New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Kronos New York Giants 739
Már csak az a kérdés mi lesz, ha Eli-al elkezd szárnyalni az offense 😊
Szesze
Nekem is pknt ez jutott eszembe, hogy megverjuk a Phillyt 😀 meg is rakom a tippmixen 🤔 4x oddsa van

Szerkesztette: Kronos
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Már csak az a kérdés mi lesz, ha Eli-al elkezd szárnyalni az offense 😊
Szesze
Akármennyire rossz ellenfél nekünk az Eagles, az elmúlt hetekben először érzem, hogy lesz keresnivalónk. Na, nem azért, mert Eli egyfajta csodafegyver és ettől megváltozik minden, hanem azért, mert az NFL imádja az ilyen sztorikat (padoztatott, visszavonulás előtt álló, 2SB győztes veterán QB (olyan ellenfél ellen, aki ellen köztudottan rosszul ment neki) most arra kényszerül, hogy a fiatal, felkapott QB sérülése miatt még dobjon néhányat). Emiatt várom a csodát és a GW drive-ot..... 😊
Zet
esküszöm tök irigy vagyok azokra az emberekre akik minden realitást nélkülözve az ötvenedik pofon után is képesek optimistán tekinteni 1-1 dologra😊 Más kérdés, h a másik oldalon nagyon szar lehet hétről hétre marha nagyot csalódni..
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Már csak az a kérdés mi lesz, ha Eli-al elkezd szárnyalni az offense 😊
Szesze
Akármennyire rossz ellenfél nekünk az Eagles, az elmúlt hetekben először érzem, hogy lesz keresnivalónk. Na, nem azért, mert Eli egyfajta csodafegyver és ettől megváltozik minden, hanem azért, mert az NFL imádja az ilyen sztorikat (padoztatott, visszavonulás előtt álló, 2SB győztes veterán QB (olyan ellenfél ellen, aki ellen köztudottan rosszul ment neki) most arra kényszerül, hogy a fiatal, felkapott QB sérülése miatt még dobjon néhányat). Emiatt várom a csodát és a GW drive-ot..... 😊
Zet
félek csalódnod kell majd!
én pont azt érzem hogy ,mi fogjuk szépen újra pályára tenni az Eaglest egy önbizalomnövelő Philly w-nel...😊

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
Zet New York Giants 1 342
Már csak az a kérdés mi lesz, ha Eli-al elkezd szárnyalni az offense 😊
Szesze
Akármennyire rossz ellenfél nekünk az Eagles, az elmúlt hetekben először érzem, hogy lesz keresnivalónk. Na, nem azért, mert Eli egyfajta csodafegyver és ettől megváltozik minden, hanem azért, mert az NFL imádja az ilyen sztorikat (padoztatott, visszavonulás előtt álló, 2SB győztes veterán QB (olyan ellenfél ellen, aki ellen köztudottan rosszul ment neki) most arra kényszerül, hogy a fiatal, felkapott QB sérülése miatt még dobjon néhányat). Emiatt várom a csodát és a GW drive-ot..... 😊
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Már csak az a kérdés mi lesz, ha Eli-al elkezd szárnyalni az offense 😊
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Hoppá, lehet, hogy a jó öreg Eli-l álltok ki ellenünk sérülés miatt:

 twitter.com/MattLombardoNFL/status/1202255219092054016
dande
Tudjatok mit jelent...400yard 4 TD 😁😁
Rodaron
nagyon örülök neki, hogy ilyen fiatal tehetségek is esélyt kapnak így a szezon vége fele.

remélem lesz alkalma bőven megmutatni, hogy mit tud!
shawnka
Szerintem van benne legaláb 2 SB.
Sobri Jóska
 thumbs.gfycat.com/OddFarawayHoverfly-mobile.mp4


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
S Barkley is kihagy 3 meccset ha igaz.
dande
Téves info, Jones sérülésének hasonlósága miatt hoztak fel Barkleyt példának, hogy ilyen sérüléssel 3 meccset hagyott ki.
Rodaron
Ok akkor ezt rosszul értettem. 😊
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
S Barkley is kihagy 3 meccset ha igaz.
dande
Téves info, Jones sérülésének hasonlósága miatt hoztak fel Barkleyt példának, hogy ilyen sérüléssel 3 meccset hagyott ki.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 052 — Lucas Scott
Én örülök h Eli még cameozik egyet idén

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Nekem jelen helyzetünkben ez ( mivel Jones sérülése sem tűnik komolynak)
tetszik!Remélem kijön és rohadt tökösen tolja majd!Az sem zavar ha dob egy pár intet csak élvezze még a játékot !

