New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Ha nincs ez a barom /bolond Baker/ akkor is a legmélyebb bugyraiba kormányozták ezt a hajót. Ezek a szimpla tények. A többi csak az okoskodó duma.
3év nem hazudik,

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Már nagyon rég nem írtam ide, de most úgy érzem, annyit hozzá kell tennem a vitához, hogy én is Rodaron véleményét osztom.

Mindig is kiakasztott, ha csak fekete-fehérben látja valaki a világot.

Komolyan néha azt érzem, itt a többség mindenkinek csak 1 esélyt adna a saját életében is? Így van? Lehet, hogy így van...

Ki a felelős a csapatnál, hogy Baker itt van? DG! Még fel is cserélt érte. Tette ezt úgy, hogy az FA-hoz full hülye, de legalább marha jól draftol(t), egészen addig amíg nem lett Giant. Ha valakit nem akarsz látni a csapatod élén, akkor annak a legkisebb hibáját is felnagyítod, csak már tűnjön el... Ilyen a szurkoló, ha valamit igazán szeret!!!😉
nagir
Nekem meg pont az az érzésem, hogy nálatok jobban játszik az utálat valaki iránt, mint a szeretet a csapatért.
DG felelős a draftért ofc, de amint írtam, azért nem felelős amit Baker csinált. Ez ugyan olyan lenne, mint hogy a GM felelős azért, mert az első körös draftolt ember career ending sérülést szerez. Szar ügy a helyzet, tudom, hogy fáj nektek a jelenlegi szituáció, de ez van, hozzá kell szokni, mindenkinél vannak gödrök, összeszorítod a fogad és továbblépsz. Szurkolsz, bízol, és próbálsz optimista is lenni, ha szar a csapat akkor is szurkoló vagy, nem csak pozitív időszakban.
Rodaron
Tekintve, hogy Baker gyenge volt tavaly, így már eleve nagyon gyanús volt, hogy bust lesz a csávó, szóval senki nem vág eret szerintem, hogy ez történt, de mindettől függetlenül, hogy a francba lenne ez ugyanaz a kategória, mintha sérülés történt volna? Ezt a gyereket nagyon benéztük minden téren és ezért nem lehet más a felelős, mint végső soron a GM, szimpátiától függetlenül. Nyilván, ha sikertörténet lenne az előző időszak akkor elnézőbb lenne az ember, de ugye ilyesmiről nem beszélhetünk..
Az a helyzet, hogy teljesen jogosan kritizáljuk a vezetést, hiszen történetének legmélyebb gödrébe taszították a franchise-t. Ellentétben veled én nem gondolom úgy, hogy nekem, mint szurkolónak az lenne a "dolgom", hogy legyek optimista akkor is amikor ez történik, majd akkor leszek optimista, ha okot látok erre.
Optimizmusból nem fog csapat épülni, persze be lehet tippelgetni minden évben a 9-10 wines PO szezont, csak az a baj, hogy a realitás évek óta nagyon távol van ettől.
Én 2006 óta minden meccsét láttam a csapatnak, 95%-át élőben, az utóbbi évek szenvedéseit is végignéztem kivétel nélkül és hidd el nem azért nézem a meccseket, hogy utána itt károghassak, de az utóbbi időben ami itt történik az egy akkora fos amit pont szurkolóként nehéz szó nélkül hagyni.
Szesze
PFF NY Giants
@PFF_Giants
Since the Giants bye week, DeAndre Baker has the 6th best coverage grade among all qualified CB’s over the last 4 games.

