New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Hát akkor könnyen lehet, hogy fordított az arány, mert szerintem is inkább a Dallas. Romo meg tudása, tehetsége alapján top 10-es Qb volt az elmúlt években, szerintem.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
sztem is inkább a Dallas jusson be! bár sztem kevés rá az esély.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
én akkor a 20%ban vagyok, mert ha már muszáj választani akkor inkább a Dallas..
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
a pro bowl nagyobb vicc mint Romo. a foci kabaréja, körülbelül Sas József szintvittore
Azért megkérdeznék egy-két QB needes csapatot, hogy szívesen látnák-e Romo-t. Utána visszatérhetünk tényleg olyan nagy vicc-e...
?arra a kérdésre hogy kit szeretnének a Giants szurkerek látni a rájátszásban, a kinti facebook kommentekben sok helyen 80% -ban is az Eagles-t látnák szívesebben... kb itt is hasonló lehet az arány...(a dolog komolyságához tartozik hogy a többiek a kettős vereségért szurkolnak 😊ozibozi
Ezt hogy mérted fel?Asbee
Az én voksomat megkapta pl
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
a pro bowl nagyobb vicc mint Romo. a foci kabaréja, körülbelül Sas József szintvittore
Azért megkérdeznék egy-két QB needes csapatot, hogy szívesen látnák-e Romo-t. Utána visszatérhetünk tényleg olyan nagy vicc-e...
?arra a kérdésre hogy kit szeretnének a Giants szurkerek látni a rájátszásban, a kinti facebook kommentekben sok helyen 80% -ban is az Eagles-t látnák szívesebben... kb itt is hasonló lehet az arány...(a dolog komolyságához tartozik hogy a többiek a kettős vereségért szurkolnak 😊ozibozi
Ezt hogy mérted fel?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 436
?arra a kérdésre hogy kit szeretnének a Giants szurkerek látni a rájátszásban, a kinti facebook kommentekben sok helyen 80% -ban is az Eagles-t látnák szívesebben... kb itt is hasonló lehet az arány...(a dolog komolyságához tartozik hogy a többiek a kettős vereségért szurkolnak 😊
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
a pro bowl nagyobb vicc mint Romo. a foci kabaréja, körülbelül Sas József szint
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Rolle bukott is 100.000 dollárt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 007
nevetséges, hogy bármelyik három eleve felmerült Rolle helyett, és az is, hogy egy Giants játékos sincsen benncsebi
Mondjuk ez a csapat teljesítményét jellemzi inkább, mintsem a szavazás komolytalanságát, Rolle kivételével senki nem is érdemelte volna meg, mondjuk ő nagyon.Henderson
Cleveland (4-11) 5 résztvevő
Houston (2-13) 2 résztvevő
Tampa Bay (4-11) 2 résztvevő
Buffalo (6-9) 3 résztvevő
Washington (3-12) 1 résztvevő

szóval ez nem a csapat teljesítményét jelzi...csebi
Ok, igaz, úgy értettem, hogy a csapaton belüli egyéni teljesítményekét. Nagyjából megnéztem kik vannak ott a felsorolt csapatokból, Revis és Byrd kivételével szerintem mindenki megérdemelte, talán Cameron meg Andre Johnson necces még. Nálunk viszont tényleg nem tudok olyat mondani aki a posztján nagyobbat játszott volna a bekerült játékosoknál. (Rollet kivéve persze)
De tényleg felesleg ezzel a szavazással foglalkozni, minden évben voltak durva dolgok, sokan nem az adott évben nyújtott teljesítmény miatt kerülnek be.


talán még EliSzesze
Ja, meg Diehl 😀

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
nevetséges, hogy bármelyik három eleve felmerült Rolle helyett, és az is, hogy egy Giants játékos sincsen benncsebi
Mondjuk ez a csapat teljesítményét jellemzi inkább, mintsem a szavazás komolytalanságát, Rolle kivételével senki nem is érdemelte volna meg, mondjuk ő nagyon.Henderson
talán még Eli
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
nevetséges, hogy bármelyik három eleve felmerült Rolle helyett, és az is, hogy egy Giants játékos sincsen benncsebi
Mondjuk ez a csapat teljesítményét jellemzi inkább, mintsem a szavazás komolytalanságát, Rolle kivételével senki nem is érdemelte volna meg, mondjuk ő nagyon.Henderson
Cleveland (4-11) 5 résztvevő
Houston (2-13) 2 résztvevő
Tampa Bay (4-11) 2 résztvevő
Buffalo (6-9) 3 résztvevő
Washington (3-12) 1 résztvevő

szóval ez nem a csapat teljesítményét jelzi...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tippjáték 16. forduló


