New York Giants

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Flowers szar, de azért volt olyan Ansah sack amikor csak megérintette Elit és össze is esett a QB.
Nem is értettem.
Bazzani
Erre gondolsz?
 twitter.com/zbryce21/status/909972245266731008
Hozzá sem ért. 😀
tomi-tomi
Jaja.
Néztem, hogy összekoccant e a bokája de sehol semmi.

több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Kis túlzással de idén nagyon lefőni látszik a kávé. Nem azért mert 0-2, jöttek már vissza csapatok ennél mélyebbről is, hanem a mutatott produkció és a sorsolás miatt. Jövőhéten az Eagles ellen "a lét a tét" amit borzasztó kimondani, így szeptember közepén. De ha ebből a három, papíron még nyerhető meccsből sikerül kihozni egy 0-3-at, akkor kétlem, hogy bármi változna az olyan csapatok ellen, mint a Denver, a Chiefs, a Raiders v. a Hawks.

Pedig az emberanyag jó. A védelem még mindig elit, feltéve persze hogy nem hiányoznak kulcsemberek, míg a támadósor tele van playmaker-ekkel. Jó, futó éppen nincs, de a tegnapi meccset látva még az O-falat sem nagyon szapulhatjuk, mert bár tényleg gyenge pont, de nem rajtuk ment el a meccs. Egyszerűen semmi nem akar összejönni, és nem állnak össze a dolgok. Ezt pedig én egyértelműen az edzői stábra vezetem vissza.

McAdoo. Nem megyek bele különösebben, mert már sokan elmondták előttem a tényeket, de hiába látom az erényeit a csávónak, és hozott le tavaly tényleg egy jó szezont, akkor sem érzem azt, hogy vele kitudnánk lábalni ebből a gödörből. Persze így szezon közben nem hiszem hogy váltanánk, ahogy azt sem hiszem, hogy ez feltétlen megoldást jelentene, de valami radikális változásra biztosan szükség van! Szerencsénk hogy eddig a csoportban senki nem tudott 2W-t összekaparni...
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Hát nagyjából megtudtuk merre tart a szezon. A két qb közötti különbséget állapítsa meg mindenki saját belátása szerint. Elinak idén remélem meglesz a mittudomén mennyi consecutive starts aztán remélem váltunk. Fosott, pontatlan volt, megint volt kórházpassz is. Az egy dolog, hogy meg tudja dobni párszor, de erre én nem alapoznán a kövekező szezont.
A következő meccseken nem kell nagyon izgulni, mert az eddigi pass rush amit az oline kapott, csak bemelegítés volt, most jön az igazi "móka".
Szerintem fejben van a legnagyobb gáz az Onál. Amikor a játékos nem a first down markernél áll, hanem attól pont annyira, hogy esélytelen legyen elérni, ott koncentrációs problémák vannak. Nem hiszem, hogy azt mondták neki, hogy ott áljon meg ahol nem jó. A droppok, delay of game mind ezt mutatják szerintem. Szét van esve a csapat fejben, ez a legnagyobb bűne a coaching staffnak.
A D is kezdi elveszíteni a mojoját, bár megint 20 pont alatt tartották az ellent, volt pár csúnyább sikertelen szerelési kísérlet meg benézett play. Remélem ez Jenkins meg Goodson hiányának köszönhető. Aple-nek is szar estéje volt.
Megint volt egy-két parádés hívás is harmadik és sokra, kedvencem a slant OBJ-re, bele a darálóba, hátha megsérül.
Irány a csoport negyedik helye, akkor jövőre legalább elsők leszünk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 343
8 negyed 13 pont. A meccs vége felé ki is írták, h ezt 21 drive-ból hoztuk össze. Két kérdés.
1. Mit csináltak az offseasonben?
2. Hogyan tudjuk ezt helyre hozni???

Szerkesztette: Zet
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Flowers szar, de azért volt olyan Ansah sack amikor csak megérintette Elit és össze is esett a QB.
Nem is értettem.
Bazzani
Erre gondolsz?
 twitter.com/zbryce21/status/909972245266731008
Hozzá sem ért. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Flowers szar, de azért volt olyan Ansah sack amikor csak megérintette Elit és össze is esett a QB.
Nem is értettem.

több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
hát kb semmi sem sikerült...mikor éppen belejöhettünk volna (talán) állandóan tökön lőttük magunkat
fumbli után INT , Marshall majdnem TD után holding, FG után bekapott spec team TD,Eli delay 4. kísérletnél, kritikus Marshall dropp...
aztán a kedvencem a védjegyünk 4. kisérletnél first downig sem eljutó passz kísérlet...
na itt lett tele a tököm az egésszel!

