New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
vicces lenne, ha visszanyalna a 2004-es fagyi és egy kiválasztott OL játékos benyögné, hogy nem akar a NYG-ben játszani és trade-t kér 😀vittore
Ki az aki ne akarna New Yorkban játszani? 😀

????
agyam eldobom ha nem draftolunk az O falba korai körökben!!!yooker
Első kört írtam, nem korai köröket 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Igazából kár agyalni még 😀 Anno 2010-ben mindenki safety-t várt első körben, aztán elhoztuk Rolle-t Phillips pedig felépült és máris minden szép volt meg jó. De ha most véleményt kéne mondani, akkor én egyértelműen Watkins mellett döntenék elkapók közül. DE nem kell, Tuck még 2-3 évig jó lesz és ősszel már JPP is teljesen egészséges lesz + Moore-tól is nagy ugrás várható 2. évére. A top 10-es választás kb. borítékolható már és ha posztot kell mondani, akkor jelen állás szerint WR vagy CB. Beatty mellé hozni kell egy blokkolni is tudó TE-t és mindjárt nem lesz gond a teljesítményével, maradhat a vakoldalon (és Pugh is bevált tackle-ként, nem szabad átrakni máshova). Viszont én egy letrade-et sem zárok ki...Asbee
????
agyam eldobom ha nem draftolunk az O falba korai körökben!!!yooker
vicces lenne, ha visszanyalna a 2004-es fagyi és egy kiválasztott OL játékos benyögné, hogy nem akar a NYG-ben játszani és trade-t kér 😀
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Igazából kár agyalni még 😀 Anno 2010-ben mindenki safety-t várt első körben, aztán elhoztuk Rolle-t Phillips pedig felépült és máris minden szép volt meg jó. De ha most véleményt kéne mondani, akkor én egyértelműen Watkins mellett döntenék elkapók közül. DE nem kell, Tuck még 2-3 évig jó lesz és ősszel már JPP is teljesen egészséges lesz + Moore-tól is nagy ugrás várható 2. évére. A top 10-es választás kb. borítékolható már és ha posztot kell mondani, akkor jelen állás szerint WR vagy CB. Beatty mellé hozni kell egy blokkolni is tudó TE-t és mindjárt nem lesz gond a teljesítményével, maradhat a vakoldalon (és Pugh is bevált tackle-ként, nem szabad átrakni máshova). Viszont én egy letrade-et sem zárok ki...Asbee
????
agyam eldobom ha nem draftolunk az O falba korai körökben!!!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából kár agyalni még 😀 Anno 2010-ben mindenki safety-t várt első körben, aztán elhoztuk Rolle-t Phillips pedig felépült és máris minden szép volt meg jó. De ha most véleményt kéne mondani, akkor én egyértelműen Watkins mellett döntenék elkapók közül. DE nem kell, Tuck még 2-3 évig jó lesz és ősszel már JPP is teljesen egészséges lesz + Moore-tól is nagy ugrás várható 2. évére. A top 10-es választás kb. borítékolható már és ha posztot kell mondani, akkor jelen állás szerint WR vagy CB. Beatty mellé hozni kell egy blokkolni is tudó TE-t és mindjárt nem lesz gond a teljesítményével, maradhat a vakoldalon (és Pugh is bevált tackle-ként, nem szabad átrakni máshova). Viszont én egy letrade-et sem zárok ki...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Már ezeket nézegetem 😀
Bárki jó nekünk az első 4-5 helyig bezárólag?  www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2014/Cvittore
Szerintem Centert max. 3. körben hozunk, előbb nem hiszem. Én is ezeket nézegetem, de csak az első kört. Én a Jadevon Clowney-Sammy Watkins-Mike Evans trióból örülnék valakinek,de leginkább Evansnek.

több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Már ezeket nézegetem 😀
Bárki jó nekünk az első 4-5 helyig bezárólag?  www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings/2014/C
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 7 perc

Giants announced WR Victor Cruz underwent arthroscopic knee surgery. Done for season.Beki
Wow! Nem is tudtam h a térdével gond van. Lehet én maradtam le. Azt hittem agyrázkódása lett a földhözverés miatt. Mindenesetre így kell csinálni: ha műteni kell, legyen meg mielőbb, hogy campekre már rendben legyen. Fölös lenne már amúgy is játszatni.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 7 perc

