hogy bízzunk benne, bármilyen változás esetén is, mert ha már bizni se bízunk, akkor mi értelme van meccset nézni...
Rodaron
Ez személyiségbeli különbség, te azt nem tudod megérteni, hogy hogy lehet így nekimenni a szezonnak, én pedig az örök optimizmust nem tudom hova tenni, de sztem ezzel sincs különösebb probléma. Viszont én pesszimista se vagyok, az utóbbi most már majdnem 15 évben sokszor volt olyan amikor a többséggel szemben én láttam úgy, hogy jobb a helyzet annál, mint ami látszik és ennek hangot is adok amikor így érzem. Mostanában nem éreztem így és sajnos ez utólag igazolódott is évről-évre.
A realitás sztem a következő idényre se mutat túl fényes képet, mivel sajnos olyan mélyre kerültünk amiből nem lehet egyik pillanatról a másikra kijönni, így most sztem reálisan arra lehet szurkolni, hogy szép lassan elinduljunk felfelé. Tavaly szerencsére voltak azért erre utaló jelek. Ilyen helyzetben lévő csapatoknál még a szokottnál is fontosabb, hogy sikerüljön 2-3 évig megfelelően draftolni, ezért is külön bosszantó ez a Baker ügy, ha valamikor nem hiányzott az ilyesmi az most volt.