In this same time period, QB’s targeting Baker are completing just 26.3% of their passes, the lowest percentage targeting any CB
A csávó a bye week után a liga egyik legjobbja volt, közeli memory, hogy Collins első éve is katasztrófa volt, konkrétan a kezéből ejtett ki pickeket. Majd a második évében ProBowl szezont hoz össze. Továbbra is nem mentesíteni akarom Baker és DG tevékenységeit, de nem kell mindent szidni, ha szidni akarod akkor szidjad az összes draftolt emberét akit idehozott, legyen az Slayton, DJ, Barkley, Hernandez.
Szurkolóként nem csak a felívelő ágban kell optimistának lenni és szurkolni, hanem amikor trágya szezonok is vannak. No offense ,de ha nem vagy optimista a szezon elején, akkor hogyan szurkolsz, hogyan állsz neki a szezonnak? Nincs baj a negatív kritikával, és ha más szemüveggel nézed a csapat dolgait, sok dologban egyet is értek veletek, mert rengeteg probléma volt/van, és mély válságban is vagyunk. De szükségünk van arra, hogy bízzunk benne, bármilyen változás esetén is, mert ha már bizni se bízunk, akkor mi értelme van meccset nézni...
Rodaron
több mint 4 éve
Palesz76 New York Giants 476
Azért, ha DJ és SB befútnak és Allpro játékosok lesznek az DG érdeme.
Azt gondolom, hogy azért mert nem lát a jövőbe és a megérzéseire, segitőire hallgatva kiválasztanak valakit aki egy ordas bust lesz nagyrészben nem az ő hibájuk.
Ezek a huszonéves srácok megkapják az első millájukat és világ királyának gondolják magukat. Azon kivűl Amerika nem az IQ bajnokok hazája.

Remélem Pék meguresedett helyére pont berobban egy rejtett tehetség.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ki a felelős a csapatnál, hogy Baker itt van? DG! Még fel is cserélt érte. Tette ezt úgy, hogy az FA-hoz full hülye, de legalább marha jól draftol(t), egészen addig amíg nem lett Giant. Ha valakit nem akarsz látni a csapatod élén, akkor annak a legkisebb hibáját is felnagyítod, csak már tűnjön el... Ilyen a szurkoló, ha valamit igazán szeret!!!😉
nagir
Nekem meg pont az az érzésem, hogy nálatok jobban játszik az utálat valaki iránt, mint a szeretet a csapatért.
DG felelős a draftért ofc, de amint írtam, azért nem felelős amit Baker csinált. Ez ugyan olyan lenne, mint hogy a GM felelős azért, mert az első körös draftolt ember career ending sérülést szerez. Szar ügy a helyzet, tudom, hogy fáj nektek a jelenlegi szituáció, de ez van, hozzá kell szokni, mindenkinél vannak gödrök, összeszorítod a fogad és továbblépsz. Szurkolsz, bízol, és próbálsz optimista is lenni, ha szar a csapat akkor is szurkoló vagy, nem csak pozitív időszakban.
Rodaron
Tekintve, hogy Baker gyenge volt tavaly, így már eleve nagyon gyanús volt, hogy bust lesz a csávó, szóval senki nem vág eret szerintem, hogy ez történt, de mindettől függetlenül, hogy a francba lenne ez ugyanaz a kategória, mintha sérülés történt volna? Ezt a gyereket nagyon benéztük minden téren és ezért nem lehet más a felelős, mint végső soron a GM, szimpátiától függetlenül. Nyilván, ha sikertörténet lenne az előző időszak akkor elnézőbb lenne az ember, de ugye ilyesmiről nem beszélhetünk..
Az a helyzet, hogy teljesen jogosan kritizáljuk a vezetést, hiszen történetének legmélyebb gödrébe taszították a franchise-t. Ellentétben veled én nem gondolom úgy, hogy nekem, mint szurkolónak az lenne a "dolgom", hogy legyek optimista akkor is amikor ez történik, majd akkor leszek optimista, ha okot látok erre.
Optimizmusból nem fog csapat épülni, persze be lehet tippelgetni minden évben a 9-10 wines PO szezont, csak az a baj, hogy a realitás évek óta nagyon távol van ettől.
Én 2006 óta minden meccsét láttam a csapatnak, 95%-át élőben, az utóbbi évek szenvedéseit is végignéztem kivétel nélkül és hidd el nem azért nézem a meccseket, hogy utána itt károghassak, de az utóbbi időben ami itt történik az egy akkora fos amit pont szurkolóként nehéz szó nélkül hagyni.
Szesze
PFF NY Giants
@PFF_Giants
Since the Giants bye week, DeAndre Baker has the 6th best coverage grade among all qualified CB’s over the last 4 games.

In this same time period, QB’s targeting Baker are completing just 26.3% of their passes, the lowest percentage targeting any CB
A csávó a bye week után a liga egyik legjobbja volt, közeli memory, hogy Collins első éve is katasztrófa volt, konkrétan a kezéből ejtett ki pickeket. Majd a második évében ProBowl szezont hoz össze. Továbbra is nem mentesíteni akarom Baker és DG tevékenységeit, de nem kell mindent szidni, ha szidni akarod akkor szidjad az összes draftolt emberét akit idehozott, legyen az Slayton, DJ, Barkley, Hernandez.
Szurkolóként nem csak a felívelő ágban kell optimistának lenni és szurkolni, hanem amikor trágya szezonok is vannak. No offense ,de ha nem vagy optimista a szezon elején, akkor hogyan szurkolsz, hogyan állsz neki a szezonnak? Nincs baj a negatív kritikával, és ha más szemüveggel nézed a csapat dolgait, sok dologban egyet is értek veletek, mert rengeteg probléma volt/van, és mély válságban is vagyunk. De szükségünk van arra, hogy bízzunk benne, bármilyen változás esetén is, mert ha már bizni se bízunk, akkor mi értelme van meccset nézni...
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ki a felelős a csapatnál, hogy Baker itt van? DG! Még fel is cserélt érte. Tette ezt úgy, hogy az FA-hoz full hülye, de legalább marha jól draftol(t), egészen addig amíg nem lett Giant. Ha valakit nem akarsz látni a csapatod élén, akkor annak a legkisebb hibáját is felnagyítod, csak már tűnjön el... Ilyen a szurkoló, ha valamit igazán szeret!!!😉
nagir
Nekem meg pont az az érzésem, hogy nálatok jobban játszik az utálat valaki iránt, mint a szeretet a csapatért.
DG felelős a draftért ofc, de amint írtam, azért nem felelős amit Baker csinált. Ez ugyan olyan lenne, mint hogy a GM felelős azért, mert az első körös draftolt ember career ending sérülést szerez. Szar ügy a helyzet, tudom, hogy fáj nektek a jelenlegi szituáció, de ez van, hozzá kell szokni, mindenkinél vannak gödrök, összeszorítod a fogad és továbblépsz. Szurkolsz, bízol, és próbálsz optimista is lenni, ha szar a csapat akkor is szurkoló vagy, nem csak pozitív időszakban.
Rodaron
Tekintve, hogy Baker gyenge volt tavaly, így már eleve nagyon gyanús volt, hogy bust lesz a csávó, szóval senki nem vág eret szerintem, hogy ez történt, de mindettől függetlenül, hogy a francba lenne ez ugyanaz a kategória, mintha sérülés történt volna? Ezt a gyereket nagyon benéztük minden téren és ezért nem lehet más a felelős, mint végső soron a GM, szimpátiától függetlenül. Nyilván, ha sikertörténet lenne az előző időszak akkor elnézőbb lenne az ember, de ugye ilyesmiről nem beszélhetünk..
Az a helyzet, hogy teljesen jogosan kritizáljuk a vezetést, hiszen történetének legmélyebb gödrébe taszították a franchise-t. Ellentétben veled én nem gondolom úgy, hogy nekem, mint szurkolónak az lenne a "dolgom", hogy legyek optimista akkor is amikor ez történik, majd akkor leszek optimista, ha okot látok erre.
Optimizmusból nem fog csapat épülni, persze be lehet tippelgetni minden évben a 9-10 wines PO szezont, csak az a baj, hogy a realitás évek óta nagyon távol van ettől.
Én 2006 óta minden meccsét láttam a csapatnak, 95%-át élőben, az utóbbi évek szenvedéseit is végignéztem kivétel nélkül és hidd el nem azért nézem a meccseket, hogy utána itt károghassak, de az utóbbi időben ami itt történik az egy akkora fos amit pont szurkolóként nehéz szó nélkül hagyni.
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Ki a felelős a csapatnál, hogy Baker itt van? DG! Még fel is cserélt érte. Tette ezt úgy, hogy az FA-hoz full hülye, de legalább marha jól draftol(t), egészen addig amíg nem lett Giant. Ha valakit nem akarsz látni a csapatod élén, akkor annak a legkisebb hibáját is felnagyítod, csak már tűnjön el... Ilyen a szurkoló, ha valamit igazán szeret!!!😉
nagir
Nekem meg pont az az érzésem, hogy nálatok jobban játszik az utálat valaki iránt, mint a szeretet a csapatért.
DG felelős a draftért ofc, de amint írtam, azért nem felelős amit Baker csinált. Ez ugyan olyan lenne, mint hogy a GM felelős azért, mert az első körös draftolt ember career ending sérülést szerez. Szar ügy a helyzet, tudom, hogy fáj nektek a jelenlegi szituáció, de ez van, hozzá kell szokni, mindenkinél vannak gödrök, összeszorítod a fogad és továbblépsz. Szurkolsz, bízol, és próbálsz optimista is lenni, ha szar a csapat akkor is szurkoló vagy, nem csak pozitív időszakban.
Rodaron
Nálam Baker a történetben Doni Brasco, DG meg Ruggiero. Te hoztad, vállald érte a felelősséget...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ki a felelős a csapatnál, hogy Baker itt van? DG! Még fel is cserélt érte. Tette ezt úgy, hogy az FA-hoz full hülye, de legalább marha jól draftol(t), egészen addig amíg nem lett Giant. Ha valakit nem akarsz látni a csapatod élén, akkor annak a legkisebb hibáját is felnagyítod, csak már tűnjön el... Ilyen a szurkoló, ha valamit igazán szeret!!!😉
nagir
Nekem meg pont az az érzésem, hogy nálatok jobban játszik az utálat valaki iránt, mint a szeretet a csapatért.
DG felelős a draftért ofc, de amint írtam, azért nem felelős amit Baker csinált. Ez ugyan olyan lenne, mint hogy a GM felelős azért, mert az első körös draftolt ember career ending sérülést szerez. Szar ügy a helyzet, tudom, hogy fáj nektek a jelenlegi szituáció, de ez van, hozzá kell szokni, mindenkinél vannak gödrök, összeszorítod a fogad és továbblépsz. Szurkolsz, bízol, és próbálsz optimista is lenni, ha szar a csapat akkor is szurkoló vagy, nem csak pozitív időszakban.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 888 — !SuPeR6BoWL!
Eli Apple még FA??? 😉
nagir
😂😂😂😂😂😂 Egy órája ezen röhögök...elmentem egy zöldséges mellett pont mikor ezt olvastam...de nem vettem almát végül..😂😂
Vobox
Pedig mekkora JINX lett volna

