New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Position20192020
DELeonard WilliamsLeonard Williams
NTDalvin TomlinsonDalvin Tomlinson
DEDexter LawrenceDexter Lawrence
SAMMarkus GoldenKyler Fackrell
SILBAlec OgletreeBlake Martinez
RILBDavid MayoDavid Mayo
WLBLorenzo CarterLorenzo Carter
LCBDeandre BakerDeandre Baker
SSJabrill PeppersJabrill Peppers
FSAntoine BetheaXavier McKinney
RCBJanoris JenkisJames Bradberry


Összeraktam egy védelem összehasonlítást 2019-2020-re, hogy kb hogyan változott.

1. Leonard Willams év közben jött, szerintem nagyon kevesünknek szimpatikus, mivel tradeltünk érte egy 3. körös picket egy félszezonra, ahol kb 0 sack-kel zárt. Ráadásul most pénzéhes a franchise tagja körül, hogy DE vagy DT. Ha reális vagyok, akkor tavalyi szintet fogja hozni. Ha optimista, akkor a nyomásokat sikerül majd Sackekre váltani (bár ha összejön neki pár sack, akkor meg túl drága lesz megtartani utána) és feljavul motiváltságban is. Reméljük rászolgál, arra a 16-17 misire legalább ebben az 1 évben...

2. Dalvin Tomlinson. Szimpatikus munkás emberünk. Ha hozza a korábbi szintet, akkor elégedett vagyok vele. Tavaly már jött tőle néhány sack is. Azonban nem bánnám, ha ő is előre tudna lépni, amúgy is mutatnia kell, hogy megérdemli majd az új szerződését.

3. Dexter Lawrance. Jó újonc szezonja volt, de ez csak akkor fog valamit érni, ha második évében képes lesz tovább fejlődni, különben nem lehetünk elégedettek a korábbi első körös pickkel. Remélem egy igazi "space-eater" lesz és nagyot lép előre ebben a szezonban.

4. Golden --> Fackrell. Itt egyértelmű a spórolás motiválta a vezetőséget. Nem csak 10 sack-et veszítettünk, de egy egész jó formában lévő (és kb az egyetlen) passrusher-t. Szerintem nem fog vissza jönni (bár az UFA után egy halvány remény sugarat látok rá. Nem fogunk már idén erre a posztra költeni érdemben. Egyébként örülnék ha visszatérne Golden, még ha az előző rendszer feküdt is neki.

5. ILB poszton szerintem javultunk. Nálam Martinez jobb játékos, mint Ogletree (bár Ogletree eléggé underratted szerintem, míg Martinez az overrated kategória.) A covarage nem az erőssége, de reméljük az erőső secondary kompenzálja, a futás ellen meg reméljük továbbra is jól fog teljesíteni.

6. Connely-t ne felejtsük, hogy az első 4 meccsen remek teljesítményt nyújtott. De 4 meccs nagyon kevés, ha nem egy egyszeri csoda volt, akkor üdeszínfoltja lehet a védelemnek. Ha Mayo játszik, akkor nem várok sokat, csak legyen szorgos tagja a védelemnek.

7. Carter / Ximinies --> legalább az egyikük szintet léphetne. Remélem hasznosan töltik a karantént és erősebb/robbanékonyabb/technikásabb/jobb verziójukat látjuk majd a pályán.

8-11.(Secondary) Itt három nagy erősítésünk lehet. a) Bradberry jóval jobb lesz mint JJ volt b) Baker tovább folytatja a fejlődő tendenciát, és úgy játszik majd mint egy első körös tehetség. c) McKinney akár mi lesz szerintem előre lépés Bethea-hoz képest. Továbbá mélységben ott van Love, Darnay Holmes, Sam Beal és Ballentine.