Giants announced WR Victor Cruz underwent arthroscopic knee surgery. Done for season.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Cruz 2.0 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Webstert most, amikor már nem játszik vagy 2 hónapja IR-re raktuk:  www.bigblueview.com/2013/12/17/5221332/new-york-giants-place-corey-webster-on-ir
Julian Talleyt, egy elkapót hoztunk fel helyette az edzőcsapatból.

több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Szerintetek Couglin állása veszélyben van? Maraék mondtak mar erről vmit? Nyilván ha megy akkor Gilbride kérdés sincs.Blevi
sztem kirúgni nem fogjuk, azért mégis több mint 15 év után nyert SB-t, majd még egyet, az benne lehet a pakliban, hogy Tommy is azt mondja, hogy neki ebből elég volt...
igazából QB edző kellene új meg OC... sajnos Gilbride-dal megfáradt ez a kapcsolat Manningnekcsebi
amikor rendben volt a fal tényleg működött Gilbride dolog! ami miatt viszont aggódom vele kapcsolatban az ugye a RZO
amit egyszerűen nem tudott megoldani még a legjobb éveikben sem igazán!
és ezen nagyon sok minden múlhat majd jövőre is és félek hogy ha eddig nem talált rá megoldást jövőre sem fog...
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
előre rettegek hogy Höri szétszedi Eli-t a PR-ben holnap xD
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
 www.bigblueview.com/2013/12/17/5217348/eli-manning-interception-new-york-giants-analysisjusssipekka
az 5. int-nél azért vak oldalról jött a DE, még ki is üthette volna a kezéből a labdát, mint Osi szokta régen, de a többivel egyet értek, ez azért elég jól mutatja, hogy
ad1: nincsen meg a kémia az elkapókkal
ad2: fél a nyomástól
ad3: rossz döntéseket hoz az első kettőnek "hála"

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
 www.bigblueview.com/2013/12/17/5217348/eli-manning-interception-new-york-giants-analysis
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Szerintetek Couglin állása veszélyben van? Maraék mondtak mar erről vmit? Nyilván ha megy akkor Gilbride kérdés sincs.Blevi
Kirúgva nem lesz innen, maximum közös megegyezéssel nyugdíjba vonul, de azt sem hiszem. 1 év van még a szerződéséből, hosszabbítani nem fog úgysem, úgyhogy kap szerintem még 1 esélyt, hogy PO-ba vigye a csapatot. Ha sikerül rendezni a támadó falat és még 1-2 kérdést, akkor akár meg is lehet jövőre szerintem.

több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 775 — Lucas Scott
Szerintetek Couglin állása veszélyben van? Maraék mondtak mar erről vmit? Nyilván ha megy akkor Gilbride kérdés sincs.Blevi
sztem kirúgni nem fogjuk, azért mégis több mint 15 év után nyert SB-t, majd még egyet, az benne lehet a pakliban, hogy Tommy is azt mondja, hogy neki ebből elég volt...
igazából QB edző kellene új meg OC... sajnos Gilbride-dal megfáradt ez a kapcsolat Manningnek

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Szerintetek Couglin állása veszélyben van? Maraék mondtak mar erről vmit? Nyilván ha megy akkor Gilbride kérdés sincs.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Tom Coughlin has faith in Kevin Gilbride's offensive system and says if all pieces were healthy and in place, it would work. ‪#‎nyg‬ ‪#‎giants‬ozibozi
Ezek szerint idén sem lesz elküldve Gilbridebalu10
ez a fő gond ittHypofx
Lehúztak együtt kb. 6-8 évet itt a Giants-ben, nyertek 2 SB-t. Ezek után nyilván nem fogja az nyilatkozni nagy nyilvánosság előtt h nem hisz benne/nem elégedett vele stb. Pláne h még 2 meccs hátravan a szezonból. Ennél azért normálisabb, diszkrétebb TC, nem hiszem h ebből a nyilatkozatból következtethetünk arra h marad-e KG vagy sem.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
www.nfl.com/news/story/0ap2000000299491/article/tony-romos-10-most-heartbreaking-losses

mennyi szép emlék! a TO féle my QB nagy kedvencvittore
Kar hog a vereségek 80%-nak köze nincs Romo játékhoz 😊Blevi
észrevettem. viszont az edzőket szépen kirugdosták az utóbbi években dallasban. példát lehetne venni
korábbi elemzés, most is aktuális  www.bigblueview.com/2013/10/3/4796270/fire-kevin-gilbride-eli-manning-new-york-giants
több mint 10 éve
Hypofx 310
Tom Coughlin has faith in Kevin Gilbride's offensive system and says if all pieces were healthy and in place, it would work. ‪#‎nyg‬ ‪#‎giants‬ozibozi
Ezek szerint idén sem lesz elküldve Gilbridebalu10
ez a fő gond itt

több mint 10 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
www.nfl.com/news/story/0ap2000000299491/article/tony-romos-10-most-heartbreaking-losses

mennyi szép emlék! a TO féle my QB nagy kedvencvittore
Kar hog a vereségek 80%-nak köze nincs Romo játékhoz 😊
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
wow. szerintem az NFL jelenlegi talán legjobb csapatáról beszélsz, minden tekintetben agyon domináltak minket, teljesen egészséges kerettel is simán kiszoptunk volna szerintem.kristof
harvin, rice, browner, thurmond, wright, 6 kezdő a másik csapatból hiányzott.braxa88
tudom, arra gondoltam, hogy az eredeti Giants keret sem tudta volna megnehezíteni a "tartalékos" Seahawks dolgátkristof
Ez történt 2 éve:
 www.nfl.com/gamecenter/2011100904/2011/REG5/seahawks@giants#menu=highlights&tab=analyzeHelmut Zimmer
ez meg 3 éve történt ... és? tök mind1...  www.nfl.com/gamecenter/2010110708/2010/REG9/giants@seahawks#tab=recap&menu=highlightsozibozi
"hát nem tudom nem volt nekem annyira meggyozo az ellenfél, 2 éve ilyeneket ettunk reggelire."
Az állítás nem igaz!Helmut Zimmer
én ilyet biztos nem mondtam... de ha KIVÁNCSI VAGY rá a tegnapi eredménykövetőben visszakeresheted ahogy a Seahawks drukkerek erről elmélkednek több ízben is...ők így látták...ozibozi
Akinek nem inge... !

A két évvel ezelőtti meccs csak azért fontos, mert arra a meccsre már a Legion of Boom állt ki, és ott látták a Hox fanok a durva goromba D-t, ami ma is jellemzi a csapatot.
több mint 10 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
www.nfl.com/news/story/0ap2000000299491/article/tony-romos-10-most-heartbreaking-losses

mennyi szép emlék! a TO féle my QB nagy kedvenc
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Tom Coughlin has faith in Kevin Gilbride's offensive system and says if all pieces were healthy and in place, it would work. ‪#‎nyg‬ ‪#‎giants‬ozibozi
Ezek szerint idén sem lesz elküldve Gilbride

több mint 10 éve
NightBoY New York Giants 616
Nagyon sokszor ideges vagyok a csapatra, foleg az olyan meccsek miatt mint a tegnapi is... de ilyenkor raszanok 20 percet, megnezek par 2-3 evvel ezelotti meccset es mindig visszater a hitem 😀
Kar szidni barkit is, ha megnezzuk a csoportunkat, de akar az egesz NFL-t az elmult mondjuk 5-10 evben nem sok csapat szurkolojaval cserelnek ha egyaltalan fontolora vennek barmit is... 2 SB gyozelem, szep meccsek, mindig izgalmas vegjatek 😀. Nagyon keves csapat rakott fel ilyen merleges az asztalra.
Plusz ilyenkor orom az uromben, hogy a csoportrivalisaink ellen drukkolok ( legszebb orom a karorom ugyebar ), igy pl. most hetvegen az is adott boven vigaszt 😊
Jo erzes pl. hogy 3 helyet - tobbek kozott az elsot is - elfoglaljuk ezen a listan:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/mhrwyiljiqrqhutellvc
Tony Romo's 10 most heartbreaking losses
Tony Romo had another fourth-quarter breakdown in the Cowboys' loss to the Packers, which got us thinking about the most heartbreaking moments of the Romo era. Here's our top 10.

Szoval fel a fejjel mindenkinek, neha a fasz masik oldalan is kell lenni, lesz meg nagyon sok szep szezonunk...

You should know I bleed blue...