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
The irony is this DeAndre Baker situation is why I hate Gettleman. He shipped out our best talent away because of “character issues” yet drafts bums who get arrest warrants. Mind you, none of the so-called “divas” broke the law. Odell, Snacks, Jenkins, and Collins were all good players with passion at best and mild egos at worst. Gettleman can shut up with his “culture change” cause two of his 4th and 1st round picks have been arrested now.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Mi a faszt lehet ezen szeretni??????
Kérek szempontokat, hogy megértsem, mi értelme van a létezésének? Mit adott hozzá a Giants történelméhez azon kívűl, hogy minden negatív rekordot megdöntött, pedig a 70-es éveket nehéz volt überelni, ennek sikerült. Pedig qrva alacsonyan volt a léc. Nem sikerült megugrani.
Gratula neki és örök hála.

Köszi

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Ki a felelős a csapatnál, hogy Baker itt van? DG! Még fel is cserélt érte. Tette ezt úgy, hogy az FA-hoz full hülye, de legalább marha jól draftol(t), egészen addig amíg nem lett Giant. Ha valakit nem akarsz látni a csapatod élén, akkor annak a legkisebb hibáját is felnagyítod, csak már tűnjön el... Ilyen a szurkoló, ha valamit igazán szeret!!!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
😊
Ez megvan ez a kis jelecske egy ilyen hír után? A hozzászólások zöme szánalommal teli vicceskedéssel telt el. 😉
Persze ha Dégének ez nem felelőssége, akkor ellenben ezzel szemben kié mi lehet?

És mellékesen egy olyan csapatról beszélünk aki az elmúlt 3 év alatt konkrétan liga utolsó. ‘Csak’31 csapat volt jobb, vlsz csak mert több csapat nem indult.

Akkor most ‘úr isten’.

