New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát Gettleman elég csúnyán vált el a Panthers-től + ő könnyen a Reese féle útvonalat folytatná. Pugh-val én csak akkor hosszabbítanék ha megfelelő az ár, de szvsz szinte tuti ki fogja magát próbálni a piacon és én egy bid warba nem mennék bele. A draftról pedig full felesleges még beszélni, iszonyat sokat fognak változni a rangsorok. Pláne ilyet kijelenteni december elején h kit kell hozni a 2. körben... Webbről nem tudom hogyan derülhetne ki hogy ő a jövő. Nem fogjuk megtudni idén mennyit ér. Én Marshallnak megmondanám, h vagy belemész egy 2 v 3 milliós csökkentésbe vagy szevasz. Igen, az elején nem tudtuk bevonni a játékba (de ez nemcsak az ő hibája). Igen, utána többet is hibázott. Viszont 3 millió dollár környékén nem lenne nála biztosan jobb megoldás és ő sem kapna már ennyit máshol. Ha mégsem azt hozza amit várnánk bármikor ki lehet tenni. Nagyon balszerencsés a sérülése, ha egészséges marad most ő vezetné az elkapásokban a statjainkat és más lenne a leányzó fekvése.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
NY Daily News szerint Mara a köv. 10 dologgal hozhatja rendbe a csapatot:
1. Legyen Dave Gettleman a GM
2. Legyen Josh McDaniels a HC
3. Meggyőzni Eli-t, hogy maradjon
4. Remélhetőleg Sam Darnold megpróbál egy Eli/Elway erőjátékot. A forrásaik hiszik, hogy Darnold jobb választás mint Rosen.
5. Adni kell OBJ-nek egy hosszú távú szerződést
6. Idehozni a Pats LT Nate Solder-t
7. Megkeverni az OLINE-t. Flowers legyen a right tackle, hosszabbítani Pugh-al és maradjon left guard, le kell draftolni az Ohio State-ről guard-center-nek Billy Price-t a 2. kör elején. Hosszabbítani Brett Jones-al.
8. Ha kiderül hogy Webb a jövő, akkor draftolni kell Saquon Barkley-t.
9. El kell küldeni Marshall-t.
10. Csökkenteni kell a jegy árakat 4%-al.

Forrás:
 www.nydailynews.com/sports/football/giants/hey-john-mara-10-step-plan-fix-giants-article-1.3677375

Vélemények?
GJohnny74
Hát...
1. Végre egy igazi gentleman lenne a HC 😊
2. Nem tudom, hogy McDudu után mennyire lenne jó újra egy ex OC-vel próbálkozni, ráadásul pont McDaniels-el. Persze itt azért az is kérdés, hogy Spanglival mi lesz...
3. Szerintem őt nem nagyon kell győzködni, inkább az a kérdés, hogy az új stáb számolna e vele.
4. Passz
5. Ok
6. Ha jönne is, akkor sem hiszem, hogy nyerhetnénk egy licitversenyt, álá Andrew Whitworth.
7. Már rég ideje volt.
8. Hogy fog kiderülni? Vagy mikor?
9. Pedig annyira jó volt...
10. Felőlem emelhetik is 😊 😊 😊
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
NY Daily News szerint Mara a köv. 10 dologgal hozhatja rendbe a csapatot:
1. Legyen Dave Gettleman a GM
2. Legyen Josh McDaniels a HC
3. Meggyőzni Eli-t, hogy maradjon
4. Remélhetőleg Sam Darnold megpróbál egy Eli/Elway erőjátékot. A forrásaik hiszik, hogy Darnold jobb választás mint Rosen.
5. Adni kell OBJ-nek egy hosszú távú szerződést
6. Idehozni a Pats LT Nate Solder-t
7. Megkeverni az OLINE-t. Flowers legyen a right tackle, hosszabbítani Pugh-al és maradjon left guard, le kell draftolni az Ohio State-ről guard-center-nek Billy Price-t a 2. kör elején. Hosszabbítani Brett Jones-al.
8. Ha kiderül hogy Webb a jövő, akkor draftolni kell Saquon Barkley-t.
9. El kell küldeni Marshall-t.
10. Csökkenteni kell a jegy árakat 4%-al.

