New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
ozibozi
sajnos nem túl elrugaszkodott jóslat..
Szesze
Chargers??
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Most nézem a tavalyi Pats - Giants meccset. Egy negyed után egész jól állunk, csak Judge egysége szerzett eddig pontot.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
ozibozi
sajnos nem túl elrugaszkodott jóslat..
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
⚡️ “PFF's reaction to the 2020 NFL Schedule release”
Teams most likely to have the number 1 pick in the 2021 NFL Draft

1. Chargers
2. Jaguars
3. Giants
4. Bengals
5. Dolphins

A sorsolás Kihirdetése után mindjárt dobogóra kerültünk a PFF szerint az 1/1- ért.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
engem az is vigasztal, hogy végre egy szezon, amikor nem a türhők ellen kezdünk
vittore
Alpár Dzsekszon in da house! 😊
gyeek
türhők = parasztok = tehenészek = Dallas Cowboys
Hol itt a probléma hiperérzékeny barátom? 😀
PeppyRapier
Az urbánus pejoratív mellékzönge, Grétsy tanár úr, a mellékzönge! 😉 Vittorénak szokása az emilyen zrika, ahogy nekem a reakció.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 86
engem az is vigasztal, hogy végre egy szezon, amikor nem a türhők ellen kezdünk
vittore
Alpár Dzsekszon in da house! 😊
gyeek
türhők = parasztok = tehenészek = Dallas Cowboys
Hol itt a probléma hiperérzékeny barátom? 😀
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
engem az is vigasztal, hogy végre egy szezon, amikor nem a türhők ellen kezdünk
vittore
Alpár Dzsekszon in da house! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
hát a sorsolás alapján valóban 4-6 győzelem néz ki idén is, viszont elég jó értékmérő lesz az offensenek, hogy mennyire tudnak meccsben maradni, mert elég durva védelmekkel találkozunk majd hétről-hétre. ha DJ és az O-fal tud fejlődni, akkor én már elégedett leszek.
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
7-9 a max , ami ebből kihozható
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
engem az is vigasztal, hogy végre egy szezon, amikor nem a türhők ellen kezdünk
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
tavaly ilyenkor én úgy emlékszem jobbnak tűnt a sorsolás !most elég húzósnak látom!amennyivel javultunk (papíron) talán annyival nehezebb is!
szóval hosszú szezon lesz ez is ...😊
de bízom benne hogy valami azért alakul majd !
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Hogyan lehet az, hogy évek óta az első hatban draftolunk, mégis mindig nekünk van az egyik legnehezebb sorsolásunk? Vagy amikor SB-t nyertünk, akkor azt mondták ezért kapunk komoly ellenfeleket, a NE pedig minden győzelme után mazsola csapatok tömkelegével meccselt.
vanek úr
A strength of schedule egy rohadt szubjektív dolog. A kérdés mindig az milyen statisztikai adatot néznek a lista megállapításánál. Amennyiben azt nézzük hány tavaly playoff csapat ellen játszunk az összesen 4 ilyen csapat (Eagles, 49ers, Seahawks, Ravens) ha azt nézzük, hogy milyen mérlegük volt és maradtak le a POrol, akkor máris brutal lesz a sorsolás, mert a Steelers, Bucs, Cowboys is éppen hogy csak lemaradt. Rams, Cardinals, Bears, Browns szerintem egy szint velünk. Szóval persze lehet ez egy 4-6 győzelmes szezon is, viszont ha végre összeállna az öltöző, és rendben lennének a fejek és lelkek, simán hozhatnánk a close meccseket amibe a felső 4 is beletartozik. A másik nagy sorozat amit megszakíthatnánk, hogy nem nyelni megyunk Phillybe/Jonesfalvara, úgy máris szoros lehet a csoportunk.
Egy szó mint száz, nem sok értelmét látom ezeknek a quick predictioneknek, mert totál szubjektív szempontrendszerek alapján állítják össze az egyes emberek. Tavalyra a 49ersnek 4-12es szezont jósoltak...
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Hogyan lehet az, hogy évek óta az első hatban draftolunk, mégis mindig nekünk van az egyik legnehezebb sorsolásunk? Vagy amikor SB-t nyertünk, akkor azt mondták ezért kapunk komoly ellenfeleket, a NE pedig minden győzelme után mazsola csapatok tömkelegével meccselt.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Las Vegas 6,5-nél húzta meg az alatta/felette vonalat.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Az egyik legnezebb a sorsolásunk ... Ez DG-t nem mentheti meg!! De az edzői gárdát igen. A negatív szezon garantált. Amennyiben jobbak leszünk, mint idén 4-12 akkor elégedett leszek!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 343
Az a baj, hogy ebben a schedule-ben benne van a 0-5 start. Ha 1-4 vagy 2-3 az eleje, már elégedettek lehetünk.

