New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Érdekesség: Giants (volt) az utolsó franchise, ahol még sohasem volt kezdő egy afroamerikai irányító.
Tito05
Amúgy meglepő (?) de valóban...
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
lehet hogy a raiders még a playoff-on gondolkodik. látták hogy 2-1 vagyunk , tehát domináljuk az afc west-et 😀 ezért ez egy megbeszélt szopó lesz, senki nem bánt senkit, csak simogatás lesz mint a pankrációban, cserébe kötünk velük egy nekünk előnyös draft-dealt. 30-23 oda
vittore
vittore Téged úgy látom teljesen beszippantott a tippmix konteók világa...😉
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
lehet hogy a raiders még a playoff-on gondolkodik. látták hogy 2-1 vagyunk , tehát domináljuk az afc west-et 😀 ezért ez egy megbeszélt szopó lesz, senki nem bánt senkit, csak simogatás lesz mint a pankrációban, cserébe kötünk velük egy nekünk előnyös draft-dealt. 30-23 oda
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Én azt nem értem, hogy mi az Istenért kezd Smith? Ha ültetni akarják Eli-t, mert jövőre nem őt akarják, megtehetik, de Smith miatt? Ő lenne a jövő? Vagy vele több esély lesz nyerni, mint Manning-gel? (LOL)
Értem én, hogy Webb-re kíváncsiak, de akkor ültessék Manning-et miatta, de Geno??? Teljesen nonszensz.
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
otthoni meccsel nem merték meglepni
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Szerintem mind a két oldal első lépése érthető.
Eli karrierjének ezen szakaszában a lejtő számomra kicsit meredek. Lehet, máshol rámcáfol, drukkolok neki. Webbet ki kell még idén próbálni, mit tud, függetlenül attól mi lesz a jövő évi drafton. Ha nagy szerencsénk van valami jobb féle elenérték is lehet belőle, vagy a következő frqb. Az hogy Eli erre azt mondta, vagy én irányítok idén vagy más, köztes megoldás nincs, ehhez meg volt a joga.
Az, hogy erre a FO és a coaching staff azt mondta, hogy csüccs, na az egy érdekes kérdés. Hogy lehet-e egy klub ikonjának ezt mondani egy ilyen szezonban (sztem még ebben a helyzetben sem) mindenki a saját értékrendje szerint ítéli meg. Bár ha szigorúan a csapat középtávú érdekeit nézzük, valahol van benne ráció.
Szóval nem olyan egyszerű megítélésű ez az ügy szerintem, akkor sem, ha úgy tűnik a káosz egyre csak növekszik.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
kurvára nem leszek népszerű de ha már elcseszett módon Maraék úgy döntöttek hogy
ez a fasz McAdoo marad az edzőnk és valszeg Reese a GM képviselve a Giants féle állandóságot (pff)
és innen folytatjuk ezt a történetet akkor viszont tőlük már teljesen logikus döntés ez bármilyen kiakasztó is hogy Eli szív e helyett az inkompetens barom helyett...

szerk. én korábban is mondtam hogy adnék Webbnek lehetőséget valamilyen formában tehát az ő szereplésére (legyen az bármilyen) igenis kíváncsi leszek
yooker
Ezt akkor egyrészt korábban kellett volna meglépni, mondjuk a bye week után, hogy legalább legyen egy fél szezonja Webb-nek amiből kiderülhetne, hogy mi az ábra (túlzott illúzióink nem lehetnek szerintem, de ez mellékes). De mi most ráadásul nem is őt akarjuk játszatni, hanem Geno-t.. ennek aztán az alázáson kívül tényleg semmi értelmét nem látom.
Szesze
ez igaz!de Genon valszeg hamar túlesünk majd..Webb meg remélem jobb lesz mint Peterman!
azért elég kellemetlen lenne McAdooeknak ha a végére vissza kellene tenniük Elit !
bármi is lesz tisztább lesz a kép így a szezon végére mintha mindennek ott kezdtünk volna neki...

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Érdekesség: Giants (volt) az utolsó franchise, ahol még sohasem volt kezdő egy afroamerikai irányító.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Per ESPN: The Giants' plan is to give rookie Davis Webb the bulk of the remaining starts at QB this year, possibly beginning with the Week 14 game against the Cowboys. They didn't feel it was fair to throw him right into a road game at Oakland with so few practice reps, but they want to see what he's got. 2. The plan the Giants proposed to Manning, if he wanted to keep his start streak intact, was for him to play the first halves of the remaining games and come out in the second for Smith or Webb. Manning's reaction was, "Aren't we trying to win games? If I start and we're leading at halftime, you're going to pull me?" Felt it would be phony, couldn't support the plan. 3. Manning still wants to play and believes there are several potential landing spots for next year where he could jump in and be the starter. I was told he's "been hit pretty hard by this," so it's too soon to know his plans for sure, but the feeling around the situation is that he wouldn't want his career to end like this.


