New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Pár hete beszéltünk arról, hogy a dec. 17. Eagles elleni meccsre összehozunk egy közös meccsnézést. Hogy álltok a dologhoz?

Ebben a szezonban már másik lehetőségünk nem lesz.

Én megkérdezem a Kandallót, hogy lehet-e náluk nézni, más ötletem egyelőre nincs.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Mara szeretné ha Eli 2018-ban is maradna.
dande
Van még így vagy pár millió szurker világszerte , akik tudják milyen nehéz megtalálni egy gigantikus franchise korszakos irányítóját.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mara szeretné ha Eli 2018-ban is maradna.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
😊
Nem örülök hogy igazam (igazunk) lett szinte mindenben, amiért itt évekig kaptuk páran a pökhendi kioktatást (de mi legalább nem vagyunk ekkora szagértők)
csak néha minimális önkritikát kéne gyakorolni, kevesebb buzizással...

Mi Csak szurkerek vagyunk önálló véleménnyel, akiknek feltűnik az öncélú, lenéző okoskodás,

Összefoglalva:
Az álmoskönyv' szerint is csak jót jelenthet ha olyan lesz a góré, akit ez nem akar.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mikor véletlenül bejelentkezés nélkül lépsz be és látod, h indirekt módon egy olyan próbál beléd állni akit már jó rég letiltottál. Valaki szóljon ozibuzinak, hogy ne erőlködjön...

Közben jött egy KR/WR Hunter Sharp és egy OL Damien Mama személyében, aki nemcsak a neve miatt maradt meg az emlékezetemben. Mutatom miért:



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Gettleman nem tudom mennyire lenne jo megoldás .Anno például meghagyott mindenkit a Panthers nel az edzői es scout stabba is.Nem híve a teljes változásnak .Jatekosdraftolasba es olcso free agent keresésbe nagyon jo szakembernek tartják d a veterán játékosokkal meggyűlt a baja Carolina ba amikor szerződés hosszabbítás elott álltak .Szerintem egyikunk se akarja Spagset vagy valamelyik pozicios edzonket HC nek .Esetleg ha hozna a Pantherstol Steve Wilkset HC nek akkor nyernenk a kinevezesevel.
Gerixx
Ezek a dolgok sose derültek ki, de az, hogy nem hozott saját stábot, nagyon valószínű, hogy tulaj döntése volt (és más döntéseknél is pletyka szinten lehetett hallani tulaji befolyásról). Az elküldése is homályos, de azzal függ össze, hogy Richardson nem értett egyet néhány döntéssel/készülő döntéssel (azt tudni kell, hogy nálunk a Gman előtti 10 évben és most azóta is egy bólogató jános a GM...).

Én elfogult vagyok Gettlemannel, nem mintha nem hibázott volna soha, de tudatosan, tervszerűen építkezett, és azért csak egy kvázi permanens contender csapatot tudott építeni nálunk. Kemény tárgyaló, aminek néha van hátránya (a Norman sztorinál pl ő is túl makacs volt), meg mondjuk a draftjai felemásak, de az összetettebb kérdés, nem csak a GM-en múlik.

Szerintem ő itt egy natural fit, és jól járnátok vele...
Jakehomer
ha csak abból indulunk ki, hogy nálunk --az uttóbbi 4 évben-- a 'fő szakértőnk' mit szeretne, és mellé még miket is jósólt akkor szerintem mi csak nyerhetünk ezen a projekten... 😊 meg amúgy is nehéz lenne innen már lejjebb kerülni...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na ha nem történik semmi rendkívüli, akkor lehet Rosen vagy Darnold...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Gettleman nem tudom mennyire lenne jo megoldás .Anno például meghagyott mindenkit a Panthers nel az edzői es scout stabba is.Nem híve a teljes változásnak .Jatekosdraftolasba es olcso free agent keresésbe nagyon jo szakembernek tartják d a veterán játékosokkal meggyűlt a baja Carolina ba amikor szerződés hosszabbítás elott álltak .Szerintem egyikunk se akarja Spagset vagy valamelyik pozicios edzonket HC nek .Esetleg ha hozna a Pantherstol Steve Wilkset HC nek akkor nyernenk a kinevezesevel.
Gerixx
Ezek a dolgok sose derültek ki, de az, hogy nem hozott saját stábot, nagyon valószínű, hogy tulaj döntése volt (és más döntéseknél is pletyka szinten lehetett hallani tulaji befolyásról). Az elküldése is homályos, de azzal függ össze, hogy Richardson nem értett egyet néhány döntéssel/készülő döntéssel (azt tudni kell, hogy nálunk a Gman előtti 10 évben és most azóta is egy bólogató jános a GM...).

Én elfogult vagyok Gettlemannel, nem mintha nem hibázott volna soha, de tudatosan, tervszerűen építkezett, és azért csak egy kvázi permanens contender csapatot tudott építeni nálunk. Kemény tárgyaló, aminek néha van hátránya (a Norman sztorinál pl ő is túl makacs volt), meg mondjuk a draftjai felemásak, de az összetettebb kérdés, nem csak a GM-en múlik.

Szerintem ő itt egy natural fit, és jól járnátok vele...
Jakehomer
hol kell aláírni?
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Gettleman nem tudom mennyire lenne jo megoldás .Anno például meghagyott mindenkit a Panthers nel az edzői es scout stabba is.Nem híve a teljes változásnak .Jatekosdraftolasba es olcso free agent keresésbe nagyon jo szakembernek tartják d a veterán játékosokkal meggyűlt a baja Carolina ba amikor szerződés hosszabbítás elott álltak .Szerintem egyikunk se akarja Spagset vagy valamelyik pozicios edzonket HC nek .Esetleg ha hozna a Pantherstol Steve Wilkset HC nek akkor nyernenk a kinevezesevel.
Gerixx
Ezek a dolgok sose derültek ki, de az, hogy nem hozott saját stábot, nagyon valószínű, hogy tulaj döntése volt (és más döntéseknél is pletyka szinten lehetett hallani tulaji befolyásról). Az elküldése is homályos, de azzal függ össze, hogy Richardson nem értett egyet néhány döntéssel/készülő döntéssel (azt tudni kell, hogy nálunk a Gman előtti 10 évben és most azóta is egy bólogató jános a GM...).

Én elfogult vagyok Gettlemannel, nem mintha nem hibázott volna soha, de tudatosan, tervszerűen építkezett, és azért csak egy kvázi permanens contender csapatot tudott építeni nálunk. Kemény tárgyaló, aminek néha van hátránya (a Norman sztorinál pl ő is túl makacs volt), meg mondjuk a draftjai felemásak, de az összetettebb kérdés, nem csak a GM-en múlik.

Szerintem ő itt egy natural fit, és jól járnátok vele...

Perception is reality.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az a durva, hogy a Rod Smith TD-nél már a play előtt fogtam a fejem, előre látszott h mi lesz...

Közben nagyon nyomják Gettleman nevét. Vegyesek az érzéseim. Sok időt eltöltött nálunk, a Panthers-nél is sikeres volt, de ahogy elbúcsúzott onnan az azért elég kérdőjeles. Egy Panthers szirkoló majd biztos ír róla részletesebben is, h pontosan mi történt. A csapatot ismeri és tapasztalata is van bőven, szóval összességében a megatívumok ellenére sem tűnik rossz jelöltnek (na nem mintha én előre leírnék bárkit is).


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 342
Mit lehet a meccsről mondani? Nem sokat. A Defense valahogy tartotta magát, de Collins kiválása után összezuhant a cserék cseréiből álló secondary. Az Offense oldalon jöttek a dropok, meg a szokásos, de legalább 2 hosszú drive-unk volt.

Jöhet az 1/2.
több mint 6 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Drophegyek megint. Kivérzés kb minden poszton. Legalább a Color Rush mezek még mindig szépek. Játszhatnánk benne gyakrabban.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
¯\_(ツ)_/¯


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Azért nem hittem volna h killdrive után lesz meg olyan offense ami nagyobb szenvedés lesz nezni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
mi lehet most a kis proli hülyegyerekkel, aki tavaly beöltözött bajszos szar mekedu-nak? remélem a giants fan osztálytársai szeptember óta ütik a stréber pofáját 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
éedekesség: a Tippmixpron nem lehet fogadni a Giants-Dallas mecsre
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Gettleman nem tudom mennyire lenne jo megoldás .Anno például meghagyott mindenkit a Panthers nel az edzői es scout stabba is.Nem híve a teljes változásnak .Jatekosdraftolasba es olcso free agent keresésbe nagyon jo szakembernek tartják d a veterán játékosokkal meggyűlt a baja Carolina ba amikor szerződés hosszabbítás elott álltak .Szerintem egyikunk se akarja Spagset vagy valamelyik pozicios edzonket HC nek .Esetleg ha hozna a Pantherstol Steve Wilkset HC nek akkor nyernenk a kinevezesevel.
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 476
Uraim.
Most làttam, hogy color rushban jàtszunk holnap.
Nem lenne valahol közösen szinezni a szurkolàst?
Sőt, elvieg ünneplünk is, mert ben a múlté.
Palesz76
Én teljesen padlón.. Hatra értem haza!😀
yooker
Az szép teljesítmény. Hétfőn rúgták ki McAdoot és te vasárnap reggelig ünnepelted.
Én az első gyerek születését nem bírtam ennyi ideig végigbulizni.
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Dave Gettleman is reportedly the favorite to be next GM of the Giants - per Ian Rapoport
If this happens, current Panthers DC Steve Wilks would likely become next HC of the Giants - per Ian Rapoport
ozibozi
Akkor majd OBJ kérhet tőle néhány baseball ütőt 😊

Amúgy szerintem jelen helyzetben elég rizikós lenne még egy olyan HC kinevezése, akinek nincs tapasztalata ebben a műfajban.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 430
Dave Gettleman is reportedly the favorite to be next GM of the Giants - per Ian Rapoport
If this happens, current Panthers DC Steve Wilks would likely become next HC of the Giants - per Ian Rapoport
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Uraim.
Most làttam, hogy color rushban jàtszunk holnap.
Nem lenne valahol közösen szinezni a szurkolàst?
Sőt, elvieg ünneplünk is, mert ben a múlté.
Palesz76
Én teljesen padlón.. Hatra értem haza!😀
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 476
Uraim.
Most làttam, hogy color rushban jàtszunk holnap.
Nem lenne valahol közösen szinezni a szurkolàst?
Sőt, elvieg ünneplünk is, mert ben a múlté.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
nagyon érdekes lesz a helyzet mindenképp.Geno kb biztos hogy nem lesz már képben jövőre de Eli valszeg ott lesz (bár szerződését faragni kellene mindenképp) és "bezavarhat"!
yooker
Ha jól látom 16 misi körül fog keresni, az enyhe túlzással Josh McCown pénz, ebből fix hogy nem engedne.
gyeek
Majdnem. 22 lesz az.

 overthecap.com/player/eli-manning/865/
 www.spotrac.com/nfl/new-york-giants/eli-manning-4348/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
nagyon érdekes lesz a helyzet mindenképp.Geno kb biztos hogy nem lesz már képben jövőre de Eli valszeg ott lesz (bár szerződését faragni kellene mindenképp) és "bezavarhat"!
yooker
Ha jól látom 16 misi körül fog keresni, az enyhe túlzással Josh McCown pénz, ebből fix hogy nem engedne.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 446
Rashad Jennings Giants-ként vonult vissza. Once a Giant, Always a Giant.