New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Since 2007 when Reese became GM for the NY Giants, only the Jets, Raiders, Colts and Jaguars have drafted less pro bowlers than the NY Giants. Cowboys have drafted the most, followed by the Seahawks and then the Chiefs.
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Ja tényleg, de mint HC mindig a tuti védelemből indult ki. Aztán ott volt Parcells, ő is egy qb cserével kezdte (bár akkor még nem volt benne a korban).
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Közben közelebb kerültünk az 1/2-höz, de az 1/4-hez is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na és valami elképzelés van hogy ki lesz srácok? Gondolom interimnek valaki belsős, aztán év végén meg választanak valakit.
Mondjuk én jobban örültem volna, ha legalább ellenünk még zseléfej rontja nálatok a levegőt 😛
Ki tudja a váltás után milyen passzban jön majd ki pályára a Giants, ráadásul otthon...
Cowboykarcsi90
Spagnuolo vagy Sullivan lesz az év végéig, bár az igazán nagy trollkodás a ST coordinator Quinn lenne 😀 '18-tól meg Gruden vagy Cowher akik azért nem tértek még vissza, mert Giants HC-k akarnak lenni... 😀 😀
Asbee
Gruden max OC lehet. Cowher felőlem jöhetne, a nyugdíjas korú defenzguruk egy rookie qb-val általában beválnak nálunk mint HC 😊
vanek úr
Ha Coughlinra gondolsz ő offense edző eredetlieg


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Na és valami elképzelés van hogy ki lesz srácok? Gondolom interimnek valaki belsős, aztán év végén meg választanak valakit.
Mondjuk én jobban örültem volna, ha legalább ellenünk még zseléfej rontja nálatok a levegőt 😛
Ki tudja a váltás után milyen passzban jön majd ki pályára a Giants, ráadásul otthon...
Cowboykarcsi90
Spagnuolo vagy Sullivan lesz az év végéig, bár az igazán nagy trollkodás a ST coordinator Quinn lenne 😀 '18-tól meg Gruden vagy Cowher akik azért nem tértek még vissza, mert Giants HC-k akarnak lenni... 😀 😀
Asbee
Gruden max OC lehet. Cowher felőlem jöhetne, a nyugdíjas korú defenzguruk egy rookie qb-val általában beválnak nálunk mint HC 😊
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na és valami elképzelés van hogy ki lesz srácok? Gondolom interimnek valaki belsős, aztán év végén meg választanak valakit.
Mondjuk én jobban örültem volna, ha legalább ellenünk még zseléfej rontja nálatok a levegőt 😛
Ki tudja a váltás után milyen passzban jön majd ki pályára a Giants, ráadásul otthon...
Cowboykarcsi90
Spagnuolo vagy Sullivan lesz az év végéig, bár az igazán nagy trollkodás a ST coordinator Quinn lenne 😀 '18-tól meg Gruden vagy Cowher akik azért nem tértek még vissza, mert Giants HC-k akarnak lenni... 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Mara ezekkel a húzásaival már simán kikerült az irigyelt tulajok elit klubjából.
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 342
Mara nyilvánvalóan nem tud eltekinteni a dollárokban megjelenő veszteségtől, amit a macadoo felé mindenfelől áradó utálat magával vonz és most egyfajta rendrakóként megpróbál úrrá lenni a káoszon.

Csak tényleg legyen így és soha többet ne lássuk ezt az öntelt, inkompetens macadoot.

Az milyen lenne, h az öltöző felszabadul, Eli újra kezd és jövő héten iszonyat offense (3 pass td, 1 rush td) áll össze, mert mindenki odateszi magát.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na és valami elképzelés van hogy ki lesz srácok? Gondolom interimnek valaki belsős, aztán év végén meg választanak valakit.
Mondjuk én jobban örültem volna, ha legalább ellenünk még zseléfej rontja nálatok a levegőt 😛
Ki tudja a váltás után milyen passzban jön majd ki pályára a Giants, ráadásul otthon...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Kicsit késve, de még George Martin (trónok harca írója) is kiakadt a Manning ügyön:
 grrm.livejournal.com/556264.html
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én tényleg már csak ennyit tudok írni: ¯\_(ツ)_/¯


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Nem kis káosz van
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Idiots

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1106%2Fr285314_1296x729_16-9.jpg
Sources: Giants may fire McAdoo by Monday
Giants coach Ben McAdoo could be fired in the 24 hours after Sunday's game against the Oakland Raiders, league sources told ESPN.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Vobox New York Giants 621
Faszság vízió: Sam Darnold-ot draftolja Browns, de kijelenti, hogy nem akar a Browns-ban játszani, mi meg szerelmesek vagyunk bele, ezért tradeljük érte pick+Rosen.

