New York Giants

49 feliratkozó

több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Jenkinst claimelte a Saints, ha SB-t nyernek, annyit tudok csak mondani....szívesen 😀
Rodaron
Ez Nekünk jelent valami pozitívumot is... pl. dead money mert nem vagyok képben?!
nagir
Nem kell az idei maradék 1.5 millióját kifizetni, és jövőre 11.25 milliót keresett volna, 3.5 millió Dead mani marad nekünk jövőre
Rodaron
Ha mást nem is, de valszeg a dead money halmozást azt megnyertük idén.
GJohnny74
Utána néztem, mert szerintem is utcahosszal nyertünk, (overthecap és a sportrac szerint) DE NEM:
Dolphins : 65,2 - 65,3M$
Giants: 56,2 - 54,5M$
Cards: 50,3 - 51,1M$
nagir
Köszi hogy utána néztél. Ez valóban meglepő. Akkor a Dolphins is elég "jól" tolja. Így viszont jelenleg draft 1/2, és dead money is 1/2. Legalább ilyen téren megvan a stabilitás. 😊
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Jenkinst claimelte a Saints, ha SB-t nyernek, annyit tudok csak mondani....szívesen 😀
Rodaron
Ez Nekünk jelent valami pozitívumot is... pl. dead money mert nem vagyok képben?!
nagir
Nem kell az idei maradék 1.5 millióját kifizetni, és jövőre 11.25 milliót keresett volna, 3.5 millió Dead mani marad nekünk jövőre
Rodaron
Ha mást nem is, de valszeg a dead money halmozást azt megnyertük idén.
GJohnny74
Utána néztem, mert szerintem is utcahosszal nyertünk, (overthecap és a sportrac szerint) DE NEM:
Dolphins : 65,2 - 65,3M$
Giants: 56,2 - 54,5M$
Cards: 50,3 - 51,1M$



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Jenkinst claimelte a Saints, ha SB-t nyernek, annyit tudok csak mondani....szívesen 😀
Rodaron
Ez Nekünk jelent valami pozitívumot is... pl. dead money mert nem vagyok képben?!
nagir
Nem kell az idei maradék 1.5 millióját kifizetni, és jövőre 11.25 milliót keresett volna, 3.5 millió Dead mani marad nekünk jövőre
Rodaron
Ha mást nem is, de valszeg a dead money halmozást azt megnyertük idén.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Jenkinst claimelte a Saints, ha SB-t nyernek, annyit tudok csak mondani....szívesen 😀
Rodaron
Ez Nekünk jelent valami pozitívumot is... pl. dead money mert nem vagyok képben?!
nagir
Nem kell az idei maradék 1.5 millióját kifizetni, és jövőre 11.25 milliót keresett volna, 3.5 millió Dead mani marad nekünk jövőre
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Jenkinst claimelte a Saints, ha SB-t nyernek, annyit tudok csak mondani....szívesen 😀
Rodaron
Ez Nekünk jelent valami pozitívumot is... pl. dead money mert nem vagyok képben?!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Kéne még itt repülni másnak is, bele gondolva, hogy ez a nem igazán okos faszi nem a leghülyébb a klubban. Ez mindent el is mond a szintről😕 lehet nem a játékosokrólvan szó...