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 007
nevetséges, hogy bármelyik három eleve felmerült Rolle helyett, és az is, hogy egy Giants játékos sincsen benncsebi
Mondjuk ez a csapat teljesítményét jellemzi inkább, mintsem a szavazás komolytalanságát, Rolle kivételével senki nem is érdemelte volna meg, mondjuk ő nagyon.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Azt valahogy nem veszi be az agyam Rolle hogyan nem lett Pro Bowler...Asbee
neki sem veszi be ezt...

vicc, hogy a 6ból 4 safety AFC-s...
Byrd 10 meccsel? komolytalan...
SSként a statisztikák:
takleben: a 3 pro bowler előtt van
sackben: második
pass def.: első
INT: magasan első, a második helyezettnek a dupláját szedte
FF-ben: Polamalu előzi meg egyedül

nevetséges, hogy bármelyik három eleve felmerült Rolle helyett, és az is, hogy egy Giants játékos sincsen benncsebi
mindig is hülyeség volt ez a szavazás
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Azt valahogy nem veszi be az agyam Rolle hogyan nem lett Pro Bowler...Asbee
neki sem veszi be ezt...

vicc, hogy a 6ból 4 safety AFC-s...
Byrd 10 meccsel? komolytalan...
SSként a statisztikák:
takleben: a 3 pro bowler előtt van
sackben: második
pass def.: első
INT: magasan első, a második helyezettnek a dupláját szedte
FF-ben: Polamalu előzi meg egyedül

nevetséges, hogy bármelyik három eleve felmerült Rolle helyett, és az is, hogy egy Giants játékos sincsen benn

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azt valahogy nem veszi be az agyam Rolle hogyan nem lett Pro Bowler...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Nicks pedig maradni szeretne. Azt mondta nem a pénz lesz a legfontosabb dolog. Nagyra értékeli az edzői stábot és a stabilitást ami itt van. Tudom, hogy sokan megutálták és nem idén futja a legjobb szezonját, de ha egy Cruzéhoz hasonló szerződéssel itt tudnánk tartani, az szerintem igen nagy lépés lenne. Ha ezt sem tudnánk kigazdálkodni, akkor Reese valamit rosszul csinál a fizetésekkel...Asbee
és még megemlítette, hogy hometown discount is szóba jöhet
egyik beat writer azt írta, hogy a szezonban először ma érezte, hogy Nicks maradhat
ha Gilbride-t kirúgják, akkor sztem csökken ennek az esélye (ma idézet Hakeemtól " I love Gilbride")
Linval legyen amúgy Reese első célpontja sztem, aztán szorosan másodikként Nicks ilyen mondatok után meg főleg...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nicks pedig maradni szeretne. Azt mondta nem a pénz lesz a legfontosabb dolog. Nagyra értékeli az edzői stábot és a stabilitást ami itt van. Tudom, hogy sokan megutálták és nem idén futja a legjobb szezonját, de ha egy Cruzéhoz hasonló szerződéssel itt tudnánk tartani, az szerintem igen nagy lépés lenne. Ha ezt sem tudnánk kigazdálkodni, akkor Reese valamit rosszul csinál a fizetésekkel...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 007
kivéve Tom Quinn, nincs az az Isten, hogy ő spec. team edző lesz jövőre nálunkcsebi
Ezt én is nagyon remélem, de őszintén szólva, ha nem cserélnek le mindenkit, nem vagyok benne biztos, hogy nem marad. Igazából évek óta szar a spec. team és mégis itt van.

Más:
"Impending free agent LE Justin Tuck said he won't be interested in giving the Giants a hometown discount."
Tucktól azért nem ezt vártam, kedvelem őt, de ha nagy dellát akar felőlem leléphet nyugodtan. Kérdés persze, hogy adna e neki bárki nálunk többet. Na meg nyilván nem kell messzemenő következtetéseket levonni még ilyenkor egy ilyen kijelentésből.

Másik nagyjából érdektelen információ, hogy Rolle harmadik lett a Pro Bowl szavazáson a strong safetyk között, Chancellor és Berry előzték meg.