Aztán Darnold is nyer 2 SB-t 😀
GiantsMLBhunter
Ámen!
Annyiszor akartam megszólalni a témába,hogy nem tudok addig elszámolni...emócionálisan tekintve:Mit képzel bárki magáról,hogy leültet így (!!) egy franchise QB-t!Hulljon ki fájdalmasan a fogszőre!
Ugyanakkor a jövő szempontjából:1.Mit képzel bárki magáról,hogy leültet így (!!) egy franchise QB-t!
2.Nem tudjuk mit tud Webb,nem tudjuk mennyit fejlődött Eli mellett Geno (najóóó..azt sejtjük 😝)...Nemhogy a drafthelyünk nem tudjuk,a jelentkező játékosok neveit sem!!
McAdoo-ról: :Mit képzel bárki magáról,hogy leültet így (!!) egy franchise QB-t!És menti,mentegeti a saját kis seggét(ki ne tenné ezt?) persze ettől még parázson táncoltatnám benzines öltönybe pa-dö-dőre!
Az okokról: : 1.Mit képzel bárki magáról,hogy leültet így (!!) egy franchise QB-t!
2.Kb. el tudom képzelni millió dollárokba,hogy mióta OBJ kiesett,leírtak minket,érdektelen téma lettünk mennyi dollár hiányzik...most folyamatos címlap van,hollywoodi tragikusérzelgőssajnáldafőhőst story,garantált a Manning mezek eladása..(én is rendelek,mert lehet már nem lesz több)..ahogy Asbee is sokszor utalt rá:Elsősorban üzlet,másodsorban érdek,és ha megszáradt a tinta akkor majd jöhet a sport!
Végszóként összefoglalva,egyébként nem tudjuk mi a szándék,és kinek a szándékai érvényesülnek,és ez hiányzik nekünk szúrkolóknak!A JÖVŐKÉP...mondhatni a ‘gameplan’ 😔
U.i.: P.Manning fia lassan már középiskolás lesz 😂😂😇
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Josh Rosen mennyivel jobb mint Davis Webb? Videók és stat alapján nem érzem klasszisokkal jobbnak

Tudtok rá példákat mondani, mikor egy NFL csapatnál QB poszton két olyan játékos jött ki, akik egymás után jöttek ki egyetemről? (pl: mint ha most itt jövőre Webb és Rosen harcolni UCLA-ról 2016-os 2017-es draft a QB posztért)

Kíváncsi lennék, hogyan kezelnék ők ketten ezt a szitut, ha így alakulna.
GiantsMLBhunter
Cam Newton és Jimmy Clausen


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Faszság vízió: Sam Darnold-ot draftolja Browns, de kijelenti, hogy nem akar a Browns-ban játszani, mi meg szerelmesek vagyunk bele, ezért tradeljük érte pick+Rosen.

Aztán Darnold is nyer 2 SB-t 😀
több mint 6 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Josh Rosen mennyivel jobb mint Davis Webb? Videók és stat alapján nem érzem klasszisokkal jobbnak

Tudtok rá példákat mondani, mikor egy NFL csapatnál QB poszton két olyan játékos jött ki, akik egymás után jöttek ki egyetemről? (pl: mint ha most itt jövőre Webb és Rosen harcolni UCLA-ról 2016-os 2017-es draft a QB posztért)

Kíváncsi lennék, hogyan kezelnék ők ketten ezt a szitut, ha így alakulna.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Ugyan srácok.. ez egy teljesen nyilvánvalo tankolás. (szar PR-ral/idözitéssel kombinálva.. az ilyen döntést mindig meccs elött a lehetö legkésöbb hozzuk meg)

Eli nyer még 1-2 meccset, kijöttök a bottom 3-ból és nem lenne Rosen/Darnold.