A lényeg, hogy kezdődik a kapálózás...
ozibozi
Olyat is olvastam, hogy tulaji döntés volt, Gman es Surmo meg akarta tartani. Tischnek most lett tele a fasza teljesen, és elkezd tulajként viselkedni.
Sanyichef
Mert amikor a haverjával idehozták az ultraortodox DG-t, vagy a vezetőedzőként sehol semmit nem bizonyító Mekedut és Surmót, akkor nem tulajként viselkedett?
vanek úr
Lehet rosszul, de en ugy tudom Mara a ludas, Tisch meg elvolt a kis filmjeivel. Pedig sokkal kemenyebb üzletember ő ennel.
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
44 : 21
Azok után, hogy a magyarországi NFL szakértők hetek óta azon picsognak, hogy a gagyi csoportunkbóll valaki negatív mérleggel megy PO-ba, a csodálatos Rams meg nem, ez a Dallas win most egy kicsit jól esett
vanek úr
Dallas win sosem esik jól, akármi van.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Jenkinst claimelte a Saints, ha SB-t nyernek, annyit tudok csak mondani....szívesen 😀
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 556
A szakértő picsogók a Miamitól màr draft cetliket is elvettek volna, amíg...😉
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 720
44 : 21
Azok után, hogy a magyarországi NFL szakértők hetek óta azon picsognak, hogy a gagyi csoportunkbóll valaki negatív mérleggel megy PO-ba, a csodálatos Rams meg nem, ez a Dallas win most egy kicsit jól esett
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Örülök neki, hogy utoljára otthon nyerni tudott Eli.
GJohnny74
Miért utoljára? nem mi megyünk hozzátok az utolsó fordulóba?
zsoeo
Valóban otthon lesz az utolsó is. Viszont akkor már valszeg Jones fogja tolni. Meglátjuk.
GJohnny74
Mert miért tolná ő teljesen felesleges lenne.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Azt sem bánnám ha Tanney játszana ha DJ nem egészséges, mert látható volt a fili meccsen is, hogy vele/Eli/ még képesek lennének esetleg nyerni, és akkor a drafton hátra csúszva megint várhatunk egy örökkévalóságig egy jó passz siettetőre 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Örülök neki, hogy utoljára otthon nyerni tudott Eli.
GJohnny74
Miért utoljára? nem mi megyünk hozzátok az utolsó fordulóba?
zsoeo
Valóban otthon lesz az utolsó is. Viszont akkor már valszeg Jones fogja tolni. Meglátjuk.
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Igen, csak Jones-t már összerakják arra valszeg. (persze rohadt hülyeség lenne kockáztatni bármit)
Másik, ami a héten kiderült, hogy Barkley is kamuzott a recoveryről, és bevallotta, hogy szenvedett miatta rendesen a Cardinals meccs óta. Rohadtul látszott is rajta, mert most tényleg egészséges volt, mentek a Cutbackek, folyamatosan az outsideot futotta, a középső lyukakba meg kellő erővel tudott betörni.
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Ebben a meccsben benne volt Eli egész karrierje, szép hosszú pontos driveok, tű pontos passzok, 3 buta INT is, coverageba illesztett dobások, irányította az offenset. Miatta érdemes volt megnézni a meccset, plusz azért mindig jól esik egy win és nem kell magyarázni azt soha. Ez a meccs tényleg a búcsúról szólt, Köszönünk minden Elisha.

ui.: azért jó lenne pozitív mérlegbe rakni a karrierjét 😛
Rodaron
lehet hogy pont ez volt az alku. ha már mindegy lesz a zigölsznek, elengedik az utsó meccset
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 556
szerintem még a fili
meccs is itthon lesz
több mint 4 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Örülök neki, hogy utoljára otthon nyerni tudott Eli.
GJohnny74
Miért utoljára? nem mi megyünk hozzátok az utolsó fordulóba?
több mint 4 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Ebben a meccsben benne volt Eli egész karrierje, szép hosszú pontos driveok, tű pontos passzok, 3 buta INT is, coverageba illesztett dobások, irányította az offenset. Miatta érdemes volt megnézni a meccset, plusz azért mindig jól esik egy win és nem kell magyarázni azt soha. Ez a meccs tényleg a búcsúról szólt, Köszönünk minden Elisha.

ui.: azért jó lenne pozitív mérlegbe rakni a karrierjét 😛
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 628 — Bla, bla, bla
Örülök neki, hogy utoljára otthon nyerni tudott Eli.
GJohnny74
Legalább ezt nem szúrták el Surmójék! 😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Örülök neki, hogy utoljára otthon nyerni tudott Eli.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
ma egyébként szerintem nyerni fogunk 😀 31-28 W
több mint 4 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
Chase Young inkább visszamegy egy évre bohóckodni az egyetemre, mint hogy itt kössön ki... 😊))
ozibozi
Saturday night in the Heisman Trophy pre-ceremony press availability, Young backed off that comment. He said there is no plan at the moment for next year.
több mint 4 éve
vanek úr New York Giants 1 720
vártok vmi jó meccset az sb-re? ha az nfl szereti a visszavágókat, megtámogathatja a frisco ravens-t
vittore
Kansas - Seahawks/49ers
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd üldözi a fiatal lányokat tovább

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Chase Young inkább visszamegy egy évre bohóckodni az egyetemre, mint hogy itt kössön ki... 😊))