Eli az elején nagyon kereste magát 2 sacknél is lett volna ideje legalább valamerre eldobni de szépen bevárta míg leviszik.ez a 0 mobilitás ezzel a fallal egyszerűen nem megy tényleg.
aztán azért jobb lett tényleg, de max az elmegy kategória hiszen volt pár elég fájó pontatlan dobása ...
tegnap lett nekem is nagyon feltűnő hogy sajnos a futóink is nagyon gyengék eddig én is a falra fogtam de több olyan szitu is volt amikor lett volna terület menni szélre de semmi nem lett belőle!Perkins is körülményes lassan dönt,lassan indul ,gyenge..ide esküszöm meg kellene próbálni hozni valakit (nem tudom kit) de pár yard is sokat számítana komolyan...

nem tudom mi lesz velünk a Lincolnon nyilván elég pesszimista vagyok jelenleg
de ha Jenkins és Goodson játszik + 1 hét OBJ-nek és nem lesz ilyen balfaszkodás akkor talán 30% esélyet adok !
mindenesetre kurva szar lenne ha már az októbert sem "élnénk" meg.....

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
@PHI @TB vsLAC @DEN vsSEA.

Nem is tudom ezekbol kit tudunk verni. Talan a choker LAC-ot maybe. 0-7? Nice...

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
Es igen, Marshall eddig nagyon kuka.

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
NightBoY New York Giants 616
A támadóknál majdnem mindenki benne volt, de én most Eli-t felmenteném, durva volt milyen ütközést hordott ki lábon... Marshall és a tavalyi Cruz között annyi a különbség, hogy utóbbi megcsinálta a fontos elkapásokat. Így a lehetséges egyenlítés helyett a special teamnek köszönhetően 14 pontos hátrány lett. A fal nem tud blokkolni, az elkapók nem tudnak elszakadni. A védelemből nagyon hiányzott B.J. Goodson, illetve egy Umenyiora utódot is el tudnék képzelni. Egy hét múlva eldőlhet a sorsunk...
Asbee
Hat altalaban optimista vagyok de most en sem tudok az lenni. Ez egy kalap fos. Eli igen beleall az utesekbe, sirok amikor gyok kettovel probal barki elol elszaladni - mindig sack lesz a vege. Amint azt valamikor irtam is, az iranyitonk nem kompatibilis a falunkkal 😀 Mondjuk ez a fal sok iranyitoval nem lenne kompatibilis.

You should know I bleed blue...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A támadóknál majdnem mindenki benne volt, de én most Eli-t felmenteném, durva volt milyen ütközést hordott ki lábon... Marshall és a tavalyi Cruz között annyi a különbség, hogy utóbbi megcsinálta a fontos elkapásokat. Így a lehetséges egyenlítés helyett a special teamnek köszönhetően 14 pontos hátrány lett. A fal nem tud blokkolni, az elkapók nem tudnak elszakadni. A védelemből nagyon hiányzott B.J. Goodson, illetve egy Umenyiora utódot is el tudnék képzelni. Egy hét múlva eldőlhet a sorsunk...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Flowers wikipedia oldala:  en.wikipedia.org/wiki/Ereck_Flowers

A pozíciót érdemes megnézni: useless. 😊

szerk - egyre viccesebb ez az oldal: Although he wore number 76 jersey throughout his entire rookie season to signify how many sacks he planned on giving up every season... 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
csak nyitottak követőt
több mint 6 éve
Zet New York Giants 1 343
Az első drive-unk szó szerint félelmetes volt. Főleg a hosszú passz 3 és 13-ra. Ohh wait...
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
Nálatok is már talicskára való sérült van

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Palesz76 New York Giants 476
Baj van.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
fura...
szép kis drive volt! de legalább a TD-t megúsztuk
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Nincs eredménykövető?
ThundersNFL
Ja én is ezt nézem
csebi
legalább nincs aki megmagyarázza, miért jó, ami szar
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Nincs eredménykövető?
ThundersNFL
Ja én is ezt nézem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
Nincs eredménykövető?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
Nem tudom melyik a jobb így, hogy van Beckham, de nincs Jenkins és Goodson vagy fordítva... Az lenne a legjobb, ha mindenki lenne. Így azért nem lesz könnyű dolga a secondary-nek, de remélem megoldják a dolgot. Az offense-től javulást várok, hisz rosszabbak már szvsz nem nagyon lehetünk, de remélem rám cáfolnak és ma megmutatják, hogy igen is tudnak Ők, ha akarnak.
Tegnapi horoszkóp (jó jó tudom... 😀): Ha most belefektetsz valamibe megtérül neked többszörösen... Lehet fel kellett volna dobni egy 10-est a győzelmünkre... Majd kiderül. 😀
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Meccsnézés lesz majd. Nézegetem hivatalos oldalon a szokásos bevezető műsort, McAdoo durván magába van szállva, kicsit megroggyant, sosem beszélt ilyen halkan, nagyon nem is volt ott fejben. Vagy látunk valamiféle változást, vagy totálisan összezuhanunk az éjjel.
Asbee
Nem lehet, hogy Reese egy kicsit "lekurvázta", nem esett Neki, jól de megértette, pl.!🙅
nagir
akkor vlsz magát is qrvázta , remélem lesz foganatja...
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Beckham játszik, Goodson és Jenkins nem


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Gerixx New York Giants 332
Goodson out az biztos.Labszar serulest emlegettek nala penteken,ami
allitolag mar napok ota faj neki.Munson varhato a kezdobe,illetve Jackrabbit jateka is erosen kerdeses.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Aktiváltuk Curtis Grantet. Fura...

Nice, úgy néz ki Goodson döglött le

Szerkesztette: Asbee


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER