New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én akár Mayfieldet is el tudnám képzelni, de jelenleg elég nehéz belőni az ő értékét, majd az offseason eldönti mennyire taksálják.
Asbee
Mayfield is rendbe van ,vh vele kapcsolatban mindig az az erzesem h barmikor gyozelemre tudja vezetni barki ellen a csapatat.A meretei nem tul meggyozoek azert.
Gerixx
Nekem az tetszett meg benne, hogy iszonyat nagy akaratereje van. Nem kapkodtak érte az egyetemek, kb a nulláról építette fel magát, de mindig benne volt a hit. Russell Wilson sem rendelkezik nagy méretekkel és látjuk mire képes. Persze ilyen magas picknél általában prototípus méreted kell hogy legyen.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Eli Manning is now 6th All Time in Passing Yards, as he has passed John Elway on the NFL All Time list
ozibozi
Akkor most mar szogre is akaszthatna
Gerixx
vagy játszhatna egy Kurt Warnert...
ozibozi
Jó lenne, de nem fog. Csapattól, faltól, elkapóktól, futástól függetlenül. Ha lenne benne még kraft az azért látszana és nem ilyen kilátástalan meccseket hozna le a csapat. Kicsúszik egy-egy mecs mint a Philly ellen, de egyPO-s szezonhoz ő már ezzel a teljesíménnyel kevés. Főleg, hogy a csoport is elég erős.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Eli Manning is now 6th All Time in Passing Yards, as he has passed John Elway on the NFL All Time list
ozibozi
Akkor most mar szogre is akaszthatna
Gerixx
vagy játszhatna egy Kurt Warnert...
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Eli Manning is now 6th All Time in Passing Yards, as he has passed John Elway on the NFL All Time list
ozibozi
Akkor most mar szogre is akaszthatna
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Eli Manning is now 6th All Time in Passing Yards, as he has passed John Elway on the NFL All Time list
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Én akár Mayfieldet is el tudnám képzelni, de jelenleg elég nehéz belőni az ő értékét, majd az offseason eldönti mennyire taksálják.
Asbee
Mayfield is rendbe van ,vh vele kapcsolatban mindig az az erzesem h barmikor gyozelemre tudja vezetni barki ellen a csapatat.A meretei nem tul meggyozoek azert.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én akár Mayfieldet is el tudnám képzelni, de jelenleg elég nehéz belőni az ő értékét, majd az offseason eldönti mennyire taksálják.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 446
Josh Rosen kijelentette, hogy nem akar a Browns-ban játszani és a Giants-t preferálja. A történelem megismétli önmagát a Giants-nél? Remélem igen, és Rosen is behúz nekünk a jövőben 2 SB-t.
 www.nydailynews.com/sports/football/giants/ucla-qb-josh-rosen-prefers-giants-browns-article-1.3718893
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Josh Allenről kinek mi a véleménye?
Asbee
Lattam kb 5x iden,pont erosebb ellenfelek ellen es hat borzaszto volt minden alkalommal.Potato bowl on azert oda tette magat par napja.Ezen merkozes utan kellene itelnem akkor azt mondanam h igen jo.
Gerixx
Akkor azért nemcsak én kételkedem benne elég komolyan
Asbee
Sztem ha nem
lesz Rosen elerheto ,akkor
induljunk el mas iranyba,hatha Webb szemelyeben nekunk is van egy Jimmy Garoppolonk.Quenton Nelson sztem all pro kaliber Guard lesz a profik kozott.Tudom h top
5 be Guard nem szep huzas,d sztem nala biztosabb pick nincs.Es azert o elegge need re jonne.Scherf et is kivalasztottak anno top 5 be.Sztem senki sem sir emiatt Washingtonba.Nem azt mondom h Overall 2 be d tradeljunk akkor par extra pickert.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Josh Allenről kinek mi a véleménye?
Asbee
Lattam kb 5x iden,pont erosebb ellenfelek ellen es hat borzaszto volt minden alkalommal.Potato bowl on azert oda tette magat par napja.Ezen merkozes utan kellene itelnem akkor azt mondanam h igen jo.
Gerixx
Akkor azért nemcsak én kételkedem benne elég komolyan


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Riddick ezt twittelte:
 twitter.com/LRiddickESPN/status/944712008448069632
Szerintetek mire utal ezzel? Ő lett a befutó a GM posztra?
GJohnny74
Remelem
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Josh Allenről kinek mi a véleménye?
Asbee
Lattam kb 5x iden,pont erosebb ellenfelek ellen es hat borzaszto volt minden alkalommal.Potato bowl on azert oda tette magat par napja.Ezen merkozes utan kellene itelnem akkor azt mondanam h igen jo.
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 446
Riddick ezt twittelte:
 twitter.com/LRiddickESPN/status/944712008448069632
Szerintetek mire utal ezzel? Ő lett a befutó a GM posztra?
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Josh Allenről kinek mi a véleménye?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Beszarnek ha KA lenne a befuto.Akkor Mara es Tisch is lemondhatna.