Summary:
-Körülbelül 7 kezdő játékos azonos lesz az előző évhez. Legalább ennyi "folytonosságunk" van
-Nagyon fiatal az egység (Leo 25; Tomlinson 26; Lawrance 22; Fackrell 28; Martinez 26; Mayo 26; Carter 24; Ximinies 23; Baker 22; Peppers 24; McKinney 21; Bradberry 26; Love 22), amit egyrészt tapasztalatlanság, másrészt fejlődési potenciált jelent.
-Ahol (7 esetben kb) marad a kezdő ott minimális előre lépést/fejlődést várok a játékosoktól.
-Golden <<-->> Fackrell itt érzek egyedül gyengülést, ami azért aggasztó, mert a passrush amúgy is a leggyengébb egység volt
-McKinney és Bradberry pedig szerintem abszolút előre lépés
-Új védő kordinátor --> Szezon első felében biztos hátrány lesz, de bízok benne, hogy összeszoknak / megtanulják a rendszert és a rendszer majd segít jobbá tenni minden játékost.
-A javuló támadó játék több pihenő időt ad majd a védelemnek
-Örök igazság, hogy nem lehet minden poszton elit játékosod, így én el is engedtem a passrush játékosállomány témakört. Ha nagyon kutyaütő lesz, akkor egyértelmű lesz, hogy következő évi FA és/vagy a 2021-es draft-on majd orvosoljuk.

Cél: TOP 20 védelembe kerülni, de azért próbálkozhatnánk konvergálni a TOP15-hez is.

Szerkesztette: r.baggio
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 756
Szerintem az UFA tender lényege ebben az esetben a komp pick szerzés esélye. Ha Golden máshova aláír, akkor járni fog egy pick.

Alapból szerintem nem számoltok vele, mégis piaci ár alatt megtarthatjátok elméletben, ha nem ír alá máshová 07. 22-ig.

Win-win szitu a csapatnak: maximum megtart egy már bizonyított embert a piaci ár alatt és nem sokkal drágábban, mint előtte, vagy kap érte kompenzációt
Fast Willie
Már úgy kompenzációt, mint a sima szabadügynököknél?

Mert Bradberry és Martinez miatt az tuti nem jár már (és még akad néhány érkező)
Wyatt
Rosszul fogalmaztam, nem konkrétan utána járhat kompenzáció, hanem a formulánál figyelembe veszik. Az érkezők ellenére így járhat komp, de a jelenlegi állás szerint persze nem fog, mert drágán igazolt a Giants.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem az UFA tender lényege ebben az esetben a komp pick szerzés esélye. Ha Golden máshova aláír, akkor járni fog egy pick.

Alapból szerintem nem számoltok vele, mégis piaci ár alatt megtarthatjátok elméletben, ha nem ír alá máshová 07. 22-ig.

Win-win szitu a csapatnak: maximum megtart egy már bizonyított embert a piaci ár alatt és nem sokkal drágábban, mint előtte, vagy kap érte kompenzációt
Fast Willie
Már úgy kompenzációt, mint a sima szabadügynököknél?

Mert Bradberry és Martinez miatt az tuti nem jár már (és még akad néhány érkező)

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 756
Szerintem az UFA tender lényege ebben az esetben a komp pick szerzés esélye. Ha Golden máshova aláír, akkor járni fog egy pick.

Alapból szerintem nem számoltok vele, mégis piaci ár alatt megtarthatjátok elméletben, ha nem ír alá máshová 07. 22-ig.

Win-win szitu a csapatnak: maximum megtart egy már bizonyított embert a piaci ár alatt és nem sokkal drágábban, mint előtte, vagy kap érte kompenzációt
több mint 4 éve
PeppyRapier New York Giants 86
Golden azt mondta, jelenleg két csapattal van tárgyalásban Lions és Giants...Interesting, Interesting.
Pat Ragazzo (@ragazzoreport) tweetelte: A source close to Markus Golden tells me there has been recent dialogue with the #Giants and #Lions

A reunion makes sense if NYG can clear cap space given they have yet to address edge rusher in the #NFLDraft
Rodaron
Na hat akkor Golden kapott tőlünk egy UFA tendert. Jó irány, de nem értem, hogy akkor miért nem adunk neki egy értelmes szerződést, így az előző évi fizujat + 110%ot kapna, ami 4.1-4.2 milliót jelentene.

 twitter.com/art_stapleton/status/1254899786102210561?s=21
Rodaron
Ennek az a lényege szerintem, hogy megpróbálunk előbb sóher Skót módon szerezni egy értelmes pass rusher-t, ha pedig ez nem jön össze akkor v. mélyebben a pénztárcába kell nyúlnunk, v. tényleg nem jön senki.

Érdekes lesz ez az UFA tender, mert kényszer helyzetbe hozza Golden-t, akinek ugye eddig nem volt túl nagy piaca. 10 millió körül akar, de ezek után kénytelen lesz a kevesebb pénzt is elfogadni, ha nem akar 5,2 millióért újra nálunk játszani. Szóval ezzel belőttük 6 millió környékére az árát, és van egy olyan érzésem, hogy valaki le is fog rá csapni, mert ennyit azért bőven megér.

Nekünk meg így marad a kivárás, de félek mire a Golden helyzet tisztázódik (nem jó értelemben) addigra már elkelnek az értelmes pass rusher-ek a piacon. Vagyis UFA tender ide v. oda, azért jó lenne másra is rárepülni, aztán utólag bánkódjunk ha véletlen 2 értelmes passzsiettetőt is sikerül szerezni.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Golden volt kb az egyetlen nyertese tavaly Bettcher rendszerének...egy csomó sack tálcán érkezett emlékeim szerint! szóval bár viszonylag jól mutat a 10 sack ( ebben ugye benne van egy kis felkerekítés ugye utólag ) de én nem érzem hogy ő jelentős javulást tudna hozni... nyilván azonnal a legjobb pass rusher lenne ha visszatérne de ismerve a konkurenciát ez nem egy hatalmas fegyvertény.
amennyiben végre ezt ő is belátja és egy normál szerződéssel beéri jöjjön de nagy csodát nem várok tőle
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
 nypost.com/2020/04/28/the-evan-engram-jabrill-peppers-contract-decision-facing-giants/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 477
Golden 10 misit szeretne kapni, ezért a huzavona
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Golden azt mondta, jelenleg két csapattal van tárgyalásban Lions és Giants...Interesting, Interesting.
Pat Ragazzo (@ragazzoreport) tweetelte: A source close to Markus Golden tells me there has been recent dialogue with the #Giants and #Lions

A reunion makes sense if NYG can clear cap space given they have yet to address edge rusher in the #NFLDraft
Rodaron
Na hat akkor Golden kapott tőlünk egy UFA tendert. Jó irány, de nem értem, hogy akkor miért nem adunk neki egy értelmes szerződést, így az előző évi fizujat + 110%ot kapna, ami 4.1-4.2 milliót jelentene.

 twitter.com/art_stapleton/status/1254899786102210561?s=21
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Golden azt mondta, jelenleg két csapattal van tárgyalásban Lions és Giants...Interesting, Interesting.
Pat Ragazzo (@ragazzoreport) tweetelte: A source close to Markus Golden tells me there has been recent dialogue with the #Giants and #Lions

A reunion makes sense if NYG can clear cap space given they have yet to address edge rusher in the #NFLDraft

Szerkesztette: Rodaron
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Udfa 15re bővült a lista!

Mississippi State DB JaQuarius Landrews
Hampton DB Christian Angulo
Northern Arizona University QB Case Cookus
LSU WR Derrick Dillon
Louisville OL Tyler Haycraft
Simon Fraser (Canada) WR Rysen John
Dartmouth DE/LB Niko Lalos
Maryland RB Javon Leake
Temple LB Dane Levine
Ohio State WR Austin Mack
South Carolina TE Kyle Markway
Rhode Island OL Kyle Murphy
Ohio State WR Binjimen Victor
Central Methodist CB Malcolm Elmore
North Carolina LB Dominique Ross

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A center pozíció és a pass rush még kérdéses. Ezekre DG válasza.
Center:
- A frissen draftolt Shane Lemieux átképzése
- Nick Gates
- Spencer Pulley
- Kiderül milyen állapotban lesz Jon Halapio achilles-e
Pass rush:
- Nem draftoltak kifejezetten pass rushert, de ezt nagyrészt a csapat együtt oldja meg. Nem az számít ki végzi el a sack-et, az számít, hogy hány sack ás hány nyomás történt. Bíznak benne, hogy a kitalált séma és az erős secondary kompenzálni fogja, hogy nincs elit pass rusher. Jobb lett a back end, hogy kényszerítve legyen az irányító a labda tovább tartására. Azt mondja, hogy nagyon sok módja van megoldani.

Meglátjuk működni fog-e, amit kitaláltak.
GJohnny74
A center dolgot még elfogadom (bár azért nyilván vannak bennem kételyek), de a pass-rusher hiányt ne akarja nekem megmagyarázni senki, h ez nem fog hiányozni/látszani.. ha a QB szabadon dobálhat, akkor nincs az a secondary aki hosszabb távon le tudja követni az elkapókat, mivel azok eredendően előnyben vannak. Persze lehet sokat blitzelni, de az meg kockázatos, egy jobb irányítóval szemben általában erősen kontraproduktív.
Szesze
Ha elég jól muzsikál a támadófal,a pontgyártás mellett a time management is jó lehet sok futással.Így talán a defense dolga is lehet könnyebb,de mindenképp kell valaki akit dupláznia kell az ellenfélnek.Goldent ha visszahozzuk azt nem érzem elégnek.Én még mindig úgy vélem valahogy meg kell oldani Ngokue-t vagy Griffen-t. Griffen korából fakadólag örülne egy pl. 3 (2+1,3+1) éves szerződésnek amiben a jövő évben kapja a legtöbbet így idén is elférne. Állását féltve kinézek még valami ilyesmit DG-ből.
Vobox
DG szövegét én úgy értelmezném, Judge-al a háttérben (Patriots múlt), hogy megpróbálnak olyan rendszert építeni, ahol nem szükséges Elite rusher hanem olyan, schemeket futtatnak amivel folyamatosan tudnak fölényt kialakítani. Az elmúlt pár évben, azért nem volt egy kiemelkedő passrusher sem Patriotsnál és mégis szétszedték az O-lineokat. Ld Rams ellen, a rengeteg kereszt, zone blitzing amit nyomtak és rendszerszinten szedték szét az ellenfelet, nem kettőzésekkel nyert emberfölénnyel. Érdekes lesz nagyon, viszont ettől függetlenül akár 4-3 vagy 3-4, de azért egy OLB vagy DE kezdőszint még nagyon hiányzik.
Rodaron
Hát azért ennél az állománynál jobb volt az övék kissé.. és én se aggódnék, ha Judge helyett Belichick jött volna ide és ő mondaná ezt.. így kissé szkeptikus vagyok.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
A center pozíció és a pass rush még kérdéses. Ezekre DG válasza.
Center:
- A frissen draftolt Shane Lemieux átképzése
- Nick Gates
- Spencer Pulley
- Kiderül milyen állapotban lesz Jon Halapio achilles-e
Pass rush:
- Nem draftoltak kifejezetten pass rushert, de ezt nagyrészt a csapat együtt oldja meg. Nem az számít ki végzi el a sack-et, az számít, hogy hány sack ás hány nyomás történt. Bíznak benne, hogy a kitalált séma és az erős secondary kompenzálni fogja, hogy nincs elit pass rusher. Jobb lett a back end, hogy kényszerítve legyen az irányító a labda tovább tartására. Azt mondja, hogy nagyon sok módja van megoldani.

Meglátjuk működni fog-e, amit kitaláltak.
GJohnny74
A center dolgot még elfogadom (bár azért nyilván vannak bennem kételyek), de a pass-rusher hiányt ne akarja nekem megmagyarázni senki, h ez nem fog hiányozni/látszani.. ha a QB szabadon dobálhat, akkor nincs az a secondary aki hosszabb távon le tudja követni az elkapókat, mivel azok eredendően előnyben vannak. Persze lehet sokat blitzelni, de az meg kockázatos, egy jobb irányítóval szemben általában erősen kontraproduktív.
Szesze
Ha elég jól muzsikál a támadófal,a pontgyártás mellett a time management is jó lehet sok futással.Így talán a defense dolga is lehet könnyebb,de mindenképp kell valaki akit dupláznia kell az ellenfélnek.Goldent ha visszahozzuk azt nem érzem elégnek.Én még mindig úgy vélem valahogy meg kell oldani Ngokue-t vagy Griffen-t. Griffen korából fakadólag örülne egy pl. 3 (2+1,3+1) éves szerződésnek amiben a jövő évben kapja a legtöbbet így idén is elférne. Állását féltve kinézek még valami ilyesmit DG-ből.
Vobox
DG szövegét én úgy értelmezném, Judge-al a háttérben (Patriots múlt), hogy megpróbálnak olyan rendszert építeni, ahol nem szükséges Elite rusher hanem olyan, schemeket futtatnak amivel folyamatosan tudnak fölényt kialakítani. Az elmúlt pár évben, azért nem volt egy kiemelkedő passrusher sem Patriotsnál és mégis szétszedték az O-lineokat. Ld Rams ellen, a rengeteg kereszt, zone blitzing amit nyomtak és rendszerszinten szedték szét az ellenfelet, nem kettőzésekkel nyert emberfölénnyel. Érdekes lesz nagyon, viszont ettől függetlenül akár 4-3 vagy 3-4, de azért egy OLB vagy DE kezdőszint még nagyon hiányzik.
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
A center pozíció és a pass rush még kérdéses. Ezekre DG válasza.
Center:
- A frissen draftolt Shane Lemieux átképzése
- Nick Gates
- Spencer Pulley
- Kiderül milyen állapotban lesz Jon Halapio achilles-e
Pass rush:
- Nem draftoltak kifejezetten pass rushert, de ezt nagyrészt a csapat együtt oldja meg. Nem az számít ki végzi el a sack-et, az számít, hogy hány sack ás hány nyomás történt. Bíznak benne, hogy a kitalált séma és az erős secondary kompenzálni fogja, hogy nincs elit pass rusher. Jobb lett a back end, hogy kényszerítve legyen az irányító a labda tovább tartására. Azt mondja, hogy nagyon sok módja van megoldani.

Meglátjuk működni fog-e, amit kitaláltak.
GJohnny74
A center dolgot még elfogadom (bár azért nyilván vannak bennem kételyek), de a pass-rusher hiányt ne akarja nekem megmagyarázni senki, h ez nem fog hiányozni/látszani.. ha a QB szabadon dobálhat, akkor nincs az a secondary aki hosszabb távon le tudja követni az elkapókat, mivel azok eredendően előnyben vannak. Persze lehet sokat blitzelni, de az meg kockázatos, egy jobb irányítóval szemben általában erősen kontraproduktív.
Szesze
Ha elég jól muzsikál a támadófal,a pontgyártás mellett a time management is jó lehet sok futással.Így talán a defense dolga is lehet könnyebb,de mindenképp kell valaki akit dupláznia kell az ellenfélnek.Goldent ha visszahozzuk azt nem érzem elégnek.Én még mindig úgy vélem valahogy meg kell oldani Ngokue-t vagy Griffen-t. Griffen korából fakadólag örülne egy pl. 3 (2+1,3+1) éves szerződésnek amiben a jövő évben kapja a legtöbbet így idén is elférne. Állását féltve kinézek még valami ilyesmit DG-ből.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A center pozíció és a pass rush még kérdéses. Ezekre DG válasza.
Center:
- A frissen draftolt Shane Lemieux átképzése
- Nick Gates
- Spencer Pulley
- Kiderül milyen állapotban lesz Jon Halapio achilles-e
Pass rush:
- Nem draftoltak kifejezetten pass rushert, de ezt nagyrészt a csapat együtt oldja meg. Nem az számít ki végzi el a sack-et, az számít, hogy hány sack ás hány nyomás történt. Bíznak benne, hogy a kitalált séma és az erős secondary kompenzálni fogja, hogy nincs elit pass rusher. Jobb lett a back end, hogy kényszerítve legyen az irányító a labda tovább tartására. Azt mondja, hogy nagyon sok módja van megoldani.

Meglátjuk működni fog-e, amit kitaláltak.
GJohnny74
A center dolgot még elfogadom (bár azért nyilván vannak bennem kételyek), de a pass-rusher hiányt ne akarja nekem megmagyarázni senki, h ez nem fog hiányozni/látszani.. ha a QB szabadon dobálhat, akkor nincs az a secondary aki hosszabb távon le tudja követni az elkapókat, mivel azok eredendően előnyben vannak. Persze lehet sokat blitzelni, de az meg kockázatos, egy jobb irányítóval szemben általában erősen kontraproduktív.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
A center pozíció és a pass rush még kérdéses. Ezekre DG válasza.
Center:
- A frissen draftolt Shane Lemieux átképzése
- Nick Gates
- Spencer Pulley
- Kiderül milyen állapotban lesz Jon Halapio achilles-e
Pass rush:
- Nem draftoltak kifejezetten pass rushert, de ezt nagyrészt a csapat együtt oldja meg. Nem az számít ki végzi el a sack-et, az számít, hogy hány sack ás hány nyomás történt. Bíznak benne, hogy a kitalált séma és az erős secondary kompenzálni fogja, hogy nincs elit pass rusher. Jobb lett a back end, hogy kényszerítve legyen az irányító a labda tovább tartására. Azt mondja, hogy nagyon sok módja van megoldani.

Meglátjuk működni fog-e, amit kitaláltak.
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Vicces ez a cikk cím.

"Giants returning to the Coughlin era, sort of
There’s more to the New York Giants’ seventh-round draft pick Carter Coughlin than his familiar last name."

Remélem valóban vissza tér a csapat arra az útra.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 618 — Bla, bla, bla
Justin Britt-et eltudom itt képzelni
TSzabi
Asszem Mi is!!!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Justin Britt-et eltudom itt képzelni
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/art_stapleton/status/1254371748071563264

Ha jól értelmezem Judge nem lesz bratyizós edző. Vagy csak teszteli a játékosait. Végülis nem lenne meglepő, ha nem lenne bratyizós, hisz Belichick mellett tanult.
fodetra
Nekem is egyből Herbs edző jutott eszembe a Miracleből.
csebi
A napokban játszották megint, de jó is volt 😊

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 124 — Lucas Scott
 twitter.com/art_stapleton/status/1254371748071563264

Ha jól értelmezem Judge nem lesz bratyizós edző. Vagy csak teszteli a játékosait. Végülis nem lenne meglepő, ha nem lenne bratyizós, hisz Belichick mellett tanult.
fodetra
Nekem is egyből Herbs edző jutott eszembe a Miracleből.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
fodetra New York Giants Tennessee Volunteers 63
 twitter.com/art_stapleton/status/1254371748071563264