Cruz meg elvileg egy-két hónapon belül teljesen felépül a térdműtétjéből, ez azért jó hír.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Igazán úgy gondolom, hogy az edzőknél vagy menjen mindenki, vagy maradjon a csapat TC-vel az utolsó évében. Nincs értelme új segédedzőt szerezni csak egy évre. Az más kérdés, hogy ha nem tudunk valakit megtartani.
gyurczi
lions meccsen ugyanerről beszéltek. Hogy hozol ide TC alá mondjuk offensive koordinátort, ha egy év van hátra Coughlin szerződéséből... Maximum úgy ha ő kapja meg egy év múlva a pálcát, de ilyen emberről én nem tudok, hogy szabad lenne, másik kérdés, hogy nem biztos, hogy vállalnám a helyében...

vagy teljes csere lesz, vagy csak azok, akik máshova mennek - kivéve Tom Quinn, nincs az az Isten, hogy ő spec. team edző lesz jövőre nálunk

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 436
mellesleg 1 évvel ezelőtt meg a védelem,főként a secondary miatt nem jutottunk a rájátszásba...
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát igen, a great-hez nincs is meg a játékos anyag. Inkább arról van szó, hogy jobban szerepeltek, mint vártuk, illetve, nem lehet pontosan belőni mennyire jók, a nagyon gyenge O miatt.gyurczi
így van, a játékosanyagot figyelembe véve az a munka amit Fewell végzett igenis great volt. (és ugye konkrétan róla volt szó eredetileg). Az, h JPP sérült (v szar?) és ezáltal gyengébb volt a pass rush a vártnál nem az ő hibája. Hogy jövőre kikkel tudunk hosszabbítani az majd kiderül, nyilván legalább akkora hangsúlyt kell helyezni a védelem legalább ilyen szinten tartására, mint az offense fejlesztésre. (a védelem feljavítására reálisan nem érzek sanszot, én bőven elégedett lennék egy ilyen színvonalú védelemmel jövőre is). Ami viszont egyértelmű, h az OL rendbetétele mindennél fontosabb.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Hát igen, a great-hez nincs is meg a játékos anyag. Inkább arról van szó, hogy jobban szerepeltek, mint vártuk, illetve, nem lehet pontosan belőni mennyire jók, a nagyon gyenge O miatt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem azt írtam, hogy fos a védelem, de szép magyarosan kifejezve inkább "good", mint "great". Ha nem tudjuk feljavítani a pass rush-t, nem tudunk szerezni Amukamara mellé egy kezdő CB-t, akkor itt csúnya pofára esések lesznek jövőre. Lejár a szerződése Tucknak, Beasonnak, Joseph-nek, Rolle pedig nem fog 9 millióért itt játszani jövőre (+ 30 felett van már és csúnyán benne van egy visszaesés nála, pláne hogy eddig sem úgy játszott mint idén...). A másik, hogy szvsz benne volt a defense-ben egy ilyen teljesítmény idén, tavaly azért többen is alulteljesítették magukat. De ha az offseasonban csak az offense megerősítése lesz a cél, akkor itt bizony csúnya pofára esés lesz 1 év múlva ilyenkor.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
A védelmet illetően egyet értek Szeszével. Iszonyatos nyomás alatt játszottak, alig tudtak pihenni meccs közben a folyamatos 3 & outok miatt. A spec team parádé, meg a turnoverek miatt sokszor volt short field. A vereségeknél csak ők tartották meccsben a csapatot. Az idény elején a sok pontból volt picksix, ret td, elég nagy mennyiségben. Megnéztem a turnover mutatót. Hát az parádés. Ligautolsók vagyunk labdaeladásban 41-el olyan szinten, hogy második a Lions 34-el, a többiek meg 30 vagy kevesebb. Nincs az a védelem amelyik ezt ellensúlyozni tudja. Mindenki mínuszban lenne ezzel az O-val.
Igazán úgy gondolom, hogy az edzőknél vagy menjen mindenki, vagy maradjon a csapat TC-vel az utolsó évében. Nincs értelme új segédedzőt szerezni csak egy évre. Az más kérdés, hogy ha nem tudunk valakit megtartani.
Szerintem az organization nem olyan, hogy TC-t kirúgnánk. Ha idén megy, akkor az nyugdíj miatt lesz.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!