Mi lehet a felelőssége vajon. 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Végül is Nálunk azért van hagyománya annak ha hülye vagy, akkor legyél nagyon hülye. Plaxico lábon lövi magát, JPP is okosan játszik a tűzzel és lerobbantja a kezét, erre a mostanira meg még egyenlőre szavakat sem találni.
Furcsa hogy se a Dallas, se a Ravens nem tradelt be elénk ezért a fasziért. 😊
ozibozi
Édes drága jó Istenem....ugye ezt a raget most nem gondoljátok komolyan. No offsense de kezdtek már k**** kicsinyesek lenni, és eszembe jut Sicretman híres dala: "pöttyös az inged, buzi e vagy, minyont eszel buzi e vagy, kávét iszol buzi e vagy". Itt már bárki bármit csinál az egy fos, ha csak első körös játékosok alkotnák a csapatot az is egy fos, mert mindent egy lapra tesznek föl és eladják a jövőt....Kezdtek olyanok lenni, mint egyszeri magyar őstermelő, ha száraz az idő az a baj, ha esik az eső árvíz lesz...unalmas...
Az elmúlt 15 évben volt 3 olyan játékos akit említettetek, hogy "balhés" volt, Plax SB-t nyert nekünk, ő saját magát pusztította, de nem ilyen bűncselekményt követett el, JPP SB-t nyert nekünk, ő is saját magát bántotta, de azóta rendbe szedte magát, Baker na ő tényleg agyatlan, ha tényleg beigazolódik az eset.
De azért ne akarjuk már ahhoz hasolítani a dolgot, hogy az folyik nálunk mint azoknál a csapatoknál akik Randy Gregoryt, Greg Hardyt, Adam Jonest, Manzielt, vagy Ray Ricet leigazolták vagy alkalmazták. Van olyan csapat is a ligában, ahol a training camp során a helyi sheriff hivatal tart előadást nekik, hogy hogyan kéne viselkedni.
Innen azért még messze vagyunk, de megértem a fájdalmatokat, hogy egy első körös spíler ekkora bust lesz, voltak off-site issuejai ezt tudtuk mi is, de valszeg próbáltunk is dolgozni, hogy disciplinet neveljünk bele. Persze valszeg a szitu is más lett volna, ha nincsen a karantén és személyesen megkellett volna már jelennie az OTA-n. De ez van, ettől még nem DG-k felelőssége, hogy ilyen hülye az ember...
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
Eli Apple még FA??? 😉
nagir
😂😂😂😂😂😂 Egy órája ezen röhögök...elmentem egy zöldséges mellett pont mikor ezt olvastam...de nem vettem almát végül..😂😂
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 720
Az a jó, hogy ennek biztosan nincs hatása a csapatmorálra...
Zet
Arra lehet, hogy van. De a Sec. színvonala biztos nem romlik a hiányával.
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Hiába mindig van lejjebb.. remek volt a scout munka ezzel a csávóval kapcsolatban minden téren, gratulálok!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Eli Apple még FA??? 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
A kinti fórumokon azért simán többségben vannak azok a vélemények, hogy ez is csak egy újabb adalék DG alkalmatlanságára. Feltradel egy fasziért az első körbe, akiről kiderül pár hónap múlva hogy gyengeelméjű, képtelen megjegyezni akár pár playt is, majd utána jön ez a sztori. Akkor most Baker a hülye, vagy annyira okos, hogy bepalizta ezeket a nagytudású vezetőinket úgy 9 milkóra meg magas draft cetlikre. Vagy itt mindenki hülye? 😊
ozibozi
Rendben. Viszont a jatekosok negyede, harmada, ha beszelsz veluk, kiderul roluk, vadbarmok. Valakit akkor is csak le kell igazolni.