Szerkesztette: Zet
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Here's a look at the Giants' 2020 schedule ...
WEEK 1: Monday, Sept. 14 vs. Pittsburgh Steelers, 7:15 p.m.
WEEK 2: Sunday, Sept. 20 at Chicago Bears, 1 p.m.
WEEK 3: Sunday, Sept. 27 vs. San Francisco 49ers, 1 p.m.
WEEK 4: Sunday, Oct. 4 at Los Angeles Rams, 4:05 p.m.
WEEK 5: Sunday, Oct. 11 at Dallas Cowboys, 4:25 p.m.
WEEK 6: Sunday, Oct. 18 vs. Washington Redskins, 1 p.m.
WEEK 7: Thursday, Oct. 22 at Philadelphia Eagles, 8:20 p.m.
WEEK 8: Monday, Nov. 2 vs. Tampa Bay Buccaneers, 8:15 p.m.
WEEK 9: Sunday, Nov. 8 at Washington Redskins, 1 p.m.
WEEK 10: Sunday, Nov. 15 vs. Philadelphia Eagles, 1 p.m.
WEEK 11: BYE WEEK
WEEK 12: Sunday, Nov. 29 at Cincinnati Bengals, 1 p.m.
WEEK 13: Sunday, Dec. 6 at Seattle Seahawks, 4:05 p.m.
WEEK 14: Sunday, Dec. 13 vs. Arizona Cardinals, 1 p.m.
WEEK 15: Sunday, Dec. 20 vs. Cleveland Browns, 1 p.m.
WEEK 16: Sunday, Dec. 27 at Baltimore Ravens, 1 p.m.
WEEK 17: Sunday, Jan. 3 vs. Dallas Cowboys, 1 p.m.

*** "Flexible scheduling" will be used in Weeks 11-17. Under flex scheduling, Sunday game times can be changed, and games currently scheduled to be played on Sunday afternoon can be moved to Sunday night. ***

Preseason Schedule
Pre 1: Aug. 13-17 at N.Y. Jets TBD
Pre 2: Aug. 20-24 at Tennessee TBD
Pre 3: Aug. 27-30 vs. Green Bay TBD
Pre 4: Sep. 3-4 vs. New England TBD
nagir
Azért ebbe wild cardot érő 9-7-et belelátni igen csak optimista meglátás 😊 Én 5-11-et tippelek.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Here's a look at the Giants' 2020 schedule ...
WEEK 1: Monday, Sept. 14 vs. Pittsburgh Steelers, 7:15 p.m.
WEEK 2: Sunday, Sept. 20 at Chicago Bears, 1 p.m.
WEEK 3: Sunday, Sept. 27 vs. San Francisco 49ers, 1 p.m.
WEEK 4: Sunday, Oct. 4 at Los Angeles Rams, 4:05 p.m.
WEEK 5: Sunday, Oct. 11 at Dallas Cowboys, 4:25 p.m.
WEEK 6: Sunday, Oct. 18 vs. Washington Redskins, 1 p.m.
WEEK 7: Thursday, Oct. 22 at Philadelphia Eagles, 8:20 p.m.
WEEK 8: Monday, Nov. 2 vs. Tampa Bay Buccaneers, 8:15 p.m.
WEEK 9: Sunday, Nov. 8 at Washington Redskins, 1 p.m.
WEEK 10: Sunday, Nov. 15 vs. Philadelphia Eagles, 1 p.m.
WEEK 11: BYE WEEK
WEEK 12: Sunday, Nov. 29 at Cincinnati Bengals, 1 p.m.
WEEK 13: Sunday, Dec. 6 at Seattle Seahawks, 4:05 p.m.
WEEK 14: Sunday, Dec. 13 vs. Arizona Cardinals, 1 p.m.
WEEK 15: Sunday, Dec. 20 vs. Cleveland Browns, 1 p.m.
WEEK 16: Sunday, Dec. 27 at Baltimore Ravens, 1 p.m.
WEEK 17: Sunday, Jan. 3 vs. Dallas Cowboys, 1 p.m.