Forrás:
 www.nydailynews.com/sports/football/giants/hey-john-mara-10-step-plan-fix-giants-article-1.3677375

Vélemények?
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
azért nem ilyen szar a helyzet, megvannak az alapok, és állnak a falak is, csak a tető kell rá, és persze egy ács, aki ezt ráteszi
ozibozi
állnak falak??
a támadóra ez semmiképp nem igaz de a védőfal sem túl acélos ( pass rush/zseton mutatóban pl )
rossz hasonlat..😉
és hát jó ácsot is nehéz szerezni mint látjuk a tetőről ne is beszéljünk...
lesz munka bőven!
yooker
SZvsz az egyik legszexibb állás most az itteni, ezekkel a játékosokkal--a sérültek visszatérése után-- a draft pozícióval? ráadásul a cap helyzet is kezelhető pár átvariálás után... a motiváció visszatérése után pedig azok is bizonyításra kényszerülnek(nagy szerződéstől függetlenül, akik idáig csak alibiztek... A nagyobb gond, hogy a TC kirúgása óta folyamatosan csak bénázó tulajok vissza találnak e a helyes útra... ezen múlik most minden hogy ők milyen irányba indulnak el
ozibozi
Ezt adom, én is így látom. Azért ez nem a Browns, vagy a 9ers, hogy kvázi a 0-ról kellene elkezdeni az építkezés. A védelem így is képes komoly szinten teljesíteni, és azért a támadóoldalon is vannak olyan nevek mint Eli, OBJ, Shepard vagy most Engram, akik egy normális playbook-al, azért jócskán odapörkölhetnek. Ehhez jön még a drafton a top 5-ös pick minimum, és azt hiszem nem vállalom túl magam ha azt mondom, hogy az ideinél csak jobb szezon jöhet...

Idén először várom a következő meccset, kíváncsi vagyok mit indít majd ez el a csapatnál, még ha óriási javulásra nem is nagyon lehet számítani.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 431
azért nem ilyen szar a helyzet, megvannak az alapok, és állnak a falak is, csak a tető kell rá, és persze egy ács, aki ezt ráteszi
ozibozi
állnak falak??
a támadóra ez semmiképp nem igaz de a védőfal sem túl acélos ( pass rush/zseton mutatóban pl )
rossz hasonlat..😉
és hát jó ácsot is nehéz szerezni mint látjuk a tetőről ne is beszéljünk...
lesz munka bőven!
yooker
SZvsz az egyik legszexibb állás most az itteni, ezekkel a játékosokkal--a sérültek visszatérése után-- a draft pozícióval? ráadásul a cap helyzet is kezelhető pár átvariálás után... a motiváció visszatérése után pedig azok is bizonyításra kényszerülnek(nagy szerződéstől függetlenül, akik idáig csak alibiztek... A nagyobb gond, hogy a TC kirúgása óta folyamatosan csak bénázó tulajok vissza találnak e a helyes útra... ezen múlik most minden hogy ők milyen irányba indulnak el

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 476
Első munkanapon mindenkitől aláírást kérnék és tolnàm a selfieket az instàra.
több mint 6 éve
GJohnny74 New York Giants 447
Mara azt nyilatkozta, hogy elsődlegesen olyan head coach-t szeretne aki nem akar full control-t, de ha valami nagy név elérhető lesz, akkor esetleg ezen az elven változtat.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Szerintem egy kívülálló, független szakemberre van szükség, aki azért kellően elkötelezett a Giants felé.
Épitőipari és kajak szakedzői végzettségem van. Jelentkezem.

ui. A focihoz én se értek
Palesz76
Engem megvett a CV, Palesz-t javaslom.
Zet
motiválással és az oldalvonal melletti őrjöngéssel nem lenne gond
a szakmai részt megoldanák a segédedzők...
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 342
Szerintem egy kívülálló, független szakemberre van szükség, aki azért kellően elkötelezett a Giants felé.
Épitőipari és kajak szakedzői végzettségem van. Jelentkezem.

ui. A focihoz én se értek
Palesz76
Engem megvett a CV, Palesz-t javaslom.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Állítólag elkezdtük a leendő GM keresését. Maradhat a Giants vonal: Kevin Abrams, Marc Ross, Dave Gettleman. Szvsz nagy esély van arra, hogy másfelé indulunk el és tényleg egy szebb jövő következik. Pár top név: Scott Pioli, Nick Cesario, John Dorsey. Akárhogy is alakul, remélem a best available GM érkezik 😀😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 476
Épitőipari és kajak szakedzői végzettségem van. Jelentkezem.

ui. A focihoz én se értek
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
azért nem ilyen szar a helyzet, megvannak az alapok, és állnak a falak is, csak a tető kell rá, és persze egy ács, aki ezt ráteszi
ozibozi
állnak falak??
a támadóra ez semmiképp nem igaz de a védőfal sem túl acélos ( pass rush/zseton mutatóban pl )
rossz hasonlat..😉
és hát jó ácsot is nehéz szerezni mint látjuk a tetőről ne is beszéljünk...
lesz munka bőven!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 431
azért nem ilyen szar a helyzet, megvannak az alapok, és állnak a falak is, csak a tető kell rá, és persze egy ács, aki ezt ráteszi
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
már örömöt sem érzek max megkönnyebbülést annyi szart hozott a nyakunkra Mc
ezt hagyta maga után , innen kell elindulni megint...

 mind1.ma/wp-content/uploads/2014/08/hirosima-es-nagaszaki-13.jpg
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Egyik szemem sír...mivel látom, hogy azért nem ment el mindenkinek az esze New Yorkban..😀
A másik meg nevet ...mert láthatok még ilyen fejeket:


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Három felmerülő GM HC páros: Dorsey-Toub; Gettelman-M Shula; Caseiro-JMD 😊
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Pezsgőt mindenkinek!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Boldog karácsonyt 😍 hétvégén újra Eli kezd és sima W 😅
ironroy
Akkor inkább kezdjen Webb. Legalább az 1/2 maradjon! Most akkor visszarakják a meccset fő műsoridőre? 😊
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
😉😉😉Tök kiváncsi lennék, meddig bírnád idegileg a kritikákat!😁😁😁
nagir
Ezért a pénzért? Mondjuk a beat writereket lehet ütném 😀
Asbee
Akkor állandóan címlapon lennél, de nem csak Nyban!😂



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
😉😉😉Tök kiváncsi lennék, meddig bírnád idegileg a kritikákat!😁😁😁
nagir
Ezért a pénzért? Mondjuk a beat writereket lehet ütném 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
hitler lehet ma a buli new yorkban

portásként visszavárunk, zselés szar !
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Na azért. 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/937742991967563777
Mikey
Ezért megérte szerencsétlennek tönkretenni kezdő streakjét...
mustaine
Őszintén szólva, ha ez volt az ára az azonnali kirúgásoknak akkor tényleg megérte 😊
Egyébként ami az utóbbi hetekben itt ment az kabaré szint és ebben az időszakban Maráék is komplett idiótát csináltak magukból, ami egy kicsit ijesztő a jövőre nézve..
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenki tekintse úgy, hogy a most vasárnapi meccs meg sem történt 😛 😉
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Na azért. 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/937742991967563777
Mikey
Ezért megérte szerencsétlennek tönkretenni kezdő streakjét...

több mint 6 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
megérte elbaszni a 210-es streakjét reeséknek 😕