ulpianus
Ezt is el kell, hogy fogadjuk, DE... Most egy olyan csapat játékosáról beszélünk, ahol évtizedek óta fontos volt a játékosok jellem (nem mindíg sikerült, de ez volt a kommunikáció), még azon az áron is, hogy a tehetséget nem is tudja kisegíteni, de csapat morált épít vele! Baker ritka sötét jelleme az elejétől kiütközött, szerintem...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Végül is Nálunk azért van hagyománya annak ha hülye vagy, akkor legyél nagyon hülye. Plaxico lábon lövi magát, JPP is okosan játszik a tűzzel és lerobbantja a kezét, erre a mostanira meg még egyenlőre szavakat sem találni.
Furcsa hogy se a Dallas, se a Ravens nem tradelt be elénk ezért a fasziért. 😊
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A kinti fórumokon azért simán többségben vannak azok a vélemények, hogy ez is csak egy újabb adalék DG alkalmatlanságára. Feltradel egy fasziért az első körbe, akiről kiderül pár hónap múlva hogy gyengeelméjű, képtelen megjegyezni akár pár playt is, majd utána jön ez a sztori. Akkor most Baker a hülye, vagy annyira okos, hogy bepalizta ezeket a nagytudású vezetőinket úgy 9 milkóra meg magas draft cetlikre. Vagy itt mindenki hülye? 😊
ozibozi
Rendben. Viszont a jatekosok negyede, harmada, ha beszelsz veluk, kiderul roluk, vadbarmok. Valakit akkor is csak le kell igazolni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
A kinti fórumokon azért simán többségben vannak azok a vélemények, hogy ez is csak egy újabb adalék DG alkalmatlanságára. Feltradel egy fasziért az első körbe, akiről kiderül pár hónap múlva hogy gyengeelméjű, képtelen megjegyezni akár pár playt is, majd utána jön ez a sztori. Akkor most Baker a hülye, vagy annyira okos, hogy bepalizta ezeket a nagytudású vezetőinket úgy 9 milkóra meg magas draft cetlikre. Vagy itt mindenki hülye? 😊
több mint 4 éve
Vobox New York Giants 621
Te jo eg micsoda marha....ez komoly letoltendo lesz 10-20 ezer dollarert! Nyilvan beteg az agya mar szegenynek !Sajnalom!
Szomoru ez a story nagyon es nyilvan kurva szarul jott...
Amugy van barmi ertelme a rengeteg interjunak meg minden szarnak ha ilyen karaktereket sem tudnak kiszurni? Vagy kurva benak vagy egyszeruen nem is lehet .....
Vagy kockaztattunk es buktunk
yooker
Érdemes megnézni azt a Wonderlich tesztet amit csináltatnak velük...a 11 éves fiam több pontot ért el rajta,mint a játékosok nagyrésze.. nagyon jókat derülök mikor kiderülnek az eredmények,hogy ezek még az amerikai átlagnál is sötétebbek..
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla
Azzal dicsekedett a szezon közepén hogy nem érti kinek hova kell futni, kit kell fogni bizonyos felállások variálásakor. Azért az ott már kicsit aggódásra adott okot egy 1. Körös esetében.
ozibozi
Nézzük a dolog jó oldalát, nem 2-3év múlva szabadultunk meg az első körös bustunktól, mint ahogy azt szoktuk!
A rossz hír az az, hogy most megint kell egy CB majd.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 563
a három férfi három külön autóval – egy Mercedesszel, egy Lamborghinivel és egy BMW-vel hajtott el
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 343
Az a jó, hogy ennek biztosan nincs hatása a csapatmorálra...