New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
már azt hittem valaki a mai meccsről ír..
az durva hogy nem is emlékszem még ilyenre hogy egyetlen hsz sem volt egy aktuális meccsünk előtt....😕
mondjuk nekem sincs túl sok mondanivalóm róla de
ebben minden benne van kb!
legalább egy Szesze féle tuti tipp jöhetett volna...😊
yooker
Pedig nagyjából erre számítottam 😊
A védelem kifejezetten jó volt, ennek mindig örülök, a támadókban meg nincs ennél több, aki még mindig képes reménykedni ennek az ellenkezőjében az már több, mint optimista😊
10-10-nél a bírók geci módon belenyúltak a meccsbe, sajnos ez volt a döntő momentum, punt helyett akkor kaptuk a TD-t.. undorító volt, eldöntötte a meccset, de összességében persze ilyen támadójátékkal nem érdemeltünk volna győzelmet.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát azért elég nagy optimizmus kell egy ilyen scenraiohoz... 😊 Szvsz a múlt heti győzelem ellenére is látszott, hogy idén nem nagyon lesz 4-nél több győzelmünk, akkor több minden is számunkra kedvezően alakult. Viszont nem kell a kardunkba dőlni, szerintem az is kivehető, hogy megfelelő elképzeléssel, a keret felfrissítésével már jövőre 50% körüli mérlegünk lehet és az sem ördögtől való gondolat, hogy a következő franchise QB-t is megtalálhatjuk.

Persze ott van bennem a draft első napjáról a kép, hogy a Browns választ egy irányítót 1/1-re és utána valaki beugrik elénk a Niners helyére, hogy kivigye a következőt. Majd Reese (igen, valszeg ő marad a GM) szépen megvonja a vállát, ránéz a boardra és kihúz egy RB-t vagy egy DE-t, majd negyed órával később elmondja a sajtótájékoztatón, hogy "We wanted a high character, clean player who was a team captain. We also believe he has a nice future and he was the best player in our board".


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 342
Nem tudom, mi volt velem, de az elején még voltak olyan tévképzeteim, hogy egy mostani W után valahogy beindulunk és 8-8-al besiklunk a playoffba....

Utána elkezdődött a meccs és kiderült, hogy ilyen offense mellett nem, hogy minden TD ajándék (főleg, amit a D szerez), de minden first down-nak örülni kell.

A világtörténelem legszégyenteljesebb offense ma is megmutatta a kreatív játékhívás minden gyöngyszemét (3 és 18ra shotgun-ból futás középre, folyamatos drop-ok, Kerrigan egyedül megette a fal mindkét oldalát, Eli szokásos overthrow-ja Vereen felé az egyetlen értékelhető drivenál, stb.). Eközben a HC úgy áll az oldalvonalnál, mintha szotyizna.

Jó lesz már, ha véget ér az őrület és takarodik minden coach.
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Mondjuk, ha ez fontos meccs lett volna biztos agyvérzést kaptam volna amikor 10-10-nél meg van a stop sack-kel, és Crockwellre bedobták a def holdingot, teljesen homály zászló volt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
A D kezdi összeszedni magát. Az O csak a szokásos.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 476
Az a brutàl, hogy magamnak poénkodtam az eredménykövetőn.
Pàran benéztek, de rézbōrű nem is volt.
Spojler:NE NÉZD MEG FELVÉTELRŐL
több mint 6 éve
Sanyichef New York Giants Duke Blue Devils 231
Jobb ez így...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Legyűrtük a hangproblémákat:

28. Podcast - Az idei gyengélkedés okai


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
már azt hittem valaki a mai meccsről ír..
az durva hogy nem is emlékszem még ilyenre hogy egyetlen hsz sem volt egy aktuális meccsünk előtt....😕
mondjuk nekem sincs túl sok mondanivalóm róla de
ebben minden benne van kb!
legalább egy Szesze féle tuti tipp jöhetett volna...😊
yooker
Persze nem tuti, de jó meccset várok és nyerünk 😎💪
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
már azt hittem valaki a mai meccsről ír..
az durva hogy nem is emlékszem még ilyenre hogy egyetlen hsz sem volt egy aktuális meccsünk előtt....😕
mondjuk nekem sincs túl sok mondanivalóm róla de
ebben minden benne van kb!
legalább egy Szesze féle tuti tipp jöhetett volna...😊

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!


Ma 3 éve, klasszik. Azóta tudják az elkapók, hogy lehet egy kézzel is elkapni.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ugyan ezt nem lehet kitenni a pletykalap első oldalára és a legtöbb semleges szurkolóhoz sem jut el, de itt egy írás, hogy milyen is a pályán kívül Beckham:

 nypost.com/2017/11/21/this-is-what-odell-beckham-is-doing-behind-the-scenes/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Azt tudtuk, hogy jó a csapat, csak a srácok úgydöntöttek, hogy idén titkolják, valamiért.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Pár érdekes dolog:

Mindenki kedvence:

Ryan Smith‏ @PFF_Smith
Nov 20

Ereck Flowers hasn't allowed a sack since Week 2

318 pass blocking snaps - 2nd longest active streak in that span among OTs in NFL

Nem mondok semmit... 😀

Darkwa állatkodik:



Landon Collins pedig végül 94,2-es értékelést kapott a PFF-től. Nem is csoda. 14 szerelés, 1 INT.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Én azért marhán örülök a győzelemnek és konkrétan szarom le a draft pozíciót! 😀

Jenkins meg skizofrén szvsz, ha a két utolsó meccsét nézzük, pl, persze lehet rá más magyarázat is de, tudatlanul, beutalót adnék neki, nem milliókat, az tuti....
Rosas meg fizethet az egész csapatnak egy kört a sarki kocsmában! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
A szezon elején valaki azt mondja, hogy a KC és Denver ellen lesz a két w 11 forduló után...
gyurczi
A szezon elején valaki azt mondja, hogy a KC és Denver ellen lesz a két w 11 forduló után...
gyurczi
Azt a két meccset nyertük meg, amikor az összes kezdő elkapó hiányzott. Logikus. Ahogy az is, hogy az übergagyi támadófal feljavul attól, hogy kiveszik belőle a két legjobb embert.
vanek úr
SB contender csapat kikap egy a szezonját rég elbukó másiktól 😀 a tippmix feltalálója örömében forog a sírjában
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 342
Jók voltunk végre, legalábbis az elmúlt hetekhez képest! Ha viszont ezek a játékosok képesek így odatenni magukat, akkor vajon a coaching staff minek volt ott eddig?

Nagyon remélem, h a szezon második fele nem menti meg Mekk-et, úgy sem, h meccs előtt azzal haknizott, hogy brutálisan őszintén elbeszélgetett a csapattal.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt a két meccset nyertük meg, amikor az összes kezdő elkapó hiányzott. Logikus. Ahogy az is, hogy az übergagyi támadófal feljavul attól, hogy kiveszik belőle a két legjobb embert.
vanek úr
Ha ez a trend folytatódik, akkor én simán megtartanám Jones-t és Flukert, Pugh-t pedig hagynám, hogy próbálja ki a piacot. És egyébként a fal bal oldala is teljesen jól működött.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez (Nektek köszönhetően 3. kiemelt jelenleg a Jags az AFC-ben. 😊 )
iktriad
Még mindig szeressük az öreget.
gyurczi
Őt is köszönjük.
iktriad
Mekedút nem kéritek? 😊
vanek úr
Bónusznak a ST edzőt is adjuk.
gyurczi
Hackett és DeCamilis szvsz marad jövőre is a helyén, szóval a válasz - nem. Esetleg jó ismerősötöket, Perry Fevellt előléptethetjük DC-nek, ha Washt elviszik HC-nek.
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Grat a W-hez (Nektek köszönhetően 3. kiemelt jelenleg a Jags az AFC-ben. 😊 )
iktriad
Még mindig szeressük az öreget.
gyurczi
Őt is köszönjük.
iktriad
Mekedút nem kéritek? 😊
vanek úr
Bónusznak a ST edzőt is adjuk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Grat a W-hez (Nektek köszönhetően 3. kiemelt jelenleg a Jags az AFC-ben. 😊 )
iktriad
Még mindig szeressük az öreget.
gyurczi
Őt is köszönjük.
iktriad
Mekedút nem kéritek? 😊
vanek úr
qb edzőnek még be is vállhat 😊 (max)
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 715
Grat a W-hez (Nektek köszönhetően 3. kiemelt jelenleg a Jags az AFC-ben. 😊 )
iktriad
Még mindig szeressük az öreget.
gyurczi
Őt is köszönjük.
iktriad
Mekedút nem kéritek? 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez (Nektek köszönhetően 3. kiemelt jelenleg a Jags az AFC-ben. 😊 )
iktriad
Még mindig szeressük az öreget.
gyurczi
Őt is köszönjük.
több mint 6 éve
vanek úr New York Giants 1 715
A szezon elején valaki azt mondja, hogy a KC és Denver ellen lesz a két w 11 forduló után...
gyurczi
A szezon elején valaki azt mondja, hogy a KC és Denver ellen lesz a két w 11 forduló után...
gyurczi
Azt a két meccset nyertük meg, amikor az összes kezdő elkapó hiányzott. Logikus. Ahogy az is, hogy az übergagyi támadófal feljavul attól, hogy kiveszik belőle a két legjobb embert.
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Grat a W-hez (Nektek köszönhetően 3. kiemelt jelenleg a Jags az AFC-ben. 😊 )
iktriad
Még mindig szeressük az öreget.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!