Kiváncsi vagyok mi lesz a 49ers válasza Galippozóval vajon..
Igor
Mostanában pont azt hallottam nem is olyan jók... ☺️
yooker
Ne is draftoljunk QB-t amíg ki nem jön a következő Andrew Luck... 😀
Asbee
Josh Rosen lett kikiáltva a következő Luck-nak, nem tudom jelentkezik-e a 18-as draftra?


több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Ugyan srácok.. ez egy teljesen nyilvánvalo tankolás. (szar PR-ral/idözitéssel kombinálva.. az ilyen döntést mindig meccs elött a lehetö legkésöbb hozzuk meg)

Eli nyer még 1-2 meccset, kijöttök a bottom 3-ból és nem lenne Rosen/Darnold.

Kiváncsi vagyok mi lesz a 49ers válasza Galippozóval vajon..
Igor
Mostanában pont azt hallottam nem is olyan jók... ☺️
yooker
Ne is draftoljunk QB-t amíg ki nem jön a következő Andrew Luck... 😀
Asbee
ha nem is, de tavaly arról volt szó hogy különlegesen kiemelkedő lesz a Qb választék
nemrég meg már arról hogy néhányan lehet ki sem jönnek + mindenki totál visszaesett ...
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Reese wikipediája:  en.wikipedia.org/wiki/Jerry_Reese

"Most recently he has been one of the masterminds behind the dismal 2017 New York Giants season."
több mint 6 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Na az is érdekes, hogy Mara nem is beszélt a héten Csícskaparasztmekeduval. Ez a szerencsétlen a sajtóval a vezetőségfel sem a játékosokkal nem tud kommunikálni. A frenchise legelbaszottabb lépése volt kinevezni ezt a faszt. Köszönjük Reese. Mész a levesbe te is januárban.
Sanyichef
Azért ennyire felesleges elvinni magunkat, csak benne volt a keze Reese-nek is abban a két SB-ban. Ráadásul egy éve ilyenkor még ő volt a király, hogy milyen szinten felturbózta a védelmet és a megfelelő játékosoknak adta a nagy pénzt. Az ő kivágása sem lenne sokkal örömtelibb mint két éve Coughliné volt, de most már ezt is meg kell lépni.
Asbee
Nem vittem el, épp hogy visszafogtam magam. 😊
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Na az is érdekes, hogy Mara nem is beszélt a héten Csícskaparasztmekeduval. Ez a szerencsétlen a sajtóval a vezetőségfel sem a játékosokkal nem tud kommunikálni. A frenchise legelbaszottabb lépése volt kinevezni ezt a faszt. Köszönjük Reese. Mész a levesbe te is januárban.
Sanyichef
Azért ennyire felesleges elvinni magunkat, csak benne volt a keze Reese-nek is abban a két SB-ban. Ráadásul egy éve ilyenkor még ő volt a király, hogy milyen szinten felturbózta a védelmet és a megfelelő játékosoknak adta a nagy pénzt. Az ő kivágása sem lenne sokkal örömtelibb mint két éve Coughliné volt, de most már ezt is meg kell lépni.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
"Egyszerűen szánalmas Eli leültetése. 210 mérkőzése óta folyamatosan rendelkezésre áll, nem mindig teljesen egészségesen és nem volt mindig könnyű az út. Kétszer lett Super Bowl MVP és olyan tiszteletet teremtett az öltözőben, mint nem sokan. Küzdött ő eleget azért, hogy ne vegyék el tőle ezt az utolsó öt mérkőzést." - by Philip Rivers
Chargers LT
Sose voltam nagy rajongója, de az arcátlan arrogancia ilyen mértéke McAdoo részéről bámulatos. Évekkel később is ez lesz az első dolog ami eszébe jut róla az embereknek amellett, hogy egy év alatt elvesztette az egész csapatot.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Na az is érdekes, hogy Mara nem is beszélt a héten Csícskaparasztmekeduval. Ez a szerencsétlen a sajtóval a vezetőségfel sem a játékosokkal nem tud kommunikálni. A frenchise legelbaszottabb lépése volt kinevezni ezt a faszt. Köszönjük Reese. Mész a levesbe te is januárban.