Szerkesztette: yooker
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Hoppá, lehet, hogy a jó öreg Eli-l álltok ki ellenünk sérülés miatt:

 twitter.com/MattLombardoNFL/status/1202255219092054016
dande
Tudjatok mit jelent...400yard 4 TD 😁😁
Rodaron
nagyon örülök neki, hogy ilyen fiatal tehetségek is esélyt kapnak így a szezon vége fele.

remélem lesz alkalma bőven megmutatni, hogy mit tud!
shawnka
Szerintem van benne legaláb 2 SB.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Hoppá, lehet, hogy a jó öreg Eli-l álltok ki ellenünk sérülés miatt:

 twitter.com/MattLombardoNFL/status/1202255219092054016
dande
Tudjatok mit jelent...400yard 4 TD 😁😁
Rodaron
nagyon örülök neki, hogy ilyen fiatal tehetségek is esélyt kapnak így a szezon vége fele.

remélem lesz alkalma bőven megmutatni, hogy mit tud!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
S Barkley is kihagy 3 meccset ha igaz.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Hoppá, lehet, hogy a jó öreg Eli-l álltok ki ellenünk sérülés miatt:

 twitter.com/MattLombardoNFL/status/1202255219092054016
dande
Tudjatok mit jelent...400yard 4 TD 😁😁
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá, lehet, hogy a jó öreg Eli-l álltok ki ellenünk sérülés miatt:

 twitter.com/MattLombardoNFL/status/1202255219092054016
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 456
Lehet itt bármiben reménykedni, de amíg ilyen
DG féle marhák irányítják a klubot, tök mindegy ki az edző. Olyan szaki a ki komolyan vehető nem fog ide leszerződni, ahol marák sTb, DG-k fogják fújni a passzát szelet. Nehéz idők jönnek, ha nem söprik ki a ganét az istállóból... 😕
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Na már elindultak a találgatások hol köthet ki Rivera. Minket top landing spot-nak írnak.
 www.sportingnews.com/us/nfl/news/ron-rivera-landing-spots-2020-giants-browns/1eurx2xohjr5x1w8acpc9mxk26
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A keretből évek óta nem hozta ki, ami benne lehetett volna, most persze rá lehet fogni, hogy ezúttal csereirányítóval ment, de ez még nem menti meg az elmúlt évek rossz tendenciáját

több mint 4 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
1 dolog 100%, hogy Shurmur-nek mennie KELL! Rossz nézni ezt a minősíthetetlen valamit, amit ő játékhívásnak csúfol. Rivera-nak én is nagyon örülnék, nem is értem miért dobták ki őt, csere QB-val nem könnyű az élet. Az egyetlen baj az, hogy DG-ben sem tudok maradéktalanul megbízni, de az szinte kizárt, hogy őt taccsra tegye Mara. Shurmó majd elviheti a balhét, és egy álomvilágban jöhet a helyére Rivera... az más kérdés, hogy utóbbira nagy lehet majd a kereslet, és nem vagyunk éppen a legvonzóbb célpont jelenleg.

Ami a játék két oldalát illeti. A támadósorunk nagyjából rendben van. Én maximálisan bízom Jones-ban, ha a fumble gondjait kinövi (amit tapasztalatszerzéssel bőven megtehet), és kap egy pár fokkal jobb falat, és valid futójátékot, szerintem csodákra lesz képes... nagyjából. Barkley most gyengélkedik, de azt ne felejtsük el, hogy a sérüléséből túl hamar jött vissza, és az ilyen bokasérülések amúgy sem múlnak el nyom nélkül. Szerintem egy jó edzővel, normális play hívással és némi szerencsével sérülések terén, már idén is egy top10 offense-ünk lett volna. A skill pozíciókban jók vagyunk(Tate sokkal jobb mint vártam), egyedül a falat kellene normális szintre hozni, de az amúgy is DG szíve csücske, szóval már csak abban kell bízni, hogy ezúttal nem nyúl mellé, mint Solder esetében.