To Reach Reese

(201) 935-8111
You can leave a message for Jerry Reese

Option 5, then 1
nygfeedback@giants.nfl.net
john.mara@Giants.nfl.net

john.mara@Giants.nfl.com

New York Giants front office: (201) 935-8111

Option 5 then 1 for Jerry Reese
Option 5 then 2 for Ben Mcadoo.

You know what to do G-Men fans....

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
kurvára nem leszek népszerű de ha már elcseszett módon Maraék úgy döntöttek hogy
ez a fasz McAdoo marad az edzőnk és valszeg Reese a GM képviselve a Giants féle állandóságot (pff)
és innen folytatjuk ezt a történetet akkor viszont tőlük már teljesen logikus döntés ez bármilyen kiakasztó is hogy Eli szív e helyett az inkompetens barom helyett...

szerk. én korábban is mondtam hogy adnék Webbnek lehetőséget valamilyen formában tehát az ő szereplésére (legyen az bármilyen) igenis kíváncsi leszek
yooker
Ezt akkor egyrészt korábban kellett volna meglépni, mondjuk a bye week után, hogy legalább legyen egy fél szezonja Webb-nek amiből kiderülhetne, hogy mi az ábra (túlzott illúzióink nem lehetnek szerintem, de ez mellékes). De mi most ráadásul nem is őt akarjuk játszatni, hanem Geno-t.. ennek aztán az alázáson kívül tényleg semmi értelmét nem látom.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Oké, és hogyan tudna Webb jól kijönni ebből a helyzetből? Nincs normális elkapó, ami kezdetben előny is lett volna neki, mert a cserék a cserékkel készülnek, de Kingék hetek óta kezdőkké váltak és Eli is dobált nekik azóta eleget. A másik, hogy az egyébként is gyenge támadófalat sem kímélték a sérülések. Vajon hogyan kezelné a nyomást? Az egyetemen ezzel nagyon meggyűlt a baja.

Szvsz max 3 meccset kaphat Webb. Ezalatt mit tud bizonyítani? Max lesz tőle pár szép passz és ennyi. Ha jól is mozog akkor sem látunk belőle annyit, hogy neki adjuk a jövőt. Ha pedig a drafton a húzásunknál ott lesz az a QB akit különlegesnek gondolunk és akit a mi helyzetünkben 10-15 évente tudunk megszerezni, akkor ki kell őt választani. Nem szabad elpasszolni ezt a lehetőséget, mert kitudja mikor jön a következő. Arra pedig nem alapozhatunk, hogy volt két jó meccse Webbnek és akkor már nincs is QB kérdés.

Ennek a helyzetnek már lőttek, de reményeim szerint érkezik majd egy első körös irányító (akár a top pickkel, akár a 2. körből feljőve) és az új edzői stáb elbeszélget Manninggel, majd megtartják 2018-ra is, Webb pedig folytathatja azt amit eddig. Aztán hogy '19 hogyan alakul az már a köv szezon függvénye.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
kurvára nem leszek népszerű de ha már elcseszett módon Maraék úgy döntöttek hogy
ez a fasz McAdoo marad az edzőnk és valszeg Reese a GM képviselve a Giants féle állandóságot (pff)
és innen folytatjuk ezt a történetet akkor viszont tőlük már teljesen logikus döntés ez bármilyen kiakasztó is hogy Eli szív e helyett az inkompetens barom helyett...

szerk. én korábban is mondtam hogy adnék Webbnek lehetőséget valamilyen formában tehát az ő szereplésére (legyen az bármilyen) igenis kíváncsi leszek

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát ez tényleg elég szánalmasra sikeredett.. az ember mindig azt hiszi ebben az évben már nincs lejjebb, de azért mindig sikerül rápakolni egy lapáttal.
Megmondom őszintén - ahogy többször is említettem itt - a jövő évet én már Eli nélkül képzeltem el, a Top 5 pickkel mindenképp QB-t húztam volna, egyszerűen azért mert ilyen szituációban amiben most vagyunk minden emellett szól. Én még azt is megértettem, h nem rúgták ki McAdoo-t év közben, bár egy idő után ezt már egyre nehezebb volt tolerálni, de aztán megemésztettem, hogy Maráék úgy döntöttek, h végigszenvedjük ezt a szezont most már így. Szerintem ez hiba volt, ki kellett volna baszni McAdoot a francba a bye week-nél, de túl sokkal előrébb azzal se lettünk volna az is igaz.
Erre most 5 fordulóval a vége előtt 2-9-nél sikeresen porig alázzák azt az embert aki jelenleg az egyetlen személy a csapatban aki minden kétségtelen hibája ellenére, a szar szereplés mellett is az összes Giants szurkoló szimpátiáját élvezi. Ezek hülyék bazdmeg! Ekkora öngólt hogy lehet rúgni? Méghogy megfontolt franchise, "nálunk nem így mennek a dolgok, mi nem vagyunk Cleveland.." haha. Elmehet az egész banda a kurva anyjába!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Eli OBJ-vel a hóna alatt átugorhatna Denverbe vagy inkább Jacksonvillebe egy gyűrűért még.
több mint 6 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mondjuk így látatlanban ez azért sokat elmond Webbről is.