Ha jól értelmezem Judge nem lesz bratyizós edző. Vagy csak teszteli a játékosait. Végülis nem lenne meglepő, ha nem lenne bratyizós, hisz Belichick mellett tanult.
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
majd keretszűkítéskor leesik vlm,
ozibozi
Jah, az Edge-ről már lemondtam, de azért az kemény, hogy a szakértők szerint minden idők egyik legerősebb WR klasszából nem sikerült senkit kihúzni.
Szesze
“Szakértők” akik szerint sem Mahomes sem DJ nem franchise QB...”Hold my beer”
Amúgy EDGE innentől szerintem valaki le van dumálva!Csak reméljük egy DT-t vagy Soldert adjuk érte!
Vobox
Az eszem azt mondja, hogy Soldert fogjuk elküldeni, de juni 1 után amikor kisebb lesz a Dead cap, és nagyobb pénz szabadul fel. Fel töltöttük most bőven a Tackle oldalt is, kérdés Thomas egyből meg LT-be, mert ha nem az pazarlás lenne, és Solder se biztos működne RTben. Én is amondó vagyok, hogy egy FA PassRushert hozni fogunk még.
Továbbá azt nyíltan merem állítani, hogy ha WRt húztunk volna az első 3 körben akkor ment volt a WTFokozas itt, úgy gondolom most át tudtunk lépni azon az akadályon, hogy a sexy Pick helyett az logikusat hoztuk el.
Rodaron
Solder-re nem tennék pénzt, hogy ki lesz téve (idén). Jobb és hasznosabb játékos ő attól. Következő évbe mi történik, az megint más szituáció lesz. De szerintem szükségünk van rá. Bízok benne, hogy új edzői gárda és a konkurencia harc pozitív hatással lesz rá.

Tippem szerint nem fogunk semmilyen pass rushert hozni, azzal dologunk amink most van.
GiantsMLBhunter
Ha kitéve nem is lesz idén, a kezdő RT posztért megharcolhat. Talán Goldent visszahozzuk, nincs valami nagy piaca.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 nygiantsrush.com/ny-giants/giants-sign-12-udfa/
nagir
A QB Case Cookus volt az év újonca (Jerry Rice Award) is az FCS-ben. A jobb QB-k közé tartozott ott az elmúlt években, de maradandót nem sikerült a Big Skyban sem alkotnia. A válla miatt többször kényszer-pihenőzött az évek során.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
majd keretszűkítéskor leesik vlm,
ozibozi
Jah, az Edge-ről már lemondtam, de azért az kemény, hogy a szakértők szerint minden idők egyik legerősebb WR klasszából nem sikerült senkit kihúzni.
Szesze
“Szakértők” akik szerint sem Mahomes sem DJ nem franchise QB...”Hold my beer”
Amúgy EDGE innentől szerintem valaki le van dumálva!Csak reméljük egy DT-t vagy Soldert adjuk érte!
Vobox
Az eszem azt mondja, hogy Soldert fogjuk elküldeni, de juni 1 után amikor kisebb lesz a Dead cap, és nagyobb pénz szabadul fel. Fel töltöttük most bőven a Tackle oldalt is, kérdés Thomas egyből meg LT-be, mert ha nem az pazarlás lenne, és Solder se biztos működne RTben. Én is amondó vagyok, hogy egy FA PassRushert hozni fogunk még.
Továbbá azt nyíltan merem állítani, hogy ha WRt húztunk volna az első 3 körben akkor ment volt a WTFokozas itt, úgy gondolom most át tudtunk lépni azon az akadályon, hogy a sexy Pick helyett az logikusat hoztuk el.
Rodaron
Solder-re nem tennék pénzt, hogy ki lesz téve (idén). Jobb és hasznosabb játékos ő attól. Következő évbe mi történik, az megint más szituáció lesz. De szerintem szükségünk van rá. Bízok benne, hogy új edzői gárda és a konkurencia harc pozitív hatással lesz rá.

Tippem szerint nem fogunk semmilyen pass rushert hozni, azzal dologunk amink most van.
GiantsMLBhunter
Szerintem Solder jövőre fixen ki lesz rakva és sztem pass-rusher meg érkezni fog még, de majd meglátjuk.