Szerkesztette: Gerixx
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben Abrams interjúja is megvolt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
OBJ 'orvosa'pont bele fog szólni a következő GM kiválasztásába...el fogja dönteni a franchise jövőjét a szerződése.
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Eddig Gettleman lenne a legjobb választás. Jó kis csapatot hozott össze a Panthers-nél, de arra választ kell adnia, h miért utálja ennyire jó pár korábbi Carolina játékos. Ez engem kissé aggaszt. Ross nálam felejtős. Felfedezett egy-két jó játékost, de elég vegyesek is voltak mostanában a draftjaink. + egy rakat helyen volt már interjún és sehova sem kellett. Riddicket sem tudom mennyire lenne jó döntés elhozni a médiából, ez lenne a legrizikósabb döntés és Maráék nem is szoktak ilyet meghúzni.
Asbee
Gettleman 60 felett van.Full Giants vonal,es hat valamiert Reese lett a valasztas anno is.Sztem is megvan a kepessege ahhoz h csapatot epitsen,d a jatekosok kozott megsem volt nepszeru.Mara wholesale changes rol beszelt par hete,hat ez nem az lenne.Anno az oreg Mara is meglepte amikor George Young ot nevezte ki GM nek,es onnan indult meg a szeker.Nem hiszem Riddick hatrany lenne a media ismertseg miatt ,mert eleg kozkedvelt es elismert analyst.Mellesleg
amikor meg skinsnel Es eaglesnel dolgozott Eleg jo jatekosok draftolasaban volt benne a keze.Eleg sztem Sean Taylort,Shady
t vagy DJax et emliteni.Nem akarom Riddicket tolni,d akkor hallgassunk meg meg par kulsos jeloltet rajta kivul es induljunk el egy uj iranyba.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Abszolút jó szakember, de nem hiszem hogy megtalálják a közös hangot a Giants-sel.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Gman nálunk teljesen elbaszott caphelyzetből hozta vissza a franchise-t, eleinte jó draftokat nyomott és nem egy veteránt kukázott össze szaré-hugyé. Viszont az tény, hogy a veterán játékosokkal nem volt túl jó a viszonya, teljesen üzleti alapon kezelt minden döntést. Ebből lett néhány elbaszott dolog, aminek nem feltétlen kellett volna megtörténnie, továbbá az utóbbi draftok annyira nem hasítanak, mint a korábbiak. Ennek ellenére nálam több a pozitívum, mint a negatívum, és talán ő is tanult a hibáiból. Short pl már megkapta a nagy lóvét...

Sztem jól járnátok vele.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
TD és Olsen szerződés hosszabbítsa miatt repült tőlünk mert nekik se volt hajlandó foglalkozni vele amig van arra az évre.
Turóczi Szabolcs
Jerry Reese tök ugyanilyen volt. Talán még Manning, Burress és a mi Steve Smith-ünk (aki aztán vissza is dobta) volt az aki nem a szerződés lejárta után kapta meg az új kontraktust/taget hanem már korábban.

Így akkor nekem nem kellene Gettleman. OBJ az új offense-nek (+ új QB-nak?) is iszonyat nagy segítség lenne, egy ilyen klasszist nem szabad elengedni és akkor még nem beszéltem a reklámértékről sem.


nyilván minimális az esély rá de az jutott eszembe olvasgatva hogy kap első csapatos gyakorlást Webb ,hogy mekkora story lenne ha Reese még kihúzta volna a következő (3. körös) franchise QB-t mielőtt kibaszták...😊
yooker
Bocsánat 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
nyilván minimális az esély rá de az jutott eszembe olvasgatva hogy kap első csapatos gyakorlást Webb ,hogy mekkora story lenne ha Reese még kihúzta volna a következő (3. körös) franchise QB-t mielőtt kibaszták...😊
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 561
Gettleman szerintem OBJ miatt kizárt. Ő nem szeret a sajat elképzelt értékei fölé menni és nem tartja sokra az elkapokat se.
OBJ meg nagy pénzt akar majd. Tehát nem fogják szerintem őt választani Beckham helyett. Az eddigi munkássága alapján meg biztos rákérdeznek erre is az interjún.
Pár millión is képes garasoskodni ilyen neveknél mint Steve Smith, Deangelo Williams, Thomas Davis Josh Norman Greg Olsen . TD és Olsen szerződés hosszabbítsa miatt repült tőlünk mert nekik se volt hajlandó foglalkozni vele amig van arra az évre.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Eddig Gettleman lenne a legjobb választás. Jó kis csapatot hozott össze a Panthers-nél, de arra választ kell adnia, h miért utálja ennyire jó pár korábbi Carolina játékos. Ez engem kissé aggaszt. Ross nálam felejtős. Felfedezett egy-két jó játékost, de elég vegyesek is voltak mostanában a draftjaink. + egy rakat helyen volt már interjún és sehova sem kellett. Riddicket sem tudom mennyire lenne jó döntés elhozni a médiából, ez lenne a legrizikósabb döntés és Maráék nem is szoktak ilyet meghúzni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 476
Azert mert 30 évesen nem tudott felnőni a helyzethez nem jelenti azt h most sem tudna.Inkabb adnék olyannak lehetőséget aki egyszer mar megbukott es bizonyítani akar,mint olyannak aki már többször nyert es kevesebb benne a bizonyítási vagy. MCD nel jobb OC nincs a ligaba,es hat jelenleg sztem a csapatra igencsak ráférne .Vannak meg edzők (Shurmur ,Wilks ,Shula)akiknek orulnek d Daniels is köztük van .Eloszor azert legyen meg a GM es nalam Riddick nel kedveltebb figura nincsen.Mondjuk o az akit nap mint nap latok es hallok tv es rádióban .,vszinu ezért is szimpatizálok vele.
Gerixx
nekem nem is elsősorban szakmailag van vele gondom, csak baromira nem szimpi.. úgyhogy remélem nem ő lesz
Szesze
ne kényeskedjünk már egy ilyen szezon után...😉
én magát az ördögöt is elfogadnám ha SB-t nyerünk vele!
yooker
Ne Sorosoz itt. Nem kell ördögi terv 😊 😊