*** "Flexible scheduling" will be used in Weeks 11-17. Under flex scheduling, Sunday game times can be changed, and games currently scheduled to be played on Sunday afternoon can be moved to Sunday night. ***

Preseason Schedule
Pre 1: Aug. 13-17 at N.Y. Jets TBD
Pre 2: Aug. 20-24 at Tennessee TBD
Pre 3: Aug. 27-30 vs. Green Bay TBD
Pre 4: Sep. 3-4 vs. New England TBD



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
abban egyetértek, hogy Jones és Slayton a jövő, ennek megfelelően kértem is egy siget Matthewtól, nézzétek milyen szép 😊
kristof
Próbálkoztam. Örülök, hogy ennyire bejön.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
abban egyetértek, hogy Jones és Slayton a jövő, ennek megfelelően kértem is egy siget Matthewtól, nézzétek milyen szép 😊
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 163 — Lucas Scott
Ez az év szerintem több kérdést meg kell válaszoljon.
- Jó-e ez az edzői stáb?
- DJ az emberünk-e tényleg?
- A játékosállomány megüti-e a playoff határt?

A legbizonytalanabb DJ-ben vagyok a kiváló első év ellenére. Nagyon bízom benne, hogy nem fog visszaesni, de sajnos, nem lehet tudni.

Az első 4 meccs után nagyjàból látni fogjuk az irányt.

Csak annyit kérek, hogy legyen idén egy-egy győzelmünk a Dallas és a Philly ellen.
Zet
Első év még nem ad választ az edzői stábra szvsz.
DJ az emberünk
Játékos állomány nem üti meg a playoff határát.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Szerintem Dalton backupnak nagyon jó igazolás, ahogy az egész Dallas offseason kifejezetten jól sikerült, már amennyire ezt előzetesen meg lehet ítélni. Szerintem idén simán viszik a csoportot.
Szesze
Az ilyen jó backup igazolás már nem egyszer sült el visszafelé. Ha egy jó nevű QB mellé visznek egy másik jó nevű QB-t, az könnyen megmérgezi a légkört. Elég egy-két gyengébb meccs az addigi kezdő irányítótól, máris jön a pusmogás a médiában és a csapat körül, ami aztán bizalmatlanságot szül, elkezdődik a vádaskodás, személyeskedés, magyarázkodás, stb.
Ha két spíler WR mellé visznek egy harmadik sztárjelöltet, szintén előfordulhat némi félténykedés, sértődés, még ha el is férnek egyszerre a pályán elvileg. Lásd AB kontra Ju Ju Smith Schuster.
Félreértések elkerülése végett: én biztos vagyok benne, hogy esélyünk sem lesz idén PO-ra, de ettől még a Dallastól sem szarom magam össze. Az elmúlt két évtizedben szinte mindig erősebb keretük volt papíron, sokra mégsem mentek vele. Na, ezt gyorsan le is kopogtam 😊
vanek úr
Hát nemtom, én nem hinném hogy Dalton megmérgezné náluk a légkört, se a személyisége, se a játéktudása nem indokolja ezt, egyértelmű backupnak vitték oda és annak meg szerintem jó, de összességében valószínűleg semmi jelentősége nem lesz ennek az igazolásnak a szezont illetően.
Én se azt írtam, h össze kéne szarni tőlük magát bárkinek is, mindössze őket látom a legjobb csapatnak a csoportban és az eddigi leggyengébb és egyben egyik legfontosabb láncszemet (Garrett) lecserélték egy szerintem lényegesen jobbra.

Szerkesztette: Szesze
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 343
Ez az év szerintem több kérdést meg kell válaszoljon.
- Jó-e ez az edzői stáb?
- DJ az emberünk-e tényleg?
- A játékosállomány megüti-e a playoff határt?

A legbizonytalanabb DJ-ben vagyok a kiváló első év ellenére. Nagyon bízom benne, hogy nem fog visszaesni, de sajnos, nem lehet tudni.

Az első 4 meccs után nagyjàból látni fogjuk az irányt.

Csak annyit kérek, hogy legyen idén egy-egy győzelmünk a Dallas és a Philly ellen.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 163 — Lucas Scott
Szerintem Dalton backupnak nagyon jó igazolás, ahogy az egész Dallas offseason kifejezetten jól sikerült, már amennyire ezt előzetesen meg lehet ítélni. Szerintem idén simán viszik a csoportot.
Szesze
Sztem is viszik a csoportot, mondjuk én McCarthyt is jobb edzőnek tartom mint a nagy átlag.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.