A védelem már más kávéház. Itt is el kellene egy védő koordinátor csere, mert gyenge állomány ide v. oda, Bettcher is leszerepelt, méghozzá csúfosan. A fal rendben van, gyaníthatóan Leo Williams is maradni fog. Pass rusher kell, az LB sorban van egy Ryan Connelly akiből még lehet valami, de amúgy jóformán kuka az egész sor. A DB állományra meg nehéz mint mondani... Jenkins a legjobb CB-nek, de ő is vacak, pláne ennyi pénzért. Baker totál mellényúlás, és a többi fiatal sem remekelt eddig. Marad Peppers, és kb ennyi. Nem tudom egy új edző (Rivera ha már itt tartunk) mennyit segítene a meglévő állományon, de ide kell draft, FA, mindenki, mert amíg olyan lyukas a hátsó sor, hogy Turbó szétdobál minket, és minden jött ment QB karriercsúcsot dobál ellenünk, addig értelmetlen is felküldeni az egységet a pályára.

Összefoglalva az ubi szezonban a bevásárlólista:
- Rivera
FA: Bulaga, Von Miller, Joe Schobert + CB & FS minden mennyiségben
Draft: 1.kör: Chase Young, 2.kör: fel csere Jeff Okudah-ért
+1 bili amiből kivehetem a kezem
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Rivera nagyon jó lenne.. reménykedek.
Szesze
Nem tudom hogyan váltak ők el...
ki tudja akarnak-e még együtt dolgozni?
yooker
majd most kiderül.. nála jobbat nehezen tudnánk találni per pill, nekem az egyik személyes kedvencem.
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Rivera nagyon jó lenne.. reménykedek.
Szesze
Nem tudom hogyan váltak ők el...
ki tudja akarnak-e még együtt dolgozni?
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Rivera nagyon jó lenne.. reménykedek.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hahó Ron Rivera szabad szóljatok DG nek 😊 😉
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
32

 www.nbcsports.com/bayarea/raiders/nfl-power-rankings-2019-where-49ers-raiders-stand-entering-week-14#slide-2
vittore
az szép
ironroy
A pozitívum benne, hogy innen már nem lehet lejebb kerülni. Az lenne a vicces, ha mint a másik fociban az utolsó itt is lekerülne egy alsóbb bajnokságba. 😁
GJohnny74
Nincs alsóbb bajnokság.
Ez a pokol legmélyebb bugyra.
Sobri Jóska
Pár hete szerinted ez még playoff csapat volt, DJ meg Peyton2 😊
warr_b
Manning első idénye: 26 TD, 28 interception, Jonesnak van még négy meccse és 18/11 ezzel a gyenge meccsel (+ persze a 10 fumble, ami rendkívül aggasztó). Ettől még az első év lehet kb hasonló, más kérdés, hogy a folytatásban megközelíti-e...
Wyatt
Semmi értelme PM-hez hasonlítani, soha nem fog a nyomába sem érni ez szinte biztos. (ráadásul ezek a TD/INT statok kb semmit nem mondanak el egy irányító teljesítményéről..). Ettől még egyáltalán nem tűnik kilátástalannak, sőt, nem lehet kérdés hogy most már vele kell folytatni. Személy szerint nekem amúgy kifejezetten tetszik a játéka, újoncként, ilyen nehéz körülmények között ez egy abszolút pozitív teljesítmény a részéről, egyáltalán nem miatta állunk ilyen szarul. Sőt, konkrétan az ő idehozatala az egyetlen pozitívum amit fel tudok hozni a jelenlegi vezetés mellett. Remélhetőleg ez nem lesz elég ahhoz, hogy itt tartsák őket..
Akárki lesz a HC, GM, DC stb jövőre mindenképp a védelmet kell elkezdeni felépíteni (teljesen egyértelmű, hogy nem fog egyből menni..), de ezzel párhuzamosan az OL problémákat is orvosolni kell, mert csak egy pusztán futásblokkolásban erősebb OL esetén is ugrásszerű lehetne a fejlődés az offenseben. Ha már behúztuk Barkley-t egyszerűen nem engedhetjük meg magunknak, hogy ilyen hitványak legyünk futásban, egyértelmű hogy ebben kell jelentősen előrelépni jövőre és ez simán meg is valósítható szerintem.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 456
Főleg hogy a világ top 10-14 legértékesebb franchise közül itt van vagy 4 Ami viszont fontosabb, hogy NFL szinten csak itt van olyan csoport, hogy mind a négyen SB győztesek...
Pár évet bárki kibír, mi évtizedekben gondolkodunk 😉

Szerkesztette: ozibozi