A sorozat kár, hogy megszakad, de Brett apót úgysem éri már el.Asbee
Ettől még szánalmasabb az egész amúgy. Süt az egészből a kolosszális hozzá nem értés - és hogy "evaluation"-ről szó sincs - csak még ahhoz is kevesek voltak hogy Webb-et sikerüljön felhozni mostanra az első csapathoz.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Ez a Reese a Giants gyurcsánja...előszőr felemeli, utána hazavágja teljesen a saját csapatát(pártját)
De ez már így a tulajok szégyene is, akik Coughlin -Eli páros helyett egy reese mekadu vonalban hittek inkább.
Történelmi mélységbe, vicc kategóriába kormányozták magukat.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
 twitter.com/DDuggan21/status/935616488005881856
Beki
Baszki, erre ébredni. Ezt látni... Nem hiszem el. 😖
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Nem vagytok a szívem csücske pláne Eli, de ami nálatok megy az már egy ZS kategóriás szappanopera....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Geno fog kezdeni vasárnap
Taz
Ez az alja mindennek. Ha már úgy is kuka a szezon és Eli ideje is lejárt, azért illett vna neki adni az utolsó meccseket...Elvégre csak vele szerzett a Giants 2 gyűrűt. A szép búcsú azért járt vna neki is ...ha tényleg arról van szó, hogy jövőre már nem ő kezd.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
2012 január... Padtársammal ez volt a 2dik szezon amit követtünk. Ő GB, én Bears szurkoló. Személyiségre mint tűz és a víz. Ő kicsit magamutogató, sportos, lányok kedvence én meg mondhatni tipikus visszahúzódó srác. Mégis az NFL szeretete miatt is nagy barátok lettünk. Sokat is szívta a vérem, h Packers így, Packers úgy, ismételni fognak stb.15-1re lenyomták az alapszakaszt, mégis éreztem h ez a Giants (többek közt az alapszakasz meccsüket látva) megfoghatja őket. Még fogadást is kötöttünk, persze nem pénzben, hanem h a vesztesnek női ruhában kell beülni az osztályfőnöki órára (jófej volt a tanárnőnk 😊 ). Szinte sose nyertem addig semmit, fogadást pláne nem, de az a meccs... Nyugodtan mondhatom h az elmúlt 5-10 évem egyik legjobb élménye volt. Amit persze a Pats elleni SB győzelemmel megkoronáztak. Onnantól kezdve a Giants mondhatni 2dik csapatommá vált, főként Eli miatt. Sose volt sajna MVP közeli idénye, de mégis rajongtam érte, játékáért, s főleg amit clutch szituációkban művelt. És azok a Manning face-k...zseniálisak 😀 Ezért engem is picit megrendített ez a szezon ill. ez a hír. Ilyen helyzetben, mikor már tényleg mindegy, nem lehet meghúzni. Ahogy lentebb írták, le lehet cserélni, de nem így s nem Geno-ra. Én még reménykedek benne, h a szezon végén kisöprik GM-HC párost, s talán kap új esélyt... de realitás, h valószínüleg más csapatban láthatjuk, ha még láthatjuk játszani....
Akárhogy is számomra mindig is az egyik kedvenc.... na jó A kedvenc qb-m marad 😊 Az a bizonyos januári este számomra feledhetetlen marad.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
 twitter.com/DrawPlayDave/status/935625764497584128

Inkább a miniképregényei miatt bírom Rappocciot, de nem hülyeség amit felvet...
Borbinho
Így van. Teljesen feleslegesen szolgaltatjuk az okokat miért ne hozzánk írjon ala

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/DrawPlayDave/status/935625764497584128

Inkább a miniképregényei miatt bírom Rappocciot, de nem hülyeség amit felvet...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Már az egész szituáció olyan szinten méltatlan, hogy kb szavakat se találok. Ez a barom megpróbál két győzelmet kisajtolni Genoból és Webb-ből csak hogy mentse az állását, hogy bizonygassa hogy nem benne hanem a franchise QB-ben volt a hiba. Közben pofán rúgja (hogy finoman fogalmazzak) a szurkolókat és végleg a sínek közé löki a franchise ikonját aki soha egy rossz szót nem szólt soha senkire a csapatban (pedig lehetett volna oka) és mindig hajlandó volt elvinni balhét mindenki helyet, minden körülmények között, a csapatért.

Komolyan aggódom hogy mi lesz így a franchisezal amit megszerettem.

Szerkesztette: salander
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként ha gyorsan el kellene takarítani Geno-t, IK Enemkpali szabadügynök...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként full érthetetlen, még a Webb csere is felesleges lenne. Ezekkel az elkapókkal, az egyébként is gyengélkedő, de lerokkant támadófallal ő is és Geno is szenvedni fog. Smith barátunk játékának nincs sok értelme, de Webb képességeiből sem derülne ki sok minden. Dob két szép passzt és akkor az övé a jövő? Vajon miatta odáznánk el a QB húzást (persze csak ha benn van az emberünk)? Ez az egész döntés olyan mintha az edzői stáb belerúgna még egy utolsót a játékosokba és a szurkolókba...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER